Jakiego szamponu używać do kręconych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-01, 19:51   #1
andzia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1

Jakiego szamponu używać do kręconych włosów


Witam
Mam dość dużo włosów i dodatkowo są one kręcone. Od dłużeszgo czasu poszukuję szamponu, który bedzie powodowała, ze moje włosy będą kręcone i nie będą się robić puszyste, a tak dokładnie nie będę mieć siana na głowie. Pozdrawiam Anka
andzia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 08:20   #2
kasiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10
Re: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Hej
Włosy kręcone już z natury są bardzo suche i podatne na zniszczenia. Więc trzeba je odpowiednio nawilżać. Ja raz w tygodniu nakładam silną maskę. Myje szamponem do włosów farbowanym i zawsze używam odżywki. Również mam kręcone włosy z tendencją do puszenia. Jednak znalazłam sposób na ładne loki. Na mokre włosy nakładam odpowiedni preparat do włosów kręconych. Polecam preparaty w kremach np. osmo, joico, wella albo w żelu lanzy liquid texture, może je kupić w sklepie fryzjerskim przy pl. Konstytucji. Następnie opuszczam głowę w duł i susze włosy za pomocą suszarki dyfuzorem. Efekt gwarantowany .
kasiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 08:32   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Witaj
Polecam Ci preparaty Kerastase - do kupienia w salonach fryzjerskich
Widze że włoski masz dość 'napuszone' moze więc przetestuj serie Oleo Relax (do włosów nieujarzmionych i nieco przesuszonych)
Jeste tez seria pomarańczowa: Elasto Curl - w niej masz szampon, odzywke, pianke (ale tej nie polecam).
Koszt jednego kosmetyku koło 80 zł ,ale są bardzo wydajne (koło 3 mies. uzywania)

pozdrawiam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 09:02   #4
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

kasiia napisał(a):
> Hej
> Włosy kręcone już z natury są bardzo suche i podatne na zniszczenia. Więc trzeba je odpowiednio nawilżać. Ja raz w tygodniu nakładam silną maskę. Myje szamponem do włosów farbowanym i zawsze używam odżywki. Również mam kręcone włosy z tendencją do puszenia. Jednak znalazłam sposób na ładne loki. Na mokre włosy nakładam odpowiedni preparat do włosów kręconych. Polecam preparaty w kremach np. osmo, joico, wella albo w żelu lanzy liquid texture, może je kupić w sklepie fryzjerskim przy pl. Konstytucji. Następnie opuszczam głowę w duł i susze włosy za pomocą suszarki dyfuzorem. Efekt gwarantowany .

Ja równiez jestem posiadaczką włosów kręconych i to bardzo kręconych a zarazem suchych. Również do ich pielegnacji uzywam kosmetyków przeznaczonych do włosów farbowanych Po kazdym myciu równiez nakładam odżywke a raz na 1-1,5 tyg. robie sobie maseczke. Obecnie używam kosmetyków Sunsilk oraz Dove z serii Pielegnacja i Blask i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie susze jednak włosów suszarką bo to powoduje u mnie jeszcze wiekszą "szope", zresztą suszarka nie jest u mnie koniecznoscią gdyz dosc szybko mi włoski schną Kiedy włosy są jeszcze wilgotne traktuje je srodkami do stylizacji, gdyz wtedy najłatwiej mi je ujarzmic. Przejrzyj KWC, tam z pewnoscią znajdziesz cos dla siebie
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 23:11   #5
LiliannaKim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Posiadam kręcone włoski, jeśli chcesz się coś dowiedzieć o mojej pielęgnacji to zapraszam na mojego bloga http://marharitta.blogspot.com/:) Nie używam drogich kosmetyków, moja pielęgnacja nie jest bardzo skomplikowana, znalazłam sposób jak ujarzmić loki nie obciążając ich masą produktów do stylizacji.

Edytowane przez LiliannaKim
Czas edycji: 2013-01-19 o 09:23
LiliannaKim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 20:49   #6
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Cytat:
Napisane przez LiliannaKim Pokaż wiadomość
Posiadam kręcone włoski, jeśli chcesz się coś dowiedzieć o mojej pielęgnacji to zapraszam na mojego bloga http://liliannakim.blogspot.com/

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Posiadam kręcone włoski, jeśli chcesz się dowiedzieć coś o ich pielęgnacji to zapraszam na mojego bloga http://liliannakim.blogspot.com/
Na ilu wątkach umieścisz jeszcze reklamę swojego bloga? Wiemy jak się pielęgnuje włosy kręcone
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:28   #7
LiliannaKim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Nie wiem jak Wy ale ja lubię zdobywać nowe informacje na tematy kobiece, miedzy innymi włosy, dlatego też odwiedziłam ten wątek. "andzia79" rozpoczęła wątek jakiego szamponu używać do pielęgnacji kręconych włosów, co oznacza, że szuka czegoś nowego. Ja czytając jak Inne Użytkowniczki pielęgnują swoje włosy kręcone, chciałam pokazać inny sposób, którego tutaj nikt nie wymienił. Dlatego też wkleiłam link to mojego bloga bo tam jest jasno wszystko opisane. Na temat włosów poświęciłam już parę postów, wszystko o czym pisze sprawdziłam na sobie. Wkleiłam link bo dla niektórych posiadaczek włosów kręconych informacje jakie zawarłam na temat włosów kręconych na moim blogu mogą okazać się przydatne.

