Escada Collection a E. Margaretha Ley? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 22:05   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Question

Escada Collection a E. Margaretha Ley?


A wiec Laski - a szczegolnie E - mam przyjemność poinformować o odnalezieniu przez niektórych najbardziej poszukiwanego zapachu na forum, czyli, uwaga uwaga, Escada Collection
Tak naprawdę, to była wpisana już wyżej (w moim poście wymieniającym różne i rózniaste), ale nikt, łącznie ze mną, nie wpadł na to, że to właśnie ta Escada. Dziś byłam w perfumerii i zaczełam panią męczyć, bo coś mi świtało. I jest!

Nie ma sukieneczki, ale sam flakon w kształcie serca, transparentny, płyn żłótawy. Na bank to jest to, pani powiedziała, że to Collection, choć na opakowaniu nie stoi. Limitowana, już nie produkowana, zreszta kształt flakonu się zgadza. Ubranka brak, bo to 100 ml (edp). Cena jest bbb przyjazna: 30 euro jest w czerwonym kartoniku. Jeżeli E czy ktokolwiek inny chce, mogę kupić. Za miesiąc będę w Polsce Trza by się szybko jeno decydować, bo stało ich dwie na półce. Jak chcecie, mogę Wam podac na priva nr tel do tej perfumerii (Utrechtsestraat, Amsterdam), mówią tam po angielsku i można wszystko ustalić z pierwszego źródła, łącznie z oryginalnością.

joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:16   #2
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Okazja w moim mieście!

A mnie cos swita, ze te "gole" flakony jednak nie sa w czerwonych pudeleczkach tylko w takich jak w zalaczniku... To w czerwonym kartoniku to pewnie jednak ta klasyczna Margaretha Ley. Ktos gdzies kiedys pisal, ze roznia sie cieniowaniem butelki, ktora to u gory jest bardziej bursztynowa.


Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg escada-collection_183.jpg (10,6 KB, 41 załadowań)
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:17   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez joannea
A wiec Laski - a szczegolnie E - mam przyjemność poinformować o odnalezieniu przez niektórych najbardziej poszukiwanego zapachu na forum, czyli, uwaga uwaga, Escada Collection
Tak naprawdę, to była wpisana już wyżej (w moim poście wymieniającym różne i rózniaste), ale nikt, łącznie ze mną, nie wpadł na to, że to właśnie ta Escada. Dziś byłam w perfumerii i zaczełam panią męczyć, bo coś mi świtało. I jest!

Nie ma sukieneczki, ale sam flakon w kształcie serca, transparentny, płyn żłótawy. Na bank to jest to, pani powiedziała, że to Collection, choć na opakowaniu nie stoi. Limitowana, już nie produkowana, zreszta kształt flakonu się zgadza. Ubranka brak, bo to 100 ml (edp). Cena jest bbb przyjazna: 30 euro jest w czerwonym kartoniku. Jeżeli E czy ktokolwiek inny chce, mogę kupić. Za miesiąc będę w Polsce Trza by się szybko jeno decydować, bo stało ich dwie na półce. Jak chcecie, mogę Wam podac na priva nr tel do tej perfumerii (Utrechtsestraat, Amsterdam), mówią tam po angielsku i można wszystko ustalić z pierwszego źródła, łącznie z oryginalnością.


OCh to skoro to taka okazja to ja bym może zaklepała? Bo z mojego flakonika to już pół ledwo zostało...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:36   #4
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Okazja w moim mieście!

Joanneo, sama bym się chętnie załapała, ale... własnie, dwa "ale". Sprawdź dobrze, bo i pojemność i ten czerwony flakonik wydaje mi się co najmniej podejrzany. Primo dlatego, że Escada bez kiecki plus Escada Margaretha Ley w wersji edp miały niemal identyczne flakony, a z tego, co wyczytałam w sieci - EC nie była sprzedawana w pojemności 100 ml, przy tym zapachu to była pojemność testerowa, zaś Margaretha Ley jak najbardziej. A po drugie, że też nie mogę sobie teraz przypomnieć, na jakiej stronie to wyczytałam - ta "goła" EC miała też jakieś specjalne, limitowane pudełeczko, srebrne lub białe (zaraz poszukam tej strony, może znajdę).
Takoż obawiam się, że szampan powinien zostać w lodówce, boś znalazła Margarethę Ley
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:46   #5
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

w czerwonym kartoniku jest ML a nie Collection

hybris ma niestety rację
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:46   #6
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Okazja w moim mieście!

