Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 17:54   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??


Dziewczyny dół totalny. Robię sobie kwasy. Po 4 był efekt niesamowity skóra pojaśniała, grudki uległy zmniejszeniu, wchłonęły się.. Potem miałam oczyszczanie i robiłam następne kwasy 5 i 6. I mam okropne pogorszenie się skóry. Gule na brodzie bolące, grudki powstają, zaczęłam wyciskać. Nie wiem od czego mogła się pogorszyć skóra. Może to od tego, ze na jednej imprezie spaliłam z 6 papierosów (nie palę wcale - głupi wybryk), może dlatego, że najadłam się ostrych potraw? ( A nie jadłam od wielu miesięcy ) może to od tabletek hormonalnych, co wzięłam (po-men)?, może bo zasnęłam w makijażu...? A może to wszystko tak ze sobą zadziałało, że krach na mojej naprawionej twarzy... Jestem załamana. Nie wiem co teraz robić? Dodatkowo mi choruje wątroba, może ona podtruwa cały organizm i jeszcze te hormony?? Co teraz zrobić poradźcie? Na twarz nic nakładać nie mogę..? Pić bratka też nie mogę, bo wątroba chora... Co teraz...???
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 18:15   #2
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Question Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Po 1 co to sa kwasy ?
Wogóle niezrozumiałam Twojej wiadomości tylko wiem że wyskoczyło ci coś na tważy i podajesz powody wedłog mnie to to wszystko co podałaś zawiniło ze teraaz masz problem ale ciąglę nie wiem co to sa kwasy ? :?
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 18:27   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Nie za bardzo rozumiem-jakie to byly kwasy-jakiej firmy-jakie stezenie-jak czesto ich uzywasz -w jakiej ilosci nakladasz?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 19:20   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

nie ma co się zastanawiać - biegnij do dermatologa lub lekarza med. estetycznej. Niech to oberzy specjalista. moze da sie to jakos zneutralizowac. ciezkom powiedziec cos wiecej, poniewaz:
1) nie wiem jakiego preparatu uzylas
2) nie widzialam faktycznego stanu Twojej skory

