pasemka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-13, 13:35   #1
agnesa
Przyczajenie
 
Avatar agnesa
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 24
GG do agnesa

pasemka


Witam mam kolor wlosow jasny blond chcialabym sobie zrobic pasemka ale nie jestem pewna jakie pasuja do mojego koloru wlosow, a chcialabym aby wygladaly naturalnie i efektownie. Dziekuje za odpowiedz.
__________________
AGNESA
agnesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 17:58   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: pasemka

ja tez juz od 2 lat robie pasemka chodz jestem ciemna blondynka i wygladam jak przed laty jako nastolatka kiedy to moje wlosy mialy naturalnie jasny odcien. Nie napisalas jaki dokladnie masz odcien ale skoro jasny to mysle ze zimny a nie cieply przypominajacy miod. Do takich wlosow pasuje jedynie zimny odcien np.platynowy blond, bedziesz wygladac jak by twoje wlosy musnelo sloneczko, a i odrostow nie bedzie widac, ja robie je prawie co 4 do 6 miesiecy i zawsze jest naturalnie. Chodz mysle ze i w ekstrawaganckim kolorze jak np. czerwony terz bylo by fajnie (moja bratowa takie miala, wygladala bombowo), no ale piszecz ze chcesz wygladac naturalnie to musi byc to kolor troche jasniejszy od twojego naturalnego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 09:01   #3
Kasienia
Raczkowanie
 
Avatar Kasienia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 52
GG do Kasienia
pasemka

Niedawno zrobiłam sobie pasemka jednak są one nieco za jasne.Czy jest jakiś sposób na przyciemnienie ich?Jeśli tak to jakimi kosmetykami?Z góry dziękuje.
Kasienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 10:40   #4
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: pasemka

nieznam sie ,ale moze wystarczyloby zebys pokryla cale wloski jakims szamponem koloryzujacym i twoje pasemka nabralyby inego odcienia. albo idz do fryzjera i popros o zmiane odcienia na pasemkach.napisz tez o jaki kolor ci chodzi,moze nasz specjalista cos ci doradzi??
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-31, 18:36   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pasemka

no wlasnie , albo sie udasz do fryzjera i on Ci zrobi szamponem koloryzujacym ,lub podolada ciemniejsze pasemka, ale musisz sie liczyc z tym ze kolorek moze sie szybciej wyplukiwac , poniwaz bylby nalozony na rozjasnione wlosy, z czasem nasyci sie i nie bedzie sie zmywal
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 21:45   #6
PixaWrock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1
GG do PixaWrock
Pasemka

Czy na czarnych włosach (kolorze) da się uzyskać białe pasemka??I jakiej farby użyć aby nie popalic włosów!!Licze na szybką odpowiedź
PixaWrock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 14:48   #7
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: Pasemka

za żadne skarby niczm z czarnych włosów nie uzskasz białych pasemek!!! żaden fryzjer ci tego nie zrobi a ni ty sam tez .czarna farba da sie ewentulnie rozjasnic do rudego i nic wiecej.Wogóle biały kolor nigdy nie uzyskasz nawet jak bys była blondynką!!!!włosy jedynie mozna kilkakrotnie rozjasnic(ale wtedy łamia sie i robia sie watowate) a nastepnie pokryc farba BIAŁE ZŁOTO z LOVELY to da odcienTAKI SNIEGWY ALE NIE ZUPEŁNIE BIAŁY.....WIEM BO SAMA TESTOWAŁAM))
POZDRAWIAM
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-06, 21:12   #8
magdasop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2
Pasemka

Dzień dobry. Mam niemały problem. Trzy miesiące temu słuchając rady koleżanki, pomalowałam wlosy chną, kolor- kasztan. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Byłam przekonana, że kolor szybko się zmyje, jednakże tak się nie stało. Do dzisiejszego dnia trzyma się bardzo wytrwale, widać tylko odrosty. Chciałabym jednak zrobić sobie jasne pasemka. Fryzjerka doradziła mi kupić rozjaśniacz do pasemek. Proszę mi powiedzieć, czy na włosach malowanych wcześniej chną wyjdą naturalne pasemka w kolorze jasnego blondu, czy nie? Może niewarto nic robić. Nie chciałabym być właścicielką dziwnego, rudawego koloru włosów. Proszę o możliwie szybką odpowiedź. Dziękuję. Magda
magdasop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 20:12   #9
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: Pasemka

ja czytałam ze nie można przewidzieć efektu kolorystycznego na włosach które byłe farbowane wczesniej farbami ziołowymi. podobno wszystko się zdażyć może, żaden fryzjer nie da ci gwarancji. jakkolwiek moja koleżanka wiecznie eksperymentująca z ziołowymi farbami zrobiła sobie jasne i to nawet b. blond pasemka i to rozjaśniaczem chem.!
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 19:06   #10
magdasop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2
Re: Pasemka

