pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 21:27   #1
kate254
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2

pomocy


MAM wielką prośbę mam do napisania prace na temat ZASTOSOAWANIE ŚWIATŁA POCZERWONEGO I ULTRAFIOLETOWEGO W PRZYPADKU ZABURZEŃ BARWNIKOWYCH SKÓRY lub ZABIEGI FIZYKOTERAPEUTYCZNE DLA OSÓB MŁODYCH Z CERĄ WRAŻLIWĄ SZUKAM NA NECIE JUZ DOBRY TYDZIEN ALE NIE MOGE NIC KONKRETNEGO ZNALĘŻC POMÓŻCIE MOŻE JAKĄ STRONKA BĘDE WDZIĘCZNA POZDRO
kate254 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:37   #2
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: pomocy

1. nie odrabiamy prac domowych
2. wylącz Caps Locka
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:50   #3
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: pomocy

Ja nie mogę, zastanawiam się jak Ci ludzie kończyli szkołę, a tym bardziej studia jak nie było internetu Jacyś kosmici to byli, czy co...?
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:50   #4
kate254
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: pomocy

nie chodzi mi o odrabiamie za mnie prac ale myslałam że śa tu osoby które mi pomogą podpoiwiedza stronki ale tylko same lale co pstro im w głowie a czy ja napisałam że potrzebuje pracy szukam linków i stron z wiadomościami na podane tematy pisać to jeszcze potrafie dzięki
kate254 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:58   #5
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez kate254
MAM wielką prośbę mam do napisania prace na temat ZASTOSOAWANIE ŚWIATŁA POCZERWONEGO I ULTRAFIOLETOWEGO W PRZYPADKU ZABURZEŃ BARWNIKOWYCH SKÓRY lub ZABIEGI FIZYKOTERAPEUTYCZNE DLA OSÓB MŁODYCH Z CERĄ WRAŻLIWĄ SZUKAM NA NECIE JUZ DOBRY TYDZIEN ALE NIE MOGE NIC KONKRETNEGO ZNALĘŻC POMÓŻCIE MOŻE JAKĄ STRONKA BĘDE WDZIĘCZNA POZDRO
Cytat:
Napisane przez kate254
nie chodzi mi o odrabiamie za mnie prac ale myslałam że śa tu osoby które mi pomogą podpoiwiedza stronki ale tylko same lale co pstro im w głowie a czy ja napisałam że potrzebuje pracy szukam linków i stron z wiadomościami na podane tematy pisać to jeszcze potrafie dzięki
I może w tym tkwi problem, że tego na necie nie znajdziesz, a w książkach. Naprawdę, czasem warto spędzić kilka godzin w bibliotece Poza tym na necie wiadomości często są "niepewne" i niesprawdzone.
khem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:58   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pomocy

Z "lalami co pstro im w głowie" to lepiej nie wyskakuj, bo bardzo szybko możesz bana za takie odzywki zarobić.

Poza tym nie rozumiem dlaczego sądzisz, że nasze wyszukiwarki działają lepiej niż Twoja? Jeśli my spiszemy hasło w googla, to wyrzuci nam coś więcej??

Poza tym myślę, że dziewczyny mają rację - poza netem istnieją jeszcze biblioteki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:01   #7
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: pomocy

My nie jesteśmy lalami, i wydaje mi się że to nie jest takie trudne znaleźć to na necie, wystarczy tylko troche posiedzieć , i pozbierać informacje, są również ksiązki na takie tematy.
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 22:03   #8
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: pomocy

:/
__________________
The world can be divided into ladies and all other creatures
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:09   #9
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: pomocy

kate254 Zalozylas konto tylko po to zeby ktos cie wyreczyl w odrabianiu zadania??????? lale co pstro im w głowie ci nie pomoga Jestes wyszczekana nie w ta strone co trzeba! WREDNYM OSOBOM MOWIE STANOWCZE NIE!

Edytowane przez xre
Czas edycji: 2005-11-21 o 23:10
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 08:58   #10
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: pomocy

Nie wiem, jak Ty szukasz i czy wogóle szukałaś, bo ja w ciagu minuty znalazłam ponad 250 stron, więc proponuje nauczyc sie obsługi wyszukiwarek, albo najlepiej tam zajrzeć, bo przez tydzień czasu, to można by z tych informacji książkę napisać.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:07   #11
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: pomocy

myślę że za takie komentarze w stylu tych "lal co mają...." gdyby któraś nawet miała chęci to ci nie pomoże.
A po drugie skoro jesteśmy takie głupiutkie i mamy pstro w głowie to po co nas prosisz o pomoc????? Jeżeli ty jesteś mądrzejsza i masz coś wiecej w swojej główce to powinnaś sobie sama świetnie poradzić bez żadnej pomocy głupiutkich pannic z Wizażu ...!!!!!!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 15:51   #12
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: pomocy

Widzisz i jeszcze taka "lala co jej pstro w głowie" da Ci bana tymczasowego za taką odzywkę, cóż za forum. Jeżeli zobaczę po tym tymczasowym urlopie, że znów pozwalasz sobie obrażać wizażanki, to pożegnamy się na stałe.
Urlopik, w czasie którego może znajdziesz sobie materiały do napisania pracy i czas, aby zapoznać się z regulaminem portalu.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 15:56   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: pomocy

Czy tylko ja mam wrażenie, że odkąd powstał wątek "Nie odrabiamy prac domowych", powstaje coraz więcej wątków z prośbą o pomoc w zadaniu domowym? Może ludzie wpisują w google "prac domowych" i wyskakuje im Wizaż?
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:00   #14
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez Joey
Czy tylko ja mam wrażenie, że odkąd powstał wątek "Nie odrabiamy prac domowych", powstaje coraz więcej wątków z prośbą o pomoc w zadaniu domowym? Może ludzie wpisują w google "prac domowych" i wyskakuje im Wizaż?

Ale klawa myśl kto wie, co nam tutaj google naznosi jeszcze
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 16:31   #15
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: pomocy

Proponuję zapoznać się z biblioteką, chyba że chcesz zostać kolejną "pannica co im tlyko pstro w głowie" ...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 17:58   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez sitc
Ja nie mogę, zastanawiam się jak Ci ludzie kończyli szkołę, a tym bardziej studia jak nie było internetu Jacyś kosmici to byli, czy co...?
Rotfl, Sitc! Wiesz, że przyszło mi dokładnie to samo do głowy? ja sama właśnie z tych zamierzchłych przedpotopowych czasów
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:38   #17
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez sitc
Ja nie mogę, zastanawiam się jak Ci ludzie kończyli szkołę, a tym bardziej studia jak nie było internetu Jacyś kosmici to byli, czy co...?
Heh, bo wtedy to w ogóle było z górki W podstawówce było liczenie do 10, w liceum do 20, a dziwny zwyczaj zadawania "zadań domowych" to nowinka ostatnich lat

Tak serio, to też mnie to zdumiewa, kurczę - pisałam tyle referatów, mnóstwo wypracowań (nie tylko dla siebie) i nie przypominam sobie bym nie mogła dotrzeć do jakiejkolwiek ważnej informacji, a nie miałam wtedy internetu i w ogóle mało kto z niego korzystał Teraz to wszystko jest duuuużo prostsze
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 19:12   #18
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
nie przypominam sobie bym nie mogła dotrzeć do jakiejkolwiek ważnej informacji
Złośnico, jak widać jeżeli komuś baaardzo zależy na tym, żeby nie znaleźć danych źródeł, to potrafi tego dokonać
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.