Krem do suchych, spierzchniętych rąk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-10, 11:25   #1
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Post

Krem do suchych, spierzchniętych rąk


Kochane Wizażanki, doradźcie mi proszę dobry krem do rąk na noc, skutecznie niwelujący ich suchość i szorstkość.

Problem suchych rąk pojawia się u mnie co roku, mniej więcej o tej porze i dręczy mnie do wiosny . Całe dłonie są szorstkie, zaczerwienione (być może kiedyś je odmroziłam), między palcami robi mi się wręcz skorupka, a skóra na kostkach pęka... Wypróbowałam już masę kremów (m.in. Neutrogena, Dove, Mary Cohr, Vichy, AA) i maści (witaminowa), ale efekty były mizerne.

Poszukuję kremu treściwego, który mogłabym nakładać na noc np. jako maskę pod bawełniane rękawiczki . W dzień preferuję lżejsze, nieutrudniające pracy kremy, noszę je w torebce i non-stop używam.

Proszę Was o opinie .

Pozdrawiam
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 11:59   #2
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Witam Moni

Ja tez mam wieczny problem ze skórą na dłoniach, bo mam AZS i to właśnie przede wszystkim tam. Kremów zużywam tony i z czystym sercem mogę polecić wszelkie maści apteczne typu - Nanobase, Lipobase, Cutibase, Alantan Plus i inne emolienty. Lipobase jest chyba najtłustsza, świetny będzie tez po prostu Alantan Plus, ładnie goi drobne urazy naskórka i rece rano nie są wysuszone tylko gładkie (używałam go tez do wygojenia mojego tatuażu).
Z "nowości" moge Ci polecić Dermesę- Płyn na pękające dłonie i pięty. Wyszukałam go gdzies na na Forum i od razu kupiłam - jest naturalny i niedrogi. Używam go od soboty i faktycznie super działa (próbowałam i na stopy i na dłonie). Kosztuje ok 14 złotych. Tylko trzeba go używać wg. ulotki a nie opisu na opakowaniu, czyli co najmiej dwa razu dziennie (na poczatku częściej) i po wchłonięciu pierwszej warstwy nałozyć drugą - faktycznie po tygodniu widac efekty

Tu masz link do ich strony http://www.dermesa.pl/, są tez recenzje w KWC, ale coś go nie mogę teraz otworzyć.

Pozdrawiam cieplutko.


PS. OO teraz się udało, to link
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6549
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 12:29   #3
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Dzięki serdeczne Mar_go .
Mam w domu krem Cutibase, leczyłam nim jakiś czas temu suche placki na dekolcie. Muszę go wygrzebać i zużyć - nie wpadłam na to, żeby wymaziać nim dłonie .

Zainteresuję się też pozostałymi - ta Dermesa brzmi zachęcająco .

---
PS Twój tatuaż jest imponujący!
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 13:08   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

