podklad REVLON'A colorstay....... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 09:29   #1
vergissmeinnicht
Raczkowanie
 
Avatar vergissmeinnicht
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42

podklad REVLON'A colorstay.......


Mam pytanko odnosnie podkladziku revlon colorstay...otoz czaje sie na niego juz od dluzszego czasu...czy moze ktoras z was uzywala ten podkladzik???
vergissmeinnicht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 09:47   #2
Kamma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Ja go używam, co prawda od niedawna ale jestem bardzo zadowolona. Ja mam ten mniej kryjący, przeznaczony dla cery mieszanej. Ale wcale nie jest mniej kryjący a na twarzy nie tworzy się maska. Jeśli dobrze dobierzesz kolor nawet nie zauważysz że go masz na twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 71075532.jpg (101,2 KB, 72 załadowań)
Kamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 09:48   #3
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Przecież w KWC jest mnóstwo opinii dziewczyn, które używały Revlona Colorstaya, to jeden z popularniejszych podkładów. Wątków też było sporo.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 09:48   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez vergissmeinnicht
Mam pytanko odnosnie podkladziku revlon colorstay...otoz czaje sie na niego juz od dluzszego czasu...czy moze ktoras z was uzywala ten podkladzik???
Pod spodem masz "PODOBNE WATKI" na temat tego podkladu. Na pewno znajdziesz w nich odpowiedz na Twoje pytanie.
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 10:03   #5
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

ja mam ten podkładzik, używam go w okresie jesień/zima

mam tą wersje co Kamma. Dla mnie jest za bardzo kryjący więc "rozcieńczam" go kremem albo emulsją rozświetlającą Revlonu

poczytaj jeszcze opinie z KWC - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4024
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 10:20   #6
vergissmeinnicht
Raczkowanie
 
Avatar vergissmeinnicht
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

dzieki wam slicznie
vergissmeinnicht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 11:07   #7
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Wersja w słoiczku bez pompki jest bardziej kryjąca, ale przy wprawie w nakłdaniu również nie tworzy maski Używam tego podkładu od 3 lat i chyba zostanę mu "wierna" na zawsze
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 14:19   #8
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

wystarczy poszukać
wesja bez pompki bardziej kryjąca http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...tails&itemid=3
wersja z pompką, ja taką mam ale od jakiegoś czau nie używam http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4024
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 10:14   #9
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez vergissmeinnicht
Mam pytanko odnosnie podkladziku revlon colorstay...otoz czaje sie na niego juz od dluzszego czasu...czy moze ktoras z was uzywala ten podkladzik???
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z KWC - właśnie tam dziewczęta oceniają próbowane przez nie kosmetyki: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...tails&itemid=3

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:53   #10
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

info o tym podkładzie-Wiele kobiet marzy o podkładzie, który będzie się trzymał przez cały dzień i nie będzie zmieniał koloru, nie będzie zostawiał śladów na ubraniach, nie będzie się ścierał, a przy tym będzie się lekko i łatwo rozprowadzał. REVLON właśnie spełnia te marzenia wprowadzając nowy podkład REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP.

REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStayŽ No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórą, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP pozostaje na skórze niewyczuwalny!
Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP jest hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

Nowoczesne opakowanie nawiązuje do całej linii Colorstay: smukły, szklany słoiczek z wygodną i praktyczną pompką oraz lekko przydymioną skuwką.

REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP to zupełnie nowy podkład linii ColorStay! Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin!
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:02   #11
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez ila78
info o tym podkładzie-Wiele kobiet marzy o podkładzie, który będzie się trzymał przez cały dzień i nie będzie zmieniał koloru, nie będzie zostawiał śladów na ubraniach, nie będzie się ścierał, a przy tym będzie się lekko i łatwo rozprowadzał. REVLON właśnie spełnia te marzenia wprowadzając nowy podkład REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP.

REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP to niezwykle trwały podkład o naturalnym wykończeniu. Podkład ten jest oparty no oryginalnej technologii ColorStayŽ No-transfer, dzięki której zapewnia świeży wygląd przez cały dzień. Delikatny silikon i porowate polimery sprawiają, że podkład ten rozprowadza się niezwykle lekko i idealnie stapia się ze skórą, zapewniając jej równocześnie uczucie komfortu. REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP pozostaje na skórze niewyczuwalny!
Efekt: satynowo gładka skóra o naturalnym wyglądzie przez 16 godzin!

REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP jest hipoalergiczny. Formuła została wzbogacona o filtry słoneczne SPF 15.

Nowoczesne opakowanie nawiązuje do całej linii Colorstay: smukły, szklany słoiczek z wygodną i praktyczną pompką oraz lekko przydymioną skuwką.

