Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 16:18   #1
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472

Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy


Dziewczyny szczerze polecam płyny do pielęgnacji twarzy firmy Fitomed!
Może zabrzmi to jak reklama, ale nic z tych rzeczy Kupiłam, wypróbowałam i naprawdę polecam, bo jestem pod wielkim wrazeniem!

Moja recenzja na ich temat na KWC:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=d fefe9af2e1d8d135ef46530d5 2fde1c&cmd=details&itemid =6028&username=Basia39

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:25   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

A wiesz wlasnie wczoraj czytalam biochemie i bylo o szamponach z tej firmy. Weszlam na podanego linka, obejrzalam sobie i inne produkty, zaprosili do sklepu i sklepu internetowego. Wiec, ze ja nie z W-wy, to weszlam na internetowy i co? Szlag mnie trafil, bo lista byla mala, nie bylo szamponow, bardzo okrojony asortyment do wysylki na dodatek na zadna informacje sie nie natknelam czy wysylaja za granice. Chodz to pewnie i tak by nie przeszlo bo by drogo chcieli. Pozostaje mi zrobic zakupy na adres mamy jak bede sie do PL wybierac, a to dopiero w maju przyszlego roku wrrr. No napalilam sie, bo chwalona firmy na biochemi, po skladach widac, ze jednak naturalne kosmetyki. W tym roku zlozylam zamowienie w Pollena Aroma i jakos nie jestem zadowolona. Zakupilam oliwke na naczynka i tonik rozany o pojemnosci 500ml, do tego zel na naczynka. Sklad podany tylko na tym zelu, ale nie za ciekawy. Do tego tonik tak jakoc chemicznie pachnie i w dzialaniu tez nie rewelacja, a oliwka pozostawia lekka warstewke jak typowe oliwka na parafinie. No nacielam sie i tyle. Za to ta firma wyglada zachecajaco, ale musze sobie poczekac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:46   #3
verde
Raczkowanie
 
Avatar verde
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 40
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja dzisiaj po raz pierwszy natknęłam się na tą firmę na jakims forum. Weszłam potem na jej strone i muszę powiedzieć że bardzo mnie zaciekawiła. Poszukam tych kosmetyków w sklepach (a czytałam że trudno je dostać) a jak nie to zamówię przez internet.
verde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:13   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