trzymajsie, glowa do gory.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:00   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Na Twoim miejscu nie zwlekalabym tylko jeszcze zanim wszyscy lekarze zaczna swietowac, poszlabym na wizyte do dobrego dermatologa.
Nie podalas z jakiego miasta jestes, moze wpisz w wyszukiwarke forum "dermatolog + nazwa miasta" (mozesz tez przeszukac forum "dermatologia") i znajdz specjaliste.
My tutaj mozemy jedynie pomoc w pielegnacji ale w takim przypadku pomoze tylko wywiad lekarski. Po co sie meczyc?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:16   #6
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Ale ja jestem pod stałą opieką kosmetyczki... ona sama rozkłada ręcę... nie wie co się stało, że nagle takie pogorszenie. Dermatologów to ja zwiedziłam w mieście z milion, żaden nie pomógł. A pytam dlatego, bo nie powiem kosmetyczce, że paliłam papierosy, czy też zaliczyłam wpadkę... Bo być może to lub jakieś toksyny są powodem pogorszenia. Nie powiem kosmetyczce o takich sprawach... Łatwiej mi na forum ... Więc narozrabiałam i chcę jak najszybciej usunąć wyniki swojej głupoty. Całą terapię mam opracowaną..... Chodzi mi o to, że trochę sobie napsułam i czy jakoś mogę oczyścić organizm... I czy to kwasy i terapia przestały nagle działać, czy to 100% moja wina, że zatrułam organizm różnymi specyfikami i stąd to pogorszenie..?
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:21   #7
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Byc moze, ze to wina hormonow. Moim zdaniem powinnas powiedziec lekarzowi o tabletce... te hormony nie sa obojetne dla organizmu ani przy kwasach (chyba) a juz na pewno nie przy chorej watrobie!!!!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 12:23   #8
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Cytat:
Napisane przez emurulez77
Byc moze, ze to wina hormonow. Moim zdaniem powinnas powiedziec lekarzowi o tabletce... te hormony nie sa obojetne dla organizmu ani przy kwasach (chyba) a juz na pewno nie przy chorej watrobie!!!!!
ZGADZAM SIE. Jesli nie powiesz specjaliście, co namiewszałaś, nie bedzie w stanie znaleśż rozwiązania dla problemu. Nie martw się, gorsze rzeczy ludzie robią. Nie zastanawiaj się, tylko marsz do dermatologa lub kosmetyczki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 21:50   #9
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Miiee ja ostatnio oglądałam Pytanie na śniadanie na 2-ce i była tam taka pani profesor chyba endokrynolog i mówiła że jeżeli występuje trądzik nie w okresie dorastania a już na pewno po 20 roku życia, to są to zaburzenia hormonalne i należy się udać do specjalisty, najlepiej dermatologa- endokrynologa i zbadać poziom hormonów, bo może np, być to coś związanego z tarczycą. Przyprowadziła ze sobą dwie młode dziewczyny, które miały śliczne cery a przed przyjściem do niej to podobno już myślały że dla nich nie ma ratunku. Mówiła też że zależnie od umiejscowienia trądziku od razu wprawny lekarz poznaje, z którymi hormonami jest problem. Na prawdę mnie przekonała, a dziewczyny były żywym dowodem na to, że w takich przypadkach leczenie należy zacząć w tej płaszczyźnie.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 00:02   #10
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Cytat:
Napisane przez uskow
Miiee ja ostatnio oglądałam Pytanie na śniadanie na 2-ce i była tam taka pani profesor chyba endokrynolog i mówiła że jeżeli występuje trądzik nie w okresie dorastania a już na pewno po 20 roku życia, to są to zaburzenia hormonalne i należy się udać do specjalisty, najlepiej dermatologa- endokrynologa i zbadać poziom hormonów, bo może np, być to coś związanego z tarczycą. Przyprowadziła ze sobą dwie młode dziewczyny, które miały śliczne cery a przed przyjściem do niej to podobno już myślały że dla nich nie ma ratunku. Mówiła też że zależnie od umiejscowienia trądziku od razu wprawny lekarz poznaje, z którymi hormonami jest problem. Na prawdę mnie przekonała, a dziewczyny były żywym dowodem na to, że w takich przypadkach leczenie należy zacząć w tej płaszczyźnie.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Hej tamto najgorsze już minęło. Teraz mam ładną buźkę. Goi się sama. jest to ewedentnie związane z hormonami. Przed okresem mi wariuje organizm. Ale dianą się leczyć nie mogę a inne minipigułki nie skutkują. Teraz smaruje zwykłym kremem i jest ok. Co do lekarza z TVP 2.... Gdyby to było tak proste, jak wypowiedział się ten lekarz to trądzik nie byłby taka zakałą...niestety.... Gdzieś wyczytałam, ze gen trądziku ma chyba z 3300 genomenów... Czy jakoś tak... lekarze znają tylko kilka z nich... Mogą podejrzewać, ale pewni być nie mogą... niestety
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 00:46   #11
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Cytat:
Napisane przez uskow
Miiee ja ostatnio oglądałam Pytanie na śniadanie na 2-ce i była tam taka pani profesor chyba endokrynolog i mówiła że jeżeli występuje trądzik nie w okresie dorastania a już na pewno po 20 roku życia, to są to zaburzenia hormonalne i należy się udać do specjalisty, najlepiej dermatologa- endokrynologa i zbadać poziom hormonów, bo może np, być to coś związanego z tarczycą. Przyprowadziła ze sobą dwie młode dziewczyny, które miały śliczne cery a przed przyjściem do niej to podobno już myślały że dla nich nie ma ratunku. Mówiła też że zależnie od umiejscowienia trądziku od razu wprawny lekarz poznaje, z którymi hormonami jest problem. Na prawdę mnie przekonała, a dziewczyny były żywym dowodem na to, że w takich przypadkach leczenie należy zacząć w tej płaszczyźnie.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
kurcze, az chyba sobie zbadam ta tarczyce, bo odkad pamietam, to zawsze cos lekarze mowili, ze chyba mam powiekszona, ale nie wiem. Nigdy nie badalam, ale moze to bylby dobry krok...
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 16:52   #12
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

A ja tak dla pewnosci radzilabym ci rowniez zrobic wymaz z jakiegos syfka- moze to "pan gronkowiec zlocisty"
pozdro i skutecznej walki...
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:25   #13
Basik_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 45
Dot.: Co zrobiłam źle ? :( Jak to naprawić ??

Nie wiem,jakiej firmy kwasy były używane, ale przy firmie NEOGLIS następuje pogorszenie stanu skóry!!!!Wtedy dalej kontynuuje się kurację, bo inaczej to nie ma sensu.Kwasy mają za zadanie dokładne oczyszczenie skóry ,ale skoro twoja kosmetyczka rozkłada ręce, to ja już nie wiem. Ona powinna to wiedzieć(na szkoleniu o tym mówią)Dla mnie to jest normalne i wszystkie moje klientki o tym informuję.Ale zaznaczam jeszcze raz - nie wiem na jakiej firmie pracuje twoja kosmetyczka i jakie było stężenie kwasów. NIE WYCISKAJ I NIE DOTYKAJ TYCH WYPRYSKÓW, BO ROZNIESIESZ BAKTERIE (skóra po kwasach nie ma naturalnej ochrony,dlatego należy o nią specjalnie dbać).Możesz miejscowo,kilka razy dziennie, nakładać TRIBIOTYK (do kupienia w aptece bez recepty)
Basik_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.