co ze mna - typ, kolory, wlosy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 14:06   #1
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461

co ze mna - typ, kolory, wlosy :)


Prosze Was o pomoc, wiele czytalam o typach kolorystycznych, o ile łatwo rozpoznawac mi u innych o tyle zupelny brak obiektywizmu u samej siebie, po prostu ciagle zmieniam zdanie ogólnie sadze, ze typ cieply, ostatnio poszlam w strone wiosny... ale zmieniam zdanie co chwile. Nawet nie sam typ jest istotny, bo taki podzial na pory roku w sumie nie calkiem uznaje... raczej poiwiedzcie jak byscie mnie widzialy, w jakich kolorach no i kolor wlosow... fryzura, zeby pasowaly do mojej urody i wydobywal to co piekne

a tu odpowiedzi na podstawowe pytania:
1. opalam się
- raczej szybko, pierwsze lekko rozowe, ale potem to juz zlotawo, nigdy szaro
2. Kolor oczu -tego nikt nie zidentyfikowal, niebieskie mam w dowodzie, ale ogolnie maja ciemniejsza obwodke, powiedzialabym szaro-zielonkawo-niebieskawe
3. Piegi - latem przy nosku raczej złotawe
4. Cera - u innych latwo rozpoznac, u samej siebie to nie jest sie obiektywnym, raz widze rozowawa, raz bezowa, raczej jasna, nie widac zylek, na jednym zdjeciu widac ze dosyc jasna, ale raczej sadze cieply odcien
5. Naturalny kolor włosów - naturalny to prawie czarny, farbowane na blond (urodzilam sie blondynka ) obecnie zolte, zupelnie nie podobaja mi sie
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) raczej jasny, rozowy, pastelowy (jak l'oreal glam shine 11 crystal rose )
7. W jakich kolorach:czuje sie dobrze w pastelach, ostatnio morelowy, rozowy, pistacjowy, lubie tez pomaranczowy, turkusowy, bialy w sumie tez, nie lubie czarnego, lubie braz, bez...


załaczam zdjecia moje, mialam juz grzywke, nawet ladnie, ale mam naturalnie krecone wlosy (raczej je prostuje :P) i grzywka wygladala zle (kazdy kosmyk w inna strone zaraz po wyjsciu na dwor), na jednym zdjeciu widac moj kolor skory (to w bialych nausznikach) zdjecia sa z wakacji i w rozpuszczonych wlosach calkiem niedawno

czekam na Wasze sugestie odnosnie kolorw, typu, odcienia wlosow... no i ckolowiek ze mna zrobic dziekuje

Edytowane przez polinqa
Czas edycji: 2006-02-20 o 19:55 Powód: zdejmuje foto
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:11   #2
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

jestes sliczniutka!!! taka dziewczęca i delikatna!!! nie znam sie na typach kolorystycznych ale wydaje mi sie ze cieple lato jestes!!! według mnie bardzo ladnie Ci we fryzurce odsłaniającej buzię tak jak na zdjęciach 2 i 3 a trzecie to juz miodzio!!
wydaje mi sie ze gdybys dodala do koloru wlosow troche platyny i polysku to bylo by ladnie a jesli chodzi o kolory to wg mnie nasycone pastele!!!
wklejam moje sugestie
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:17   #3
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:57   #4
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

dziekuje za komplementy i za sugestie, cieple lato... o tego jeszcze nie rozwazalam
platynowe wlosy juz mialam kiedys, jak ogladam zdjecia to pekam ze smiechu w czarnych tez mi niezbyt (mierzylam peruke no i mam swoje), rude, brazy- to ja nie wiem... a blond mam taki zoltawy i te odrosty..
dziekuje bi bi, musze sie przyjrzec tym fryzurkom,
najgorsze jest to, ze na moich kreconych wlosach to niewiele da sie wyczarowac chyba, jak ich nie rozprostowywalam to wygladalam jak shakira troszke, tyle ze one fajnie wygladaja dopoki nie wyjde na dwor a potem to jakby mnie do prądu podłączyli

nasycone pastele, tez tak sadze, najmniej mi pasuje czarny i czerwony - fe!
lubie kolor bananowy, ale przy moich wloskach wyglada czasem wszystko zbyt bananowo

jakies sugestie dalej....
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:57   #5
aga)
Raczkowanie
 