hybris, wlasnie do mojej poprzedniej wypowiedzi dolepilam to pudeleczko

Tez mi sie zdaje, ze Collection miala tylko 50 ml w sprzedazy (100 ml to tester), a ML miala 30,50 i 100. W domu do porownania mam tylko tester Collection i 30 ml ML - kolor plynu sie rozni, buteleczka oczywiscie tez, ale to ze wzgledu na pojemnosc, nie liczac koloru "setki" sa chyba takie same (poza pudelkiem )
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:49   #7
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Okazja w moim mieście!

Już znalazłam, od czego w końcu mam historię
Ergo - tutaj są linki do strony z prezentację pełnego spaktrum Escad Collection, łącznie z naszym golaskiem , a tutaj - Margarethę Ley. Jeśli natomiast komuś się nie chce przedzierać przez linki, załączam fotki obu flakonów.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 07:49   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez joannea
A wiec Laski - a szczegolnie E - mam przyjemność poinformować o odnalezieniu przez niektórych najbardziej poszukiwanego zapachu na forum, czyli, uwaga uwaga, Escada Collection
Tak naprawdę, to była wpisana już wyżej (w moim poście wymieniającym różne i rózniaste), ale nikt, łącznie ze mną, nie wpadł na to, że to właśnie ta Escada. Dziś byłam w perfumerii i zaczełam panią męczyć, bo coś mi świtało. I jest!

Nie ma sukieneczki, ale sam flakon w kształcie serca, transparentny, płyn żłótawy. Na bank to jest to, pani powiedziała, że to Collection, choć na opakowaniu nie stoi. Limitowana, już nie produkowana, zreszta kształt flakonu się zgadza. Ubranka brak, bo to 100 ml (edp). Cena jest bbb przyjazna: 30 euro jest w czerwonym kartoniku. Jeżeli E czy ktokolwiek inny chce, mogę kupić. Za miesiąc będę w Polsce Trza by się szybko jeno decydować, bo stało ich dwie na półce. Jak chcecie, mogę Wam podac na priva nr tel do tej perfumerii (Utrechtsestraat, Amsterdam), mówią tam po angielsku i można wszystko ustalić z pierwszego źródła, łącznie z oryginalnością.

Joanneo, zerknij jeszcze proszę na tę Escadę i dopytaj co i jak Może jednak i Escada Collection się znajdzie Na wersji ML widziałam (na pudełku) napis Escada by Margaretha Ley, z tym, że Escada dużymi literami, a reszta malutkimi. Jeśli coś knocę - proszę się nie śmiać - taką wersję znalazłam na Allegro

Gdyby, jakimś cudem, mieli Escadę Collection, to ja naturalnie się piszę obiema łapkami i innymi członkami I środki przeleję natychmiast

A swoją drogą - straszna maurda musiałam być, skoro zapamiętałaś, że tak tej EC pożądam hahaha:
Dzięki wielkie za pamięć!!! Tak mi się miło zrobiło
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 19:53   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

Słuchajcie drogie Panie: ja jako anty-fan Escady nie jestem w stanie stwierdzić, czy to to, czego szukamy, czy nie. Sprzedawczyni twierdziła, że to to. I jeszcze mnie ostrzegała, że to nie ta kolekcja teraźniejsza, z Ibizą Hippie i innymi, ale starsza. Naprawdę bardzo się staram, a Ty się E nie martw, wiem, jak to jest, jak się czegoś szuka desperacko Ja mam teraz taki kociokwik z poszukiwanaimi książek, że mała głowa, za dwie pozycje jestem w stanie dać się pokroić, dokładnie znam ten ból

Postaram się ową Escadę opisać nieco bardziej szczegółowo:
Czerwony kartonik. Zero złoceń. Zero zapisów - poza tytułem marki - samo słowo Escada. Niżej pojemność i typ, i jakiś nr (chyba). Na bank nie stoi tam nigdzie Mar. L., bo wiem, że mają zbliżone flakony i specjalnie na tę okazję sprawdzałam. Kartonik, poza brakiem napisów, rzeczywiście wygląda jak ML. Flakon: podłużne serce, chyba jednobarwne, a raczej bezbarwne, płyn żółty. Na złotej obrączce wokół korka - napis Escaada przeplatany serduszkami.
Sama już nie wiem, czy to po prostu testery starej Collection, czy cokolwiek innego???

