Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 11:01   #1
banitaUSA
Przyczajenie
 
Avatar banitaUSA
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3

Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)


Witam,

moje pytanie dotyczy relacji z koleżanką z pracy. Pracujemy razem od prawie 2,5 roku. Od początku gdy zacząłem pracę w tej firmie Magda starała się dowiedzieć o mnie jak najwięcej. Kilkukrotnie prosiła o drobne przysługi, chociaż nie byłem jedynym mężczyzną, który akurat był pod ręką. Podczas imprezy firmowej zatańczyła ze wszystkimi Panami poza mną. Dopiero na następny dzień dowiedziałem się, że chciała ze mną zatańczyć, ale już na sam koniec. Proponowała też, że jak będziemy kończyć razem, to podrzuci mnie do domu.

W styczniu zaproponowałem jej wspólny obiad po pracy. Bardzo się ucieszyła. Gdy przyszedł dzień wyjścia podszedłem i zapytałem czy idziemy. Odpowiedziała, że może innym razem, bo nie ma jej szefa i nie wyrobi się. Miała dać znać, nie dała kiedy następny termin. W tym czasie zaczęła mnie w ogóle unikać.
Jeśli miała mi coś do przekazania, to robiła to przez osoby trzecie.

W tym czasie zaczęła się lepiej ubierać, malować, ścięła włosy i zaczęła uprawiać sport.

Po jakimś czasie zapytałem czy zjemy obiad w pracy, zgodziła się. Podczas obiadu zapytałem czy w końcu oda mi się ją namówić na wyjście po pracy. Zgodziła się i było bardzo sympatycznie. Powiedziałem jej podczas spotkania, że nie spotykam się z nią dla korzyści tylko dla przyjemności spędzenia czasu w jej towarzystwie. Przez jakiś czas zachowywała się normalnie.

Po miesiącu zapytałem czy wybrałaby się ze mną na koncert jazzowy. Nie odpowiedziała na mojego maila. Wręczyłem jej bilet w kopercie z karteczka "Liczę, że przyjmiesz moje zaproszenie". Znowu zmiana zachowania i wyjątkowo obcesowe traktowanie. Jeśli ma coś do sprawdzenia, prosi wszystkich poza mną. Dodatkowo potrafi przyjść i rozmawiać z innymi Panami wokół mnie, tak jakby chciał mi zrobić na złość, że to nie ze mną rozmawia. Kilka dni temu zapytałem czy to wyjście jest aktualne. Brak odpowiedzi. Wczoraj przychodzę do pracy, na stole koperta, a w niej bilet razem z moją karteczką. Oddała mi go bez słowa ale patrzyła na mnie jak zareaguję.

Po pracy podszedłem do niej i zapytałem co się stało, na co ona, że: "nie ma takiej opcji, nie pójdę z Tobą, nie mam czasu". Zapytałem z czego wynika takie obcesowe traktowanie. Udała zdziwioną i powiedziała, że to chyba do wszystkich się tak odnosi.

Za miesiąc ma urodziny, chciałem zrobić jej prezent i wysłać anonimowo kwiaty kurierem do pracy, ale w tej sytuacji, gdy tak mnie potraktowała zastanawiam się czy w ogóle warto dalej brnąć w ten układ.

Ta kobieta ma męża, ale chyba raczej żyją obok siebie. Dorosła córka już na stałe za granicą. Ostatnio znalazłem profil jej męża na portalu randkowym.

Czy na moim miejscu darowałybyście sobie czy zawalczyły i pokazały, że naprawdę Wam zależy? Nie wiem, czy ona chce mnie takim zachowaniem zdopingować do działania (intensywniejszego starania się o nią)?

Dziękuję za wszystkie ewentualne opinie
__________________
"Hic et Nunc"
banitaUSA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:06   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez banitaUSA Pokaż wiadomość
Witam,

moje pytanie dotyczy relacji z koleżanką z pracy. Pracujemy razem od prawie 2,5 roku. Od początku gdy zacząłem pracę w tej firmie Magda starała się dowiedzieć o mnie jak najwięcej. Kilkukrotnie prosiła o drobne przysługi, chociaż nie byłem jedynym mężczyzną, który akurat był pod ręką. Podczas imprezy firmowej zatańczyła ze wszystkimi Panami poza mną. Dopiero na następny dzień dowiedziałem się, że chciała ze mną zatańczyć, ale już na sam koniec. Proponowała też, że jak będziemy kończyć razem, to podrzuci mnie do domu.

W styczniu zaproponowałem jej wspólny obiad po pracy. Bardzo się ucieszyła. Gdy przyszedł dzień wyjścia podszedłem i zapytałem czy idziemy. Odpowiedziała, że może innym razem, bo nie ma jej szefa i nie wyrobi się. Miała dać znać, nie dała kiedy następny termin. W tym czasie zaczęła mnie w ogóle unikać.
Jeśli miała mi coś do przekazania, to robiła to przez osoby trzecie.

W tym czasie zaczęła się lepiej ubierać, malować, ścięła włosy i zaczęła uprawiać sport.

