Kręcone włoski :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-25, 11:02   #1
PatrycjaGross
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2

Kręcone włoski


Witam!
Mam dośc nietypowe pytanie na temat loczków , chiałabym zrobić sobie loczki , ale tu mam problem- czytałam o kilku rodzajach trwał, jaką wybrać ,żeby była ona jak najmiej obciążająca dla włosów i ile czasu po farbowaniu włosów można wykonac taki zabieg. Jaki jest koszt????
PatrycjaGross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 18:41   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Kręcone włoski

raczej udaj sie do fachowca , on dobierze Ci plyn do stanu i rodzaju Twoich włosów
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 19:15   #3
anam85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
kręcone włosy

Witam wszystkich. mam prosbe czy moze mi ktoś powiedzieć jak zciąć





kręcone włosy by fajnie się układały i fajnie wyglą

dały chodzi mi o to czy mam je cieniować i jak bardzo. chciałabym aby styłu wyglą

dały jakby były natapirowane a nie ulizane (mam płaską

głowę) a także żeby sprzodu nie były ulizane. z góry przepraszam ze tak to opisuje ale sama nie wiem jak to opisać tym bardziej nie wiem jak to powiedzieć fryzjerce żeby mnie dobrze zceła więc zazwyczaj wychodzę z salonu nie zadowolona z efektu bardzo prosze o jakieś rady lu zdjęcia.
anam85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:15   #4
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: kręcone włosy

hmm.. w sumie nie wiem jak to moge wytlumaczyc(hehheh tez mam problem z opisem) i czy pomoge.. dziewczyny z kreconymi walcza raczej o ujarzmienie niz natapirowanie takich wlosow..
moze masz b. dlugie wlosy i dlatego wygladaja na ulizane? badz trwala?

ja mam poprostu delikatnie (!) wycieniowane , z tylu wlasnie, krocej nieco z przodu i starczy - takie wlosy i tak maja tendencje do puszenia wiec latwo o taki efekt stylizowanego 'sterczenia'

problem z kreconymi wlosami polega na tym ze dosc ciezko utrafic fryzjera ktory 'czuje' te wlosy a to jest najwazniejsze!

zdarzylo mi sie raz ze wycieto mi koszmarne wielgachne 'schody' , po modelowaniu jako tako sie to kupy trzymalo ale po umyciu wlosow ... masakra , chociazby 'sterczaly ' na wszystkie strony - byly b. puszyste
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:33   #5
anam85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: kręcone włosy

mam naturalnie kręcone włosy,teraz siegaja prawie do ramion no moze troszeczke sa krutsze wlasnie pare dni temu bylam u fryzjera ale jestem nie zadowolona tzn fryzjerka ciela najpierw brzytw dolna warswe a u gory nozyczkami i wyglada to tak ze ta dolna super sie uklada robia sie takie fajne loczki i fryzura na dole nabiera takiego fajnego ksztaltu a u gury wlosy juz nie chca sie tak ukladac bardziej przylegaja do kłowy jesli moge to zczyms okreslic to z trojkatem , a z tym tapirowaniem to chodzi mi o to ze chcialabym uzyskac tak efekt kopulki zeby one nie przylegaly do glowy tylko tak fajnie sie podnosily z przodu i z tylu. i wlasnie nie wiem czy zeby uzyskac tak efekt bardziej je wycieniowa u gory. A mozna tak cieniowac ze stylu krocej a sprzodu dłozej? ile mozna miec takich warst wycieniownych? czy lepiej ciac brzytwa czy nozyczkami tzn. po czym sie lepiej wlosy ukladaja?
anam85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:45   #6
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: kręcone włosy

mysle ze sporo ulatwisz innym wklejajac zdjecia
ja niestety nie wiem co Ci poradzic na takie cos.. mysle ze ciecie brzytwa a nozyczkami wplynelo na rozna jakosc skretu - powinno sie chyba tylko albo jednym albo drugim -krecone wlosy to dosc wrazliwe bestie

a srodki do s tylizacji nie pomagaja? takie wlosy latwo natapirowac - choc z drugiej strony rozumiem ze to moze byc nuzace i lepiej zeby same z siebie sie ladnie ukladaly
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:14   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: kręcone włosy