Jeśli naruszyłam jakiś regulamin to przepraszam, jestem nowa i nie koniecznie znam wszystkie zasady panujące na wizazu. Co do linków- już się tutaj z nimi spotkałam dlatego również dodałam, zamiast w skrócie pisać tutaj wszystko od nowa.
LiliannaKim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 13:54   #8
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Cytat:
Napisane przez LiliannaKim Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy ale ja lubię zdobywać nowe informacje na tematy kobiece, miedzy innymi włosy,
Lubimy, po to tu jesteśmy. W Twoim blogu są te same informacje, które są na forum

Cytat:
dlatego też odwiedziłam ten wątek. "andzia79" rozpoczęła wątek jakiego szamponu używać do pielęgnacji kręconych włosów, co oznacza, że szuka czegoś nowego.
Szukała Sprawdź datę.
Cytat:
Ja czytając jak Inne Użytkowniczki pielęgnują swoje włosy kręcone, chciałam pokazać inny sposób, którego tutaj nikt nie wymienił. Dlatego też wkleiłam link to mojego bloga bo tam jest jasno wszystko opisane.
Żartujesz chyba.
Cytat:
Jeśli naruszyłam jakiś regulamin to przepraszam, jestem nowa i nie koniecznie znam wszystkie zasady panujące na wizazu. Co do linków- już się tutaj z nimi spotkałam dlatego również dodałam, zamiast w skrócie pisać tutaj wszystko od nowa.
Nie naruszyłaś. Linki można wklejać, ale fajnie coś więcej napisać, a nie tylko link. Warto poczytać czy wcześniej nie było takich informacji.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:07   #9
LiliannaKim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 11
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Jestem nową użytkowniczką, tak jak już pisałam wcześniej dlatego nie jestem jeszcze obeznana ze wszystkim na tym portalu.
Nie miałam zamiaru się reklamować, więc jeśli Kogoś tak bardzo rażą moje komentarze na tym portalu to mogę usunąć i będzie po sprawie.

Widocznie lepiej będzie jak zostanę cichą użytkowniczką i nie będę się wypowiadać, a zadowolę się samym czytaniem postów...bo po tak "miłym" przyjęciu przez stałe Użytkowniczki, to wszelkie chęci dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami, znikają...
Na tym kończę i nie zamierzam kontynuować tej "sympatycznej" wymiany zdań...

Pozdrawiam użytkowniczkę: *Basia*
LiliannaKim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 16:48   #10
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Cytat:
Napisane przez LiliannaKim Pokaż wiadomość
Jestem nową użytkowniczką, tak jak już pisałam wcześniej dlatego nie jestem jeszcze obeznana ze wszystkim na tym portalu.
Nie miałam zamiaru się reklamować, więc jeśli Kogoś tak bardzo rażą moje komentarze na tym portalu to mogę usunąć i będzie po sprawie.

Widocznie lepiej będzie jak zostanę cichą użytkowniczką i nie będę się wypowiadać, a zadowolę się samym czytaniem postów...bo po tak "miłym" przyjęciu przez stałe Użytkowniczki, to wszelkie chęci dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami, znikają...
Na tym kończę i nie zamierzam kontynuować tej "sympatycznej" wymiany zdań...

Pozdrawiam użytkowniczkę: *Basia*
Czytanie ze zrozumieniem to podstawa
Pozdrawiam
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 11:13   #11
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Jakiego szamponu używać do kręconych włosów

Cytat:
Napisane przez LiliannaKim Pokaż wiadomość
Jestem nową użytkowniczką, tak jak już pisałam wcześniej dlatego nie jestem jeszcze obeznana ze wszystkim na tym portalu.
Nie miałam zamiaru się reklamować, więc jeśli Kogoś tak bardzo rażą moje komentarze na tym portalu to mogę usunąć i będzie po sprawie.
Proponowałabym na początek zapoznać się z regulaminem.
Reklama jest karana tak samo jak karane jest kasowanie treści komentarzy, gdy zmienia to skutecznie treść wątka. Tutaj by zmieniło.

Tłumaczenie, że jesteś nowa nie ma nic do rzeczy. KAŻDY użytkownik tego forum ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. Rejestrując się, wyrażasz swoją akceptację i zobowiązujesz się go przestrzegać.

I nie ma co się obrażać - to zasady rzetelnej dyskusji. Jeśli nie chcesz ich przestrzegać, nie rejestruj się na wizażu.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.