FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 16:48   #1
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175

FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??


Witam Ciekawa jestem na co Wy zwracacie uwage poznajac kobiete..Moj kumpel mowi, ze generalnie na 1.zeby 2.paznokcie 3.buty. A jak jest z Wami>??Piszcie!
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:00   #2
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

podbijam bo tez jestem ciekawa
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:14   #3
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Hej
soryyy ale sie uśmialem .
Tak też od razu sprawdzam jej obuwie i jak zrobiła paznokcie ,a wszystko inne na bok . Ten kolega to niezły ściemniacz .

Po pierwszeee : facet nie przykłada wagi do takich szczegułów . Zapytaj swojego faceta jakie mialas wczoraj paznokcie . Takie postrzeganie poprzez szczegóły ma podobno kobieta ... [ sprawdz temat : na co zwracasz uwage poznajac faceta ]
Dla faceta ważniejszy jest całokształt wygląd ,zachowanie,a nie jakies tam detale w postaci obuwia ,kolczyków czy paznokci ..............
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 18:46   #4
winetou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

czesc

Generalnie zgadzam sie z Arkiem - całokształt musi mi się podobać - trudno jest sprecyzowac na co dokladnie zwracam uwagę. Na pewno bardzo ważny jest uśmiech - musi być ładny i przede wszystkim naturalny. Ponadto oczywiście na ubiór, makijaż, skórę itd. W kwestii ubioru to oczywiście jest to kwestia gustu, a o gustach sie nie rozmawia. Jedyna rzecza ktora moge na ten temat powiedziec to nie moze to byc pod zadnym pozorem mini ktore odkrywa polowe posladkow. Nie przepadam tez za kolorem rozowym, wiec nadmiar tego koloru mnie razi. W kwestii makijazu - musi byc tylko uzupelnieniem naturalnego piekna, a nie przykrywac cala twarz - czyli moze go albo nie byc, albo byc delikatny - nie lubie tzw. tapety. W kwestii skory - tylko jedno - nienawidze przesadzania z solarium.
A jesli chodzi o figure to musi być kobieca - oczywiscie jak kazdy facet - patrze na piersi i posladki
winetou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 15:08   #5
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Ojjjj/........to nie do konca sie z Toba zgodze, Arku.Bo slyszlaam od kilku juz mezczyzn, ze tez zwracaja uwage na paznokcie, generalnie na dlonie.Za pewne w pierwszej kolejnosci na piersi i posladki, ale na pazurki tez Wedlug mnie, to sa dosyc istotne detale...
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:03   #6
Mike
Raczkowanie
 
Avatar Mike
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Generalnie to co zwraca moją uwagę to twarz i figura, w tej kolejności. Zawsze na początku szukam kontaktu wzrokowego, wtedy najłatwiej dostrzec czy kobieta ma 'to coś' co sprawia że mam ochotę ją bliżej poznać i tak naprawdę może to być każdy element jej wyglądu który w sposób szczególny zwraca moją uwagę (oczy, uśmiech, piękne długie włosy itp.). Co do figury nie chodzi o porównywanie do jakiegoś wyimaginowanego wzorca, preferuję jednak szczupłe kobiety.
Druga grupa czynników, te na które zwracam uwagę później, to rzeczy które same w sobie nie są mnie w stanie przekonać do danej kobiety, sa w stanie natomiast skutecznie mnie zniechęcić. I tutaj 'wrzuciłbym' wspomniane paznokcie,zęby czy sposób formułowania myśli. Dużo traci w moich oczach kobieta która z racji uzębienia nie powinna się raczej szeroko uśmiechać w towarzystwie (co niestety często się to zdarza) tudzież eksponować poobgryzane paznokcie (zdecydowanie rzadziej, ale jednak). Wydaje mi się to bardzo niekobiece i chociażby podświadomie mnie zniechęca.
Lubię jeśli kobieta jest dobrze ubrana i ładnie pachnie nie jest to jednak coś koniecznego, a jedynie zwiększa moje zainteresowanie. Ubiór jest zresztą tym elementem który odpowiednio stosowany pomaga zwrócić uwagę mężczyzn (i nie mam tu na myśli dużych dekoltów czy białych kozaków na solidnym obcasie ;-) ) Bardzo często jednak krzywdząco szufladkuje kobiety w oczach fecetów, formujących swoje opinie na ich temat po kilkusekundowej obserwacji.
Osobiście nie zwracam natomiast praktycznie w ogóle uwagi na biust, zaznaczam jedak że wśród swoich znajomych jestem pod tym wzgledem raczej odosobniony więc nie należy tej wypowiedzi traktować reprezentatywnie ;-)
Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:34   #7
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Jak wyczeropujaca odpowiedz Wypowiadajcie sie dalej ..chlopcy
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 18:40   #8
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Ciekawa jestem na co Wy zwracacie uwage poznajac kobiete..
Ja zwracam uwagę przede wszystkim na charakter i inteligencję. Wygląd... owszem też ma jakieś znaczenie, ale jak dla mnie jest umiejscowiony gdzieś tam daleko. Oczywiście każdy mężczyzna jest inny, ma inne zapatrywania na te kwestie - z moich obserwacji wynika, że podobnie do mnie myśli jakieś 20-30% męskiej populacji
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 19:46   #9
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Napisane przez Lady_sza
Ojjjj/........to nie do konca sie z Toba zgodze, Arku.Bo slyszlaam od kilku juz mezczyzn, ze tez zwracaja uwage na paznokcie, generalnie na dlonie.Za pewne w pierwszej kolejnosci na piersi i posladki, ale na pazurki tez Wedlug mnie, to sa dosyc istotne detale...
Co prawda nie jestem facetem, ale co do pazurków to mężczyźni zwracają na nie uwagę - przyglądają się, pytają się jak zrobiłam wzorki etc. Może rzeczywiście, nie pamiętają, co miałysmy przedwczoraj, ale zwracają uwage na fakt, czy mamy je zrobione, zadbane czy tez nie. Przynajmniej takie są moje doświadczenia
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 20:22   #10
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Masz racje, Julo
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 21:34   #11
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

