We dwoje raźniej ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-25, 15:11   #1
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608

We dwoje raźniej ?


Tak się dzisiaj zastanawiałam. Jak to u was jest. Ja mam wielu, bardzo wielu znajomych. Ale żeby póść z kimś na rower, łyżwy, czy rolki to nagle nie mam nikogo. Większość moich znajomych nie ćwiczy. Lub ćwiczą na siłowniach, aerobiki, lub w domu (przynajmniej tak mówią). Mało kto chce pojechać w góry, poszaleć na rolkach. Lubię sama jeździć na rowerze, jednak wiele miejsc nie mogę zwiedzić, lubnie mogę pojechać, ponieważ samej strach. Na rowerze zawsze jeżdżę w czapce z daszkiem i okularach na pół twarzy, jak biegam, to zakładam kaptur, bo bardzo wiele facetów mnie zaczepia i po prostu się boję. Z drugiej strony moi pseudo - aktywni znajomi nie ruszą tyłka, aby zażyć sportu. Jeszcze się na mnie dziwnie spoglądają jakpokojuję dziennie spore trasy. I teraz mam pytanie. Czy są jakieś kluby, nie wiem organizacje gdzie łączy ich jedno - zamiłowanie do sportu... ? Mówi się, że na uczelniach. Niestety jedyne kółka to naukowe, imprezowe, i jak wymixować się z zajęć WF. Niestety mam takiego pecha, że jestem kobietą i uwelbiam sport... Z facetami z piłkę nożną ani kosza nie zagram ....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 15:20   #2
Garona
Raczkowanie
 
Avatar Garona
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do Garona
Dot.: We dwoje raźniej ?

Przez bity miesiąć w wakacje chodziłam na siłownie i zajęcia fitness z obecna tu grudniową-szatynką i jej kuzynką. Fakt faktem, że czasem mi się bardziej niechciało niż chciało! Ta druga osoba to jest jednak jakaś motywacja do tego, żeby gdzieś ruszyć swoją zacną pupę. Pozatym oczywiście, że jest raźniej w większym gronie. To jest tylko kwestia swoich znajomych i ich zaangażowania w tego typu rozrywki dla ciała. Możesz spróbować przekonać przyjaciół, by w ten sposób spędzali z Tobą czas. Udowodnij im, że to też może być przyjemne. Uda się!
__________________
'Nigdy nie wolno Ci zwątpić w siebie'
Garona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 15:28   #3
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: We dwoje raźniej ?

Niestety.. próbowałam miliony razy... Czasu nie mają, rower wywieźli do babci/naprawy/ zepsuł się / nie mają / przeziębieni/ kolokwium za 2 tygodnie / ciekawy film w TV / nie ma adidasów w gory / świnka morska zachorowała .... No szok szok....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 16:12   #4
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: We dwoje raźniej ?

jasne, że raźniej we dwoje. sporty typowo rekreacyjne uprawiam zawsze z facetem, nie tylko ze względów bezpieczeństwa

co do pseudoaktywnych znajomych ... nie każdy ćwiczy codziennie, nie każdy lubi ćwiczyć, nie każdy się w tym spełnia itp. Ale wcześniej czy później natrafisz na osobę, która kocha sport.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 16:27   #5
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: We dwoje raźniej ?

Zależy o jaki sport chodzi.. Nie lubię biegać z kimś, kto się za mną 'ciągnie'. Wtedy automatycznie zwalniam bo w końcu 'biegamy razem'. Biegać jeśli już to samej lub w lepszej ode mnie grupie, wtedy równam do nich.

Reszta sportów takich jak pływanie, rower, łyżwy - mogę we dwójkę bo jest weselej

Mam kilka sprawdzonych osób, które zawsze znajdą czas i chęć poruszać się, bez wykrętów. Myślę, ze w końcu kiedyś poznasz kogoś takiego [albo odkryjesz to w którymś z dotychczas poznanych znajomych ]
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 18:16   #6
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: We dwoje raźniej ?

Hi hi dziewczyny nie chciałam żebyście mnie pocieszały. Teraz jest zima to ćwiczę sama w domu, na łyżwy też mogę iść sama. Nie skarżę się na brak towarzystwa. Szukam jakiegoś klubu, gdzie bym mogła się zapisać. Nie chodzi mi o aerobik, tylko sport w plenerze np rower, jakieś wyjazdy w góry. Co wyjazdów to byłam kilka razy ekipami w górach. Niestety zawsze kończą się tak samo. Wielkim pijaństwem i imperzami. O wyjściu w plener już nikt nie ma siły nawet pomyśleć. Nie wiem czy to moje środowisko takie, czy ludziom przestało się chcieć...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.