mroźne cienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 17:48   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

mroźne cienie


Poszukuję cieni do powiek utrzymanych w mroźnej tonacji. Sama jestem ciepłym typkiem, ale nachodzi mnie ostatnio na takie zimowe makijaże. Na razie mam jeden cień Joko Winter Glamour o srebrzystym odcieniu brudnego fioletu, ale chciałabym dokupić jeszcze jakieś inne - szare, srebrne, różowe, najlepiej podwójne lub potrójne od razu, żeby nie wydawać za dużo kasy na pojedyczne kolorki. W sumie nie wiem czy mi będą pasować takie kolory i nie chcę wydawać majątku. Może podpowiecie w jakich firmach szukać takich cieni?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:03   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: mroźne cienie

Avon ma takie, chyba fiolet, pistacje i rozbielony niebieski, przynajmniej piszą, że są to zmrożone cienie
Swoją drogą wydaje mi się, że te Loreala z serii holographic mogą dać taki efekt zmrożenia
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:17   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Jeśli chodzi o mroźne cienie to preferuję te w kredce i o nich mogę coś więcej powiedzieć Takie ma np. Avon, widziałam u Deborah (to tak przy okazji zakupów na Estylu , droższa opcja - EL. A inne opcje jakie przychodzą mi na myśl to: sypki Bourjois (ma metaliczne srebro i metaliczny róż), wspomniana linia Holographic, w palecie Art Deco widziałam mroźny fiolet i błękit (lecz nie pamiętam, czy to przypadkiem nie była jakaś sezonówka). No i na koniec, sypkie HR.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:22   #4
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: mroźne cienie

Moim zdaniem mroźne dostaniesz z Bell, cienie do powiek PLANETE, sa bardzo fajne sama ma czarny odcien i jest naprawde super, ale jeżeli chodzi o mroźne to z tej serii tylko że srebrny, bardzo ładnie sie mieni, a nie sa wcale drogie ja płaciłam 12 zł
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:53   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Anahstasia - w takim razie napisz coś więcej o tych kredkowych jaki masz kolor? jaki efekt daje? no i czy dobre są w ogóle te kredki? ja się zawsze boję, że będą się rozmazywać, odbijać, zwijać itp. itd. i mimo, że mi się podobają, to ich nie zamówiłam jeszcze; o tych Deborah wiem (zresztą bardzo mi się podoba Twój makijaż nimi zrobiony), ale wolę sobie zamówić z nich bezpieczniejszy zestaw

madzionka - fakt, Planete też są w tym typie, ale sporo kosztują jak na tą firmę i na razie się wstrzymuję
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:36   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: mroźne cienie

Najmroźniejsze, bo iskrzące są dla mnie perłowe cienie Pupy, ale to trochę drogo do eksperymentowania.
Natomiast ostatnio na ladzie w drogerii widziałam paletę testerów taniutkiego Joko i mroźne, iskrzące cienie z taką wytłoczoną gwiazdką śniegową (pojedyncze).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:37   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez Noor
Natomiast ostatnio na ladzie w drogerii widziałam paletę testerów taniutkiego Joko i mroźne, iskrzące cienie z taką wytłoczoną gwiazdką śniegową (pojedyncze).
No właśnie ten jeden mam Fajne są tylko mają dużo srebrnego brokatu, który niekoniecznie osiada tylko na powiece
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 22:02   #8
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
No właśnie ten jeden mam Fajne są tylko mają dużo srebrnego brokatu, który niekoniecznie osiada tylko na powiece
Szkoda, że się osypuje ten brokacik, ale biorąc pod uwagę cene to można im to wybaczyć Idealne chyba do eksperymentu
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 22:32   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Szkoda, że się osypuje ten brokacik, ale biorąc pod uwagę cene to można im to wybaczyć Idealne chyba do eksperymentu
Dokładnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 05:49   #10
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: mroźne cienie

a widziałaś zimową serie Palomy? cienie po prostu boskie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 10:42   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a widziałaś zimową serie Palomy? cienie po prostu boskie
Nieee A możesz je nieco przybliżyć? Jak wyglądają pudełeczka? W jakich są kolorach? W jakiej cenie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 12:03   #12
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: mroźne cienie