W Krakowie sa bez problemu dostepne w sklepie zielarskim na Szewskiej
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:45   #5
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
A wiesz wlasnie wczoraj czytalam biochemie i bylo o szamponach z tej firmy. Weszlam na podanego linka, obejrzalam sobie i inne produkty, zaprosili do sklepu i sklepu internetowego. Wiec, ze ja nie z W-wy, to weszlam na internetowy i co? Szlag mnie trafil, bo lista byla mala, nie bylo szamponow, bardzo okrojony asortyment do wysylki na dodatek na zadna informacje sie nie natknelam czy wysylaja za granice. Chodz to pewnie i tak by nie przeszlo bo by drogo chcieli. Pozostaje mi zrobic zakupy na adres mamy jak bede sie do PL wybierac, a to dopiero w maju przyszlego roku wrrr. No napalilam sie, bo chwalona firmy na biochemi, po skladach widac, ze jednak naturalne kosmetyki.
Monika, faktycznie weszlam na strone sklepu i calego asortymentu wprowadzonego do listy nie ma, ale jest info u gory, ze "Cały asortyment dostępny jest w wysyłkowej sprzedaży". Mysle, ze to, iz nie ma na liscie to raczej kwestia techniczna, pewnie zalezna os webmastera, ktory musi zaktualizowac strone. Mozna pewnie bez problemu zamowic co sie chce droga meilowa, bardzo szybko odpowiadaja. Zapytaj co Ci szkodzi, ile by kosztowala przesylka za granice, pewnie tez nie umiescili info bo do tej pory nie bylo zainteresowanych. Mysle, ze w takim wypadku chcieli by przedpłate na konto, ja zreszta tez w ten sposob placilam. Zlozylam zamowienie i wplacilam kase przez net chyba w niedziele wieczorem a we wtorek mialam juz paczuche w domu
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 08:36   #6
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Basia39
Monika, faktycznie weszlam na strone sklepu i calego asortymentu wprowadzonego do listy nie ma, ale jest info u gory, ze "Cały asortyment dostępny jest w wysyłkowej sprzedaży". Mysle, ze to, iz nie ma na liscie to raczej kwestia techniczna, pewnie zalezna os webmastera, ktory musi zaktualizowac strone. Mozna pewnie bez problemu zamowic co sie chce droga meilowa, bardzo szybko odpowiadaja. Zapytaj co Ci szkodzi, ile by kosztowala przesylka za granice, pewnie tez nie umiescili info bo do tej pory nie bylo zainteresowanych. Mysle, ze w takim wypadku chcieli by przedpłate na konto, ja zreszta tez w ten sposob placilam. Zlozylam zamowienie i wplacilam kase przez net chyba w niedziele wieczorem a we wtorek mialam juz paczuche w domu
Ha, no własnie, mnie też to czeka... (Kupowanie przez net, znaczy). A ja zaparłam się, że znajdę w realu i co? Zdeptałam nóżki swoje prześliczne po przecudne kolanka, ale nigdzie u siebie nie znalazłam, kurde!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 08:38   #7
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Basiu, jaki masz avatarek słodziutki!!!
Obejrzałam recenzję, ale wiecie co, chyba na lato ewentualnie się zaopatrzę, teraz przecież zakochałam się w toniku aspirynowym, co i Wam polecam (zapomniałam, uups!!!)
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 10:51   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ach Basia, kiedys pytalam sie u ATW to mi rypli taka cene ze za glowe sie moza bylo zpalac, a ja chcialam moze ze 3 produkty, co by bylo okurat 1/3 kosztow przysylki. Chyba sobie poczekam, albo jak sie dowiem ze szwgier jedzie do PL, to zamowie, na adres tesciow, a on mi przywiezie. Tylko jak oni chca przedplate, to gorzej, bo przelew troche kosztue i tez sie nie oplaca. Chyba pozostanie mi kupowac niemieckie naturalne kosmetyki. Czemu ta Polska sie tak na swiat zamyka?
Basia a tak poza tym, to gdzie oni maja w Warszawie sklep? Pewnie daleko od Ciebie skoro zamowilas internetowo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:04   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
W Krakowie sa bez problemu dostepne w sklepie zielarskim na Szewskiej
A można wiedzieć za ile?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:38   #10
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Basiu, jaki masz avatarek słodziutki!!!
Obejrzałam recenzję, ale wiecie co, chyba na lato ewentualnie się zaopatrzę, teraz przecież zakochałam się w toniku aspirynowym, co i Wam polecam (zapomniałam, uups!!!)
Dzieki Piti - awatorek sama wykombinowalam
Piti podaj link do przepisu na ten tonik aspirynowy to i ja wyprobuje
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:48   #11
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Ach Basia, kiedys pytalam sie u ATW to mi rypli taka cene ze za glowe sie moza bylo zpalac, a ja chcialam moze ze 3 produkty, co by bylo okurat 1/3 kosztow przysylki. Chyba sobie poczekam, albo jak sie dowiem ze szwgier jedzie do PL, to zamowie, na adres tesciow, a on mi przywiezie. Tylko jak oni chca przedplate, to gorzej, bo przelew troche kosztue i tez sie nie oplaca. Chyba pozostanie mi kupowac niemieckie naturalne kosmetyki. Czemu ta Polska sie tak na swiat zamyka?
Basia a tak poza tym, to gdzie oni maja w Warszawie sklep? Pewnie daleko od Ciebie skoro zamowilas internetowo.
Monika bo generalnie przesylki za granice polecone sa drogie. Ja dzis wysylalam jednej wisazance podklad do Hamburga (mala buteleczka) i zaplacilam 16PLN.
Cena zalezy oczywiscie od wagi, wiec jak chcialas zamowic kilka kosmetykow ATW to i waga mogla byc ciezka Podaje link do stronki Poczty Polskiej z cenami w zaleznosci od rodzaju przesylki i wagi.

