Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 21:46   #1
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792

Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.


Dziewczyny ktory sklad kwasu lepszy wg Was?Przymierzam sie do kupienia i oba sa w tej samej cenie.Ten pierwszy ma stezenie 10% ten drugi 8%-ja stawiam na ten drugi bo wydaje mi sie ze wiecej natury w skladzie.Co myslicie?

1.Water, Glycolic Acid, Ammonium Hydroxide, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Propylene Glycol, PEG-40 Stearate, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Isopropyl Laurate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Petrolatum, Dimethicone, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Magnesium Aluminum Silicate, Cellulose Gum, Sorbic Acid, BHT, Imidazolidinyl Urea

2.Botanical Infusion of lavender, Meadowsweet, Calendula, Honeysuckle, Chamomile, Vegetable Glycerin, Aloe Vera Gel, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Alpha Hydroxy Acid Complex (Glycolic, Citric, Latic and Malic Acids), Kukui Nut Oil, Avocado Oil, Sesame Oil, Rosehip Seed Oil (Rosa Rubiginosa), Oat Protein, Sea Kelp Extract, Locust Bean Gum (Powerful Moisturizer), Panthenol (Pro Vitamin B5), Green Tea Extract, Organic Aroma Therapeutic Essential Oils of Ylang Ylang Extra, Geranium Rose, German Chamomile, Roman Chamomile, Vitamin A (Retinyl Palmitate), Vitamin C (Magnesium Ascorbyl Phosphate), Methyl/Propyl paraben, Vitamin E (Natural d-Alpha Tocopherol)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:54   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

A jakie mają pH te kremy z kwasami?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:00   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.


Wyczytalam ze:
1.effective PH4
2.PH balanced
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:13   #4
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

W okolicach pH 4 to będzie działał ok.
W tym pierwszym martwi mnie: Myristyl Myristate, mnie po tym wysypuje.
Niech się wypowiedzą znawczynie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:32   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Smok
W okolicach pH 4 to będzie działał ok.
W tym pierwszym martwi mnie: Myristyl Myristate, mnie po tym wysypuje.
Niech się wypowiedzą znawczynie.
No wlasnie czytalam recenzje i po tym 1 wiecej osob mialo wysyp-ten drugi podobno jest lagodniejszy dla cer wrazliwych i mniejsze ma stezenie.
Dzieki za odpowiedz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:55   #6
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Elfiku,wiem ze masz cere wrazliwa dlatego radzilabym Ci przygotowac buzie jakims slabym kwasem,wydaje mi sie ze nawet 8% na pierwszy ogien moze byc za duzo,szczegolnie dla wrazliwcow.No ale zaczekajmy az znawczysie sie wypowiedza
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 23:11   #7
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Bardziej interesujący jest ten drugi; cóż to za preparat?
Jednak 8% AHA to sporo i ja bym wcześniej pogruntowała pyszczydło jakimś słabszym preparatem, jak radzi sunapee
Masz tam kwas glikolowy, mlekowy, cytrynowy , jabłkowy - zluszczacze, sporo nawilżaczy i antyoksydanty w składzie.
Podoba mi się
PH mogłoby być nieco niższe

Edytowane przez Pitipel
Czas edycji: 2005-12-15 o 17:46
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 01:22   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Dzieki dziewczyny
Tak mam zamiar najpierw przygotowac paszcze kupujac tez plyn do mycia twarzy z kwasem z tej samej serii ktory zawiera 3 % kwasu(2 zdjecie).
Juz wczesniej robilam kuracje kwasami i moja skora nie jest az tak na nie wrazliwa jezeli nie nakladam czesto na poczatku