I teraz tak: nie wiem, czy uda mi się tam zrobić zdjęcie, czy też tolerancja pań sprzedawczyń na mnie ma też swoje maksimum Proponuję, żeby jakaś dobra dusza, posiadająca ML, opisała jak wygląda - dokładnie - flakon. I zapach. Nie pamiętam, jak pachniały oryginalne Escady, a ML nie znam wcale. Jedyne, na czym mogę się oprzeć, to owa sklepowa niewiadoma. Potrzebuję więc opisu kogoś, kto zna owe zapachy.
Chyba, że któraś z Was zdecyduje się zadzwonić do owego sklepu - z tanimi połączeniami z Polski (0700) to 35 gr za minutę , panie mówią po angielskiemu i wszystko wyjaśnią. Ja mogę kupić i przewieźć W poniedziałek mogę się udać do wyżej wymienionego przybytku, i sprawdzić sama raz jeszcze i wogóle. Uhh, ale się rozpisałam
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 20:03   #10
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Okazja w moim mieście!

Joanneo, mam jeszcze jeden pomysł. Escada Collection jest opisana jako Parfum de Toilette, a ML występuje jako edp lub edt.
A co do książek - jeśli chodzi o tytuły polskie, lub pojawiające się w Polsce - wyślij mi na priv wiadomość, czego tak namiętnie poszukujesz. Mój chłop jest zapalonym bibliofilem i wszystkie warszawskie i większość krakowskich antykwariatów zna na wylot - a nuż uda mu się znaleźć Zresztą - on lubi takie polowania
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 20:05   #11
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

Hybrisku, smażę emaila. Jak najbardziej polskie tytuły
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 21:26   #12
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

Szperam, grzebię i staram się zrozumieć

bywały Escady 100, a jakże, pytanie tylko, czy Escada Escada to to samo, co Escada Collection?
http://www.perfumeemporium.com/Women...urrency_type=2

jeżeli przyjmiemy za wyznacznik Truskawę, wtedy już zupełnie można się skołować, bo wiele Escad ma ten sam flakon (tender light na przykład). A 100 ml ML edt powinno być zielonkawe, nie złotawe (dla odmiany edp ma flakon jak 30 ml) - ale oczywiście sa to puste analizy bazujące na foto w internecie

w kazdym razie, z tego, co mnie pamięć nie myli, wygląda toto co jest dostępne tak, jak w załączniku. Konia z rzędem temu, kto powie, CO TO JEST???

Ja już sama nic nie rozumiem, jestem skołowana jak nie wiem co, jeżeli którakolwiek z Was ma jakąkolwiek koncepcję, zapraszam do dyskusji.

Podsumowując: wygląda jak ML, ale nie ma napisu, co stawia to niebezpiecznie blisko C, która w zasadzie nie powinna się w takiej pojemności pokazać. Pani w perfumerii twierdzi, że to Collection, ale mamy na uwadze, że to Holandia i pani może mówić cokolwiek.

Kochany Moderatorze, czy można by całą tą część escadową- dla potomności równie bezkuutecznie jak ja poszukującej Collection - przenieść na osobny wątek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg escada.jpg (57,1 KB, 29 załadowań)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:34   #13
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Escada by Escada, to o ile mi wiadomo nie jest Escada Collection, niestety

Escade w czerwonym kartoniku , ale jednoczesnie nie ML, mozna było na Allegro kupić jakiś czas temu.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:41   #14
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

no może faktycznie nie
zakładam w takim razie błąd sklepu?

jakby się ktoś zlitował i opisał ten zapach...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:54   #15
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

od opisywania najlepsza jest Ola, ja niestety zadaniu nie sprostam, zreszta mozna by na www.osmoz.com sprawdzic nuty i opis, może jest Collection
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 21:56   #16
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Okazja w moim mieście!