Avatar aga)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 82
GG do aga)
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Tak samo jak bi bi uważam, że jesteś bardzo ładna i moim zdaniem nie potrzebujesz żadnej zmiany

Pozdrawiam
__________________
aga ; )
aga) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:04   #6
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Wyglądasz mi na lato i to dość intensywne
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:05   #7
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

ja bym cię widziała w brązach, a do makijażu kolory fioletowe, cieme róże nasycone, szarości, raczej chłodne barwy:
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 18:14   #8
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

moim zdaniem super bys wygladala w prostych czarnych wlosach tak jak na zdjeciu powyzej dolaczonym przez wizazanke. a i myslalas kiedys o zrobieniu sobie trwałej prostej??super bys wygladala
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:36   #9
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Cześć! Uważam, że jesteś śliczną dziewczyną Na typach kolorystycznych się nie znam, więc ci nie odpowiem na to pytanie. Odnośnie koloru włosów to uważam, że obowiązkowo musisz się pozbyć żółtego blondu. Blond mógłby zostać, ale nie ten odcień. Może spróbowałabyś przyciemnić trochę włoski,aby odrosty nie były aż tak widoczne, np. zrobić balejage w kolorze brązu i blondu? (sądzę, że najlepiej by było gdybyś powierzyła to fryzjerowi).Uważam też, że ślicznie byłoby ci w idealnie wyprostowanych włoskach, pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:41   #10
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

lato?! toz lato zimne, ja ciepla.... chyba... bo juz zglupilam, wiem jeszcze mniej niz wiedzialam czarny... nie nie lubie czarnego, wlosy proste jak drut mnie oszecaja, moze na obrazku wygladaja ladnie, ale w rzeczywistosci to jest kleska. Raczej chyba postaram sie moje loczki jakos obciac zeby ladnie wyszlo... sama nie wiem...
maluje sie w brazach, ostatni odkrylam sliwke, ale zimne barwy ... jejku moj swiat sie zawala dziewczyny wiem jeszcze mniej i mam totalny metlik ale dziekuje dziekuje, moze w koncu na czyms stane ;p

ale czarne proste wlosy nie... raczej mam subtelna miekka urode
i teraz bede myslec o chlodnych kolorach ktos jeszcze?
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:49   #11
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

sa 2 ypy zimne - lato i zima i 2 typy cieple - wiosna i jesien I na moje oko ty jestes latem Czyli pasuja ci pastele
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 18:51   #12
butterfly_20
Raczkowanie
 
Avatar butterfly_20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Jeśli miałabyś porcelanową jasną cerę to ciemny kolor włosów byłby całkiem wskazany, coś jak królewna śnieżka, alabastrowa cera, delikatne rysy twarzy itp. Generalnie też nie przepadam za ciemnym czarnym, jest zbyt mocny pasuje do zdecydowanej urody (tzn. wyraziste rysy twarzy ciemna oprawa oczu jak np.demi more) do Twojego typu urody pasują moim zdaniem brzoskwinia, odcienie ciepłe, pomarańcza, odcień włosów...widzę balejaż w stylu Rachel z "przyjaciół" jasna czekolada, po słoneczny blond. Pozdrawiam!
butterfly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:54   #13
butterfly_20
Raczkowanie
 