polecam intensywnie nawilżający krem do rąk Dry Skin Relief Avonu - jest idealny na spierzchnięte dłonie, właśnie na noc, ma konsystencję maści, jednak po wsmarowaniu i wchłonięciu nie jest aż tak tłusty, tylko zostawia na dłoniach ochronną warstwę. ma w miarę neutralny zapach, taki kremowy, podobny do kremu Nivea. ta seria jest w tym katalogu wycofywana albo będzie miała zmienione opakowania.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:14   #5
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Cytat:
Napisane przez justa79
polecam intensywnie nawilżający krem do rąk Dry Skin Relief Avonu - jest idealny na spierzchnięte dłonie, właśnie na noc, ma konsystencję maści, jednak po wsmarowaniu i wchłonięciu nie jest aż tak tłusty, tylko zostawia na dłoniach ochronną warstwę. ma w miarę neutralny zapach, taki kremowy, podobny do kremu Nivea. ta seria jest w tym katalogu wycofywana albo będzie miała zmienione opakowania.
Dziękuję Justa . Może będę miała okazję go przetestować niedługo .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:45   #6
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Ja używam kremu do rak i paznokci w jednym. Z avonu (nail experts)-hand care complex jest rewelacyjny, wygładza i zmiękcza wysuszoną i wrązliwa skóre dłoni. ładnie pachnie.. ale juz mi sie konczy musze sobie go znow sprawic goraco polecam
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 11:54   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Całą zimę morduję się ze spierzchniętymi dłońmi i znam tylko dwa kremy, które mogę polecić: Avene z cold cream i Kamill. Oba są naprawdę bardzo dobre. Może podlecz sobie najpierw ręce czymś treściwszym, bardziej leczniczym, tak jak radzą dziewczyny, a potem używaj stale któregoś z tych kremów. Krem Avene ma jedną niesamowitą właściwość: jego właściwości nie znikają po myciu rąk, a nawet po zmywaniu naczyń
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 12:15   #8
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Cytat:
Napisane przez nan
Całą zimę morduję się ze spierzchniętymi dłońmi i znam tylko dwa kremy, które mogę polecić: Avene z cold cream i Kamill. Oba są naprawdę bardzo dobre. Może podlecz sobie najpierw ręce czymś treściwszym, bardziej leczniczym, tak jak radzą dziewczyny, a potem używaj stale któregoś z tych kremów. Krem Avene ma jedną niesamowitą właściwość: jego właściwości nie znikają po myciu rąk, a nawet po zmywaniu naczyń
Nan , Kamill chyba kiedyś używałam, muszę go dopaść gdzieś w drogerii i maznąć odrobinkę . A do Avene przymierzałam się już w zeszłym roku, ale nie mogłam się zdecydować. Skoro jednak jest tak, jak piszesz - z pewnością go kupię .

Wiolu, miałam ten krem z Avonu, o którym piszesz, ale to nie to . Nie dla mnie. Ja mam naprawdę strasznie wysuszone łapska .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 13:03   #9
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Cytat:
Napisane przez demonik
Nan , Kamill chyba kiedyś używałam, muszę go dopaść gdzieś w drogerii i maznąć odrobinkę . A do Avene przymierzałam się już w zeszłym roku, ale nie mogłam się zdecydować. Skoro jednak jest tak, jak piszesz - z pewnością go kupię .

Wiolu, miałam ten krem z Avonu, o którym piszesz, ale to nie to . Nie dla mnie. Ja mam naprawdę strasznie wysuszone łapska .
On naprawdę taki jest! Byłam w szoku, bo wszystkie kremy do rąk jakie wcześniej znałam działały tylko do pierwszego umycia rąk.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 13:24   #10
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Ja polcem kremy:
- pomarańczowy Garniera
- z gliceryną i silikonem Avon'u
- zielony Camille
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 17:30   #11
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Ja mam aktualnie dwa hity - 18h krem ochronny Sally Hansen i krem Satin Hands Mary Kay. Oba dają aksamitne wykończenie i głębokie nawilżenie, co ważne - na długo
A jeśli Twoje dłonie potrzebują prawdziwej pomocy, sięgnij po Xerand LRP. To krem do zadań specjalnych

Pozdrawiam!

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2005-11-11 o 20:41
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 19:25   #12
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Uzywałam wielu kremow do rąk.Nie mam szorstkiej skóry,ale suchą.W moim przypadku krem Avene w ogóle się nie sprawdził,a kupiłam go po przeczytaniu pochlebnych recenzji.Moim zdaniem nie różni się niczym od tanich polskich.bardzo mnie rozczarował.O wieeeele lepsza jest Neutrogena i podoba mi się nowośc Dermiki LIPIDEA,który jest o niebo lepszy od kremu Avene.Własnie kupilam ten krem przed tygodniem i jestem bardzo zadowolona.Lipidea nadzaje taka satynową gładkość skórze rąk i jest bardzo przyjemny w stosowaniu ze wzgledu na konsystencję i zapach.
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:50   #13
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Dziękuję za wszystkie rady . Wczoraj na noc nałożyłam grubą warstwę Cutibazy, na to bawełniane rękawiczki i chyba jest troszkę lepiej.

Anahstasio, Sally Hansen używałam - jest ok. Ciekawi mnie ten Mary Kay (nie tylko zresztą krem do rąk ), ale nie znam żadnej konsultantki tej firmy. A moje ręce zimą to zdecydowanie zadanie specjalne, więc będę musiała zainteresować się też Xerand LRP.

