Szkoła,lenistwo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 00:18   #1
Uberq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1

Szkoła,lenistwo.


Witam wszystkich wizazystow heh to mój pierwszy post na tym forum pewnie jak widać.
Przechodząc do tematu moim problemem jest to, że dosyć sporo mam godzin nieobecnych w szkole.
Jestem osobą którą równe 11 miesięcy temu dotknęła duża tragedia rodzinna i przez co zawaliłem rok w 1 klasie lo. Nikt nie miał mi tego za złe bo wtedy nie potrafiłem pozbierać się do kupy. W wakacje myślałem o tym nowa szkoła trzeba się ogarnąć i zdać, ale jednak hm znowu popełniam ten sam cholerny błąd i nie jestem jakoś w stanie tego zmienić jest już prawie grudzień mam problemy w szkole większe i mniejsze i nadal opuszczam dużo godzin.W tym roku musi być inaczej bo chce zdać dla siebie i dla innych bo mam pewne warunki (to nie istotne).
Nie wiem co mam robić jak oduczyć się wagarowania przez prawie ten ostatni rok z osoby mega pozytywnie nastawionej do życia zmieniłem się w pesymistycznego, wątpiącego w siebie chłopaka i z góry zakładam ,że nic mi się nie uda. Mam nadzieję ,że pomożecie mi rozwiązać ten problem bo potrzebuję pomocy.
Uberq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 16:35   #2
liteerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 31
Dot.: Szkoła,lenistwo.

Indywidualny tryb nauczania? Mniej godzin, tylko ty i nauczyciel. Powinno pomóc. Nie znam się na tym, ale skoro przeżyłeś tragedię rodzinną to może nie powinno być z takim rozwiązaniem problemu i nauczyciele pójdą ci na rękę i zgodzą się na takie rozwiązanie.
liteerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 17:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.