Ja mam krecone wlosy (naturlanie) i sa dluugie. Po umyciu siegaja mi pasa, ale jak sa wysuszone to tak troche poza polowe plecow. Nie ma mowy zebym szla spac z rozpuszczonymi po umyciu, lub zebym myla je rano...musze je zaplesc w warkocz jak sa mokre bo i naczej mam takie siano ze sie w drzwiach nie mieszcze, hehe ale to jest naprawde uciazliwesama bym cos z nimi zrobila ale sama nie wiem co juz dzis nawet pomyslalam zeby je przyciemnic troche (mam blond, ale nie jasne i tez naturalne), bo dzis siostra zafarbowala wlosy a ma dosc podobne do mnie i z wygladu tez podobne jestesmy moze jeszcze w tym tyg. odwaze sie na jakis eksperyment a co do obinania: musze co miesiac chodzic do fryzjerki i po 1-2cm. podicnac koncowki, bo sa zniszczone i wysuszone (jak chyba cale wlosy...) a cieniowalam je chyba z 2-3 lata temu i jeszcze troche mi zostalo. Musze powiedziec ze calkiem niezle wygladaly wiec polecam choc nie wiem jak ty bedziesz wygladac
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 16:17   #8
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez anam85
Witam wszystkich. mam prosbe czy moze mi ktoś powiedzieć jak zciąć





kręcone włosy by fajnie się układały i fajnie wyglą

dały chodzi mi o to czy mam je cieniować i jak bardzo. chciałabym aby styłu wyglą

dały jakby były natapirowane a nie ulizane (mam płaską

głowę) a także żeby sprzodu nie były ulizane. z góry przepraszam ze tak to opisuje ale sama nie wiem jak to opisać tym bardziej nie wiem jak to powiedzieć fryzjerce żeby mnie dobrze zceła więc zazwyczaj wychodzę z salonu nie zadowolona z efektu bardzo prosze o jakieś rady lu zdjęcia.
mialam podobny problem, odrastajace z krotkich wlosy, kręcone doszly do etapu ze pod wlasnym ciezarem (mimo ze maja zaledwie 15 cm dlugosci) zaczely sie prostowac i byly oklapniete.
Fryzjerka skrocila mi tył tak ze ładnie nadaje kształt mojej glowie i nie mam jej plaskie z tylu, lekko wycieniowala na czubku a tyl pozostal taki dlugi jak mialam czyli do raminon.
Trudno mi to opisac, ale generalnie efekt jest taki, ze mam schodkowo sciete wlosy co powoduje ze nie sa w stanie oklapnac pod wlasnym ciezarem a dobre wycieniowanie spowodowalo ze mam ladny ksztalt glowy.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:07   #9
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Exclamation Kręcone włoski :)

Przeczytałam tutaj duzo na temat kręconych włosów, ale nic konkretnego dla siebie nie znalazłam. Chodzi mi o to że do końca nie wiem jak zadbać o swoje włoski. Nie wiem czy mam je czesać czy myć je ze spuszczoną głową w dół czy rozczesywać po kapaniu i przed czy może rozdzielać palcami. Takich pytań jest masa. i przede wszystkim czy zawijacie w ręcznik po umyciu ? czy moze czeszecie je ze spuszczoną głową i potem nakładacie odżywke a może pianke a wtedy suszucie je naturalnie az same wyschna czy idzie spać z mokrymi, i jeszcze jakich kosmetykow uzywacie Plissss o pomoc !!! dziekuje z gory
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:13   #10
elisska
Raczkowanie
 