A ten kwas to firmy Beauty Without Cruelty(1 zdjecie)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-12-15 o 01:46
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 06:42   #9
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dzieki dziewczyny
Tak mam zamiar najpierw przygotowac paszcze kupujac tez plyn do mycia twarzy z kwasem z tej samej serii ktory zawiera 3 % kwasu(2 zdjecie).
Juz wczesniej robilam kuracje kwasami i moja skora nie jest az tak na nie wrazliwa jezeli nie nakladam czesto na poczatku
A ten kwas to firmy Beauty Without Cruelty(1 zdjecie)
Kurka, dlaczego tutaj tak ciężko znależć coś fajnego? Próbki Pauli mam - spodobały się mi - i dramat; sklep europejski nie dość że ma wysokie ceny to jeszcze bajońskie kwoty za przesyłkę, eh...
A używałaś już tego, Elfie? Napisz, jak się sprawi
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 18:20   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Kurka, dlaczego tutaj tak ciężko znależć coś fajnego? Próbki Pauli mam - spodobały się mi - i dramat; sklep europejski nie dość że ma wysokie ceny to jeszcze bajońskie kwoty za przesyłkę, eh...
A używałaś już tego, Elfie? Napisz, jak się sprawi
Wy za to macie super filtry w Polsce i kwasy tez niczego sobie

Nie nie uzywalam jeszcze tego kwasu ale zdam relacje jak sie sprawuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 21:19   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Kurka, dlaczego tutaj tak ciężko znależć coś fajnego? Próbki Pauli mam - spodobały się mi - i dramat; sklep europejski nie dość że ma wysokie ceny to jeszcze bajońskie kwoty za przesyłkę, eh...
A używałaś już tego, Elfie? Napisz, jak się sprawi
Cięzko, ciężko... ale do piętnastego stycznia można ze strony Pauli taniej zamówić conieco. Przesyłka zbójecko droga, ale Piti, może jakbyśmy się skrzyknęły w kilka duszyczek nie bedzie tak tragicznie? (Sama planuję zaraz po nowym roku zamówić - używałam już trochę BHA Pauli i nic mi jednak tak nie słuzyło jak to). Buźka
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 21:37   #12
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Cięzko, ciężko... ale do piętnastego stycznia można ze strony Pauli taniej zamówić conieco. Przesyłka zbójecko droga, ale Piti, może jakbyśmy się skrzyknęły w kilka duszyczek nie bedzie tak tragicznie? (Sama planuję zaraz po nowym roku zamówić - używałam już trochę BHA Pauli i nic mi jednak tak nie słuzyło jak to). Buźka
No to jest nas trzy, bo liczę też mysię z biochemii, ostatnio nawoływała czy ktoś nie jest chętny...
Widziałam to ogłoszenie o promocji - warto byłoby skorzystać!
Kto jeszcze/ Kto jeszcze???
Zapraszamy
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 23:47   #13
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Pitipel
No to jest nas trzy, bo liczę też mysię z biochemii, ostatnio nawoływała czy ktoś nie jest chętny...
Widziałam to ogłoszenie o promocji - warto byłoby skorzystać!
Kto jeszcze/ Kto jeszcze???
Zapraszamy
Jestem chętna.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 07:16   #14
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Angi74
Jestem chętna.
Super, dziewczyny, dopisujcie się. Zaraz po Nowym Roku skrzykniemy się i złożymy zamówienie. Na razie patrzcie na ofertę Pauli i na ceny tutaj:

www.paulaschoiceeurope.com
lub
www.paulaschoiceeu.com
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 08:14   #15
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Wy za to macie super filtry w Polsce i kwasy tez niczego sobie