Po jakimś czasie zapytałem czy zjemy obiad w pracy, zgodziła się. Podczas obiadu zapytałem czy w końcu oda mi się ją namówić na wyjście po pracy. Zgodziła się i było bardzo sympatycznie. Powiedziałem jej podczas spotkania, że nie spotykam się z nią dla korzyści tylko dla przyjemności spędzenia czasu w jej towarzystwie. Przez jakiś czas zachowywała się normalnie.

Po miesiącu zapytałem czy wybrałaby się ze mną na koncert jazzowy. Nie odpowiedziała na mojego maila. Wręczyłem jej bilet w kopercie z karteczka "Liczę, że przyjmiesz moje zaproszenie". Znowu zmiana zachowania i wyjątkowo obcesowe traktowanie. Jeśli ma coś do sprawdzenia, prosi wszystkich poza mną. Dodatkowo potrafi przyjść i rozmawiać z innymi Panami wokół mnie, tak jakby chciał mi zrobić na złość, że to nie ze mną rozmawia. Kilka dni temu zapytałem czy to wyjście jest aktualne. Brak odpowiedzi. Wczoraj przychodzę do pracy, na stole koperta, a w niej bilet razem z moją karteczką. Oddała mi go bez słowa ale patrzyła na mnie jak zareaguję.

Po pracy podszedłem do niej i zapytałem co się stało, na co ona, że: "nie ma takiej opcji, nie pójdę z Tobą, nie mam czasu". Zapytałem z czego wynika takie obcesowe traktowanie. Udała zdziwioną i powiedziała, że to chyba do wszystkich się tak odnosi.

Za miesiąc ma urodziny, chciałem zrobić jej prezent i wysłać anonimowo kwiaty kurierem do pracy, ale w tej sytuacji, gdy tak mnie potraktowała zastanawiam się czy w ogóle warto dalej brnąć w ten układ.

Ta kobieta ma męża, ale chyba raczej żyją obok siebie. Dorosła córka już na stałe za granicą. Ostatnio znalazłem profil jej męża na portalu randkowym.

Czy na moim miejscu darowałybyście sobie czy zawalczyły i pokazały, że naprawdę Wam zależy? Nie wiem, czy ona chce mnie takim zachowaniem zdopingować do działania (intensywniejszego starania się o nią)?

Dziękuję za wszystkie ewentualne opinie
Ja bym odpuściła.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:32   #3
pozytywnienastawiona_
Raczkowanie
 
Avatar pozytywnienastawiona_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 280
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Uciekaj chłopie i się nie błaźnij. Widać kobieta lubi jak facet się za nią ugania jak pies. Z opisu można wywnioskować, że to zimna i oschła baba, która jeszcze się tym szczyci. Poza tym ma męża i nie ważne czy żyją obok siebie czy nie. Nie ma co pakować się w taki niejasny układ.
pozytywnienastawiona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:33   #4
Kathy22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Odpuść, jeśli role się odwrócą to będzie oznaczać, że też jest zainteresowana Jeśli nie to nie było warto
Kathy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:47   #5
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez pozytywnienastawiona_ Pokaż wiadomość
Uciekaj chłopie i się nie błaźnij. Widać kobieta lubi jak facet się za nią ugania jak pies. Z opisu można wywnioskować, że to zimna i oschła baba, która jeszcze się tym szczyci. Poza tym ma męża i nie ważne czy żyją obok siebie czy nie. Nie ma co pakować się w taki niejasny układ.
Popieram. Z opisu wynika ze okropne babsko.
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:14   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 111
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

A ja jej nie odbieram jako tej okropnej. Ma męża a jakiś koleś jej się naprzykrza. Ja bym się zdystansowała.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:26   #7
banitaUSA
Przyczajenie
 
Avatar banitaUSA
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Brałem pod uwagę fakt, że ta kobieta zajmuje stanowisko decyzyjne w firmie. Nawet podczas urlopu zajmuje się ona sprawami zawodowymi. Być może boi się pokazać, że jej zależy. Pracujemy w tym samym wydziale, może nie chce budzić podejrzeń?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
A ja jej nie odbieram jako tej okropnej. Ma męża a jakiś koleś jej się naprzykrza. Ja bym się zdystansowała.
Na pewno nie narzucam jej się. Przeczytaj cały wątek i zobacz jak ona się zachowywała. Można powiedzieć, że to ona zainicjowała moje zainteresowanie nią. Poza tym jej małżeństwo jest raczej już fikcją.
__________________
"Hic et Nunc"
banitaUSA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 12:35   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 111
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez banitaUSA Pokaż wiadomość
Poza tym jej małżeństwo jest raczej już fikcją.
Nie Tobie o tym decydować.