Avatar butterfly_20
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Ah Ps :P zapomniałam dodać, że trwała byłaby dobra, ale potem musiałabyś ją robic regularnie. Lepiej nie susz włosów suszarką, pozwól im na 'naturalny' skręt, rozprowadź piankę lub kosmetyk ułatwiający skręt naturalnych fal i pozwól normalnie wyschnąć ah i czesz tylko grzebieniem z szerokim rozstawieniem!
butterfly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:59   #14
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

tak dobrze czuje sie w pastelach, ale nie wszystkich, np w niebieskim pastelowym nie zawsze, beznadziejnie widze taki szafirowy, ale juz turkus i morski turkusik lubie, sa odcienie rozu za ktorymi nie przepadam, malinka raz mi sie podoa raz nie itd... to sa moje subiektywne oceny, dlatego moze nie sugerujcie sie tym, a raczej tym w czym wy mnie widzicie...
podoba mi sie pomysl butterfly_20 i Gosiak84o tych brazowych wloskach itd, ale jakos srednio to widze...
alabastrowe cery nie mam, raczej bezową, moja mlodsza siostra ma alabastrowa i jej pieknie jest w czwarnych prostych wlosach, a mi zupelnie nie.
A poza tym poza pastelami chyba dobrze czuje sie w brazach... czy lato czuje sie dobrze w brazach?
zaskakujecie mnie z tym latem, przez wiele lat zylam jako jesien, ostatnio jako wiosna a teraz dowiaduje sie ze jestem late a moze w ogole jakas mieszanka
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 23:20   #15
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

czy ktos ma jeszcze inne propozycje, czy wszyscy uwazaja ze jestem latem? moj swiat sie zawali zartuje oczywiscie
acha a trwalej nie mozna robic na moich wlosach, kiedys chcialam zrobic ale fryzjer powiedzial, ze za bardzo wysuszy i bedzie wszystko jeszcze bardziej siankowate, wie w zasadzie w gre wchodzi tylko kolor i ciecie...

no ale wlasnie te kolory najwazniejsze :P lato, wiosna, jesien.....
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 10:11   #16
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Droga BI Bi - faktycznie na typach sie nie znasz Bo lato jest chłodne, a nie ciepłe;-) Ale wyczucie masz bardzo dobre bo wszystkie fotki które wysłałaś są bardzo trafne dla typu 'polinga';-)

Z określeniem typu mam probel bo na niektórych zdjęciach wyglądasz mi na lato ale z opisu wyłania się też typ Wiosenny - czyli ciepły. Typ kolorystyczny ciężko ocenić ze zdjęć bo często światło przekłamuje obraz - dlatego najlepiej to robić 'na zywo' w świetle dziennym;-)

Na zdjęciach kolor Twoich włosów jest żółtawy i jakoś nie pasuje mi zupełnie do Twojej urody;-) Powinien być bardziej stonowany;-)- jak na zdjęciu wysłanym przez BI Bi z Drew B.
Prześlij jeszcze jakieś zdjęcie bez makijazu i z szeroką opaską lub chustą- tak by zasłaniała włoski;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 10:27   #17
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

zlikwiduj grzywkę i będzie ok ))) takiej urody nie ma najmniejszego sensu zmieniać!!!!
Naprawdę jesteś bardzo ładna!!
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 13:04   #18
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

[quote=Sam]Droga BI Bi - faktycznie na typach sie nie znasz Bo lato jest chłodne, a nie ciepłe;-) Ale wyczucie masz bardzo dobre bo wszystkie fotki które wysłałaś są bardzo trafne dla typu 'polinga';-)
hi hi dopiero sie ucze narazie to rozrózniam wiosne, lato, jesien, zime a do tego czy cieple czy zimne to jeszcze musze troche sie podszkolic ale fajnie ze zdjecia dobrze dobralam
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 15:06   #19
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Cytat:
Napisane przez Sam
Z określeniem typu mam probel bo na niektórych zdjęciach wyglądasz mi na lato ale z opisu wyłania się też typ Wiosenny - czyli ciepły.
ja naprawde sama mam z tym problem, tym bardziej, ze czasem się sobie podobam w danej np rozowej rzeczy, ale za miesiac juz nie, jakos mi nie pasuje. Dlatego moze najlatwiej bedzie powiedziec co mi pasuje tak naprawde, moze ja nie jestem zadnym typem, tylko takim pomieszancem dzisiaj lato jutro wiosna
Cytat:
Napisane przez Sam
Na zdjęciach kolor Twoich włosów jest żółtawy i jakoś nie pasuje mi zupełnie do Twojej urody;-) Powinien być bardziej stonowany;-)- jak na zdjęciu wysłanym przez BI Bi z Drew B.
powiem Ci, ze mi wlasnie tez nie pasuje, mialam tez platynowe - jeszcze gorzej a w ciemnych calkiem tez zle... a rozjasniane wlosy zawsze jakies takie zóltawe wychodza i nie maja ladnego odcienia i dlatego zastanawiam sie co z nimi zrobic.... (kolory miodowe i zlote blonyd wszystkie wychodza u mnie zółto)