No tak idąc tym tropem możemy śmiało stwierdzić że zwracamy uwage na wszystko ... ale czy wszytko ma takie samo znaczenie ????
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 08:22   #12
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

hmmmJa robiłam taki rekonesans rok temu wśród moich kolegów
Każdy z nich różnił sie czyś i był z innego środowiska.Jednak na moje pytanie na co na pierwszym miejscu zwracaja uwage padała jedna odpowiedz:twarz.
Az sie zdziwiłam.Bo po jednym z panów spodziewałam sie odpowiedzi:piersi lub pupa.
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 17:51   #13
fotograf
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Zęby, oczy, paznokcie, styl bycia, czystość, zapach, głos i sposób wysławiania się. To jest to na co zwracam uwagę...
fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 22:26   #14
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Napisane przez arek***
No tak idąc tym tropem możemy śmiało stwierdzić że zwracamy uwage na wszystko ... ale czy wszytko ma takie samo znaczenie ????
A nie? Faceci widzą WSZYSTKO. Idąc tym tropem dowiedziałam sie od mojego faceta, że mam celulit i zgrubiałe pięty :/ Myślę, że pytając "na co wracają uwagę faceci" nie chodzi o to, żeby odp brzmiała: drugorzędne cechy płciowe.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 10:10   #15
facecik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Kobieta powinna byc kobieca - uwodzic spojrzeniem, ruchem bioder, sposobem bycia, poruszania sie, mowienia.... Na co zwracam uwage? po pierwsze: nogi, usta, oczy... nastepnie: piersi, posladki, dlonie, fryzura... natomiast jezeli chodzi o ubior, to buciki na obcasie, spodnica do kolan, jakas bluzeczka, zakiet itp. - w eleganckim stylu. Wtedy na kobiete patrze szeroko otwartymi oczami.
facecik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 11:18   #16
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Po pierwsze twarz, i wszystkie detale podkreslajace jej urok t.j. usmiech-lagodny i naturalny a nie taki gdzie tylko linia ust sie usmiecha a oczy pozostaja zimne. Dlonie - zadbane, bo takie to az sie chce potrzymac, pocalowac i chodzic za reke. No generalnie oznaczaja one delikatnosc. Wlosy - kiedys powiedzial bym ze najbardziej lubie babki z dlugimi wlosami i do tego brunetki, ale teraz to sie kompletnie zmienilo. Po prostu wlosy musza sie dobre komponowac do reszty i tyle. Kobiecosc - jest to bardzo ogolne, ale tak wlasnie jest. Sa to glownie cechy charakteru i sposobu bycia. Dziewczyna kategorycznie nie moze byc wulgarna, to odbiera jej caly urok.
Ja osobiscie zwracam tez uwage na glos. Lubie rozmawiac ale lubie tez sluchac, a babka z milym glosem to moze do mnie godzinami mowic

