Jak nakładać olej Bhringraj? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 13:32   #1
Ademi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1

Jak nakładać olej Bhringraj?


Witam, kupiłam niedawno ten olejek z wiadomych przyczyn, niby mam napisane na etykiecie jak należy go stosować („roztopiony” wmasowywać w skórę głowy przez 10-15 minut i zostawić na noc pod ciepłym nakryciem, a następnego dnia rano zmyć delikatnym szamponem), jednakże nie znam się za bardzo na pielęgnacji włosów, bo dotychczas nie miałam z nimi problemów i nie wiem co znaczy „tylko do użytku zewnętrznego”. To znaczy, że tylko na skórę głowy, czy wysmarować nim też resztę włosów? I jeszcze jedno pytanie, jaką ilość nałożyć na włosy sięgające za łopatki? Łyżeczka, dwie? Bo ja nie mam pojęcia.

I czy mogłabym go używać na zmianę z Sesą? Mianowicie olejować włosy dwa razy w tygodniu i raz olejem bhringraj, a raz sesą. Jeśli tak, to te same pytania mam co do Sesy.

Dziękuję z góry za pomoc
Ademi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 13:56   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak nakładać olej Bhringraj?

Cytat:
Napisane przez Ademi Pokaż wiadomość
Witam, kupiłam niedawno ten olejek z wiadomych przyczyn, niby mam napisane na etykiecie jak należy go stosować („roztopiony” wmasowywać w skórę głowy przez 10-15 minut i zostawić na noc pod ciepłym nakryciem, a następnego dnia rano zmyć delikatnym szamponem), jednakże nie znam się za bardzo na pielęgnacji włosów, bo dotychczas nie miałam z nimi problemów i nie wiem co znaczy „tylko do użytku zewnętrznego”. To znaczy, że tylko na skórę głowy, czy wysmarować nim też resztę włosów?
A co napisał w producent w zdaniu, które cytujesz w nawiasie? Prościej się już nie da.
Jak coś jest do użytku zewnętrznego, to znaczy, że lepiej tego nie pić, nie jeść, nie wciągać,nie dawać sobie w żyłę ani nie przyjmować doodbytniczo i dowaginalnie.

Cytat:
Napisane przez Ademi Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie, jaką ilość nałożyć na włosy sięgające za łopatki? Łyżeczka, dwie? Bo ja nie mam pojęcia.

I czy mogłabym go używać na zmianę z Sesą? Mianowicie olejować włosy dwa razy w tygodniu i raz olejem bhringraj, a raz sesą. Jeśli tak, to te same pytania mam co do Sesy.

Dziękuję z góry za pomoc
Nakładasz tyle, żeby nie kapało, jedni wolą mniej, inni więcej, zależy jak Tobie pasuje i co daje lepszy efekt.

A tak w ogóle to jest właściwy wątek i tam się najwięcej dowiesz:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218725
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-30 14:56:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.