To, co wkleiłaś Asiu wyżej, to na pewno nie jest Escada Collection. Flakon od EC jest bardziej pękaty i cieniowany- na górze brązowawy. Poza tym, myślę że warto wziąć pod uwagę to co napisała Hybris, że EC występują w wersji- Parfum de Toilette. W ten sposób łatwo będzie można sprawdzić, czy ta ze sklepu w Holandii jest faktycznie Escadą Collection.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:01   #17
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

sam flakon - jak już się przekonałam przekopując internet - nie ma takiego znaczenia, przy większych ilościach Escada robi dziwne rzeczy (np w ML znikają metalowe naramienniki itp).

Ale chyba to, co powiedziała właśnie Koko, będzie znaczące - faktycznie, to, co wynalazłam, to edt, nie pdt. Hmmm. Niniejszym odwołuję alarm, w takim razie cokolwiek to jest, nie jest to Collection. Może jej tester, może nie, prawdopodobieństwo zbyt małe, żeby brać na siebie ryzyko. Zainteresowanych przepraszam w imieniu własnym.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 07:45   #18
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez joannea
sam flakon - jak już się przekonałam przekopując internet - nie ma takiego znaczenia, przy większych ilościach Escada robi dziwne rzeczy (np w ML znikają metalowe naramienniki itp).

Ale chyba to, co powiedziała właśnie Koko, będzie znaczące - faktycznie, to, co wynalazłam, to edt, nie pdt. Hmmm. Niniejszym odwołuję alarm, w takim razie cokolwiek to jest, nie jest to Collection. Może jej tester, może nie, prawdopodobieństwo zbyt małe, żeby brać na siebie ryzyko. Zainteresowanych przepraszam w imieniu własnym.
Tak sobie czytałam ten wątek i raz ciśnienie w górę, raz w dół Teraz mi już opadło - za pięknę było, by było prawdziwe

Joanneo, a za co Ty przepraszasz? Coś Ty? Nawet jak nie wypaliło, to przecież strasznie miło, że miałaś chęć i czas biegać po sklepach i wypytywać Ja Ci bardzo, bardzo za to dziękuję
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 08:10   #19
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

50-tka Theoremy jest w Geancie na Piłsudskiego (w Sephorze). Jak ja kupowałam nie było 50-tek
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-28, 11:23   #20
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

a jaka cena ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:25   #21
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Mad, 205 zł. - no nie jest to cena szczególnie atrakcyjna
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:27   #22
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

to dobrze że kupiłam w internecie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:49   #23
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Właśnie
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 12:57   #24
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

poniewaz bardzo nie lubie nie miec racji i siac fermet, postanowilam wyjasnic sprawe na tyle, na ile to mozliwe.
wlasnie zadzwonilam do Escady do Niemiec (najblizej poza USA), i powiedziano mi co nastepuje: po pierwsze, oni sami nie sa pewni, co jest na rynku sa jednakowoz pewni, ze nigdy nie bylo czegos takiego, jak Escada by Escada. Wynika z tego, ze bardzo nam sie zaweza pole. Jezeli jest to Escada i nie ma tam napisanego ML i flakon nie jest zielony, to wg pana raczej musi to byc Collection.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:13   #25
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Okazja w moim mieście!

Jesli mowa o zielonym flakonie, to musi chyba chodzic o najnowszy zapach, mianowicie Escada by Escada (w zalaczniku)