No - to chociaż jest sprawiedliwiej...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 08:22   #16
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Pitipel
No to jest nas trzy, bo liczę też mysię z biochemii, ostatnio nawoływała czy ktoś nie jest chętny...
Widziałam to ogłoszenie o promocji - warto byłoby skorzystać!
Kto jeszcze/ Kto jeszcze???
Zapraszamy
Ja się zgłaszam: chciałabym ten lotion BHA, skoro takie cudo
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 08:48   #17
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Cięzko, ciężko... ale do piętnastego stycznia można ze strony Pauli taniej zamówić conieco. Przesyłka zbójecko droga, ale Piti, może jakbyśmy się skrzyknęły w kilka duszyczek nie bedzie tak tragicznie? (Sama planuję zaraz po nowym roku zamówić - używałam już trochę BHA Pauli i nic mi jednak tak nie słuzyło jak to). Buźka
Dopisuję się do listy chętnych
Tylko będę chyba potrzebowała konsultacji u jakiejś specjalistki. Olu, pewnie padnie na Ciebie
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:09   #18
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez gypsy_woman
Dopisuję się do listy chętnych
Tylko będę chyba potrzebowała konsultacji u jakiejś specjalistki. Olu, pewnie padnie na Ciebie
Gypsy przejrzyj strone pauli i tak> zwróć koniecznie uwagę na jej BHA - są płyny, żele i hiciory - lotiony.
Płyny i żele - wiadomo. Lotion zaś ma postać leciutkiego bezzapachowego kremu. Ja nakładam na noc i już nic więcej, sam wystarcza w zupełności. Jest baaardzo wydajny. Do obejrzenia tutaj:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...ory&showcat=48
a tutaj:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9060
jego recenzja napisana przez asinka
Radziłabym też zwrócić uwagę na concentrat z antyoksydantami w swietle biochemii urody zwłaszcza - opcja dla leniwych lub tak bardzo zapracowanych, że nie mają czasu (lub chęci) na samodzielne kręcenie serum.
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...A85D1F&pid=394
Poza tym jest jeszcze maseczka węglowa do cery tłustej i mieszanej.
Cudnie odświeża, chłodzi, rewelacja. Uprzedzam tylko, że jest czarna, więc lepiej nkładac jak TZ nie ma w domu coby się chłopina nie wystraszył i nie wziął nóg za pas
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...7D1151&pid=482
Jesli czegoś NIE WARTO -> to filtrów, u nas są lepsze. Wszystko co powyżej to oczywiście moje osobiste typy tylko.

Przepraszam, że tak za Olę się wyrwałam, ale ona teraz biedniutka chorutka leży, więc niech sie wykuruje przed świętami, biedula
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 09:32   #19
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Gypsy przejrzyj strone pauli i tak> zwróć koniecznie uwagę na jej BHA - są płyny, żele i hiciory - lotiony.
Płyny i żele - wiadomo. Lotion zaś ma postać leciutkiego bezzapachowego kremu. Ja nakładam na noc i już nic więcej, sam wystarcza w zupełności. Jest baaardzo wydajny. Do obejrzenia tutaj:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...ory&showcat=48
a tutaj:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9060
jego recenzja napisana przez asinka
Radziłabym też zwrócić uwagę na concentrat z antyoksydantami w swietle biochemii urody zwłaszcza - opcja dla leniwych lub tak bardzo zapracowanych, że nie mają czasu (lub chęci) na samodzielne kręcenie serum.
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...A85D1F&pid=394
Poza tym jest jeszcze maseczka węglowa do cery tłustej i mieszanej.
Cudnie odświeża, chłodzi, rewelacja. Uprzedzam tylko, że jest czarna, więc lepiej nkładac jak TZ nie ma w domu coby się chłopina nie wystraszył i nie wziął nóg za pas
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...7D1151&pid=482
Jesli czegoś NIE WARTO -> to filtrów, u nas są lepsze. Wszystko co powyżej to oczywiście moje osobiste typy tylko.

Przepraszam, że tak za Olę się wyrwałam, ale ona teraz biedniutka chorutka leży, więc niech sie wykuruje przed świętami, biedula

Pitipel, piękne dzięki za pomoc
Ja w kwestii kwasów nie specjalnie się orientuję.
Teraz jestem na etapie Glyco-A i tak sobie myślę, że te kosmetki będą dobrym przedłużeniem kuracji.
Pewnie skuszę się na ten lotion. Nad resztą pomyślę, bo może jakiś tonik czy cuś by się jeszcze przydało.
Co do maseczki - jakoś nie przepadam za tymi, które mają ciemny kolor, bo nie mam cierpliwości tego zmywać (chociaż ostatnio dałam się skusić na ciemnozieloną algowo-chlorofilową maskę gumową BanDi - ale to inna sprawa - ją się ściąga i już

