Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 12:47   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 729
Smile

Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC


Ogłoszenie redakcyjne



Dziewczyny!


Po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach dotyczących KWC (katalogu Kosmetyk Wszech Czasów), dzięki którym serwis stanie się jeszcze lepszy i bardziej dopasowany do potrzeb internautek Tym razem rekrutujemy dziewczyny, które mogą wziąć udział w tym przedsięwzięciu w Warszawie lub Lublinie.



Uwaga! Szukamy dziewczyn dobrze znających KWC (dodających i czytających recenzje przynajmniej raz w tygodniu) i tych, które znają go trochę słabiej (wchodzą na niego ok. raz w miesiącu). Wszystkie dziewczyny, które chcą wziąć udział w badaniu muszą kupować kosmetyki zarówno stacjonarnie jak i przez internet. A to oznacza, że jeżeli znacie kogoś, kto nie wchodzi na Forum Wizażu, a lubi kosmetyki (i bywa nawet bardzo, bardzo rzadko na KWC), to możecie dać mu znać. To fajna zabawa, oczywiście nie za darmo



Na czym będzie polegało badanie?



Na swobodnej rozmowie dwóch dziewczyn prowadzonej przez moderator. Zupełnie nie ma się czym stresować! Rozmowa potrwa 2 godziny i oczywiście uczestniczki otrzymają za swój udział wynagrodzenie.
Spotkania będą nagrywane (ale nagrania zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów badawczych), a do wynagrodzenia nie będą konieczne dane osobowe. Trzeba będzie jednak okazać swój dowód osobisty na potwierdzenie tożsamości i wieku Poniżej szczegóły!



Zainteresowane dziewczyny prosimy o kontakt z Agatą Olejniczak z wizaz.plagata.olejniczak@wizaz.pl




Spotkania w Warszawie (adres: ul. Asfaltowa 4/4)
14 czerwca – 16:00-18:00 – potrzebne 4 dziewczyny w wieku 21-25 lat DOBRZE znające KWC (czytające i dodające recenzje przynajmniej raz w tygodniu)
14 czerwca – 18:15 – 20:15 – potrzebne 4 dziewczyny w wieku 30-35 lat SŁABIEJ znające KWC (wchodzące na niego ok. raz w miesiącu)
15 czerwca – 14:00 – 16:00 - potrzebne 4 dziewczyny w wieku 30-35 lat SŁABIEJ znające KWC (wchodzące na niego ok. raz w miesiącu)

S
potkania w Lublinie (adres: ul. Niecała 10)
16 czerwca – 16:00 – 18:00 – potrzebne 4 dziewczyny w wieku 30-35 lat DOBRZE znające KWC (czytające i dodające recenzje przynajmniej raz w tygodniu)
16 czerwca – 18:15 – 20:15 - potrzebne 4 dziewczyny w wieku 30-35 lat SŁABIEJ znające KWC (wchodzące na niego ok. raz w miesiącu)
17 czerwca – 14:00 – 16:00 - potrzebne 4 dziewczyny w wieku 18-20 lat SŁABIEJ znające KWC (wchodzące na niego ok. raz w miesiącu)

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do przekazywania tej informacji dalej! Liczymy na Was



Dziękujemy za pomoc
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 729 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:44   #2
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Ale ja nie jestem ani z Warszawy ani z Lublina..
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:32   #3
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

najpierw zepsuliście KWC a teraz udajecie, że próbujecie to naprawić, wstyd a wiele osób korzystających wcześniej z KWC ale mających daleko do Warszawy cz Lublina to już ma problem, żeby się wypowiedzieć. Wystarczyło przeczytać i wziąć do serca sobie opinie na forum, zanim wprowadziliscie na amen tą nową wersję beta i zalaliście KWC spamem. Tak, jestem wściekła, bo tyle lat mojej pracy za darmo i tyle lat spędzonych tutaj i kosmetyków kupowanych za moje własne pieniądze i recenzowanych uczciwie poszło na marne
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 16:19   #4
agaaga111
Raczkowanie
 