Poza tym czy piszesz z Polski czy z USA? Bo tam mogą panować inne obyczaje.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:49   #9
banitaUSA
Przyczajenie
 
Avatar banitaUSA
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Poza tym czy piszesz z Polski czy z USA? Bo tam mogą panować inne obyczaje.
Z Polski
__________________
"Hic et Nunc"
banitaUSA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:54   #10
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez ska94658
A ja jej nie odbieram jako tej okropnej. Ma męża a jakiś koleś jej się naprzykrza. Ja bym się zdystansowała.
Wystarczyłoby żeby za nim nie latała na poczatku i nie udawała ze ma ochotę na obiadki wspólne, tylko po to, żeby później ponizyc. Cóż widać wśród kobiet tez są psychopatki narcystyczne
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 13:45   #11
Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Lagoon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 211
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Jej pasuje to, że ma adoratora, ale kontroluje to w ten sposób, żeby nie wyszło to poza miejsce pracy.
Poza tym ma męża. Nie wiesz w jakich dokładnie są relacjach tylko snujesz domysły. Ja bym odpuściła.
Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 16:07   #12
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Powiedziała Ci przecież wyraźnie, że nie ma takiej opcji. Jak dla mnie latając za nią, jeszcze bardziej się pogrążasz i najważniejsze, ona jest zajęta. Nie ważne jaka jest ich relacja. Raz jest w związku, dwa powiedziała Ci dosyć dobitnie spadaj.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 16:19   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

olej ją. może nagle zaczęło jej się lepiej układać z mężem i stąd ta zmiana zachowania.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 16:31   #14
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

odpuściłabym sobie na twoim miejscu. zwlaszcza ze to mężatka, moze ci mowic ze miedzy nimi juz nic nie ma, ale kto wie jak jest naprawdę
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 16:34   #15
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
olej ją. może nagle zaczęło jej się lepiej układać z mężem i stąd ta zmiana zachowania.
tez mozliwe. lub jeszcze trzeciego znalazla, bo z opisu wyglada na zaradna...
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 16:57   #16
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 222
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

To toksyczna osoba. Nie ma do ciebie żadnego szacunku. Gdyby miała trochę przyzwoitości, powiedziałaby ci jasno: nie jestem zainteresowana ponieważ...
Ale tylko cię zwodzi, poniża, traktuje podle. Uciekaj.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 17:24   #17
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Dorosła baba, a zachowanie nastolatki, więc to wróży tylko kłopoty. Uciekaj.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 17:38   #18
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Ona nie jest zainteresowana
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 19:29   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Załóżmy, że to ona w małżeństwie jest stroną najlepiej zarabiającą. Jak mąż wyczai, że romansuje na boku to będzie miał do rozprawy rozwodowej piękny dowód do orzeczenia rozwodu z jej winy.

Inna sytuacja - kobieta zajmuje wyższe stanowisko i lubi być adorowana, bo to jej daje kontrolę, ale w życiu nie zwiąże się z podwładnym, bo to poniżej jej aspiracji.

Trzecia opcja - lubi flirt ale nie ma ochoty narażać kariery dla jakiegoś romansu w pracy (to jest źle widziane, sugeruje awans poprzez łózko, itd)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 22:09   #20
Nevena
Raczkowanie
 
Avatar Nevena
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 178
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Nie ma co się w to pchać. Najwyraźniej pompuje sobie Tobą swoje ego.
__________________
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Chciałabyś usłyszeć, że miłość najważniejsza, ale ode mnie nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.
bloguję nevena.pl
Nevena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 02:54   #21
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

daj sobie z nią spokój, z tego potem mogą być problemy
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 12:03   #22
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Cytat:
Napisane przez banitaUSA Pokaż wiadomość
Brałem pod uwagę fakt, że ta kobieta zajmuje stanowisko decyzyjne w firmie. Nawet podczas urlopu zajmuje się ona sprawami zawodowymi. Być może boi się pokazać, że jej zależy. Pracujemy w tym samym wydziale, może nie chce budzić podejrzeń?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Na pewno nie narzucam jej się. Przeczytaj cały wątek i zobacz jak ona się zachowywała. Można powiedzieć, że to ona zainicjowała moje zainteresowanie nią. Poza tym jej małżeństwo jest raczej już fikcją.
uwielbiam ten tekst.

Może i jest, ale dorosła kobieta umie się chyba rozwieść? Niejasny układ, nieciekawe zachowanie. Dla mnie też ta kobieta sprawia wrażenie nawykłej do męskich hołdów. Jej zachowania nie analizowałabym głębiej, bo nie ma sensu. Na początku może lekko flirtowała, ale już skończyła. Nie wiesz, czy może dogadała się z mężem, ma kochanka albo uznała, że chce wieść życie singielki na razie. Odpuść sobie i poszukaj kogoś wolnego. Bez balastu.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 15:18   #23
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Co o niej sądzić? (potrzebny kobiecy punkt widzenia)

Ewidentnie kobieta stawia granice Waszej znajomości - rozmowy, drobne przysługi itp. są ok, ale żadne wyjścia i zaproszenia nie wchodzą w grę. Widocznie ona chce z Tobą utrzymywac kontakt tylko na stopie koleżeńskiej, stąd robi się chłodna, gdy Ty robisz się za bardzo napalony.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-20 16:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.