przesadzam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 23:13   #1
konfabulacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6

przesadzam?


witam wszystkie Wizażanki. mam pewien problem związany ze swoim chłopakiem i nie jestem pewna, czy nie przesadzam. z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

poznaliśmy się 1,5 roku temu. byłam już z kimś w przeszłości związana. on też, ale podobno trudno było nazwać to związkiem - prędzej szczeniackim, gimnazjalnym 'chodzeniem z sobą'. po kilku miesiącach znajomości chłopak zapytał mnie, czy kiedykolwiek z kimś spałam. nie było to najprzyjemniejsze pytanie, ale odpowiedziałam mu szczerze i w odwecie zapytałam o to samo. zaprzeczył i stwierdził, że jakakolwiek aktywność seksualna jest mu obca. zapomnieliśmy o sprawie. w miarę upływu czasu zaczęliśmy uprawiać petting, następnie seks oralny, no i później już 'właściwy' seks. za każdym razem mówił, że to dla niego cudowne, nowe etc. dość długo żyłam w przekonaniu, że jestem jego pierwszą i ma za sobą jedynie pocałunek z inną dziewczyną.

ostatnio przyznał mi się, że jest trochę inaczej niż myślę. wprawdzie nie uprawiał seksu, ale spróbował stanowczo więcej niż 'nic', co do którego byłam święcie przekonana, bo systematycznie (w miarę odkrywania nowych łóżkowych 'czynności') mnie w tym utwierdzał.

nie chcę, żeby ktoś zrozumiał mnie źle - nie jestem rozczarowana, że był ktoś przede mną. sama miałam chłopaka, z którym co nieco zasmakowałam, i byłabym w tym momencie hipokrytką. problem tkwi w tym, że odpowiedziałam mu szczerze na pytanie dotyczące mojego dziewictwa (gdzie w tamtym momencie naprawdę nie było mi łatwo o tym mówić), a sama usłyszałam kłamstwo. co gorsza - nie przyznał się przez blisko rok i z uporem maniaka w nie brnął.

chodzi mi o to, że teraz nie mam pewności, czy nie oszukuje mnie też w innych kwestiach. ufałam mu w stu procentach, a od pewnego czasu podchodzę do jego słów sceptycznie. przez taką błahostkę(?) reaguję na niego trochę z niechęcią.

czy uważacie, że przesadzam?

Edytowane przez konfabulacje
Czas edycji: 2014-11-22 o 23:18
konfabulacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:32   #2
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: przesadzam?

Nie, nie uwazam, ze przesadasz. Oklamal cie w sprawie dosc istotnej.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:38   #3
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez konfabulacje Pokaż wiadomość
witam wszystkie Wizażanki. mam pewien problem związany ze swoim chłopakiem i nie jestem pewna, czy nie przesadzam. z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

poznaliśmy się 1,5 roku temu. byłam już z kimś w przeszłości związana. on też, ale podobno trudno było nazwać to związkiem - prędzej szczeniackim, gimnazjalnym 'chodzeniem z sobą'. po kilku miesiącach znajomości chłopak zapytał mnie, czy kiedykolwiek z kimś spałam. nie było to najprzyjemniejsze pytanie, ale odpowiedziałam mu szczerze i w odwecie zapytałam o to samo. zaprzeczył i stwierdził, że jakakolwiek aktywność seksualna jest mu obca. zapomnieliśmy o sprawie. w miarę upływu czasu zaczęliśmy uprawiać petting, następnie seks oralny, no i później już 'właściwy' seks. za każdym razem mówił, że to dla niego cudowne, nowe etc. dość długo żyłam w przekonaniu, że jestem jego pierwszą i ma za sobą jedynie pocałunek z inną dziewczyną.

ostatnio przyznał mi się, że jest trochę inaczej niż myślę. wprawdzie nie uprawiał seksu, ale spróbował stanowczo więcej niż 'nic', co do którego byłam święcie przekonana, bo systematycznie (w miarę odkrywania nowych łóżkowych 'czynności') mnie w tym utwierdzał.