Sćiskam
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 22:11   #20
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez nan
Ja się zgłaszam: chciałabym ten lotion BHA, skoro takie cudo
to ja chyba też bo o ile się orientuję, to nie ma u nas nic fajnego z kwasami BHA, a te są dla mnie odpowiedniejsze.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 23:17   #21
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

że tez ja dopiero teraz znalazłam ten watek

sama się zastanawiałam czy nie skrzyknąc jeszcze kogos do zakupu Pauli, bo mam wielachną chęć na 2% BHA Lotion i Super Antioxidant Concentrate, więc jesli lista jeszcze nie jest zamknięta, to ja się chętnie dopiszę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 08:57   #22
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Gdańszczanki mile widziane przy wspólnym zakupie
Piti bardzo ładnie opisała godne polecenia produkty, dodam, że kwasy BHA w stężeniu 2% mnie jednak skórę ściągają i muszę po jakieś chwili nałożyć na nie krem. Miałam te kwasy w obu stężeniach, pod postacią lotionu i płynu, żelu nie znam. Kwasy warto kupić, w Polsce nie ma dobrych BHA, a te mają jeszcze odpowiednio niskie pH. Miałam maseczkę Pauli z mleczkiem magnezjowym i nie pasowała mi zupełnie. Bardzo lubię jej 2.5% stężenie nadtlenku benzoilu, no ale to ostatecznie żaden niezbędnik. Wiele dobrego słyszałam o przeciwutleniaczach Pauli, sama planuję przetestować linię Skin Recovery - na pewno żel do mycia i maseczkę - słyszałam o nich wiele dobrego, na Makeupalley same rave reviews
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 16:27   #23
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Gdańszczanki mile widziane przy wspólnym zakupie
Piti bardzo ładnie opisała godne polecenia produkty, dodam, że kwasy BHA w stężeniu 2% mnie jednak skórę ściągają i muszę po jakieś chwili nałożyć na nie krem. Miałam te kwasy w obu stężeniach, pod postacią lotionu i płynu, żelu nie znam. Kwasy warto kupić, w Polsce nie ma dobrych BHA, a te mają jeszcze odpowiednio niskie pH. Miałam maseczkę Pauli z mleczkiem magnezjowym i nie pasowała mi zupełnie. Bardzo lubię jej 2.5% stężenie nadtlenku benzoilu, no ale to ostatecznie żaden niezbędnik. Wiele dobrego słyszałam o przeciwutleniaczach Pauli, sama planuję przetestować linię Skin Recovery - na pewno żel do mycia i maseczkę - słyszałam o nich wiele dobrego, na Makeupalley same rave reviews
Smoczyco, mam do Ciebie pytanie: jak sprawował się ten płyn 2% Pauli? Lotion niestety będzie mi zatykał pory (ma w składzie capric triglyceride). Czy płyn był wydajny? Jak go aplikowałaś, jak zwykły tonik na wacik? Czy bardzo się kleił? Jakie ogólnie wrażenia w stosunku do lotionu?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:02   #24
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Smok
Smoczyco, mam do Ciebie pytanie: jak sprawował się ten płyn 2% Pauli? Lotion niestety będzie mi zatykał pory (ma w składzie capric triglyceride). Czy płyn był wydajny? Jak go aplikowałaś, jak zwykły tonik na wacik? Czy bardzo się kleił? Jakie ogólnie wrażenia w stosunku do lotionu?
Płyn mam jeszcze ciągle - jest w takiej samej pojemności jak inne kwasy, czyli ok 118 ml, ale moim zdaniem jest bardzo wydajny. Nie używam go nigdy dzień w dzień, nie dałabym rady - w moim przypadku jednak najlepiej sprawdza się chyba BHA 1%. Nakładam płatkiem kosmetycznym przeciętym na pół, że niby tak precyzyjnie przecieram newralgiczne okolice Bardzo mocno ściąga mi skórę. Dla osób o suchej skórze - raczej nie, tłuste cery mogą polubić. Czy się klei... no to płyn, ale COŚ na tej skórze zostawia, taki jakby lepki film. Ja nie przejmowałam się tym bo i tak od razu nakładałam krem nawilżający. Genialnie oczyszcza, chyba efekty są tu najbardziej spektakularne, przecieram nim nos, czoło, brodę, czasem też policzki, ale mam wrażenie, że koszmarnie wtedy wysusza.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:22   #25
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Smoczyco - jakieś fluidy telepatyczne, czy co? Właśnie dziś myślałam aby tu zajrzeć i popatrzeć czy czasem nie uciekłaś przerażona ilością chętnych
Patrzę ze nas coraz więcej i więcej... Fajnie.
Przeczytajcie proszę moją propozycję jak ma to wszytsko wyglądać, opisałam to już na biochemii, dla wyjasnienia tylko dodaję, ze uzgodniłyśmy z Olą, że ona płaci kartą i zamawia (po uprzednim sprawdzeniu Waszych wpłat), a ja zbieram zamówienia, obrabiam to, sporządzam zestawienia i zainicjuję tę hecę ok 04.01; bo wtedy już wrócę z wojaży noworocznych. Smoczyca pewnie dopisze, kiedy konkretnie bedzie składać zamówienie.
Cytat:
OK, od razu Wam napiszę co i jak: po nowym roku damy Wam ze Smoczycą sygnał; wtedy w jakimś tam czasie (góra 3-4 dni) będziecie musiały na mail podać co chcecie zmówić. Odwrotną pocztą dostaniecie wyliczenie kwoty, jaką będziecie musiały przelać na konto bankowe, w złotówkach oczywista już to będzie wyliczone.
Po potwierdzeniu wpłaty robimy zakupy. Po otrzymaniu przesyłki rozsyłamy poszczególne zamówienia.
Płacimy z góry, żeby płacąca nie została z furą kosmetyków i długiem na karcie - to jasne, prawda? Innej metody nie przewidujemy, więc jeśli komuś to nie odpoiwiada to niestety - musimy sobie zaufać...
No i oczywiście do całego rozliczenia dodajemy koszty przesyłki później w Polsce.