Avatar agaaga111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 100
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Dokładnie. Nawet nie chce mi się zaglądać do KWC, bo ciężko cokolwiek znaleźć. Nowy wizaz jest bardzo nieczytelny, a wyszukiwarka działa tak, że wyrzuca całe mnóstwo produktów, które nie zawierają szukanego słowa. Teraz wolę wpisać hasło w google i poczytać recenzje na blogach.
agaaga111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:22   #5
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Już widzę oczami wyobraźni te pytania

- czy lepiej umieścić wielkie zdjęcie reklamowanego produktu zupełnie niezwiązanego z tym czego szukasz od razu na samym początku, czy lepiej pomiędzy innymi?
- gdzie umieścić przycisk ceneo, żebyś jak najwięcej kupiła
- jaka ilość "recenzji ambasadorek" przekona cię do zakupu

__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 23:12   #6
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Fajnie tylko ze akurat Aniołka nie ma wpływu na kształt KWC, a wszystkie żale są wylewane tutaj na forum, to nietaktowne
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:14   #7
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 729
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Fajnie tylko ze akurat Aniołka nie ma wpływu na kształt KWC...


Ogłoszenie jest zamieszone w imieniu redakcji.
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 729 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 16:02   #8
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Fajnie tylko ze akurat Aniołka nie ma wpływu na kształt KWC, a wszystkie żale są wylewane tutaj na forum, to nietaktowne
A nie, chyba jednak nic.

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2016-06-03 o 16:04
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:12   #9
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Fajnie tylko ze akurat Aniołka nie ma wpływu na kształt KWC, a wszystkie żale są wylewane tutaj na forum, to nietaktowne
A gdzie mamy wylewać żale jak nie na wizazu? Mam je pisać na innych forach, żalić się koleżankom czy wypisywać na lubelskich murach?
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:04   #10
aguss_iek
Raczkowanie
 
Avatar aguss_iek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 159
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Niestety taka prawda, od kiedy zmienił się wygląd KWC baaardzo rzadko tam zaglądam, wolę poszperać po blogach i tam szukać opinii o danym kosmetyku. Szkoda bo wcześniejsza wersja KWC była bardzo czytelna, w minutę wiedziałam co i jak z danym produktem, czy kupić czy nie
aguss_iek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:36   #11
cora
Recenzentka Miesiąca - kwiecień 2019
 
Avatar cora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 123
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Dziewczyny w wieku do 35 lat. A powyżej 35 to już nie? Dyskryminacja z uwagi na wiek;/ Nie mówię już o tym, że nowy wizaż nie zachęca do odwiedzin i pisania recenzji;D
cora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 06:53   #12
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Utrudniacie Aniołce prace
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:55   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

A "dziewczyny" powyzej 35 roku zycia poszly won

To nic, ze one tworzyly wizaz i KWC,
nie dziekujemy i spiep.rzajcie starocie, tak?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:04   #14
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

A nie łatwiej wrócić do starego? Znowu robicie wielkie halo a pewnie kolejna wersja KWC będzie kolejną porażką. Już mnie nawet nie bawicie a wkurzacie. Oczywiście piszę o tej enigmatycznej redakcji

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2016-06-07 o 10:55
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 10:38   #15
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Hm....będę szczera: KWC w nowej odsłonie to porażka. Odkąd istnieje zaglądam tam rzadko (prawie nigdy). Zaznaczyć pragnę, że popełniłam ileś tam setek recenzji i jestem (byłam?) na liście chwalonych recenzentek, więc coś jednak w tym jest.

KWC w nowej formie jest po pierwsze nieczytelne, nieprzejrzyste a używanie tego katalogu- utrudnione. Popieram Sweet Husky- po co kombinować? Nie lepiej po prostu wrócić do starej formy, ewentualnie wprowadzając niewielkie zmiany?

Nie rozumiem także ograniczenia wiekowego (choć sama się "łapię"). Zrozumiałabym, gdyby chodziło o badanie samych kosmetyków przeznaczonych dla danej grupy wiekowej recenzentek. Jednak z tego, co mi wiadome, z katalogu KWC korzystają kobiety (i mężczyźni) w różnym wieku a tym samym badania powinny być prowadzone bez ograniczeń wiekowych.