nie chcę, żeby ktoś zrozumiał mnie źle - nie jestem rozczarowana, że był ktoś przede mną. sama miałam chłopaka, z którym co nieco zasmakowałam, i byłabym w tym momencie hipokrytką. problem tkwi w tym, że odpowiedziałam mu szczerze na pytanie dotyczące mojego dziewictwa (gdzie w tamtym momencie naprawdę nie było mi łatwo o tym mówić), a sama usłyszałam kłamstwo. co gorsza - nie przyznał się przez blisko rok i z uporem maniaka w nie brnął.

chodzi mi o to, że teraz nie mam pewności, czy nie oszukuje mnie też w innych kwestiach. ufałam mu w stu procentach, a od pewnego czasu podchodzę do jego słów sceptycznie. przez taką błahostkę(?) reaguję na niego trochę z niechęcią.

czy uważacie, że przesadzam?
Też nie uważam, żebyś przesadzała. Sfera seksualna jest sferą bardzo delikatną i kłamstwo tutaj nikomu nie wychodzi na dobre.

Swoją drogą - spytałaś go dlaczego nie powiedział Ci prawdy? Co nim kierowało, że zdecydował się Ciebie oszukać?
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:40   #4
Scarlettohara88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: przesadzam?

Wcale nie przesadzasz. Tak się zastanawiam i dochodzę do wniosku, że ja bym już temu facetowi nie ufała. Wydaje mi się, że kłamstwo akurat w tej sferze jest dość poważnym "wykroczeniem"
__________________
Jestem naukowcem
Zapraszam w odwiedziny na mojego bloga
http://scarlettohara.blox.pl/html
Scarlettohara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:46   #5
konfabulacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez carpediem Pokaż wiadomość
Też nie uważam, żebyś przesadzała. Sfera seksualna jest sferą bardzo delikatną i kłamstwo tutaj nikomu nie wychodzi na dobre.

Swoją drogą - spytałaś go dlaczego nie powiedział Ci prawdy? Co nim kierowało, że zdecydował się Ciebie oszukać?
chciał o tym zapomnieć, wstydził się i takie tam...
konfabulacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 23:52   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: przesadzam?

Ile macie lat?
Bo może być tez tak, że facet założył, że skoro ty jesteś dziewica, to on też powinien mieć czyste karty.

Może jestem dziwna, ale uważam, że tekst, że to dla niego nowe, mógł być prawdą. Przecież to nowa dziewczyna, nowe poznawanie ciała.

Faceci są trochę dziwni na punkcie tych spraw. Mój dopiero po jakimś czasie powiedział mi, z iloma kobietami miał bliższe stosunki/związki, bo tak to padała odpowiedź "a kilka/a nie wiem". Wymijająca. A ostatecznie okazało się, że było mu na początku dziwnie i głupio, że miał mniejsze doświadczenie niż ja.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 00:07   #7
konfabulacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Ile macie lat?
Bo może być tez tak, że facet założył, że skoro ty jesteś dziewica, to on też powinien mieć czyste karty.

Może jestem dziwna, ale uważam, że tekst, że to dla niego nowe, mógł być prawdą. Przecież to nowa dziewczyna, nowe poznawanie ciała.