Amberio, Neutrogeny jakoś nie lubię... Ale zaintrygował mnie ten krem Dermiki - nie znam go, muszę sprawdzić .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:11   #14
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Cytat:
Napisane przez demonik
Anahstasio, Sally Hansen używałam - jest ok. Ciekawi mnie ten Mary Kay (nie tylko zresztą krem do rąk ), ale nie znam żadnej konsultantki tej firmy. A moje ręce zimą to zdecydowanie zadanie specjalne, więc będę musiała zainteresować się też Xerand LRP.
Mogę Ci podać namiary na konsultantkę MK z Krakowa. Jeśli jednak jesteś z innego miasta napisz do Biura Konsumenta, adres mailowy na stronie: http://www.marykay.com.pl/index1.html z prośbą o namiary na konsultantkę z Twojego regionu. Bez problemu przyślą Ci kilka nr telefonów

Pozdrawiam i cieszę się, że mogłam pomóc
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:13   #15
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Nieopatrznie nie doczytałam, że jesteś z W-wy Tam mają Centralę, więc konsultantek jest co najmniej kilkanaście

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 12:16   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Ja polecam dove regenerujący na noc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 14:13   #17
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

DEMONIKU!
Co do Neutrogeny,to częściowo z Tobą sie zgadzam,ponieważ dzisiejszy krem ,a ten z przed paru lat,to niemal dwa rózne produkty.U nas to normalne!Jesli nowość dobrze się sprzedaje,to na pewno wkrótce się popsuje...Natomiast krem Dermiki jest nowością i rzeczywiscie jest dobry.Szczerze polecam!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 14:54   #18
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Ja mogę jeszcze dodać do listy krem Ziai do rąk i stóp w pomarańczowym słoiczku i moje ostatnio odkrycie Apotheker Dr. Scheller Calendula http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9763 Cudo! Kamille itp. nawet się do niego nie umywają.
Dove na noc też jest fajny, ale dla mnie mimo wszystko to zwykły krem- ja go stosowałam na dzień.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 15:20   #19
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Na mnie Neutrogena wogóle nie działa (kupiłam ok. 2 tyg. temu, używam i nie widzę znaczącej poprawy), podobnie jak Kamil. Dove także zwykły nawilżający kremik i nie radzi sobie z naprawdę suchą skórą.
Ostatnio mam masakrę z dłońmi szczególnie miedzy plcami mam suche skórki, więc muszę mieć naprawdę porządny krem. Dziś moim nowym nabytkiem z apteki jest ceralan i muszę powiedzieć, że jest całkiem fajny. Szybko się wchłania, dłonie są po nim niesamowicie gładkie, pozostawia bardzo delikatny film. Mam nadzieję że poradzi sobie z suchymi skórkami.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 16:02   #20
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

A ja polecam krem GLICEA cytrynowy. Jest taniutki, a na moje łapki suche jak wiórki tylko on działa, a wypróbowałam już wiele kremików. Mimo ich używania kidyś na badaniu stopnia odwodnienia skóry pani powiedziała,że jeszcze nie spotkała się z tak suchymi łapkami jak moje. a po tym kremie czują się bardzo komfortowo
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 17:40   #21
mamCie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Witam,
Czy mogłybyście polecić jakiś sprawdzony krem na ręce wyglądające jak u starej babci? Bo ja właśnie takie mam i wypróbowałam już wiele kremów i żaden nie sprawił, żeby była choć niewielka poprawa. Stosowałam już czerwony garnier, dwa rodzaje neutrogeny, lirene też 3 rodzaje, kamill i te inne tanie. Obecnie mam "eva natura z lnem" i też nic...myślałam nad czymś z Q10, bo po prostu mam okropne zmarszki na dłoniach, ale nie wiem na jaką firmę się zdecydować Może któraś z Was miała podobny problem i się znim uporała? Bo kupować w ciemno i kolejne złocisze na darmo wyrzucić trochę szkoda.
Pozdrawiam
mamCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 18:54   #22
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