Cytat:
Napisane przez Sam
Prześlij jeszcze jakieś zdjęcie bez makijazu i z szeroką opaską lub chustą- tak by zasłaniała włoski;-)
tu mam dosyc duzy problem mam tysiace, setki tysiecy zdjec... ale ponad połowa czarno-białe, a jak kolorwe, to bokiem, spodem, z lewej, prawej, pod woda, nad woda itd itp
a teraz w domowym swietle wychodza przeklamane. Dokladam dwie fotki, moze cos pomoga, ale ogólnie jest dokładnie jak na powyzszych zdjeciach, sa one bardzo rzeczywiste, prawie wszystkie były w plenerze przy dziennym świetle - po prostu czasem moze jestem lekko opalona, i dodatkowo raz mam tak a raz inaczej - kameleon ze mnie ha!
Dziekuje SAM

Cytat:
Napisane przez dureksis
zlikwiduj grzywkę i będzie ok
wlasnie ja zlikwidowalam juz ze dwa lata temu, ale to to cały czas nie odrosło i sie plącze, przypinam spinkami i nadal sterczy

dziekuje za miłe slowa

Edytowane przez polinqa
Czas edycji: 2006-02-20 o 19:56
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 19:53   #20
..::Moniś::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 83
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Dwie zupełnie różne propozycje ... robiłam to cosik szybko więc proszę o wyrozumiałość ... kurcze mam strasznie mało fryzurek na kompie ... jak macie jakieś sugestie co do fryzur walcie śmiało (najlepiej od razu fotki)
Jutro moj katalog fryzur postaram sie uzupelnic a ze bede miala o wiele wiecej czasu, to zrobie o wiele wiecej propozycji Waszych metamorfoz
Pozdrowka!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03a.jpg (85,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03b.jpg (81,7 KB, 38 załadowań)
..::Moniś::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:58   #21
..::Moniś::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 83
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Aha i jeszcze, polinqa, jutro zapodam zdj fryzur z lokami skoro masz naturalne loki
..::Moniś::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 21:03   #22
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

wow Monis! wiesz podobam sie sobie, ale jaja, masz talent tak ladnie je wpasowujesz, dziekuje, czekam na dalsze propozycje od Ciebie jej dziekuje, nie lubie krotmkich, ale te nawet fajnie wygladaja, i ten kolor fajny, na drugim fajne
i czekam na sugestie od innych jaki to ja jestem typ kolorystyczny i jakie kolory garderoby mi pasuja, bo moje subiektywne oko juz zwatpilo dzieki dziewczyny, fajnie jest sie zobaczyc oczami postronnych osob dzieki

Monis jestem ciagle pod wrazeniem
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 22:00   #23
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

polinqa i tak jestes bardzo ladna, ale bardzo podobaja mi sie propozycje od Moniś.
P.S. Moniś robilas to na jakims programie czy sama??
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 22:06   #24
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Cytat:
Napisane przez ..::Moniś::..
Dwie zupełnie różne propozycje ... robiłam to cosik szybko więc proszę o wyrozumiałość ... kurcze mam strasznie mało fryzurek na kompie ... jak macie jakieś sugestie co do fryzur walcie śmiało (najlepiej od razu fotki)
Jutro moj katalog fryzur postaram sie uzupelnic a ze bede miala o wiele wiecej czasu, to zrobie o wiele wiecej propozycji Waszych metamorfoz
Pozdrowka!!
JEDYNKA JEST ZBYT CHLPOIĘCA, MASZ ZA DELIKATNĄ, DZIEWCZECĄ URODĘ..DWÓJKA JUŻ BARDZIEJ OKI..
spróbuj
a jak masz loki to cudnie
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 22:43   #25
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

