stylistka paznokci z Tychów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 18:55   #1
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349

stylistka paznokci z Tychów


Witam!
poszukuje stylistki paznokci , która wykonałaby odnowe tipsów w przystepnej cenie
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 08:45   #2
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

tychy wprawdzie liczą mieszkańców w setkach tysięcy ale stylistki ciężko tam znaleźć - wiem bo pytałem .

A może się mylę??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:27   #3
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

A jaka cena to dla Ciebie przystępna?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 16:54   #4
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez catherinne24
A jaka cena to dla Ciebie przystępna?
Dla mnie 30 zł - da się zrobić ??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 20:46   #5
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

dla mnie rowniez w czwartek byłam uzupeniac i bardziej mi sie podoba to za 30 zł niz to za 130zł
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 06:33   #6
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez justynka2o
dla mnie rowniez w czwartek byłam uzupeniac i bardziej mi sie podoba to za 30 zł niz to za 130zł
znaczy zrobiłas uzupełnienie za 30? gdzie???
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 07:47   #7
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Dla mnie 30 zł - da się zrobić ??

Znaczy że szukasz nie stylistki a kogoś kto sie uczy robić paznokcie i na rie pracuje na kiepkich materiałąch i do tego nic na tym nie zarabia

Jeśli dba sie o higienę pracy i dezynfekcje, ponadto siepracuje na wysokiej klasy produktach to koszt samych materiaów jest ok 30zł.. A ty ile liczyłabyś obie za godzinke czy dwie pracy?

Nie twierdzę, że Pani, która bierze 130zł robi od razu dobrze paznokcie, bo może być taka sama partaczką, która tylko liczy kasę.. Ale spójrzcie na te sprawę troszkę obiektynie, jeśli nie chcecie sie nabawić niefajnych choróbek, ani nie miec zniszczonych pznokci..
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 09:29   #8
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
zrobiłam u dziewczyny po szkole kosmetycznej i z ukonczonym kursem pracuje w swoim zawodzie i pracuje w domu zele tez sa dobre nie pamietam jakie ale trzymaja sie lepiej niz te poprzednie(poprzednio miałam alessandro acha chciałam jeszcze dodac ze poprzedni zel został spiłowany z wszystkich paznokci bo niektóre były zapowietrzone wiec to chyba była odnowa ) i wszystko za 30 zł i wcale drozsze nie zawsze jest lepsze przynajmniej w moim wypadku ogólnie jestem bardzo zadowolona i nie twierdze ze jest to dziewczyna która sie dopiero uczy jak sie nie myle zajmuje sie tym od ponad 3 lat

Cytat:
Napisane przez Jasiek
znaczy zrobiłas uzupełnienie za 30? gdzie???
w Tychach jakies 10 minut drogi odemnie wiec daleko nie miałam jestem bardzo zadowolona ze ja znalazłam bo w przeciwnym wypadku czekałoby mnie sciaganie tipsów bo 130 zł za uzupełnienie nie dam ( co innego gdybym pracowała a jak narazie jestem biedna studentka na utrzymaniu rodziców)

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-09-02 o 09:35
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 14:32   #9
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

No to ja miałam na myśli kosmetyczke bardzo dobrą, ale w cenie 60zł za uzupełnienie (pracuje w salonie). Mimo,że jest młoda, to paznokcie robi o wiele lepiej niż nie jedna "doświadczona" kosmetyczka. Jakby ktoś chciał namiary, to podam na pw.
Pozdrawiam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 14:32   #10
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez Ania_G
Znaczy że szukasz nie stylistki a kogoś kto sie uczy robić paznokcie i na rie pracuje na kiepkich materiałąch i do tego nic na tym nie zarabia

Jeśli dba sie o higienę pracy i dezynfekcje, ponadto siepracuje na wysokiej klasy produktach to koszt samych materiaów jest ok 30zł.. A ty ile liczyłabyś obie za godzinke czy dwie pracy?