To wszystko to sa tylko niektore detale ktore skladaja sie na całokształt bo do tego dochodza jeszcze wlasne, osobiste upodobania, a nie tylko ogolna meska opinia.
__________________
The rain it raineth on the just,
And also on the unjust fella.
But chiefly on the just, because
The unjust hath the just's umbrella.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 11:22   #17
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Dziewczyna kategorycznie nie moze byc wulgarna, to odbiera jej caly urok.
I tu masz rację. Nie mógłbym być z kobietą, która chociaż byłaby niewyobrażalnie piękna, używałaby zamiast przecinków podwórkowej łaciny.
Ale z tego co widziałem i słyszałem, nie wszystkim to przeszkadza
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 21:40   #18
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że mój TŻ mógłby zwrócić uwagę na paznokcie lub/i dłonie
Z moich skromnych doświadczeń i obserwacji wynika, że faceci patrzą na całokształt z naciskiem na twarz
...i chyba nie spotkałam mężczyzny na tej ziemi, który nie zwracałby uwagi na biust On jakoś tak zawsze skupia na sobie uwagę
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 07:04   #19
arek***
Zadomowienie
 
Avatar arek***
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: wawa , lublin , łódź
Wiadomości: 1 161
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

tak biust to coś takiego magicznego dla faceta .... ale to nie nasza wina że niektóre dziewczyny lubią go eksponować .. nawet powiem więcej ,to mi się bardzo podoba !!
arek*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-17, 07:47   #20
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
...i chyba nie spotkałam mężczyzny na tej ziemi, który nie zwracałby uwagi na biust On jakoś tak zawsze skupia na sobie uwagę
No nie bede wciskal kit ze tak nie jest :P

Ale nie jest to nazjwazniejsze....mimo ze faktycznie niektorzy cenia sobie najbardziej wielkie piersi, i tu pozwole sobie zacytowac wypowiedz jednego z moich znajomych:
"...wielgachny biust, i zeby koniuszkami palcow dotykala swych monstrualnych sutkow..."
no comments.
__________________
The rain it raineth on the just,
And also on the unjust fella.
But chiefly on the just, because
The unjust hath the just's umbrella.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 08:39   #21
polak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Buzia (oczy, uśmiech, włosy) potem nogi, pupcia i biust.
polak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:29   #22
adasko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Jak już było wspomniane - nam facetom nie chodzi o szczegóły choć zdarzają sie wyjątki
Jeśli miałbym mówić za siebie, to w kobietach zawsze intrygowała mnie uprzejmość, inteligencja, ciepło, otwartość, uśmiech i coś czego każdy z nas poszukuje - to coś czego nie da się opisać, a sprawia, że nie potrafimy przestać myśleć o tej osobie, coś nas do niej przyciąga i intryguje... Na szczęście już to znalazłem, zupełnie przez przypadek i szczerze w momencie w którym tego nie chciałem i przestałem w to wierzyć... Oczywiście, że jesteśmy wzrokowcami i uroda oraz pupa i biust mają znaczenie, aczkolwiek w tym przypadku zacząłem to zauważać troszeczkę później, a teraz podoba mi się jeszcze bardziej
adasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 01:10   #23
needle5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

na poczatku(1wsze wrazenie) na calokształt...twarz...ale przede wsyztkim na charakter, intelignejce mądrośc i to wsyztko co ma w głowie, czyli to wsyztko co wychodziw rozmowie i zachowaniu...co z tego ze bedzie super piekna..zadbana w slicznych ciuszkach jak nie bede mial o czym znia porozmawiac i jej inteligencja ani umysl nie zauroczy mnie lekko mowiac

....paznokcie??wazne zeby byly zadbane nie musza byc z hologramem...fryzura... wazne zeby nie bylo chrustu na głowie...buty?? na to juz nie patrze...a szczegolnie na kolczyki..sa bo są..i o

a zeby bylo jasne...moja dizewczyna na poczatku nie wpadla mi w oko po mimo tego ze jest ladna i ma sliczne kształty.. jakos nie pomyslalem o niej jako o mojej dziewczynie

wiec pokaz mu swoj umysl a nie cialo.pozdrawiam
needle5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:57   #24
PADI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Jestem nowy na forum, więc najpierw...
Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów, ktorych jest tutaj niewatpliwa mniejszośc

A teraz już na temat - na co zwracam uwagę.
Zakładając, że najpierw widzę dziewczyną z wiekszej odległości, oceniam sylwetke, postawę, sposób chodzenia - preferowany z gracją, nie jak zelbetonowy klocek.
Z bliska - przede wszystkim buzia. A na buzi cera, oczy, policzki... uśmiech. Twarz jest tą częścią ciała, którą najczesciej się widzi np. w czasie rozmowy no i siłą rzeczy oczy, bo w oczy się przecież patrzy.

Po dłoniach, paznokciach najłatwiej sie zorientować czy kobieta o siebie dba. Zadbane dłonie - bardzo istotne wg mnie.

Jeśli chodzi o sylwetkę to liczy się całokształt - wszystko musi być proporcjonalne. Nie jest powiedziane co duże co małe itd - po prostu proporcjonalnie.