Tak by to wyglądało, więc do usłyszenia w wiadomej sprawie zaraz po Sylwestrze, w okolicach 3-4go stycznia bedę rozsyłać maile, musimy do ok. 10 złożyć zamówienie, coby promocja nam nie uciekła.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:31   #26
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

No co Ty Piti, ja przeca nie taka strachliwa zwłaszcza że Ty podjęłaś się kwestii organizacyjnej zatem nic strasznego
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:33   #27
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Jesli mnie przygarniecie do zamówienia, to jestem jak najbardziej za i oczywiście dostosuje sie do wszystkich założeń
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:36   #28
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Przygarniamy, Mad, przygarniamy!!!
Smoczyco - to co? Dobrze to jest, co napisałam? Zatwierdzasz? jak tak, to już będę wiedziała co mam robić
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 17:50   #29
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Przygarniamy, Mad, przygarniamy!!!
Smoczyco - to co? Dobrze to jest, co napisałam? Zatwierdzasz? jak tak, to już będę wiedziała co mam robić
Piti, duchowa podporo skołotanych smoczyc oczywiście, że tak!!! Mianuję Cię hersztem naszej kwasowej bandy

Mad - oczywiście, że możesz się podłączyć. Warunki są takie o jakich wspomniała Piti - ponieważ nie mogę sobie pozwolić na zostanie z długiem na karcie, w razie gdyby się ktoś rozmyślił - a chętnych sporo... dlatego ustaliłyśmy takie warunki z Piti, że chetne kierują się do niej na początku stycznia - warunkiem doczepienia się do naszego zamówienia jest wpłata na moje konto. Musimy wszystko sprawnie ustalić, bo rabat mamy chyba do połowy stycznia
Piti zajmie się wszystkim od strony organizacyjnej, pozbiera zamówienia od dziewczyn
Jejku a może dostaniemy jakieś próbki przy takim dużym zamówieniu? Może jakie fajne gratiski...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:01   #30
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Kwasy-ktory lepszy?-do ekspertek skladow.

To się rozumie samo przez się
zatem w styczniu pisze do Piti, wpłacam kasę i czekam niecierpliwie na realizację marzeń
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.