Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-26, 12:41   #1
tolerancjaxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 15

Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.


Jestem z nową dziewczyną, i uprawiamy seks oralny w obie strony, ale oralny w wykonaniu dziewczyna czyli ona mi, jest dość...pełny.
Mianowicie, obejmuje nie tylko penisa, ale mosznę i penisa w miejscu od moszny w stronę odbytu, i podczas pieszczot tego miejsca od moszny do odbytu schodzi aż po odbyt i w rzeczy samej dotyka językiem samego odbytu.
Ona uważa, że podczas oralnego chce wypieścić wszystkie miejsca intymne, nie powiem miłe to jest, zawsze mnie tak pieści gdy jestem świeżo po kąpieli, depiluję się na zero na jej prośbę, ale po tym jak ona zahacza o odbyt to później brzydzę się ją całować w usta jak przypomnę sobie jakiego miejsca dotykały jej usta i język.
Mówiłem jej że wystarczy sam penis + jajka, ale ona twierdzi, że lubi to lubi wypieścić mnie całego czyli penis jądra i penisa od moszny i dalej że ją to podnieca, nie wiem jak jej to powiedzieć aby jej nie obrazić.

Nie chcąc już zakładać drugiego wątku, zapytam tutaj, chodzi o męską bieliznę, jestem zwolennikiem slipów, w nich czuję się najlepiej, kupuje 1 sztukę za około 20 zł więc są ładne i modne, a dziewczyna mówi że jej się nie podobają że woli bokserki, mam jedną parę ale nie czuje się w nich wygodnie i bardzo rzadko je zakładam, i tu pytanie czy slipy wam dziewczynom faktycznie się nie podobają czy może którejś z was odpowiadają albo przynajmniej są neutralne?
tolerancjaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:51   #2
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Cytat:
Napisane przez tolerancjaxxx Pokaż wiadomość
Jestem z nową dziewczyną, i uprawiamy seks oralny w obie strony, ale oralny w wykonaniu dziewczyna czyli ona mi, jest dość...pełny.
Mianowicie, obejmuje nie tylko penisa, ale mosznę i penisa w miejscu od moszny w stronę odbytu, i podczas pieszczot tego miejsca od moszny do odbytu schodzi aż po odbyt i w rzeczy samej dotyka językiem samego odbytu.
Ona uważa, że podczas oralnego chce wypieścić wszystkie miejsca intymne, nie powiem miłe to jest, zawsze mnie tak pieści gdy jestem świeżo po kąpieli, depiluję się na zero na jej prośbę, ale po tym jak ona zahacza o odbyt to później brzydzę się ją całować w usta jak przypomnę sobie jakiego miejsca dotykały jej usta i język.
Mówiłem jej że wystarczy sam penis + jajka, ale ona twierdzi, że lubi to lubi wypieścić mnie całego czyli penis jądra i penisa od moszny i dalej że ją to podnieca, nie wiem jak jej to powiedzieć aby jej nie obrazić.

Nie chcąc już zakładać drugiego wątku, zapytam tutaj, chodzi o męską bieliznę, jestem zwolennikiem slipów, w nich czuję się najlepiej, kupuje 1 sztukę za około 20 zł więc są ładne i modne, a dziewczyna mówi że jej się nie podobają że woli bokserki, mam jedną parę ale nie czuje się w nich wygodnie i bardzo rzadko je zakładam, i tu pytanie czy slipy wam dziewczynom faktycznie się nie podobają czy może którejś z was odpowiadają albo przynajmniej są neutralne?
żalisz się czy chwalisz? niezłe trolisko
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2015-12-26 o 12:52
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:51   #3
century_child
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Nie brzydzisz się tym że ona ze wcześniejszymi kolesiami mogła tak samo robić? i to cię nie brzydzi?
Jak jej to powiesz że brzydzisz się ją całować bo ci robiła dobrze to wiadomo że się wkurzy i się obrazi. Ja cie nie rozumiem . Każdy by chciał miec tak jak ty.
century_child jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 13:02   #4
tolerancjaxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 15
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
żalisz się czy chwalisz? niezłe trolisko
Podoba mi się jak to robi, ale ze względu że później brzydzą mnie jej usta po tym co zrobiła wolałbym aby tego nie robiła. Po co to napisałem? Co zrobić aby ona przestałą to robić i jej nie urazić, jak jej to uświadomić nie mówiąc wprost.
tolerancjaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 13:34   #5
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Cytat:
Napisane przez tolerancjaxxx Pokaż wiadomość
Podoba mi się jak to robi, ale ze względu że później brzydzą mnie jej usta po tym co zrobiła wolałbym aby tego nie robiła. Po co to napisałem? Co zrobić aby ona przestałą to robić i jej nie urazić, jak jej to uświadomić nie mówiąc wprost.
powiedz w prost, że podnieca Cię to co robi ale wolałbyś żeby albo myła buzię po rimmingu albo żeby tego nie robiła. Zresztą wymycie buzi "po" jest zalecane

