Orgazm łechtaczkowy, a pochwowy-wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 09:29   #1
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232

Orgazm łechtaczkowy, a pochwowy-wątek zbiorczy.


Czy orgazmu pochwowego można się nauczyć? Czy brak jego osiagnięcia jest uwarunkowany np.niedopasowaniem partnerów, brakiem rozluźnienia, pozycji, itp.? Mało wiadomości na ten temat a to ciekawe

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2007-08-21 o 20:43
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:40   #2
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Orgazm pochwowy

Z tego co czytałam czasem dochodzi się powoli do takiego orgazmu. Zarówno poprzez psychiczne nastawienie, jak i wybranie odpowiednich pozycji. Ale aż takiej szerokiej wiedzy na ten temat nie mam, bo orgazm, o którym piszesz mam od zawsze i za każdym razem. To zasługa mojego TŻ-a, a i jak on mówi mojej otwartości na tą sferę, brak zachamowań.
Przydałby się na tym forum jakiś kompetentny seksuolog
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:58   #3
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez ona1982
[...] bo orgazm, o którym piszesz mam od zawsze i za każdym razem. To zasługa mojego TŻ-a, a i jak on mówi mojej otwartości na tą sferę, brak zachamowań.
Myślę, że to jednak nie do końca jest tak. Niektóre kobiety po prostu mogą przeżyć orgazm pochwowy, inne nie. Być może są jakieś metody na to, żeby go u siebie wypracować, ale chyba tylko wtedy kiedy kobieta ma do tego "predyspozycje". Nie jestem jednak fachowcem, więc poprawcie mnie, jeśli się mylę
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:58   #4
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez ona1982
Przydałby się na tym forum jakiś kompetentny seksuolog

Ciężko powiedzieć. Miałam podobny problem z moim byłym partnerem. Orgazm miałam może 2 czy 3 razy. Z moim TŻ orgazm mam niemal zawsze. I szczerze mówiąc nie wiem od czego to zależy
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:59   #5
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez vretka
Myślę, że to jednak nie do końca jest tak. Niektóre kobiety po prostu mogą przeżyć orgazm pochwowy, inne nie. Być może są jakieś metody na to, żeby go u siebie wypracować, ale chyba tylko wtedy kiedy kobieta ma do tego "predyspozycje". Nie jestem jednak fachowcem, więc poprawcie mnie, jeśli się mylę
Chętnie dowiem się jak to z tym w końcu jest
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 11:33   #6
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

Kto właściwie opiekuje się tym forum...? Uważam, ze seksuolog to wyśmienity pomysł
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:13   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

ech, ja bym chciala chociaz raz dostac, a tu nic chyba swego TZ wymienie na lepszy model
a o seksuologu juz dawno myslalam, tylko czy taki sie znajdzie chetny?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 18:25   #8
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Orgazm pochwowy

zapewno wiele z nas chciało by się dowiedzie jak z tym jest naprawdę czy da się tego nauczyć i jest to zaelżne od czegoś zupełnie innego
hmm sama jestem bardzo ciekawa
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 19:22   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Kto właściwie opiekuje się tym forum...? Uważam, ze seksuolog to wyśmienity pomysł
W takim razie szukajcie seksuologa...

I to nie jest żart.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 10:42   #10
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
ech, ja bym chciala chociaz raz dostac, a tu nic chyba swego TZ wymienie na lepszy model
Wiesz, to nie musi być wina partnera, przynajmniej u mnie tak jest, że przy żadnym z partnerów nie byłam w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 13:44   #11
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez As!a
Wiesz, to nie musi być wina partnera, przynajmniej u mnie tak jest, że przy żadnym z partnerów nie byłam w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego.
problem w tym, ze moj partner nawet przez pieszczoty nie moze mnie doprowadzic nawet do orgazmu lechtaczkowego.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 14:01   #12
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Orgazm pochwowy