Dzięki za wiadomość. Wciąż się waham, gdyż wiem, że mogę mieć inny kolor na odrostach, a inny na włosach farbowanych. Chyba po prostu troszkę je skrócę i poczekam aż odrosną. Ale tak mnie korci coś zrobić!
magdasop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 19:21   #11
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Pasemka

hmm twoja kolezankamogla ci tez powiedziec ze malowane wlosy chna to nic innego jak bycie skazanym na ta chne przez dlugi czas. nie mozna farbowac wlosow farba po chnie, jest to odradzane, nawet na nie ktorych farbach jest napisane aby tego nie robic. Niestety nie jest ona tak szybko zmywalna a nalozone na nia inne specyfiki nie lapia. chyba bedziesz musiala poczekac z miesiac jak nie dluzej, no chyba ze sie myle.Ale z tego co pamietam moja przyjaciolka zawsze podklersla ze po farbowaniu chna nie mozna uzywac farby. Poczekaj az pani Grazyna odpowie zanim sobie zniszczysz wlosy.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-08, 21:38   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Pasemka

o chnie pisalismy juz tu bardzo duzo, mozesz zajżec
po chnie nie wyjda napewno jane pasemka,niestety
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 15:01   #13
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Pasemka

Pytałam o to na forum Fryzjer ale spróbuję też tutaj
Chciałabym sobie zrobić pasemka (w domu), ale nie jestem przekonana czy wyjdzie tak jak ma wyjść. Mam farbowane ciemno brązowe włosy (świeżo po farbowaniu wyglądają nawet jak czarne). Chciałabym jasne pasemka (blond lub jasny brąz czyli taki beżowy). Mam na oku farbę firmy Shwarzkopf do łatwych pasemek ze specjalnym aplikatorem itp. Moje pytanie jest takie czy takim domowym sposobem i taką farbą można ładnie wykombinować coś na włosach? Czy taka farba CHWYCI mój ciemny kolor?
__________________
20.06.2015
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 10:42   #14
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Re: Pasemka

?????
__________________
20.06.2015
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 22:59   #15
jennusia292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
GG do jennusia292
Re: Pasemka

Wiesz...ja tez mialam robic pasemka "domowa robota"ale jednak sie rozmyslilam i pognalam do fryzjerkiBalam sie,ze zamiast wysnionego koloru wyjdzie mi jakis koszmarny i nic nie bedzie sie dalo z tym zrobic.Moj brat robil plamki(ma kruczoczarne wlosy)rozjasniaczem z Joanny po czym wyszly mu rude!!!Za pasemka u fryzjerki zaplacilam 35 złAle ostrzegam..kolezanka robila i placila 99 zł!poddaj sie zebiegowi fryzjerskiemu,zobaczysz przynajmniej jak to sie robi,co po kolei i w ogole,pozniej mozesz sama pokombinowac,lecz po okresie ok.6 miesiecy
jennusia292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-02, 22:11   #16
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
pasemka

dziewczyny, miałyście kiedyś pasemka? czy one bardzo niszczą włosy? mam zamiar sobie je zrobić, chodzi mi o pasemka koloru blond a włosy mam ciemny brąz, nie wiem czy bym dobrze w nich wyglądała, proszę o porady... jeśli możecie do prześlijcie także zdjęcia fryzur z pasemkami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0002.jpg (80,2 KB, 20 załadowań)
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 12:27   #17
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: pasemka

Hej słuchaj pasemka zwłaszcza te związane z rozjaśnianiem niszczą włosy. Ale moim zdaniem niezbyt dobrze byłoby Ci w blond pasemkach, za duży kontrast. Jeśli już to możesz jaśniejszy brąz lub czerwień, żeby ożywić kolor. Takie jest moje zdanie, a jeśli chcesz zdjęcia balejażu to proszę bardzo.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 19:00   #18
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: pasemka

to znaczy chodziło mi o takie pasemka jak są na 1 zdjęciu, one chyba mają kolor blond?
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 19:03   #19
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: pasemka

aa, jeszcze dodam, że chciałabym coś takiego jak na pierwszym zdjęciu, tyle, że pasemka byłyby "rzadsze" i delikatne...
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-03, 22:07   #20
juti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 20
Re: pasemka

Uważam ze w blond pasemkach byłoby ci do twarzy. Ja osobiscie zrobiłam sobie niedawno własnie takie pasemka i jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze wszyscy moi zbajomi uznali ze to jest własnie fryzura dla mnie. Kolor moich włosów jest troche jaśniejszy od twoich, ale i tak uwazam ze powinnaś spróbować choćby tylko po to aby sie upewnić czy taka fruzura jest dla ciebie, ale uwazam ze byłoby ci bardzo ładnie. Tylko pamietaj jesli sie zdecydujesz to rób pasemka jak najcieńszie wtedy to wyglada efektowniej
juti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 22:50   #21
cela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 3
Re: pasemka

Czesc!Ja myślę,że lepiej byś wyglądała w pasemkach jasno-brązowych, bo blond stanowiłby dla Ciebie zbyt duży kontrast.
pozdrawiam
cela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 09:48   #22
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: pasemka