"tak jak każda aktywność seksualna, analingus niesie ze sobą pewne zagrożenia, głównie natury zdrowotnej. W kale występują bakterie, a kał występuje w wiadomym miejscu, więc nieprzestrzeganie podstawowych zasad higieny może prowadzić do zakażeń wirusowym zapaleniem wątroby, bakterią E-coli, opryszczki czy infekcją pasożytniczą. Postraszyłam? To teraz pogłaszczę: przed analingus należy porządnie umyć tyłek i rejony sąsiadujące mydłem antybakteryjnym, aby znacznie zminimalizować ryzyko nieprzyjemnych konsekwencji. Kąpiel czy prysznic we dwoje pozwoli będzie dobrym wstępem. Lewatywa nie jest tu niezbędna. Ci bardziej strachliwi lub mający wątpliwości co do stanu zdrowia partnera/partnerki powinni użyć maski oralnej (drożej) lub po prostu rozciętej prezerwatywy (taniej), by uniknąć bezpośredniego kontaktu ust i języka z odbytem partnerki/partnera. Pamiętaj również o zasadzie niemaczania podwójnie – jeżeli z partnerem/partnerką nie użyliście maski oralnej, przepłucz usta płynem antybakteryjnym zanim ruszysz z paszczą w stronę jego/jej genitaliów lub ust."
źródło: http://proseksualna.pl

Edytowane przez 201607040940
Czas edycji: 2015-12-26 o 13:38
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 14:29   #6
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Slipy są bardzo aseksualne Dla mnie też jedyną słuszną opcją są obcisłe bokserki i nic nie poradzę, że tak mam.

Ja się nie brzydzę całować po rimmingu, bo jestem przecież po kąpieli, ale rozumiem problem. Powiedz dziewczynie, że masz jakąś psychiczną blokadę przed całowaniem po. Nie sądzę, żeby się o to obraziła
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 14:31   #7
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

O rany, wielkie rzeczy, mojego partnera też obrzydza całowanie po nawet jak zajmuje się tylko jego penisem i jakoś nie mam z tym problemu, jest to dla mnie neutralne.
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 14:31   #8
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Cytat:
Napisane przez tolerancjaxxx Pokaż wiadomość
Jestem z nową dziewczyną, i uprawiamy seks oralny w obie strony, ale oralny w wykonaniu dziewczyna czyli ona mi, jest dość...pełny.
Mianowicie, obejmuje nie tylko penisa, ale mosznę i penisa w miejscu od moszny w stronę odbytu, i podczas pieszczot tego miejsca od moszny do odbytu schodzi aż po odbyt i w rzeczy samej dotyka językiem samego odbytu.
Ona uważa, że podczas oralnego chce wypieścić wszystkie miejsca intymne, nie powiem miłe to jest, zawsze mnie tak pieści gdy jestem świeżo po kąpieli, depiluję się na zero na jej prośbę, ale po tym jak ona zahacza o odbyt to później brzydzę się ją całować w usta jak przypomnę sobie jakiego miejsca dotykały jej usta i język.
Mówiłem jej że wystarczy sam penis + jajka, ale ona twierdzi, że lubi to lubi wypieścić mnie całego czyli penis jądra i penisa od moszny i dalej że ją to podnieca, nie wiem jak jej to powiedzieć aby jej nie obrazić.

Nie chcąc już zakładać drugiego wątku, zapytam tutaj, chodzi o męską bieliznę, jestem zwolennikiem slipów, w nich czuję się najlepiej, kupuje 1 sztukę za około 20 zł więc są ładne i modne, a dziewczyna mówi że jej się nie podobają że woli bokserki, mam jedną parę ale nie czuje się w nich wygodnie i bardzo rzadko je zakładam, i tu pytanie czy slipy wam dziewczynom faktycznie się nie podobają czy może którejś z was odpowiadają albo przynajmniej są neutralne?
To zrezygnuj z oralów albo zaproponuj jej wspolne mycie ząbków
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 16:29   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

ja tez nie lubię jak mój tż caluje mnie po, fuj. Co do slipow to fakt, są kompletnie aseksualne, mi by chyba od razu cala ochota odeszla gdyby mój cos takiego nalozyl :c
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 16:30   #10
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

1) Popros, zeby nie robila tak, jesli chce sie z Toba calowac, albo popros, zeby wyplukala usta.
2) Slipy sa brzydkie i kojarza sie ze starymi dziadkami.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 16:48   #11
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Nie wiem czy jest coś bardziej aseksualnego niż facet w majtkach. BLEH.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 16:57   #12
tolerancjaxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 15
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53909425]1) Popros, zeby nie robila tak, jesli chce sie z Toba calowac, albo popros, zeby wyplukala usta.
2) Slipy sa brzydkie i kojarza sie ze starymi dziadkami.[/QUOTE]

Wypłukanie nic nie pomoże, bo tu nie o to chodzi, jeśli to robi to jestem po kąpieli bezpośrednio więc czystość zachowana, bardzie mi chodzi o myśl że jej język był przy moim odbycie a potem przy całowaniu dotyka nim moich ust i mojego języka, to mnie brzydzi.

Ją to kręci, twierdzi że lubi wycałować wszystkie moje strefy erogenne, i liże również tą cześć penisa między moszną a odbytem, zaczyna od jąder i niestety kończąc zahacza od odbyt. Jest to miłe, ale później ma skojarzenia i to mnie odpycha, fuj.

Boję się wprost jej powiedzieć aby się nie obraziła.
tolerancjaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 17:19   #13
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

To nie mow wprost. Wprost moze rzeczywiscie sie obrazic, ale jak powiesz delikatnie, powinna zrozumiec.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 17:36   #14
Madiha
Zadomowienie
 
Avatar Madiha
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 133
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Może wystarczy powiedzieć?
Ani ja, ani mój partner nie lubimy się całować po oralnym. Ale żeby się tego dowiedzieć potrzebna była rozmowa. Teraz sprawa jest jasna i nikt nie ma problemu.

Co do slipów, to są dla mnie równie aseksualne co kalesony.
Madiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 18:22   #15
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Brzydzę się całować z dziewczyną po oralnym.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-26 19:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.