Niestety ja nie mam takiego szczescia:-(...moj kochany nie potrafi dac mi ani pochwowego ani łechtaczkowego :-(( to jest okropne naprawde... byl moim pierwszym
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 14:03   #13
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
problem w tym, ze moj partner nawet przez pieszczoty nie moze mnie doprowadzic nawet do orgazmu lechtaczkowego.
Hmm, ja z łechtaczkowym nie mam problemów.
To może mu pokaż, albo dokładnie powiedz jak ma Cię pieścić, wiem, że to może na początku być krępujące, ale rozmowy na ten temat na prawdę dużo dają. Sprawdzone.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 14:04   #14
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Orgazm pochwowy

ja juz jestem zrezygnowana trwa to za długo :-(
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 14:35   #15
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Orgazm pochwowy

Kochane, z tego co czytałam, jakieś 40% kobiet na świecie nie przeżyło orgazmu pochwowego, a 3% nie przeżyło orgazmu... NIGDY.
To nie jest sprawa odpowiedniego partnera, oziębłości seksualnej czy pozycji - niektóre kobiety mogą, inne nie. Po prostu
Artykuł był bodajże w Glamour lub Cosmo.

P.S. Ja go jeszcze nie przeżyłam, ale nie rozpaczam. Mi orgazm za każdym razem do pełni szczęścia nie jest potrzebny
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:16   #16
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Orgazm pochwowy

Chyba Najważniejsza jest czułość i poczucię więzi z ukochaną osobą...

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2007-08-21 o 20:44
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:23   #17
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez As!a
Hmm, ja z łechtaczkowym nie mam problemów.
To może mu pokaż, albo dokładnie powiedz jak ma Cię pieścić, wiem, że to może na początku być krępujące, ale rozmowy na ten temat na prawdę dużo dają. Sprawdzone.
juz z nim rozmawialam i co? wogole zaprzestal pieszczot
rachela, ja pod tym co przeczytalac w cosmo lub glamour sie nie podpisuje. Co prawda moj TZ nigdy nie doprowadzil mnie do orgazmu lechaczkowego o pochwowym nie wspomne, ale ja sama siebie potrafie doprowadzic do szczytowania nawet w niecale 5 minut. Moj TZ meczy sie nawet ze 2 h i nic mu nie wychodzi. Wiec orgazm od czegos lub kogos moze zalezec. Bo jak wytlumaczyc fakt, ze z jednym kobieta moze przezyc 8 orgazmow na raz a z drugim ani jednego?
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:32   #18
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Orgazm pochwowy

Sprawa jest skomplikowana. Bo tak naprawdę nie wiadomo jeszcze wszystkiego na temat kobiecego orgazmu. A jek sprawić, żeby występował i jeden i drugi?
Drogie panie, każda z nas jest inna. Każda ma swój własny, niepowtażalny orgazm.
Orgazmu można, a nawet trzeba się nauczyć, bo taka zdolność nie jest nam od razu dana. Każde doświadczenie seksualne, a nawet erotyczne buduje naszą orgazmową zdolność.
Orgazm łechtaczkowy jest stosunkowo prosty w nauce. Łechtaczka ma w końcu ogromną ilość zakończeń nerwowych. I to tu właśnie większość kobiet koncentruje swą rozkosz. Praktykowanie tego rodzaju orgazmu jest częsne zarówno w kontaktach z partnerem, jak i podczas masturbacji.
Kobiety z reguły łatwiej osiągają orgazm łechtaczkowy, mówią też o tym, że jest mocniejszy, pełniejszy. Dlatego orgazm pochwowy jest zaniedbywany. Tak, można się go nauczyć, ale jest to trudne. Należy bowiem znaleźć optymalny sposób pobudzania pochwy, optymalny kąt penetracji i siłę nacisku, aby pobudzić w odpowiednim stopniu punkt G, co do którego toczą się przecież spory, czy istnieje. Poza tym panie, które są przyzwyczajone do formy łechtaczkowej orgazmu mogą mieć trudności w przeżywaniu orgazmu pochwowego. Działa bowiem przyzwyczajenie do określonej formy pobudzania. To na razie tyle.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:51   #19
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Orgazm pochwowy