Nie twierdzę, że Pani, która bierze 130zł robi od razu dobrze paznokcie, bo może być taka sama partaczką, która tylko liczy kasę.. Ale spójrzcie na te sprawę troszkę obiektynie, jeśli nie chcecie sie nabawić niefajnych choróbek, ani nie miec zniszczonych pznokci..
liczyłbym - ze 10 netto jest ok. Wiesz dlaczego ? bo tyle kosztuje godzina pracy dobrego fachowca na budowie. Do tego trzeba dodać koszty utrzymania zakładu i podatki. Ale jak ktoś to robi w domu dla przyjemności to gwarantuje że 30 zł z dobrymi materiałami jest satysfakcjonujące.
Pewnei włożyłem kij w morowisko ale dobrze wiem ile kosztuje pracownik w firmie i ile jest w stanie "spuścić" taki pracownik pracując na boku. Nagannym jest jeśli podbiera klientów z zakładu ale nie jest naganym jeśli robi to "dla sportu" bo tak lubi to robic że rezygnuje z gratyfikacji ponad miarę.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:57   #11
Aguska86
Raczkowanie
 
Avatar Aguska86
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do Aguska86
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Jesli o mnie chodzi to mysle ze panie ktore robia tipsy w salonach wykonuja swoj zawod - tzn zarabiaja na tym. Dla tych, ktore robia w domach najczescie jest to jakas forma "dorobienia" sobie i stad taka roznica w cenach.
Aguska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 20:10   #12
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez Jasiek
liczyłbym - ze 10 netto jest ok. Wiesz dlaczego ? bo tyle kosztuje godzina pracy dobrego fachowca na budowie. Do tego trzeba dodać koszty utrzymania zakładu i podatki. Ale jak ktoś to robi w domu dla przyjemności to gwarantuje że 30 zł z dobrymi materiałami jest satysfakcjonujące.
Pewnei włożyłem kij w morowisko ale dobrze wiem ile kosztuje pracownik w firmie i ile jest w stanie "spuścić" taki pracownik pracując na boku. Nagannym jest jeśli podbiera klientów z zakładu ale nie jest naganym jeśli robi to "dla sportu" bo tak lubi to robic że rezygnuje z gratyfikacji ponad miarę.

Ale ja w żadnym wypadku nie chce Wam mawiać, ze tylko paznokcie zrobione za 130zł sa dobre! Faktem jest, że stylistka z dużym doświadczeniem i wieksymi umiejętnościami weżmie wiecej od kogoś kto robi gorsze paznokcie, bo nie cena jest tu priorytetem w wyborze stylistki.
Zgodzę sie, że pracując w zakłądzie, gdzie dochodza opłaty zwiazne z czynszem, podakiem i ZUSem cena może sie nieznacznie różnić.. ale ja pisząc o 30zł miałam na myśli produkty, które ktoś odpowiedzialny również powinienes stosować w domu!!! Mówie tu m.in. o jednorazowych pilnikach (w ostateczności klientka powinna dostac swoj pilnik, który po pracy powinien zostac zdezynfekowany, podpisany jej nazwiskiem i odłożony do kolejnej wizyty), powinno sie uzywac jednorazowych ręczników oraz podkałdek, stosowac dezynfektory do rąk i narzędzi.. Kiedyś jedna z firm zrobiłą sondaż porównawczy kosztu samych materiałow do stylizacji (czyli żel i akryl) różnych marek obliczając koszt jaki przypada na jedna klientkę.. W zależnosi od cen wahały sie one od 18zł - 30zł - więc zakładjąc, że weżmiemy niższa wartośc 20zł + koszty o których wspomnialam = 30zł.. no i teraz mówicie 10zł/h zarobku.. To daje jakby na to nie patrzec 50zł...
I teraz zakłądając ze macie super obrót, licząc przerwy miedzy klientkami na posprzatanie i przygotowanie stanowiska oraz narzędzi daje wam 6h x 10zł.. Wiec w tyg macie 300zł, co dje na mies 1200zł
Zarobek może nienajniższy,ale biorąc pod uwagę intensywności pracy + koszty za szkolenia, seminaria i warsztaty na które powinna uczęszczać każda profesjoonalna stylistka daje nam.... hmmmm... NIC??