U mnie Neutrogena działa rewelacyjnie. Miałam popękaną skórę dłoni do krwi zeszłej zimy, brak rękawiczek+praca w bardzo suchych warunkach+silne detergenty do mycia rąk. Ten krem przyniósł mi wieeeeeeeeeelką ulgę już pierwszego dnia. Dla porównania mam też Ziaja Kozie Mleko, jest świetna, ale Neutrogena wygrywa. Miałam też kremy z gliceryną, czerwony z Garniera, z Biedronki i inne, jednak nic nie przebiło Neutrogeny.
Koleżanka wspominała, że jej bardzo pomaga Cethapil, który używa do dłoni po każdym dniu pełnym zabiegu fizjoterapetycznych i częstego mycia rąk w silnych detergentach. Może więc warto wypróbować dermokosmetyki jeśli nie działają już kremy drogeryjne?
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:10   #23
True88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Polecam krem neutrogena jest swietny! na moje popękane i suche dłonie działa kojąco i łagodzi podraznienia
True88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:24   #24
anusia890
Raczkowanie
 
Avatar anusia890
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 41
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Co roku ten sam problem Dla mnie działa połączenie czerwonej serii Garniera do bardzo suchych dłoni + mocno nawilżający krem do rąk na noc, albo z ziajki albo z apteki - kupiłam maść ochronną z witaminą A - chyba 6 zł kosztuje. Ręce nie do poznania
anusia890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:09   #25
anusia890
Raczkowanie
 
Avatar anusia890
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 41
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Ja używam ZIAJA Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy(takie pomarańczowe opakowanie), koło 8 zł kosztuje i jestem zadowolona.
anusia890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 17:11   #26
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

moje dłonie jakiś czas temu były w opłakanym stanie i prawie natychmiast naprawił je Hemp Hand Protector z The Body Shop (pisałam o nim tutaj), jeśli masz dostęp do TBS to koniecznie wypróbuj (mają w końcu testery ), jest treściwy ale niezbyt tłusty, odżywia, nawilża, uelastycznia, dla mnie cudo

ostatnio szukam jakiegoś godnego zamiennika dla tego kremu i najlepszy spośród wielu, które wypróbowałam jest w tej chwili różowy Kamill intensiv+ z 5% mocznika, nie odżywia tak jak Hemp Hand Protector ale jest całkiem niezły
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 17:22   #27
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki, doradźcie mi proszę dobry krem do rąk na noc, skutecznie niwelujący ich suchość i szorstkość.

Problem suchych rąk pojawia się u mnie co roku, mniej więcej o tej porze i dręczy mnie do wiosny . Całe dłonie są szorstkie, zaczerwienione (być może kiedyś je odmroziłam), między palcami robi mi się wręcz skorupka, a skóra na kostkach pęka... Wypróbowałam już masę kremów (m.in. Neutrogena, Dove, Mary Cohr, Vichy, AA) i maści (witaminowa), ale efekty były mizerne.

Poszukuję kremu treściwego, który mogłabym nakładać na noc np. jako maskę pod bawełniane rękawiczki . W dzień preferuję lżejsze, nieutrudniające pracy kremy, noszę je w torebce i non-stop używam.

Proszę Was o opinie .

Pozdrawiam
Polecam kremy z wysoką zawartością mocznika, szczególnie produkty Cerko (m.in krem z 15% mocznikiem i 5% kwasem mlekowym) i ISANA (balsam 10% mocznik, który sprawdza się jako krem do rąk). Na mniej problematyczne dłonie krem Anida z woskiem pszczelim i kremy Palmers.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 14:11   #28
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Pilarix na noc - genialny

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...niu-skory.html
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:16   #29
katarzyna_kilar
Przyczajenie
 
Avatar katarzyna_kilar
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Gdzieś czytałam, że dodatek masła shea może zdziałać cuda, albo oliwka zwykła
katarzyna_kilar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 10:15   #30
Niunka_
Przyczajenie
 
Avatar Niunka_
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Krem do suchych, spierzchniętych rąk

Masło Shea - ja akurat mam z Organique, nie miałam nigdy nic lepszego ! Nakładam go na noc bo jest bardzo tłusty. Na ręce i na stopy.
W pracy używam Biothrem (Douglas), szybko nawilża jest dobry. Cena jest dość wysoka, zresztą jak masło shea ( z firmy organique jest bezglutenowe, także polecam szczególnie dla Kobiet uczulonych na gluten ! ).
Pozdrawiam !
Niunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-24 00:52:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.