mam przed soba dodatek do gazety Cosmo pt:" Goracy seks przewodnik" w nim jest że tylko 29% kobiet twierdzi,że szczytuje za każdym razem jak się kocha, ale do sedna sprawy wiec ta MADRA ksiazka wyjawia kilka tajemnic dotyczacych osiagania orgazmow. Czytelniczki zdradzaja sposoby na ich osiaganie Jednej z dziewczyn w osiagnieciu orgazmu pomogla pozycja na jezdzca Gdy dziewczyna jest pochylona mocno do przodu na ugietych lokciach jakby chciala zrobic pompke wtedy jej lechtaczka ociera sie o mezczyzne i bingooo . Innej pomogl rozgrzewajacy lubrykant. Zeby osiagac orgazm lechtaczkowy polecaja (sama tak robie) podczas pieszczenia przez faceta lechtaczki zaciskac i rozluzniac miesnie pochwy. Jest tego tyle ze hohoho na rozne sposoby mozna osiagac orgazmy w kazdym razie ten dodatek jest swietny i mozna w nim wyczytac wiele ciekawych rzeczy polecam

Jaga a moze to Ty sie zablokowalas, wiesz psychika tez bardzo duzo ulatwia moze za bardzo tego chcesz, pragniesz przez co sie nie potrzebnie spinasz. Sama poznanlas ta wiedze o osiaganiu szczytu rozkoszy, wiec pokaz swojemu TZ jak tego dokonac. Poprostu prowadz jego dlon i palce i niech Cie piesci tak jak lubisz moze dojdzie do wprawy powodzenia

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-11 o 19:10
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 22:58   #20
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez agi_kn
dodatek do gazety Cosmo pt:" Goracy seks przewodnik"
Też go mam, a właściwie to... miałam, bo mi Teściowa zabrała

A z tymi orgazmami to naprawdę tak jest. Ja nie powiedziałam, że są to statystyki mówiące o osiąganiu orgazmu z partnerem, ale ogólnie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:56   #21
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez Taverney
Sprawa jest skomplikowana. Bo tak naprawdę nie wiadomo jeszcze wszystkiego na temat kobiecego orgazmu. A jek sprawić, żeby występował i jeden i drugi?
Drogie panie, każda z nas jest inna. Każda ma swój własny, niepowtażalny orgazm.
Orgazmu można, a nawet trzeba się nauczyć, bo taka zdolność nie jest nam od razu dana. Każde doświadczenie seksualne, a nawet erotyczne buduje naszą orgazmową zdolność.
Orgazm łechtaczkowy jest stosunkowo prosty w nauce. Łechtaczka ma w końcu ogromną ilość zakończeń nerwowych. I to tu właśnie większość kobiet koncentruje swą rozkosz. Praktykowanie tego rodzaju orgazmu jest częsne zarówno w kontaktach z partnerem, jak i podczas masturbacji.
Kobiety z reguły łatwiej osiągają orgazm łechtaczkowy, mówią też o tym, że jest mocniejszy, pełniejszy. Dlatego orgazm pochwowy jest zaniedbywany. Tak, można się go nauczyć, ale jest to trudne. Należy bowiem znaleźć optymalny sposób pobudzania pochwy, optymalny kąt penetracji i siłę nacisku, aby pobudzić w odpowiednim stopniu punkt G, co do którego toczą się przecież spory, czy istnieje. Poza tym panie, które są przyzwyczajone do formy łechtaczkowej orgazmu mogą mieć trudności w przeżywaniu orgazmu pochwowego. Działa bowiem przyzwyczajenie do określonej formy pobudzania. To na razie tyle.
Hmm a u mnie to chyba właśnie aby być w pełni usatysfakcjonowaną muszę przeżyć orgazm pochwowy, bo on jest intensywniejszy, a łechtaczkowy to taki dodatek. Dziwna jakaś jestem. Chociaż pieszczoty łechtaczki momentami bywają tak intensywne, że sama proszę partnera,aby przestał, bo wyć mi się chce...I punkt G istnieje! Wystarczy naprawdę poznać nasze ciało, wyczuć to miejsce, a już po chwili zauważam po sobie, że krew napływa mi do twarzy, odchodzę. (Ale sama go jeszcze nie znalazłam, tylko mój męzczyzna)Wystarczy uczyć się, eksperymentować, badać...wspólnie
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:31   #22
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez ona1982
...I punkt G istnieje!
Nom, ale dopiero niedawno się o tym przekonałam.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 13:51   #23
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez As!a
Nom, ale dopiero niedawno się o tym przekonałam.
Tylko nie szalej za bardzo
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:49   #24
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Orgazm pochwowy