Mówiąc po warszawsku (choć nie jestem z Wawy): przefajnowaliście. Potężnie.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Utrudniacie Aniołce prace
Nie, nie utrudniamy. Spokojnie wyrażamy swoje stanowisko. Aniołka jest osobą na tyle przyjazną i rozsądną, że nie poczyta naszych postów za utrudnianie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 13:08   #16
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A "dziewczyny" powyzej 35 roku zycia poszly won

To nic, ze one tworzyly wizaz i KWC,
nie dziekujemy i spiep.rzajcie starocie, tak?
przyszlo nowe
a za tym trzeba zmienic wszystko
zeby powiedziec ,to NASZA zasluga
a mlodymi lepiej sie manipuluje
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 17:01   #17
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Zgadzam się z przedmówczyniami w całej rozciągłości. Obecny format KWC jest beznadziejny i nie do przyjęcia. Jest mniej czytelny, jakiś blady, kiepsko widoczny. Mało wyników wyszukiwania na stronie, trzeba przewijać, co oczywiście się przekłada na ilość wyświetleń. Pełno reklam, rozpraszaczy, można dostać oczopląsu. Zamiast porządnej wyszukiwarki pozwalającej na eliminację niepotrzebnych kategorii znowu postawiono na zarabianie. Wyszukuję konkretny produkt, powiedzmy szampon i na pierwszym miejscu wylatuje mi micel Garniera, ni w pięć ni w dziewięć, ani to ta sama kategoria, ani to do czegokolwiek pasuje. To, czego szuka użytkownik to wyraźna grafika strony, najpotrzebniejsze informacje o produkcie, możliwość bezproblemowego wyszukania na zasadzie oddzielenia ziarna od plew - np odrzucenia zapomnianych kosmetyków, bo szukam czegoś do kupienia teraz, a zapomnianych jest coraz więcej i tylko wprowadzają niepotrzebny zamęt. Najlepiej byłoby móc wybrać kilka kategorii ze wszystkich proponowanych, teraz można wybrać tylko jedną.
Ja bym jeszcze wprowadziła dwa dodatkowe elementy: cena i gdzie kupić. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby dodać przy recenzji dwie dodatkowe rubryki, niech osoba recenzująca wpisze za ile kupiła dany produkt i gdzie. Dzięki temu nie będę musiała latać po mieście jak kot z pęcherzem, tylko zawężę rejon poszukiwań do konkretnych sklepów. Zamiast tego mamy przy niektórych produktach Ceneo, które nic nie wnosi do tematu.
Zgadzam się z przedmówczynią co do odczucia braku szacunku dla recenzentek - jesteśmy współpracownikami Wizażu, współtworzymy stronę, kupujemy kosmetyki za własne pieniądze, recenzujemy, wypadałoby się z nami liczyć.
I jeszcze kwestia ograniczenia wiekowego poszukiwanych dziewczyn, to jakieś żarty?
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:51   #18
201607121223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 240
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Dlaczego nie ma dla osób powyżej 35. roku życia? Przecież starsi też używają kosmetyków, więc nie ma co dyskryminować.
201607121223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:44   #19
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Po przeczytaniu innych komentarzy dotarło do mnie, że choć 30 nie przekroczyłam to ja też nie mieszczę się w jakiejkolwiek grupie wiekowej. Kpina!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 07:59   #20
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu innych komentarzy dotarło do mnie, że choć 30 nie przekroczyłam to ja też nie mieszczę się w jakiejkolwiek grupie wiekowej. Kpina!
Ja też. Albo za młoda, albo za stara.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:18   #21
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Za młoda i za stara. Czyli to już ten etap kiedy wykupuje się działkę na cmentarzu i spisuje na zaś testament? Bo niby jeszcze młoda ale już w grupie ryzyka, że mogę nagle zejść : (
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:36   #22
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Ogłoszenie jest zamieszone w imieniu redakcji.
Ostatnie słowa wypowiedziane przez aniołka ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 21:34   #23
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