Piękne są cienie Loreala..Naprawdę błyszczące co jest koniecznie przy "mroźnym" makijażu oka...
Ale jeżeli hcesz tylko eksperymentować to z tego co wiem Joko i Paloma mają takie zimowe wersje.
Pozdrowionka
Aha jeśli dorzucić zdjęcia już po eksperymencie wacle się nie obrazimy
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:05   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez dureksis
Piękne są cienie Loreala..Naprawdę błyszczące co jest koniecznie przy "mroźnym" makijażu oka...
Ale jeżeli hcesz tylko eksperymentować to z tego co wiem Joko i Paloma mają takie zimowe wersje.
Pozdrowionka
Aha jeśli dorzucić zdjęcia już po eksperymencie wacle się nie obrazimy
To muszę się rozejrzeć jeszcze za tą Palomą, bo nie widziałam takich cieni wcale.
A co do fotek - najpierw się muszę aparatu dorobić, ale że mam nadzieję będzie to mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu, to niewykluczone, że coś pokażę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:31   #14
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Nieee A możesz je nieco przybliżyć? Jak wyglądają pudełeczka? W jakich są kolorach? W jakiej cenie?
kolorki są takie swietliste, z dorbinkami jakby brokatu, ale to taki pyłek, który sie mienie, są to cienie prasowane, z wytłoczonym na powierzchni płatkiem śniegu (płatek jest na pow cienia nie pudełka, i jest on wypukły ).
kolorków zabardzo nie pamietam, ale napewno był tam biały, złoty, jasny, mroźny niebieski, chyba różowy, wszystkie z tym świetlistym pyłkie. Cudownie wyglądały jak na łapce rozsmarowałam.
Cena ok. 13zł
Jedyne co mnie powstrzymało przed kupnem to zamówienie cienii z Apc
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 12:46   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez agatka-a
kolorki są takie swietliste, z dorbinkami jakby brokatu, ale to taki pyłek, który sie mienie, są to cienie prasowane, z wytłoczonym na powierzchni płatkiem śniegu (płatek jest na pow cienia nie pudełka, i jest on wypukły ).
kolorków zabardzo nie pamietam, ale napewno był tam biały, złoty, jasny, mroźny niebieski, chyba różowy, wszystkie z tym świetlistym pyłkie. Cudownie wyglądały jak na łapce rozsmarowałam.
Cena ok. 13zł
Jedyne co mnie powstrzymało przed kupnem to zamówienie cienii z Apc
Dzięki za zobrazowanie tych cieni. Muszę się im w takim razie przyjrzeć. Mam tylko nadzieję, że ten brokat nie będzie się tak sypał jak z cieni Joko Winter Glamour...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 11:01   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Anahstasia - w takim razie napisz coś więcej o tych kredkowych jaki masz kolor? jaki efekt daje? no i czy dobre są w ogóle te kredki? ja się zawsze boję, że będą się rozmazywać, odbijać, zwijać itp. itd.
Zatem:
Avon
Moja najtańsza kredkowa zdobycz. Mam dwa odcienie, niebieski (widoczny w makijażu na MM Winter Glamour) i kremowy. Kredka ma bardzo miękką konsystencję, dobrze się nakłada. Ale... niestety nie daje jednorodnego pokrycia. Nałożona w większym stopniu ma tendencję do ważenia się, dlatego częściej stosuję ją do rysowania kresek niż pokrywania całego oka. Jest dość trwała, na bazie ArtDeco wytrzymuje bez mała cały dzień nie odbijając się nigdzie. Dobrze się struga.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8986

Estee Lauder
Te kredki ukazały się chyba w zeszłym sezonie, czy są jeszcze w perfumeriach, to szczerze nie zwróciłam uwagi, ale często je widzę na Allegro. Linia Pure Color Eye Shadow Crystal. Miałam różo/fiolet. Śliczny, perłowy, rozświetlający powiekę. Cudnie się jej trzymał nawet bez bazy i pięknie rozprowadzał, bardzo gładko, po powiece. Niestety, zgubiłam, najpewniej w lotniskowej toalecie, gdyż tam wykonywałam ostatnie poprawki

Deborah
Tych kredek nie miałam, ale tu więcej informacji na ich temat z Estylu:
1) roll-on: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=310&page=1 . W opakowaniu wygląda dość metalicznie, a niektóre odcienie zdają się być mroźne
2) kredka: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=314&page=1