według mnie punkt G istnieje, tylko nie każda o tym wie
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 17:11   #25
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Orgazm pochwowy

dziewczymy jeżeli posiadacie jeszcze jakas wiedze na temat osiagania orgazmu pochwowego blagam ratujcie i podzelcie sie
sama nie mam problemu z osiaganiem lechtaczkowego ale bardzo chcialabym pochwowy chociaz az przezyc
wiem ze to kwestia poznania, roznych pozycji - ale jak os jeszcze wiecie piszcie
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:49   #26
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez ona1982
Tylko nie szalej za bardzo
Hehe... nie?
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:18   #27
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Orgazm pochwowy

Hheehe,bo zostaniesz maniaczką seksu:P Żartuję
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:09   #28
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez agi_kn
mam przed soba dodatek do gazety Cosmo pt:" Goracy seks przewodnik" w nim jest że tylko 29% kobiet twierdzi,że szczytuje za każdym razem jak się kocha, ale do sedna sprawy wiec ta MADRA ksiazka wyjawia kilka tajemnic dotyczacych osiagania orgazmow. Czytelniczki zdradzaja sposoby na ich osiaganie Jednej z dziewczyn w osiagnieciu orgazmu pomogla pozycja na jezdzca Gdy dziewczyna jest pochylona mocno do przodu na ugietych lokciach jakby chciala zrobic pompke wtedy jej lechtaczka ociera sie o mezczyzne i bingooo . Innej pomogl rozgrzewajacy lubrykant. Zeby osiagac orgazm lechtaczkowy polecaja (sama tak robie) podczas pieszczenia przez faceta lechtaczki zaciskac i rozluzniac miesnie pochwy. Jest tego tyle ze hohoho na rozne sposoby mozna osiagac orgazmy w kazdym razie ten dodatek jest swietny i mozna w nim wyczytac wiele ciekawych rzeczy polecam
taaak, taaak, tez mam ta ksiazeczke i stosowalam sie do niej zanim mi ona w lapki wpadla, bo ja z regoly robie to co sprawia mi przyjemnosc ale i tak nic to nie pomaga, orgazmu jak nie bylo tak nie ma. Za to dzis powiedzialam swojemu kochasiowi, by "pobawil sie" troszke mna I co z tego wyslo? Przez dwa miechy mialam libido rowne zero a teraz w ciagu jednej chwili tak mnie nakrecil, ze sie normalnie rzucilam na niego! Ale samej zabawy bylo moze z niecale 10 minut Kurde, musze mu znow kupic opozniacz :/ Tylko, ze jak mu kupie, to nie odczepi sie ode mnie przez conajmniej 2h :P
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:31   #29
Brzoskwineczka
Przyczajenie
 
Avatar Brzoskwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Orgazm pochwowy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
taaak, taaak, tez mam ta ksiazeczke i stosowalam sie do niej zanim mi ona w lapki wpadla, bo ja z regoly robie to co sprawia mi przyjemnosc ale i tak nic to nie pomaga, orgazmu jak nie bylo tak nie ma. Za to dzis powiedzialam swojemu kochasiowi, by "pobawil sie" troszke mna I co z tego wyslo? Przez dwa miechy mialam libido rowne zero a teraz w ciagu jednej chwili tak mnie nakrecil, ze sie normalnie rzucilam na niego! Ale samej zabawy bylo moze z niecale 10 minut Kurde, musze mu znow kupic opozniacz :/ Tylko, ze jak mu kupie, to nie odczepi sie ode mnie przez conajmniej 2h :P
PowodzeniaBędzie dobrze.A tak z ciekawości, co to ten "opóźniacz"?
Brzoskwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:40   #30
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Orgazm pochwowy

chyba zeby facet pozniej doszedł
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-09 08:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.