Zadna specjalistka nie jestem, ale w temacie Collection troche pogrzebalam i nie wydaje mi sie mozliwe, aby mogla ona wystepowac w czerwonym kartoniku.
Stoi przede mna tester EC, butelka jest cieniowana, od gory koniakowa, przechodzaca przez jasny miodowy kolor w przezroczysta; ma zlote naramienniki, z jednej strony ma srebrna matowa "blaszke" w ksztalcie serca z napisem ESCADA (mniejsza czcionka)COLLECTION, z drugiej strony jest naklejka z nadrukowanymi nutami zapachowymi, jest rowniez napis PARFUM DE TOILETTE, o ktorym ktoras z Pan wspomniala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 68588869.jpg (32,7 KB, 7 załadowań)
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:17   #26
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Joasiu napisałam Escada by Escada w znaczeniu zapach firmy Escada o nazwie Escada

a na mysli miałam ten oto zapach(który zresztą wsieci bardzo czesto wystepuje własnie jedynie pod nazwą Escada by Escada) i wydaje mi się, że to własnie on jest do kupienia, tym bardziej, że wystepował tez w czerwonym kartoniku. wyszedł w 1990 roku, Escada Collection w 1997 roku, patrząc na nuty mozna by się pokusić o stwierdzenie, że mają ze soba cos wspólnego i byc może Escada była pierwowzorem dla Collection, ale to juz takie moje gdybanie - zatem chyba jednak trochę źle Cię poinformowali

http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:27   #27
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Okazja w moim mieście!

a co do zapachu, to Collection jest znacznie cieplejsza niz ML, pewnie przez ta waniliowa nute...

Strasznie zawila ta escadowa sprawa, moze warto dla niej watek osobny wydzielic?

Interesujace jest jeszcze to, iz ML zdaje sie miec 2 rodzaje testerow - jedna wersja dla EDT, druga dla EDP - moze i kartoniki obu wersji sie odrobine roznia, tego juz nie wiem

1) klasyczna setka escadowej butelki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68670901
2)okraglejsza butelka, taka jak collection http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68606152

a najnowsza ESCADA zostala juz ochrzczona kilkoma nazwami na allegro:
RED POINT http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68606809
ESCADA WOMAN http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68397496
ESCADA ESCADA http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68947815
ESCADA http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68859341
SIGNATURE ESCADA http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69518853
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:33   #28
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Okazja w moim mieście!

Eowyn, piszac o zielonej butelce, nie mialam na mysli niczego poza ksztaltem Escada Collcetion/ML itd., cokolwiek raczyli kiedykolwiek wyprodukowac.

Mad - ten czlowiek z Escady mowil cos o tym, ze jakies dwa zapachy byly takie same w przeszlosci, i ze nastepnie byla to jedna Escada, oraz ze oba sa juz niedostepne. Wszystko to w kontekscie Collection - w kazdym razie wniosek byl taki, ze juz cos takiego jak Collection bylo wczesniej. Nie pisalam tego wyzej, bo mi sie to nijak mialo do tematu, ale, po Twoim slusznie wklejonym linku, zaczyna mi sie to laczyc w prawdopodobna calosc. BYC MOZE mial na mysli, ze owa Escada (czerwona "by Escada") to pierwowzor Escady Collection. I wtedy to, co ja widzialam, bylo by owa wczesniejsza opcja. Moze sie ktoras z Was, najlepiej znajacych niemiecki i produkcje Escady, zlituje i zadzwoni do nich? To nie jest tak drogo z Polski... Ja naprawde nie znam sie na Escadzie, nie przepadam za zapachami tej marki i jakos od zawsze je omijalam, i chyba naprawde nie jestem wlasciwa osoba do prob porozumienia z przedstawicielem
Swoja droga, coraz bardziej mnie ten temat wciaga, wizazanki na tropie zawilosci Escady... Czy mozemy dostac osobny watek?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:38   #29
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Joasiu ja bym do nich normalnie zadzwoniła, ale dzisiaj przed południem usunięto mi ósemkę, jestem spuchnięta i potwornie seplenię, na dodatek cąła szcżeka mnie boli, bo był problem z wyrwaniem, więc się chyba z nimi teraz nie dogadam
no co za pech, jak rzadko kiedy

Ale tak sobie mysle, że gdyby to nawet była poprzedniczka Collection, to już zdecydowanie nieźle podstarzała panna z niej
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 15:42   #30
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

A wniosek z całej akcji taki :

Wścibskie baby wszystko wyśledzą, niedługo będziemy lepiej rozeznane, niz niejeden pracownik jakiegoś kosmetycznego koncernu
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.