Faceci są trochę dziwni na punkcie tych spraw. Mój dopiero po jakimś czasie powiedział mi, z iloma kobietami miał bliższe stosunki/związki, bo tak to padała odpowiedź "a kilka/a nie wiem". Wymijająca. A ostatecznie okazało się, że było mu na początku dziwnie i głupio, że miał mniejsze doświadczenie niż ja.
tak, tak - to by miało sens. ale nie byłam dziewicą. i przyznałam mu się do tego.
konfabulacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 00:10   #8
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez konfabulacje Pokaż wiadomość
tak, tak - to by miało sens. ale nie byłam dziewicą. i przyznałam mu się do tego.
Może nie miał pojęcia, jak wypadnie i na wszelki wypadek powiedział, że jest prawiczkiem. W końcu prawiczkowi nie wszystko od razu się udaje, nie?
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 00:28   #9
konfabulacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez carpediem Pokaż wiadomość
Może nie miał pojęcia, jak wypadnie i na wszelki wypadek powiedział, że jest prawiczkiem. W końcu prawiczkowi nie wszystko od razu się udaje, nie?
ale czy w związku najważniejsze jest to, jak wypadniesz podczas pierwszego razu? ważniejsze niż szczerość. nie sądzę.
konfabulacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 00:37   #10
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: przesadzam?

Nie przesadzasz. Słaba sytuacja. Po co sam zadaje pytanie i potem kłamie? Bez sensu...
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 00:38   #11
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez konfabulacje Pokaż wiadomość
ale czy w związku najważniejsze jest to, jak wypadniesz podczas pierwszego razu? ważniejsze niż szczerość. nie sądzę.
Wiesz, to było takie pół żartem, pół serio. Na dobrą sprawę można tu snuć miliony wersji zdarzeń, ale prawdę zna tylko ten facet i tylko on może powiedzieć dlaczego pokusił się o oszustwo w tak delikatnej i istotnej sprawie.

Bo szczerze? "Chciał o tym zapomnieć" brzmi dość słabo... Ja też niekoniecznie dobrze wspominam seks z byłym facetem, ale jakoś do głowy by mi nie przyszło, żeby okłamywać obecnego faceta (pomijam fakt, że u kobiet dziewictwo jest... wyczuwalne :P).

Edytowane przez carpediem
Czas edycji: 2014-11-23 o 00:39
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 01:04   #12
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Ile macie lat?
Bo może być tez tak, że facet założył, że skoro ty jesteś dziewica, to on też powinien mieć czyste karty.

Może jestem dziwna, ale uważam, że tekst, że to dla niego nowe, mógł być prawdą. Przecież to nowa dziewczyna, nowe poznawanie ciała.

Faceci są trochę dziwni na punkcie tych spraw. Mój dopiero po jakimś czasie powiedział mi, z iloma kobietami miał bliższe stosunki/związki, bo tak to padała odpowiedź "a kilka/a nie wiem". Wymijająca. A ostatecznie okazało się, że było mu na początku dziwnie i głupio, że miał mniejsze doświadczenie niż ja.
Wymijająca odpowiedź to jednak coś innego niż utrzymywanie raz powiedzianego kłamstwa przez rok. Wymijająca odpowiedź moim zdaniem mieści się w sferze przyzwoitości jeszcze chociażby z tego względu, że nie każdy (szczególnie na początku znajomości) potrafi mówić otwarcie o sprawach intymnych.
Tutaj rozumiem autorkę i także uważam, że nie przesadza. Świat wspólnych pierwszych doznań intymnych jak się okazało powstał jedynie w jej głowie ponieważ prawda była nieco inna. Przykre dowiedzieć się tego po czasie od najbliższej osoby, do której wypadałoby mieć zaufanie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 08:51   #13
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: przesadzam?

Biorąc pod uwagę że z tamtą dziewczyną mógł się czymś zarazić, co by się nie stało gdyby rzeczywiście nie miał żadnych doświadczeń to zrobił Ci straszne chamstwo Przez rok byłaś nieświadoma zagrożenia
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 09:27   #14
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: przesadzam?

U mojego faceta było odwrotnie. Stwierdził, że ma już pierwszy raz za sobą. Nawet opowiedział gdzie i jak. Ja byłam dziewicą. Nie przeszkadzało mi to. Po zakończeniu związku przyznał się, że całą opowieść zmyślił, bo głupio mu było, że miał 20 lat i był prawiczkiem.