Wybaczcie za ten wykłąd i dokładny kosztorys, ale to fryzjer juz wiecej zarabia gdzie za 40min strzyzenia ma srednio 20-70zł gdzie jego koszt produktów to moze 5zł
Wiec jak dla mnie to albo nie zwracacie uwagi na zdrowie i higienę jaką utrzymuje wasza stylistka, albo tak bardzo nie lubicie stylistek

Nie mówie ze macie lecieć teraz i zapłacic 130zł w salonie (bo niejeden salon prócz tego, ze kasuje pieniądze to odwala fuszerke i do tego nie dba o klientki i ich zdrowie oszczedzając na czym sie tylko da).. Pisze to wszystko, abyście był świadome, że 50zł to na logikę jest MINIMALNYM kosztem, na jaki sobie może pozwolic normalny człowiek - nawet jeśli jest jeszcze młody i zależu mu jedynie na dorobieniu do kieszonkowego..

A wybierając stylistkę zwróćcie uwagę nie tylko na cenę, ale zapytajcie czy dostaniecie jednorazowe pilniki, wróćcie uwagę czy zachowane sa podstawowe zasady higieny, obejrzyjie prace danej stylistki, jesli nie zdjecia,to umówicie sie aby zobaczyc efekt końcowy na innej osobie, zapytajcie o kompetencje i ukonczone szkolenia.. Wiem, że studenka nie ma duzo pieniędzy (sama też studiuje jeszcze ) ale nie popadajcie w skrajności bo szkoda waszego zdrowia i paznokci

Nie chcę tu rozpoczynac kłótni, ale jeśli ktokolwiek ma inne zdanie to prosze dokłądnie to uargumentować - (argumenty typu "ja biore 30zł i mi sie opłaca" jest mało przekonujące, hihi)


Buziaki i prosze sie nie denerwowac
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:12   #13
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

nic do zarzucenia nie mam tej dziewczynie bo wszystkie pilniczki i inne pierdółki były nowe ( były w opakowniu ) poprzednim razem jak byłam w salonie kosmetyczka piłowała mi paznokcie pilnikiem juz uzywanym( widac bylo slady) wiec moim zdaniem jest ok niechce zeby to co napisałam stało sie przyczyna jakiejs kłótni poprostu napisałam swoje zdanie i jestem bardziej zadowolona z tanszej usługi i jest git
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:46   #14
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez justynka2o
nic do zarzucenia nie mam tej dziewczynie bo wszystkie pilniczki i inne pierdółki były nowe ( były w opakowniu ) poprzednim razem jak byłam w salonie kosmetyczka piłowała mi paznokcie pilnikiem juz uzywanym( widac bylo slady) wiec moim zdaniem jest ok niechce zeby to co napisałam stało sie przyczyna jakiejs kłótni poprostu napisałam swoje zdanie i jestem bardziej zadowolona z tanszej usługi i jest git

ja tez włąsnie nie chciałam nikomu podnosic ciśnienia

W każdym razie dobrze ze trafiłąs na taką osóbkę, chociaz nie mam zielonego pojecia jak jej sie to opłaca, bo faktów związanyh z kalkulacją nie da sie nagiąć - może ma w piwnicy własną fabrykę, hihi Zartuję oczywiście

Najważniejsze ze jesteś zadowolona, pozdrawiam
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 06:11   #15
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

30 zl? To na jakich zelach ona pracuje? moze to robi hobbystycznie, bo za taka cena to doklada do samego interesu... Nawet szkolenie jej sie nie zwroci. Ja w pierwszym miesiacu mojego zainteresowania pazurkami wydalam 2 tys! na szkolenie i produkty, strasznie ciezko sobie wyobrazic ze jej sie to oplaca. Miejmy nadzieje ze jest specjalistka, pamieta o dezynfekcji, ma szkolenie i nie robi ci na 'super niemieckich' produktach z allegro..
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 09:17   #16
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Ania - jestem całkowicie po twojej stronie.