Maybelline
Tę kredkę testowałam kiedyś u znajomej. Jakościowo przypomina mi Avon. Cenowo też są podobne. Acz nie wiem jak z jej obecną osiągalnością

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1997

Inglot
W KWC znalazłam też coś takiego: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4538 . Ale nic o niej nie słyszałam, więc wrzucam jako ciekawostkę

Art Deco
W ramach mojej fascynacji tą marką testowałam wszystko, m.in. te kredki. Może nie dają aż tak świetlistego efektu, ale nadal perłowy i przypominający to czego szukasz. Na dodatek świetne jakościowo. (Miałam delikatny turkus.)

http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=314&page=1

Mam nadzieję, że ciut pomogłam

Buziaki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 11:18   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Anahstasio - wielkie dzięki
Jak na razie zaopatrzyłam się w kredkę Avonową w odcieniu Creamy Ice i po wczorajszych testach mogę tylko potwierdzić to, co napisałaś. Na całej powiece nie wygląda zaciekawie, ale do robienia kresek jest super. Póki co moje zapotrzebowanie na kredki rozświetlajace i mrożące spojrzenie zostało zaspokojone Kupiłam kredkę Avonową i z wymiany będę mieć opisaną niżej srebrzystą z YR.
No ale na pewno Twoje rady przydadzą się też innym - w końcu taki makijaż jest teraz modny.
Od siebie mogę jeszcze dodać, że podobne kredki ma jeszcze Astor. To seria Prismatic i chyba są po 20zł.
I jeszcze są iskrzące kredki Luminelle z Yves Rocher w trzech brokatowych odcieniach: srebrnym, złotym i różowo-złotym http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11922 Jak mi srebrna przypadnie do gustu, to kupię jeszcze tą różowo-złotą, bo jest naprawdę śliczna. I idealnie bezie pasować do cienia nr 2 z IB, właśnie różowo-złotego.
Iii jeszcze Avon w serii ColorTrend ma mrożone cienie do powiek w słoiczkach i mrożoną kredkę do powiek i policzków.
To by było na tyle. Więcej grzechów nie pamiętam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 11:41   #18
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Bardzo cieszę się, że pomogłam i że jesteś zadowolona z zakupów
Fakt, wątek się rozrósł, a że w zasadzie jest w nim dużo informacji to wrzucę link do niego do wątku '100 najczęściej...'
A tak od siebie spytam - jak oceniasz twardość tej kredki? I ten apetyczny odcień różowo-złoty, jest cieplejszy czy chłodnawy? I ostatnie pytanie, gdzie w Krakowie znajdę je wszystkie 3 żeby przetestować i jaka jest ich cena?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:02   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Bardzo cieszę się, że pomogłam i że jesteś zadowolona z zakupów
No ba! Zasugerowałam się Twoją opinią o kredkach Avonu, podejrzałam makijaż i kupiłam. Trafiła się okazja, więc za 10zł żal było nie brać
Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Fakt, wątek się rozrósł, a że w zasadzie jest w nim dużo informacji to wrzucę link do niego do wątku '100 najczęściej...'
Dobra myśl
Cytat:
Napisane przez Anahstasia
A tak od siebie spytam - jak oceniasz twardość tej kredki? I ten apetyczny odcień różowo-złoty, jest cieplejszy czy chłodnawy? I ostatnie pytanie, gdzie w Krakowie znajdę je wszystkie 3 żeby przetestować i jaka jest ich cena?

Ta Avonowa kredka jest taka w sam raz - nie za twarda nie za miękka, jeśli o nią pytasz. Z YR jeszcze srebrnej nie dostałam. A testowałam je i na Rynku i w M1 i te z Rynku były jakieś takie twarde i z dużym brokatem, a te z M1 bardziej miękkie i z drobny brokatem. Wolałabym trafić na ten drugi typ. Co do tej różowo-złotej, to ona taka ciepława jest, ale nie zupełnie ciepła. Aha, i w M1 jej nie mieli. Kosztują chyba 23zł, ale aktualnie są po 16zł
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 12:17   #20
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Dziękuję to 'Aktualnie są po 16 zł...' bardzo kusi
Może grypsko mi do poniedziałku przejdzie, to przelecę się na Grodzką, żeby zerknąć na nie. A jak nie, to w końcu tygodnia przejadę się do Geanta, a jak dobrze pamiętam YR też tam jest

