GA.MA która?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-25, 07:26   #1
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189

GA.MA która??


Wiem znowu o prostownicach.. wybaczcie ale muszę otóż wczoraj poszłam do sklepiku z profesjonalnymi artykułami fryzjerskimi jako że napaliłam sie na ga.me i musze ją mieć poszłam sprawdzić czy tam mają. No i owszem mają ale oczywiście nie może to być prosty wybór tylko musze wybierać spośród dwóch tzn. pani poinformowała mnie że jest ga.ma za 250 zł i za 300 zł z tym że ta druga ma regulacje temperatury. Kiedyś u fryzjera babka mi prostowała włosy ga.mą i byłam wniebozwięta bo miałam włosy jak z reklamy nawet deszcz ich nie ruszył. Pomyślałam ze muszę ją mieć. I teraz sie znów dowiaduje że to nie jest takie proste bo są dwa rodzaje. A właściwie pewnie jest ich więcej ale mnie chodzi o tą wąską. I teraz nie wiem jaką mi babka prostowała u fryzjera czy taką regulacją czy też bez. Powiedzcie mi czy mam racje bo ja myśle że tak: maksymalna temperatura jest u obu ta sama a u tej z regulacją to można obnizyć ewentualnie jak sie ma delikatne czy też cienkie włosy. Mam racje? bo chyba nie jest tak że maksymalną też można podwyższyć u tej z regulacją?? i w gruncie rzeczy będzie lepiej prostowała jako że można w niej ustawić wyższą temperaturę?? boszz jak chyba zwariuje z tymi prostownicami, chce ją już kupić używać i być zadowolona, pomóżcie
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 10:51   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: GA.MA która??

a czy to koniecznie musi być Gama? Ja sobie kupiłam Wigo za 180 zł w sklepie fryzjerskim z regulacją





temperatury i jestem bardzo zadowolona oczywiście będzie lepsza z regulacją

temperatury
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 11:17   #3
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: GA.MA która??

no ga.ma właśnie bo miałam nią prostowane włosy i wiem że daje efekt o jakim marze mam juz w domu jedną prostownice która kupiłam w supermarkecie i nie jestem zadowolona i chce teraz kupic taką z której będe a wigo nie miałam prostowane i nie wiem jaki daje efekt a nie chce wywalić kolejnych 180 zł w błoto mam dość trudne włosy.. a z ga.my wiem ze będe zadowolona no i wlasnie wiem z regulacja pewnie lepsza ale generalnie chodzi mi o to czy maksymalna temperatura obu prostownic jest taka sama? a tylko można ja ewentualnie obnizyć? żeby sie nie okazało ze ta z regulacja ma możliwość ustawienia wyższej temperatury a tym samym lepszego prostowania, ale tak chyba nie jest dlatego prosze o odpowiedź jeśli ktos wie, prosze
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.