A po co ma Aniołka pisać, jak szukacie tylko zaczepki
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 05:26   #24
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
A po co ma Aniołka pisać, jak szukacie tylko zaczepki
Przepraszam, a w którym miejscu ktoś tutaj szuka zaczepki z Aniołkiem? I w jakim celu ktoś miałby to robić? Aniołka pisze w imieniu redakcji tak więc wszelakie zastrzeżenia kierowane są w stronę redakcji a nie Aniołka, bo co winien Aniołek?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 07:36   #25
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Aniołka o cos poprosiła i zamiast prostych odpowiedzi otrzymała kolejną partie żali i bezsensownych odniesień do ograniczenia wiekowego, które z tego co widzę nie dotyczy osób tu udzielających się. Zamiast pisać tutaj mogłybyście poszukać kontaktu z zarządem portalu i juz
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:35   #26
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
A po co ma Aniołka pisać, jak szukacie tylko zaczepki
Aniołek. Jak chcesz się jej ciągle podlizywać to chociaż rób to jakoś po polsku.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 09:08   #27
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Aniołka o cos poprosiła i zamiast prostych odpowiedzi otrzymała kolejną partie żali i bezsensownych odniesień do ograniczenia wiekowego, które z tego co widzę nie dotyczy osób tu udzielających się. Zamiast pisać tutaj mogłybyście poszukać kontaktu z zarządem portalu i juz
Czlowieku, zle widzisz. To raz. A dwa, to po to jest chyba forum, zeby tu pisac i zwracac na cos uwage, prawda?
I na koniec: dziecko skoncz juz, bo sie czlowiekowi flaki przewracaja, nikt do Aniolka nie ma pretensji wiec nie musisz jej bronic cherlawa piersia.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 23:06   #28
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Aniołka o cos poprosiła i zamiast prostych odpowiedzi otrzymała kolejną partie żali i bezsensownych odniesień do ograniczenia wiekowego, które z tego co widzę nie dotyczy osób tu udzielających się. Zamiast pisać tutaj mogłybyście poszukać kontaktu z zarządem portalu i juz
Przestań się podlizywać. To denerwujące. Modem i tak nie zostaniesz, więc daruj sobie.

Nikt tu do Aniołka nie ma żalu ani pretensji. Nie ona to wymyśliła. A piszemy tutaj, żeby redakcja mogła sobie poczytać wszystko w jednym miejscu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 01:25   #29
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Aniołek, 7 dzień cichy
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 10:38   #30
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Dziewczyny! zapraszamy do wzięcia udziału w (odpłatnych) badaniach do dot. KWC

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Aniołek, 7 dzień cichy
prawie jak osoby zajmujące się kwc

_

w ogóle - tu przecież doskonale wiadomo o co chodzi. O obtrąbienie sukcesu, tym razem popartego jednak "badaniami opinii".

Dokładnie jak wcześniej tutaj:
http://edipresse.pl/news/kosmetyk-ws...lona-katalogu/

„KWC jest katalogiem opierającym się na społeczności Wizażanek – dlatego też na bieżąco konsultowaliśmy zmiany, które wprowadzaliśmy z użytkowniczkami Wizażu, bądź wręcz wdrażaliśmy zapotrzebowania, jakie zgłaszały. Nie jest to koniec zmian, planujemy dalszy rozwój. Oczywiście w porozumieniu z recenzentkami katalogu. ”- komentuje Elżbieta Żywiczyńska."

"Zmienił się również layout katalogu, formularze dodawania produktu i opinii są jeszcze bardziej intuicyjne, a wyszukiwarka produktów jest prostsza, szybsza i zyskała nowe filtry wyszukiwania."


a każdy kto sie troche orientuje doskonale wie, jak wyglądało rzeczywiscie wykorzystanie sugestii z "konsultacji" i jak to wygląda teraz - całkowite olanie tego, co piszą użytkowniczki (dobrze, ze przynajmniej zrezygnowali z atakowania użytkowniczek i grożenia namierzeniem jak wcześniej, to zawsze jakiś krok do przodu)

o funkcjonalnosci kwc przez grzecznosć nie wspomnę


mam jednak nadzieje, ze wyniki badan i strona gdzie będą one opublikowane również zostanie przypięta w oddzielnym poscie, bom bardzo ich ciekawa
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 11:25:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.