Już sama nie wiem , ta dziewczyna na pierwszym zdjęciu bardzo fajnie wygląda w blond pasemkach, a włosy ma takie jak moje może nawet ciemniejsze... moje pasemka i tak byłyby cieniutkie i rzadkie więc uważam, że nie byłoby widać tak dużego kontrastu...
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 09:50   #23
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: pasemka

wizażanki, dysponujecie może zdjęciami z jasno- brązowymi pasemkami na głowie?
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 12:57   #24
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: pasemka

Hej słuchaj moim zdaniem w pasemkach blond nie będzie Ci zbyt dobrze, bo po pierwsze zbytnio kontrastują, a po drugie jesteś chyba troszkę zbyt młoda na takie coś na głowie. Zresztą ja stawiam na naturalność zarówno gdy ma się 16 jak i starszym wieku. A co do zdjęć to miałam tylko takie.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 15:11   #25
Sylwuniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 28
GG do Sylwuniaaa
Re: pasemka

dzięki za wszystkie rady, Kasiu, chyba mnie nie zrozumiałaś chodzi mi o delikatne pasemka które tylko dodadzą mi uroku , uważasz że na tym zdjęciu jest za duży kontrast? wprost przeciwnie, bardzo ładnie to wygląda ( oczywiście to tylko przykład, ja nie zrobię aż tak "gęsto tych pasemek") pozdrówka!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowa fryzurka 10.JPG (37,4 KB, 31 załadowań)
Sylwuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 15:31   #26
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: pasemka

Hej słuchaj zrozumiałam Cię i tylko wyrażam swoje zdanie. Na tym zdjęciu rzeczywiście ładnie to wygląda, ale ta modelka ma zupełnie inny typ urody i kolor karnacji. Wiesz ale to jest tylko moje zdanie i widzę, że Ci na tym bardzo zależy więc spróbuj. Ja po prsotu jestem uprzedzona po mojej siostrze, która ma podobny typ urody do Twojego i miała takie pasemka i mi się po prostu nie podobały. Ale kto wie jak udasz się do dobrego fryzjera to może być Ci rzeczywiście ładnie. Życzę powodzenia papa.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 19:18   #27
Gosia_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
GG do Gosia_84
pasemka

Mam naturalne,ciemno brązowe włosy,które lekko są kręcone,udaje mi się je wyprostować za pomocą grzebienia i suszarki.Ostatnio tak sobie myślę a zmienię trochę kolor.Najpierw chciałam je ufarbować na czarno,ale potem stwierdziłam,że nie,ponieważ już kiedyś je tak farbowałam.A więc teraz pomyślałam,że będą to pasemka blond,lekkie i nie dużo.Dodam,że mam jasną karnację i włosy są grube i gęste.Jaki rozjaśniacz będzie najlepszy w tym celu??
Gosia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-12, 19:28   #28
Pamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 48
Re: pasemka

Z doswiadczenie wiem, ze lepiej odlozyc pieniadze i zrobic t u fryzjera. Osobiscie polecam pasemka na WELLI, sama robilam na ciemnych wlosach i sa sliczne. Pozdrawiam.
Pamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 14:40   #29
Basiek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
GG do Basiek78
Pasemka

Pani Grażynko, chciałabym zrobić pasmka, najchętniej jasne, tylko, że mam włosy pofarbowane na czarno, czarny już nie jest tak moćny jak na początku, byłam u Fryzjera i powiedział, że wyjda mi rudawe pasemka, moze jest jakis sposób, na to, żeby były one jasne. Kupiłam sobie farbe do zrobienia jasnych pasemek Joanny Avangarde Contrast, czy powinnam sie wstrzymac mimo wszytsko, czy mogłabym zaryzykować? Bardzo prosze o odpowiedź i z góry dziękuję. Załączam swoja fotkę, żeby łatwiej było Pani stwierdzić co powinnam zrobić
Basiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-24, 09:30   #30
Lineczka
Raczkowanie
 
Avatar Lineczka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 275
Re: Pasemka

Co prawda pisałaś do Pani Grażynki, ale pozwolisz że się wtrącę !
Więc miałam też ten rozjaśniacz o którym piszesz i robiłam nim pasemka mojej siostrze, a miała ona kolor ciemny brąz, ale też już dosyć wypłukany, i kolorek niestety wyszedł - rudawy! Więc przypuszczam że na czarnych jaśniutki blond też nie wyjdzie.
Ale za to ja sobie robiłam pasemka u koleżanki fryzjerki, i ona miała taki środek - rozjaśniacz ale dostępny tylko u fryzjera - Silver+ woda utleniona 9% w kremie i o dziwo ona sama była zaskoczona pasemka wyszły jaśniutkie i nie żóltawe! A miałam włosy też zawsze farbowane na ciemne kolorki i zawsze było je trudno rozjaśnić, ale co prawda przemęczyłam się chyba z 3 miesiące przed rozjaśnianiem i nie farbowałam wogóle!
Mam nadzieję że coś ci się przyda z moich "przygód" !!
__________________
WĄTEK WYMIANY UBRAŃ I DODATKÓW
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post17530722

BIŻUTERIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305111
Lineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.