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

Jesli chodzi o sklep w Wawie to adres widze na stronie podali ul. Janowskiego - to chyba gdzies na Ursynowie, czyli spory kawalek drogi ode mnie, na przeciwleglym koncu Wawy.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 14:02   #12
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dzieki Piti - awatorek sama wykombinowalam
Piti podaj link do przepisu na ten tonik aspirynowy to i ja wyprobuje
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody

prosze bardzo
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:26   #13
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Pieknie dziekuje

Musze widze powaznie wziasc sie za temat domowej produkcji zarowno toniku z aspiryny jak i serum z wit. C. Ehh tylko jak wypedzic z siebie tego leniuszka, ktory kaze mi wciaz zastepczo uzywac kropelek Juvitu
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:29   #14
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Dolacze sie do zachywtow nad Fitomedem .... mam plyn z kwiatu pomaranczy i jestem zadowolona,jedynym minusem jest dla mnie zapach ale ja od jakiegos czasu nie przepadam za taka nuta zapachowa wiec nie bede sie czepiac szczegolnie poniewaz kazda z Nas inaczej go odbierze.Poza tym ceny sa bardzo przystepne,szkoda tylko ze z dostepnoscia trudniej ale...jak to mowia-nie mozna miec wszystkiego
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:19   #15
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez MagJa
A można wiedzieć za ile?
Kupowalam szampony i zel do mycia twarzy - zaden z kosmetykow nie przekroczyl 11-12 zl.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:19   #16
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Ja z kolei jestem zagorzala fanka plynu rozanego (tez odsylam do recenzji i zamawiaczkom internetowym polecam opakowanie z pompka 500 ml - bardzo wygodne, wygodniejsze niz psikadlo .
Basiu - czy lawenda nie pachnie czasem zbyt namolnie, intensywnie? Da sie wytrzymac?
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:13   #17
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez PotworPimpusPierwszy
Ja z kolei jestem zagorzala fanka plynu rozanego (tez odsylam do recenzji i zamawiaczkom internetowym polecam opakowanie z pompka 500 ml - bardzo wygodne, wygodniejsze niz psikadlo .
Basiu - czy lawenda nie pachnie czasem zbyt namolnie, intensywnie? Da sie wytrzymac?
Nie spokojnie nic z tych rzeczy, przynajmniej dla mnie Ale wole płyn różany jednak, heh nie wiem co bedzie jak otworze pomaranczowy, bo uwialbiam zapach cytrusow
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:01   #18
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Polecam z całego serduszka tą firmę. Właśnie zamówiłam płyn lawendowy do twarzy , bo skusił mnie miód w składzie. Dodatkowo otrzymałam żel i tonik w normalnej pojemności...i zioła dziurawca jestem bardzo mile zaskoczona. polecam
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:05   #19
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez angel.ek
Polecam z całego serduszka tą firmę. Właśnie zamówiłam płyn lawendowy do twarzy , bo skusił mnie miód w składzie. Dodatkowo otrzymałam żel i tonik w normalnej pojemności...i zioła dziurawca jestem bardzo mile zaskoczona. polecam
O prosze jak milo, czyli nie tylko mnie obdarowali prezentem
Nic tylko zamawiac w ich sklepiku Maja gest.
Takiemu molochowi jak firma dr. Hauschka powinno byc teraz wstyd!
Bo to ich powinno byc stac z racji kasy jaką zarabiają na gratisy dla swoich klientow, to wstyd zeby skladajac u nich zamowienie trzeba bylo placic nawet za probki o!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 13:07   #20
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez PotworPimpusPierwszy
Ja z kolei jestem zagorzala fanka plynu rozanego (tez odsylam do recenzji i zamawiaczkom internetowym polecam opakowanie z pompka 500 ml - bardzo wygodne, wygodniejsze niz psikadlo .
Basiu - czy lawenda nie pachnie czasem zbyt namolnie, intensywnie? Da sie wytrzymac?
PPP ma pytanie: Jak zamówić przez Internet te większe opakowania?? Nie moge znaleźć na ich stronie ani wielkości ani ceny tych zbiorczych opakowac a już na Wizazu widziałam, że dziewczyny zamawiały duzy, chyba 1,5 litrowy szampon (napisałam szampan, hehe, czyzby juz Sylwester na myśli). Chętnie kupiłabym większe, ale jak to sprawdzić i zamówić.
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:24   #21
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Nie zamawiaj przez strone www tylko napisz do nich zwyklego maila, zaznaczajac, ze chcesz zamowic dany produkt w wiekszym opakowaniu (np. podaj ilosc ml przy interesujacym Cie artykule).
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 07:29   #22
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez PotworPimpusPierwszy
Nie zamawiaj przez strone www tylko napisz do nich zwyklego maila, zaznaczajac, ze chcesz zamowic dany produkt w wiekszym opakowaniu (np. podaj ilosc ml przy interesujacym Cie artykule).
Dzięki Potworze (może być taki skrót?)
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 11:52   #23
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Czy tymi płynami można robić demakijaż? Czy one są jak toniki?
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 13:29   #24
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez naila
Czy tymi płynami można robić demakijaż? Czy one są jak toniki?
Jak toniki.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 09:13   #25
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Jak toniki.
dzięki!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:52   #26
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Do Łodzianek chetnych na Fitomed. Dostepny jest w na Piotrkowskiej w aptece Pod Biłałym Orłem
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 18:20   #27
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