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:19   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Dziękuję to 'Aktualnie są po 16 zł...' bardzo kusi
Może grypsko mi do poniedziałku przejdzie, to przelecę się na Grodzką, żeby zerknąć na nie. A jak nie, to w końcu tygodnia przejadę się do Geanta, a jak dobrze pamiętam YR też tam jest

Buziaki!
Hehe Mnie właśnie też dlatego kuszą te kredeczki... A w Geancie też jest YR
W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak zdrówka życzyć
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:28   #22
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Jakby tego było mało, to właśnie się dowiedziałam, że w kat 3 z Avonu będą nowe grube kredki "Satynowy połysk" w odcieniach szaro-srebrnym, perłowym, fioletowym i złotobrązowym za 17,9zł.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:28   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Zatem jeszcze raz dziękuję Dam znać jak się udało 'polowanie'
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:29   #24
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Jakby tego było mało, to właśnie się dowiedziałam, że w kat 3 z Avonu będą nowe grube kredki "Satynowy połysk" w odcieniach szaro-srebrnym, perłowym, fioletowym i złotobrązowym za 17,9zł.
Ooo.... to już chyba wiem co zamówię... Oj, kusicielko
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:33   #25
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Ooo.... to już chyba wiem co zamówię... Oj, kusicielko
Ja nie kuszę Ja tylko dostarczam cennych informacji z dziedziny "mroźny makijaż"
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:43   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ja nie kuszę Ja tylko dostarczam cennych informacji z dziedziny "mroźny makijaż"
Jak zwał tak zwał...
To ja na koniec jeszcze załączcę zdjęcie z katalogu nr 02 Avonu, na którym są wspomniane wcześniej kredki Avonu, tylko w nowszym wydaniu [prawy górny róg]
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:02   #27
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: mroźne cienie

A może APC? Mam śliczny kolor nr 2 - biały opalizulący na niebiesko :Jest bardzo zimowy
W ogóle podobają mi się ich cienie, i nawet długo się trzymają jak na moje okropne powieki Ciekawe czy różowe też dają taki mroźny efekt? I niebieskie

Są lepsze od Joko - porównałam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:15   #28
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Jak zwał tak zwał...
To ja na koniec jeszcze załączcę zdjęcie z katalogu nr 02 Avonu, na którym są wspomniane wcześniej kredki Avonu, tylko w nowszym wydaniu [prawy górny róg]
No właśnie ja mam tą "nową" kredkę Creamy Ice
Ana, a powiedz mi czy malujesz tymi kredkami kreski na dolnych powiekach? Bo ja dziś chciałam i nawet je w końcu namalowałam, ale jednocześnie pomalowałam i posklejałam sobie rzęsy I tuszowanie ich potem, żeby zakryć ten kremowy kolorek nie było łatwe.

Co do cieni sypkich. Z APC nie miałam jeszcze żadnego jasnego zimnego cienia, ale fakt, że są bardzo dobre. Może następnym razem kupię jakąś srebrzystą biel albo coś w tym guście. A na pewno do tego typu makijaży nadaje się nr 25 z IB, bo są to właściwie tylko takie białe iskierki, które świetnie się nadają do roziskrzania innych kolorów.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:26   #29
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
No właśnie ja mam tą "nową" kredkę Creamy Ice
Ana, a powiedz mi czy malujesz tymi kredkami kreski na dolnych powiekach? Bo ja dziś chciałam i nawet je w końcu namalowałam, ale jednocześnie pomalowałam i posklejałam sobie rzęsy I tuszowanie ich potem, żeby zakryć ten kremowy kolorek nie było łatwe.
Tj. tak: od zewnętrznej strony maluję (acz faktycznie czasami kredka skleja rzęsy, więc zanim to zrobię, ostrzę ją). Od wewnętrznej strony już nie, ponieważ kredka zupełnie się tam powieki nie trzyma
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 13:48   #30
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: mroźne cienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Tj. tak: od zewnętrznej strony maluję (acz faktycznie czasami kredka skleja rzęsy, więc zanim to zrobię, ostrzę ją). Od wewnętrznej strony już nie, ponieważ kredka zupełnie się tam powieki nie trzyma
Chodziło mi właśnie o zewnętrzną stronę Faktycznie następnym razem spróbuję ją zaostrzyć.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.