Ogłada, sposób mówienia - przekleństwa, kończenie każdego zdania na "co nie?" działają stanowczo na NIE.

Tak się mówi o ideałach kobiet, o tym na co się zwraca uwagę itd. ale czasem przyciągnąć potrafi tylko jeden szczegół - np. uśmiech, usta i wystarczy.
PADI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 16:24   #25
Roberto83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Witam ! To moj pierwszy post Niedawno poruszalismy z kumplami ten temat i wazna jest przede wszystkim smukla, proporcjonalna sylwetka i twarz. To co przyciaga to oczy- zwierciadlo duszy i duze, pelne usta Wazna jest tez cera - troche opalona Oczywiscie na piersi i posladki zwracamy uwage. Okazalo sie, ze wiekszosc kumpli ( a bylo ich sporo ) stwierdzilo ze dlugie nogi to jest to. A kto ma dlugie nogi ? Oczywiscie wysokie dziewczyny One zwracaja uwage kazdego , czesto maja fajne figurki, a jesli jeszcze maja seksowne usta i oczy to padamy jak muchy Tylko one niestety sa tylko dla wybrancow ... wysokich znaczy sie
Roberto83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:46   #26
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Napisane przez Roberto83
Okazalo sie, ze wiekszosc kumpli ( a bylo ich sporo ) stwierdzilo ze dlugie nogi to jest to. A kto ma dlugie nogi ? Oczywiscie wysokie dziewczyny One zwracaja uwage kazdego , czesto maja fajne figurki, a jesli jeszcze maja seksowne usta i oczy to padamy jak muchy Tylko one niestety sa tylko dla wybrancow ... wysokich znaczy sie


hhiihi iii... bardzo sie ciesze ,a co do wybrancow...no niestety ale tak jest
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 20:50   #27
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Podobno niscy panowie lubią wysokie kobiety.Czy to prawda?
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:27   #28
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Napisane przez Marisa
Podobno niscy panowie lubią wysokie kobiety.Czy to prawda?
ja zas zauwazylam ze wysocy kolesie wola niskie dziewczyny,mam kolezanke bardzo wysoka ktora przez dluzszy czas nie miala faceta(znalazla ),no coz u niej jest trudniej ze wzgledu na wzrost,wiec zaczelam zwracac uwage na wysokich facetow i ich partnerki i co zauwazylam?? jakies 95% to sa dziewczyny siegajace do pach partnera ... (i tu juz nowu slysze placz rozpaczy mojej kolezanki,ze skoro ludzi przyciagaja przeciwienstwa to jej partener zyciowy bedzie mierzyl 150 ) ajj... wiec najlepiej byc sredniakiem ale to juz nie od naas zalezy


POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 13:10   #29
rozrabiara
Zadomowienie
 
Avatar rozrabiara
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 107
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

Cytat:
Napisane przez doduŚ
ja zas zauwazylam ze wysocy kolesie wola niskie dziewczyny,mam kolezanke bardzo wysoka ktora przez dluzszy czas nie miala faceta(znalazla ),no coz u niej jest trudniej ze wzgledu na wzrost,wiec zaczelam zwracac uwage na wysokich facetow i ich partnerki i co zauwazylam?? jakies 95% to sa dziewczyny siegajace do pach partnera ... (i tu juz nowu slysze placz rozpaczy mojej kolezanki,ze skoro ludzi przyciagaja przeciwienstwa to jej partener zyciowy bedzie mierzyl 150 ) ajj... wiec najlepiej byc sredniakiem ale to juz nie od naas zalezy


POZDRAWIAM
Oj, zgadzam sie, zgadzam Sama jestem średniego wzrostu (raczej z przewagą na niski), a chłopaka mam dość wysokiego Niby się mówi, że duża różnica wzrostu może być "męcząca", ale z tego, co mówił mój TŻ wysocy jednak wolą te mniejsze, bo wtedy czują się jeszcze bardziej męscy :P I jak ostatnio stwierdził nie lubi, gdy ktoś jest wyższy od niego czy chociaż porównywalny, bo jak się jest wysokim to takie już przyzwyczajenie, że raczej jest się wyższym niż większość i dlatego szuka się niższej partnerki Ale siłą rzeczy... miłość nie wybiera :P
rozrabiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 13:32   #30
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: FACECI!!A Wy na co zwracacie uwage poznajac kobiete??

ale ******ły gadacie ze najpierw buzia, a pozniej biust. Kłamiecie te dziewczyny :P Najpierw patrzymy na biust i pupcie a pozniej na twarz. Taka natura faceta - ocenia czy kobieta bedzie zdolna aby utrzymac jego potomstwo. To jest udowodnione wieloma badaniami - taki zwierzecy instynkt.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.