dziekuje czarna232

a loki mam, ale takie troszke przez rozjasnianie zbyt zniszczone, suche, takie jak shakira, ale skret miejscami bardziej wyprostowany niestety...
zastanawialam sie nad obcieciem ich jakos zeby same sie ukladaly w fale... ale to juz pytanie raczej na fryzjerskie

pytanie tylko czy sadzicie, ze w tej propozycji kolorystycznej od Monis wygladam korzystniej niz w blond?
podoba mi sie, ale czy majac takie wlosy automatycznie niekotre kolory nie przestana mi pasowac?

czy taki kolor pasuje do ukochanego turkusu? hmmm
o ile turkus pasuje mi, bo ja juz nie wiem hihi jak sadzicie?
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 23:01   #26
..::Moniś::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 83
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Cytat:
Napisane przez czarna_232
polinqa i tak jestes bardzo ladna, ale bardzo podobaja mi sie propozycje od Moniś.
P.S. Moniś robilas to na jakims programie czy sama??
Hmm ... robilam sama, tyle ze przy pomocy programu graficznego Adobe Photoshop potrzbne jest mi zdj osoby ktorej fryzure chce zmieniac i zdj modelki z odpowiednia fryzura dalej to juz obrobka graficzna, dopasowanie kolorow itd . Pozdrawiam
..::Moniś::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 11:20   #27
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

zdecydowanie lepiej wygladass na zdjęciach przesłanych przez Monis;-) Nawet na tych które wysłałaś we włosach związanych do góry lepiej wygląda ten brązowy kolor odrostów niż żółta reszta;-)
Co do fryzurki to skoro masz kręcone włoski to fryzura nr 1 od M. odpada ale podsyłam Ci kilka propozyji dka kręconych główek;-)
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pasemkaDLUGIE.jpg (28,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lok3.jpg (69,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (15,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (62,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74.jpg (39,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhc1357.jpg (88,0 KB, 5 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 17:47   #28
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

fajne Sam, podoba mi sie szczegolnie ta z ciemnymi wloskami tylko za ciemne, i te brazowe ach

ale kolor wlosow zmienia wiele, bede inaczej wygladac i wlasnie czy nadal bedzie mi pasowac to samo, co do tej pory...?
zastanawiam sie, bo wtedy inaczej bede wygladac, mnie letnio (wlasnie myslicie ze w ogole taki typowanie wg por roku ma sens bo ja u siebie autentycznie widze wiele por roku, teraz zima czuje sie bardziej latem, ale w pozostale pory roku to cieplutko sie czuje :P )

dlatego pomijajac moze ta charakterystyke typowa :jakie kolory i czy zmiana koloru wlosow wplynie na harmonie z niektorymi barwami? straszne mam problemy
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 13:26   #29
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Monis ja czekam na Twoje pomysly, bo wychodzi Ci to swietnie

i niech ktos powie czy zmiana koloru wlosow wplywa na zgranie z kolorami ubiorów!!!
mam juz odrosty na 5 cm po stronie kazdej, musze zrobic i musze wiedziec na jaki kolor i jakie ubranka dobrac i czy inne kolory beda mi pozniej pasowac... no prosze...
mojego tyu kolorystycznego nie udalo sie ustalic, a te kolory i czy sie zmienia?
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 23:14   #30
Ania___21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: co ze mna - typ, kolory, wlosy :)

Hm.... jak ogladam zdjecia, które 'zrobiła' Sathi to nie mogę się zdecydować, w której fryzurze Ci najlepiej. We wszystkich wyglądasz super, ale myślę, że najbardziej pasowałoby obcięcie jak na fotce 3, tylko zastanowilabym nad kolorem - może jakiś balejaż? Przemyśl to. Pozdrawiam!
Ania___21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.