A ja pochwalę obsługę sklepu internetowego: zamówilam 2 półlitrowe szampony i dosłownie po minucie otrzymałam potwierdzenie zamówienia i wyliczenie kwoty do zapłaty (na stronie sklepu nie ma szamponów w butlach a' 500 ml).
Poza tym u mnie w miescie tylko w dwóch sklepach a i to nie zawsze - bywa fitomed. I w tych sklepach 250 ml szamponu kosztuje 15 zł, więc się zezłościłam, bo to drogo i zakupiłam via internet 2 flaszki półlitrowe po 17 zł jedna. Tak więc nawet z przesyłką (5 zł) mi się bardziej kalkuluje kupować w fitomedzie.
NB ten szampon dosłownie uzależnia!!! jest rewelacyjny.
Aha i spróbujcie lipowego płynu do kąpieli - miodzik!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:08   #28
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Pitipel
A ja pochwalę obsługę sklepu internetowego: zamówilam 2 półlitrowe szampony i dosłownie po minucie otrzymałam potwierdzenie zamówienia i wyliczenie kwoty do zapłaty (na stronie sklepu nie ma szamponów w butlach a' 500 ml).
Poza tym u mnie w miescie tylko w dwóch sklepach a i to nie zawsze - bywa fitomed. I w tych sklepach 250 ml szamponu kosztuje 15 zł, więc się zezłościłam, bo to drogo i zakupiłam via internet 2 flaszki półlitrowe po 17 zł jedna. Tak więc nawet z przesyłką (5 zł) mi się bardziej kalkuluje kupować w fitomedzie.
NB ten szampon dosłownie uzależnia!!! jest rewelacyjny.
Aha i spróbujcie lipowego płynu do kąpieli - miodzik!!!
Widze, ze sie caly czas niezle staraja, oby tak dalej. Ciekawe co Ty dostaniesz w prezencie, bo chyba tym razem nie doloza takiego samego szamponu gratis
Musze koniecznie tez zamowic szmpon, tylko szkoda, ze nie maja specjalnego do jasnych wlosow np. z rumiankiem i ten plyn do kapieli coby wyprobowac
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:28   #29
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Basia39
Widze, ze sie caly czas niezle staraja, oby tak dalej. Ciekawe co Ty dostaniesz w prezencie, bo chyba tym razem nie doloza takiego samego szamponu gratis
Musze koniecznie tez zamowic szmpon, tylko szkoda, ze nie maja specjalnego do jasnych wlosow np. z rumiankiem i ten plyn do kapieli coby wyprobowac
Ojej, jakby mi sprezentowali płyn do kąpieli lipowy, to bym ich ozłociła. Wodą pomarańczową też nie pogardzę
A to oni do każdego zamówienia dokładają????
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:33   #30
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fitomed górą - Aromatyczne płyny do nawilżania i wygładzania twarzy

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Ojej, jakby mi sprezentowali płyn do kąpieli lipowy, to bym ich ozłociła. Wodą pomarańczową też nie pogardzę
A to oni do każdego zamówienia dokładają????
Ja jak zamawialam 3 plyny do twarzy, czwarty dostalam gratis, tu angel tez pisala, ze jak zamowila plyn do do twarzy dodatkowo otrzymała żel i tonik w normalnej pojemności Wiec wszystko mozliwe, ze i Tobie coscik sprezentuja
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.