Dobrze wiemile kosztuje utrzymanie warsztatu pracy i serwis dla klienta. Ktoś kto robi to po chałupniczemu nie ma bladego pojęcia o kosztach dodatkowych. Jednakże jeśli się założy że robi się to dla przyjaciółki/la - to sytuacja zmienia się radykalnie. Zajmuję się piorunochronami i instalacjami ochronnymi - i wiem ze przegram z każdym elektrykiem który ma emeryture albo po godzinach na zasadach dorabiania robi po godzinach. I nic nie zmienia faktu że co bym nie zrobił lepiej dla klienta - on wybierze tańszą ofertę - jeśli tylko będzie miał taką szansę. Być może wasz warsztat + szkolenia kosztują 5 tys. Moje ISO kosztowało 60 tys i co roku za sam audit musze zapłacić 4 koła - i jak tu rywalizować z insztalatorem habbystą? Skoro moja firma trwa jak widac da się
A pazurki chciałbym umiec zrobic za 30 i tak
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 13:51   #17
*artemida*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 19
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez justynka2o
w Tychach jakies 10 minut drogi odemnie wiec daleko nie miałam jestem bardzo zadowolona ze ja znalazłam bo w przeciwnym wypadku czekałoby mnie sciaganie tipsów bo 130 zł za uzupełnienie nie dam ( co innego gdybym pracowała a jak narazie jestem biedna studentka na utrzymaniu rodziców)
Justynko, czy możesz powiedzieć dokładnie gdzie znalazłaś tą dziewczynę?? Ma jakiś salon czy pracuje w domu??
Widzę że jestes zadowolona, a zastanawiam się nad założeniem żelków, dlatego przydałaby się sprawdzona dziewczyna, która wie, co robi, a przy tym za nieduże pieniądze... Też jestem studentką, więc wiem o czym mówisz
Dziękuję Ci za wszelkie informacje
Pozdroofki
*artemida* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 15:48   #18
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Cytat:
Napisane przez tiara
30 zl? To na jakich zelach ona pracuje? moze to robi hobbystycznie, bo za taka cena to doklada do samego interesu... Nawet szkolenie jej sie nie zwroci. Ja w pierwszym miesiacu mojego zainteresowania pazurkami wydalam 2 tys! na szkolenie i produkty, strasznie ciezko sobie wyobrazic ze jej sie to oplaca. Miejmy nadzieje ze jest specjalistka, pamieta o dezynfekcji, ma szkolenie i nie robi ci na 'super niemieckich' produktach z allegro..
wiec tak z tego co sie dowiedziałm od niej kurs zafundował jej narzeczony 3 lata temu bo pazurki były od zawsze jej pasja wszystkie produkty kupuje jej narzeczony w jakiejs hurtowni w Mikołowie która zaopatrza salony kosmetyczne a to ze robi po 30 zł tto juz jej sprawa bynajmniej ja sie ciesze i jestem bardzo zadowolona z efektów

Cytat:
Napisane przez *artemida*
Justynko, czy możesz powiedzieć dokładnie gdzie znalazłaś tą dziewczynę?? Ma jakiś salon czy pracuje w domu??
Widzę że jestes zadowolona, a zastanawiam się nad założeniem żelków, dlatego przydałaby się sprawdzona dziewczyna, która wie, co robi, a przy tym za nieduże pieniądze... Też jestem studentką, więc wiem o czym mówisz
Dziękuję Ci za wszelkie informacje
Pozdroofki
dziewczyna pracuje w domu i za załozenie bierze 50zł

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-09-02 o 09:35
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 17:03   #19
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez justynka2o
wiec tak z tego co sie dowiedziałm od niej kurs zafundował jej narzeczony 3 lata temu bo pazurki były od zawsze jej pasja wszystkie produkty kupuje jej narzeczony w jakiejs hurtowni w Mikołowie która zaopatrza salony kosmetyczne a to ze robi po 30 zł tto juz jej sprawa bynajmniej ja sie ciesze i jestem bardzo zadowolona z efektów
Justynko,
Nikt na Ciebie nie naskakuje i Ci nie żałuje, ze robisz sobie tak tanio pazurki..
My roztrząsamy sprawę,że nawet jeśli udało Ci sie znaleśc taka osóbkę, to nie zmienia faktu, że ona ma jakiś powód że bierze takie pieniążki bo nie jest możliwe aby miała z tego jakikolwiek zysk, bo to fizycznie niemozliwe..

Chodzi tylko o to, że wiele dziewczyn jest święcie przekonana, że są ofiarami pazernych stylistek, które zbijają na nich ciężką forsę, wybierają sie na usługę do niekompetentnej osoby, a potem piszą, że albo stylistka jej zniszczyła paznokcie, albo żę żel czy akryl zmasakrował płytkę..

