kosmetyki jane iredale...... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 12:50   #1
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14

kosmetyki jane iredale...... :)


jak w temacie, czy ktos z Was mial kontakt z tymi kosmetykami?? Najbardziej zalezy mi na opiniach dotyczacych "mineralow w plynie(liquid minerals)" i "pudrach prasowanych,sypkich(np. amazing base lub purepressedbase)"

pozdrowionka,
lena
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 12:52   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kosmetyki jane iredale...... :)

Zajrzyj na www.makeupalley.com albo www.thebeautybible.com - beda recenzje i opinie, kosmetyki znam ale nigdy nie stosowalam.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 10:20   #3
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: kosmetyki jane iredale...... :)

dziekuje slicznie Sylwiasta!

pozdrowionka!
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:47   #4
Bozena Plant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
kosmetyki jane iredale...... :)

Dziewczeta,
Kosmetyki mineralne to faktycznie cudowny wynalazek, ale stosujac jako kosmetolog kosmetyki róznych marek i analizujac ich sklad i efekt estetyczny, choc bylam fun-ką minerałów Jane Iredale, musze powiedziec ze NIE sa to najlepsze kosmetyki mineralne. Jesli chodzi o liquid mineral to obietnica promienistej, odzywionej skory brzmi cudownie, co jednak z tego skoro po godzinie buzia swieci sie jak latarnia morska, czesto nawet przy skórach bardzo suchych. Ten produkt rozczarował wiele moich klientek. Amazing base jednak juz tak nie rozczarowywuje, daje delikatne zmatowienie, ma również za zadanie chronic i pielegnowac skóre. Ale dla niektórych kobiet efekt jest za delikatny, przez co stosujac wiecej zuzycie produktu jest wieksze. A tutaj rozczarowywuje już cena , oscylujaca wokół sumy 190 zł.
Od 2 lat stosuje i polecam produkty minerlane marki Clinique, testowałam tez minarały marki MAC ,tez nie sa zle i o wiele tansze od Jane Iredale. Niejednokrotnie mialam tez przypadek sprzedazy starych produktów , zjojczalych i smierdzacych. Co jest juz skanadaliczne.
Dlatego zaufalam marce Clinique, cena pudru mineralnego prasowanego to bodajze 134 zł w sephorze np.
Pokrycie i efekt gladkiej , zdrowej skóry sa genialne, puder mozna stosowac bez podkładu, puder równiez jest komedogenny i stanowi faktor.Zuzycie jest minimalne.
Naprawde polecam
Pozdrawiam
Bożena
Bozena Plant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:53   #5
Aga Protea
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki jane iredale...... :)

Kosmetyki Jane Iredal trzeba dobrze dopasować do cery, i czytać opisy produktu. np. minerały w płynie optycznie minimalizują drobne zmarszczki i pory skóry oraz precyzyjnie wyrównuje nierównomierną tonację (przebarwienia) - nawilża !! oznacza to ze można się po nich świecić - niektórzy to lubią, pokrycie jest lekkie itd. - zresztą sama nazwa minerały w płyniedaje do myślenia

A jak ktoś chce mocniejsze pokrycie to należy wtedy puder prasowany nałożyć dodatkowo, albo sam puder. Zresztą preferuje się wpierw, wyrównanie tonacji skóry a potem dodatkowo - zastosowanie pudru prasowanego.Więc tak naprawdę wszystko zależny od nas i naszych preferencji. najlepiej wpierw poradzić się kosmetyczki albo dobrze przeczytać opisy danych produktów
Aga Protea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:32   #6
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: kosmetyki jane iredale...... :)

Miałam kiedyś białą kredkę tej firmy. Kupioną w promocji jako nowość. Okazała się być niewypałem. Ciężko się nakładała, była bardzo twarda i znikała szybciutko. Za standardową cenę, nie warta nic a nic
Jak chciałam wypróbować podkłady... tak mi przeszło
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:53   #7
Olcia8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: kosmetyki jane iredale...... :)

Ja polecam gorąco kosmetyki z tej firmy, szczególnie do pielęgnacji i oczyszczania twarzy, moja mieszana dotąd cera jest w rewelacyjnej kondycji!!! Warto również wypróbować puder sypki, ja już nie kupię innego
Olcia8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 13:26   #8
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: kosmetyki jane iredale...... :)

rewelacjaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa. na początku dostałam puder na prezent, myslę sobie a sprawdzę co to.. jak zoabczyłam cene to mi kopara opadła, ale po prawie roku stosowania puder mi się dopeiro kończy, a wierzcie mi nie szczędze go na swoich policzkach ( mam rumień, który pod wpływaem temperatury, emocji jeszcze bardziej czerwienieje co mnie wkurza) pokrywa idealnie. jak ktoś nie jest przekonany to powinien poprsotu spróbowac,
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.