Praca jako wizażystka - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 11:35   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

Praca jako wizażystka - pytanie


Witam,
Zastanawiam się nad zrobieniem profesjonalnego kursu na wizażystkę. Dodam, że kurs chcę robić w Niemczech i w skład kursu wchodzi nie tylko makijaż (dla panny młodej, dzienny, wieczorowy, nude, czarno-biały, zgodne dla danej epoki, fantastyczne, do telewizji, fotografii, dla mężczyzn, klejenie rzęs, robienie brwi, i więcej) ale też robienie fryzur (jeden z przedmiotów głównych), bodypainting, airbrush, efekty specjalne (rany, krew itp.) teoria filmografii, rysowanie i projektowanie, trochę psychologii - motywacja, samoprezentacja itp., i to, co mnie najbardziej interesuje - charakteryzacja make upem - jak ucharakteryzować kogoś na starszego, młodszego, zombie, biedaka, czarownicę, klowna, wg własnego projektu, klejenie brody itp. Szkoła trwa rok, swoje też kosztuje, ale nie o tym.
Szukałam już na internecie informacji, ale wiem, że tutaj też jest trochę wizażystek (profesjonalnych i samouków) i czy mogłybyście mi trochę przybliżyć, jak wygląda praca? Wszystko mi się podoba, na pewno wykonywałabym ją z przyjemnością, ale zastanawiam się, jak to wygląda z pracą. Czy pracuje się dużo np. w weekendy, jak w ogóle wyglądają godziny pracy?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 15:57   #2
mariolka13max
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 20
Dot.: Praca jako wizażystka - pytanie

jesli cos umiesz, prosze o porade :p


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=794295
mariolka13max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-27 16:57:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.