REVLON COLORSTAY STAY NATURAL™ MAKEUP to zupełnie nowy podkład linii ColorStay! Niezwykle lekki. Pozostawia skórę nieskazitelną. Nie ściera się. Podkreśla naturalne piękno każdej cery przez 16 godzin!

reklama?
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 20:34   #12
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Czemu? Dziewczyna pytała o podkład a przytoczono jej info na jego temat. Nie sądzę. żeby Ila78 miała jakieś ukryte złe intencje

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 20:59   #13
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Ja tam iny nie posadzam(ina, mam nadzieje, ze nie jestes zla? ) Tylko pytalam Fajnie to dla mnie po prostu zabrzmialo)) Jak reklama

A tak swoja droga super by bylo, gdyby ten podklad byl taki jak o nim napisano....
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:21   #14
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez knotie
Ja tam iny nie posadzam(ina, mam nadzieje, ze nie jestes zla? ) Tylko pytalam Fajnie to dla mnie po prostu zabrzmialo)) Jak reklama

A tak swoja droga super by bylo, gdyby ten podklad byl taki jak o nim napisano....

Uwazam,ze ten podklad akurat taki jest a roznica pomiedzy klasycznym Colorstayem a Colorstay Natural jest duza,osobiscie lubie obie wersje,chociaz Colorstay Natural od jakiegos czasu lepiej moja skora przyjmuje a klasycznego Colorstaya mieszam glownie z emulsja Skinlights zeby efekt byl bardziej aksamitny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:31   #15
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Uwazam,ze ten podklad akurat taki jest a roznica pomiedzy klasycznym Colorstayem a Colorstay Natural jest duza,osobiscie lubie obie wersje,chociaz Colorstay Natural od jakiegos czasu lepiej moja skora przyjmuje a klasycznego Colorstaya mieszam glownie z emulsja Skinlights zeby efekt byl bardziej aksamitny
Widzę, że dziewczyny piszą, że są trudności w nakładaniu. Jak dla mnie to nie ma żadnych. Tylko przy pierwszym użyciu miałam problem, drugie i kolejne były już całkiem ekstra- żadnego efektu maski jeśli się nałoży odpowiednią ilość i szybko rozsmaruje.
Chyba w końcu go kupię
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 10:27   #16
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

haha dziewczyny po prostu znalazłam informacje o tym podkładzie akurat i je wkleiłam sama sie o nim nie wypowiem , bo nie uzywałam
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:36   #17
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

dzięki temu wątkowi przypomniałam sobie że gdzie mam ten podkład i że leży już jakiś czas nie używany(ten z pompką)i od 2 dni jestem wdzięczna za przypomnienie!jest bardzo wytrzymały, troche cięzki ale bardzo dobry, chyba teraz na zime powróce do niego, nie lubie tylko uczucia pare minut po nałożeniu bo jest taka przeciążona podkładem ale to mija
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:39   #18
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Widzę, że dziewczyny piszą, że są trudności w nakładaniu. Jak dla mnie to nie ma żadnych. Tylko przy pierwszym użyciu miałam problem, drugie i kolejne były już całkiem ekstra- żadnego efektu maski jeśli się nałoży odpowiednią ilość i szybko rozsmaruje.
Chyba w końcu go kupię
Rozumiem ze Colorstay Natural łatwiej się rozprowadza?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 17:39   #19
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez agatka-a
Rozumiem ze Colorstay Natural łatwiej się rozprowadza?
Colorstay Natural ma lzejsza przede wszystkim konsystencje,jest nieco inny i w odroznieniu do klasycznej odmiany tego podkladu rozprowadza sie wygodniej,nie zastyga tak szybko na twarzy i daje inne wykonczenie przynajmniej na mnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 18:02   #20
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez agatka-a
Rozumiem ze Colorstay Natural łatwiej się rozprowadza?