Nie uważam, że przesadzasz. Jednak Cię okłamał. Zwłaszcza, że to on zadał pytanie. Nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu. Wszak to kłamstwo, którego nie znoszę.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 13:07   #15
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: przesadzam?

Moim zdaniem przesadzasz

Facet zapytał o konkrety, O SEKS klasyczny. Ty, że nie. On to samo w odpowiedzi na Twoje pytanie..

Po jakimś czasie sam z siebie powiedział, że dążył do seksu, ale jego nie było.... No i o to się czepiasz mimo, że SAMA przyznałaś, że też smakowałaś czegoś z innym...

Co innego dążyć, a co innego uprawiać seks. Nie popadajmy w paranoje..

Facet Cię nie okłamał, tylko wyznał to o co NIE PYTAŁAŚ
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:34   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość

Facet zapytał o konkrety, O SEKS klasyczny. Ty, że nie. On to samo w odpowiedzi na Twoje pytanie..
Autorka nie była dziewicą
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 16:47   #17
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Autorka nie była dziewicą
usss faktycznie pośpieszyłem się z tym czytaniem

Co nie zmienia faktu, że w momencie pytania był szczery, że seksu nie uprawiał, a to, że dążył do seksu jakimś kłamstwem nie jest, bo pytanie było inaczej sformułowane
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 18:33   #18
konfabulacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
usss faktycznie pośpieszyłem się z tym czytaniem

Co nie zmienia faktu, że w momencie pytania był szczery, że seksu nie uprawiał, a to, że dążył do seksu jakimś kłamstwem nie jest, bo pytanie było inaczej sformułowane
powiedział, że nigdy z żadną kobietą nie miał do czynienia. i na bieżąco mnie w tym utwierdzał, jak zaczęliśmy uprawiać kolejno petting, seks oralny i klasyczny. udawał, że to dla niego nowość.
konfabulacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 18:49   #19
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez konfabulacje Pokaż wiadomość
powiedział, że nigdy z żadną kobietą nie miał do czynienia. i na bieżąco mnie w tym utwierdzał, jak zaczęliśmy uprawiać kolejno petting, seks oralny i klasyczny. udawał, że to dla niego nowość.
Nie. W Twoim 1 poście pisałaś odnośnie pytania CZY SPALIŚCIE Z KIMŚ.
On prawdę powiedział, Ty również.. Jemu chodziło o SEKS KLASYCZNY... a nie o pocałunki jakieś pettingi itp..

a jeżeli jest tak jak piszesz teraz to zrób edycję postu bo wprowadzasz w błąd.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 19:06   #20
konfabulacje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Nie. W Twoim 1 poście pisałaś odnośnie pytania CZY SPALIŚCIE Z KIMŚ.
On prawdę powiedział, Ty również.. Jemu chodziło o SEKS KLASYCZNY... a nie o pocałunki jakieś pettingi itp..

a jeżeli jest tak jak piszesz teraz to zrób edycję postu bo wprowadzasz w błąd.
ależ napisałam. "nie było to najprzyjemniejsze pytanie, ale odpowiedziałam mu szczerze i w odwecie zapytałam o to samo. zaprzeczył i stwierdził, że jakakolwiek aktywność seksualna jest mu obca." nawet słowo 'jakakolwiek' pogrubiłam tak gwoli ścisłości.
konfabulacje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-23, 19:19   #21
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: przesadzam?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Nie. W Twoim 1 poście pisałaś odnośnie pytania CZY SPALIŚCIE Z KIMŚ.
On prawdę powiedział, Ty również.. Jemu chodziło o SEKS KLASYCZNY... a nie o pocałunki jakieś pettingi itp..

a jeżeli jest tak jak piszesz teraz to zrób edycję postu bo wprowadzasz w błąd.
Wszyscy poza Tobą zrozumieli...
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-23 20:19:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.