Właśnie przez taki sposób myslenia rozwinęła sie nasza dyskusja
Nie chodzi tu o wzbudzenie litości, ale uzmysłowienie jakie są fakty..
Żeby samemu pomyśleć logicznie, że są po prostu minimalne koszty poniżej których nie da sie zejśc, żeby nie dopłacać do interesu..Wg mnie tym progiem jest własnie 50zł

Wcale nie namawiam do chodzenia do salonów!!! Bo to nie moje pazurki tylko wasze Jeśli trafiłyście na odpowiednią osobę, to super..tak samo, jesli w kazdym innem przypadku nie widzicie równicy miedzy paznokciami za 50zł a zrobionymi przez profesjonaliste, to faktycznie, lepiej zostać przy 50zł bo szkoda pieniżków...

Podaj dziewczynom dokładne namiary bo zaraz tu nas zlinczują
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 18:15   #20
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

i facetowi - jednemu też jeśli łaska oczywiście ))
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:49   #21
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

juz dałam a dziewczyna sobie dorabia bo oprócz robienia paznokci pracuje od niedawna w CS i studiuje
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 09:21   #22
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Podbijam wątek
Poszukuję stylistki zajmującej się metodą fiberglass.
Za wszelkie odpowiedzi z góry dziekuję
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 05:26   #23
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

W Katowicach na Warszawskiej umieją. tzn mają papiery że umieją.
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 06:12   #24
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez jaś Pokaż wiadomość
W Katowicach na Warszawskiej umieją. tzn mają papiery że umieją.
Dziekuje bardzo za odpowiedz
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 08:15   #25
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

A proszę bałdzo )
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 19:40   #26
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Musze ponowic pytanie.
Czy ktoras wizazanka zna dobra stylistake paznokci z Tychow??
Niestety z powodu pracy nie moge jechac do Katowic (a przynamniej w godzinach otwarcia salonu :/)
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 22:18   #27
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Salon Yasmin masz stronke
http://www.yasmin.com.pl/
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 22:43   #28
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

nie rozumiem dlaczego tak potepaicie paznokcie ktore sa tansze !! ja pracuje w labedach i moj salon za paznokcie przedluzane bierze 60 zlotych za zelowanie naturalnej plytki 50 lotycha za uzupełnienie 25,, zmiana wzoru zas 50 a sciagniecie 10(+odżywka sally hansena) i mam ogromna rzesze klientek siedze w salonie 10 a czasami nawet 12 godzin dziennie i mam zajeta godzina po godzinie a umawiac sie trzeba przynajmniej tydzien wczesniej !! nie zdazylo sie jeszcze zeby ktos wszedł z "ulicy" i odrazu usiadł pzdr !! dla Ani_G u ktorej ostatnio bylam na szkoleniu aha i musze jeszcze wam napisac ze pracuje na bardzo drogich zelach z Alveza i nailsa !!
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 05:49   #29
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Smile Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Ja nie potępiam tańszych prac. Uwzględniając realia - kiedy to wątek założono baaardzo daaawno temu - niewiele zmieniło się w realiach pracy tzw nakładczej. Pogratulować należy olbrzymiej ilości klientek - choć ja sam wolałbym mieć mało klientów zostawiających u mnie sporo kasy.
Bibilii - a ile bierzesz za akryle?? A może pochwalisz sie swoimi osiągnięciami w tej dziedzinie??
__________________
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 20:53   #30
bibilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: stylistka paznokci z Tychów

Cytat:
Napisane przez jaś Pokaż wiadomość
Ja nie potępiam tańszych prac. Uwzględniając realia - kiedy to wątek założono baaardzo daaawno temu - niewiele zmieniło się w realiach pracy tzw nakładczej. Pogratulować należy olbrzymiej ilości klientek - choć ja sam wolałbym mieć mało klientów zostawiających u mnie sporo kasy.
Bibilii - a ile bierzesz za akryle?? A może pochwalisz sie swoimi osiągnięciami w tej dziedzinie??
ja akrylami sie nie zajmuje ,, jednak w najblizszym czasie wybierma sie na kurs ale moja kolezanka ktora pracuje ze mna za akryle bierze 70 zlotych uwazam ze to teaz duzo a tak pozatym to ,, gdybys tak policzyl sobie ilosc i kwote swoich i moich klientow to wyszlo by na to samo z tym ze ja pracuje troszke wiecej
bibilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.