Nie mam Naturala tylko próbkę tego zywkłego (duuużą próbkę) i naprawdę- nie ma się co bać tego zwykłego. Należę do osób, które nienawidzą maski na twarzy i używam głównie nawilżających podkładów. Ale Colorstay jest naprawdę dobry. Ładnie wygląda, po pierwszym użyciu też miałam takie dziwne uczucie "lepkości" na twarzy, ale przy drugim razie już wszystko było ok. Mogę polecić.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 17:14   #21
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez agatka-a
Rozumiem ze Colorstay Natural łatwiej się rozprowadza?
Odrobinę łatwiej tylko dzięki temu, że jest mniej kryjący i nie zastyga tak szybko. Jednak tak naprawdę oba świetnie rozprowadzają się na kremie nawilżającym.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 18:00   #22
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Podepnę się pod ten wątek- Anahstasio, pamiętam, że radziłaś mi co do podkładu, i wyselekcjonowałam w kńcu sobie dwa. Ideal Balance (16- super odcień dla mnie) i właśnie Colorstay, który właśnie zamierzam kupić w najbliższych dniach. Pupy niestety nie dałam rady przetestować, bo były akurat same ciemne odcienie Chyba muszę zacząć zamawić na estylu, bo u mnie w mieście to nic nigdy nie ma...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 18:24   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Podepnę się pod ten wątek- Anahstasio, pamiętam, że radziłaś mi co do podkładu, i wyselekcjonowałam w kńcu sobie dwa. Ideal Balance (16- super odcień dla mnie) i właśnie Colorstay, który właśnie zamierzam kupić w najbliższych dniach. Pupy niestety nie dałam rady przetestować, bo były akurat same ciemne odcienie Chyba muszę zacząć zamawić na estylu, bo u mnie w mieście to nic nigdy nie ma...
Cieszę się, że mogłam pomóc Ideal Balance różni się dramatycznie od Colorstaya konsystencją i lekkością. Aczkolwiek Colorstay jest dużo trwalszy od L'Oreala. Z innego wątku domyślam się, że wybrałaś odcień Ivory Jeśli masz jeszcze próbkę przetestuj go, szczególnie pod słońce, w dziennym świetle. Wtedy najlepiej zobaczysz jak Ci w nim do twarzy. A mówię o tym dlatego, że ta jedynka poprzez tak jaśniutki kolor, uwydatnia nieraz niedoskonałości w pośpiesznym jej nakładaniu. Kilkakrotnie szlag mnie trafiał, kiedy na ulicy zobaczyłam gdzieś niedociągniętą do końca smużkę Jakoś w przypadku Buff'a udawało mi się tego uniknąć (choć paradoksalnie tu powinno było widać, bo ciemniejszy). A i jeszcze jedno Polecam po każdej aplikacji wytrzeć chusteczką brzegi buteleczki. Kiedy podkład zaschnie to już amen w pacierzu - nie chce się usunąć, nakrętka nie zakręca tak ściśle jak wcześniej, powietrze dostaje się do podkładu i szybciej gęstnieje. Z czasem i tak jego konsystencja zmieni się na gęstszą. Pierwszy raz o tym dość brutalnie się przekonałam kilka lat temu. Otóż miałam ponad pół roku pierwsze opakowanie Colorstaya i kiedy zbliżało się ku końcowi zdecydowałam kupić nowe. Kiedy je otwarłam odruchowo przechyliłam buteleczkę aby podkład wyciekł mi na palec, pamiętając, że nie spływa szybko (właśnie przez jego gęstość do której się przyzwyczaiłam) i trzeba sobie tą buteleczkę do góry nogami przytrzymać. Po chwili łazienka pływała w podkładzie, a ja klęłam na swoją głupotę Ehh... wspomnienia

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 18:32   #24
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Tzn wybrałam 2- Buff, dostałam próbkę od jednej z Wizażanek i kolor nawet mi pasuje. Troszkę wydawał mi się za ciemny, ale nakładam cieniutką wartewkę, szybko wcieram i on się ładnie stapia ze skórą. Testowałam w różnych oświetleniach i wychodzi dobrze. Nie wiem jak wygląda jedynka, ale Ty chyba też bardziej z 2 jesteś zadowolona.
A fakt, że Ideal Balance ma zupełnie inną konsystencję, ale taki też by mi się przydał, bo Colorstaya będę używać na jakieś wyjścia i dni kiedy mam zapełniony dzień od 8 do 20 i zero czasu na poprawki. Ideal sprawię sobie na spacerki i inne wyjścia tego typu Zawsze to coś lżejszego (tylko ta Pupa mi sen z powiek spędza, bo to chyba bardzo lekkie podkłady- przynajmniej ten który miałam taki był).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 20:40   #25
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Bardzo lekkie i bardzo przyjemne. Acz jeśli nie masz dostępu do próbek to odradzam zakup w ciemno, wiadomo - odpowiedni odcień to połowa zadowolenia z pokładu
Z Buff byłam bardzo zadowolona, z Ivory mniej. Z Ideal Balance również przy czym ja miałam jak dobrze pamętam 15stkę
Życzę przyjemnego użytkowania!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 00:06   #26
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Znowu zawracam głowę Anahstasio, mam nadzieję, że dalej obserwujesz ten wątek, bo mam takie małe pytanko- czy nie wiesz może jak bardzo różni się 15 od 16 z Ideal Balance? Bo może akurat wiesz, a nie chcę zakładać nowego wątku z pytanie o taką bzdurkę.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 17:07   #27
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Witaj Ewciu! W zasadzie różni się niewiele, powiedziałabym, że o pół tonu. Z tym, że w porównaniu z 15stką, wygląda bardziej beżowawo

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 17:20   #28
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Dziękuję Ci bardzo kochana
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 17:26   #29
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podklad REVLON'A colorstay.......

Nie ma za co
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.