Avatar elisska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 146
Dot.: Kręcone włoski :)

hej..ja też mam kręcone włoski... powiem ci jak to u mnie zawsze wygląda... więc myje włoski szamponem z avonu.. tym 3 w 1 bo mi bardzo służy i w ogóle włoski są po nim super.. potem robie sobie turban na głowie... i czekam chwilke żeby lekko wyschły potem rozczesuje ( włoski są wilgotne) i wgniatam pianke... czekam aż włoski same wyschną... chyba że się gdzieś spiesze to używam suszarki... ale raczej staram się jej unikać pozdrawiam papa
elisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:25   #11
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Lightbulb Dot.: Kręcone włoski :)

Cytat:
Napisane przez elisska
hej..ja też mam kręcone włoski... powiem ci jak to u mnie zawsze wygląda... więc myje włoski szamponem z avonu.. tym 3 w 1 bo mi bardzo służy i w ogóle włoski są po nim super.. potem robie sobie turban na głowie... i czekam chwilke żeby lekko wyschły potem rozczesuje ( włoski są wilgotne) i wgniatam pianke... czekam aż włoski same wyschną... chyba że się gdzieś spiesze to używam suszarki... ale raczej staram się jej unikać pozdrawiam papa
Aaa jakiej długości masz włoski ? bo ja mam właśnie do ramion i w tym problem, jak ide spać to zmokrymi włosami bo boje się że jak rano sie przebudzę to mi się zniszczą loczki, a wole nie używać suszarki. a Jak idziesz spać z suchymi włoskami to w jakiej pozycji spisz ? bo ja nie mam pojęcia jak zrobić żeby sie nie zapusły :P
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 15:29   #12
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Kręcone włoski :)

Ja włosy rozczesuję podczas mycia jeszcze przed płukaniem bo strasznie się plączą. Potem wycieram ręcznikiem, drugi raz rozczesuję, wcieram wosk do włosów i suszę je suszarką z dyfuzorem, głowę trzymam do dołu, ugniatam loki rękoma.
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:39   #13
elisska
Raczkowanie
 
Avatar elisska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 146
Dot.: Kręcone włoski :)

też dlatego nigdy nie chodze spać z mokrymi włosami myje je po południu żeby zdążyły mi wyschnąć... włoski mam tak za łopatki... więc są w miare długie... śpie normalnie tzn. tak jak mi wygodnie i włoski mi sie nie psują... jak mi wyschną to związuje je w kucyk i na drugi dzień rano są ok. jak chce iść w rozpuszczonych to po prostu rozpuszczam je
elisska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:46   #14
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Kręcone włoski :)

To masz długie włosy troche :P a ja pewnie mam problem bo są krótsze ale sprobuje je zapuścić, bo im dłuższe tym lepiej wyglądają. Ale ogromne dzieQje za rady przydadza się czekam na inne
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:55   #15
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Kręcone włoski :)

ja mam w najkrotszym miejscu do ucha a w najdluzszym do lopatek. normalnie je myje sunsilkiem, uzywam odzywki do wlosow suchych z avonu. i tyle. jak musze gdzies wyjsc to susze normalną suszarka z glowa w dol. a jak mam czas to same schna. jak nie mam czasu w dzien to myje wieczorem i pozniej sie budze z lokami na wszystkie strony
do modelowania uzywam pianki z joanny albo nawilzajacego kremu modelujacego z avonu.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 15:55   #16
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Kręcone włoski :)

Aha i chodzę spać z włosami wysuszonymi, robię koka albo warkocz, rano loczki są w nienaruszonym stanie.
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:22   #17
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Kręcone włoski :)

dziekuje Wam wszystkim za rady sprobuje codziennie wybrobowac co innego bo ja to mialam dziwna metode ze szlam spac z mokrymi wloskami i mylam je codziennie a to niezdrowe przeciez. A i jeszcze jedno pytanko mam Czy czeszecie je normalnie i wtedy nkaladacie odzywke czy moze palami je rozdzielacie dziex z gory
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:40   #18
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kręcone włoski :)

ja czesze , mam geste wlosy (w sensie duzo) i sklonnosc do koltunow

wiem ze niektorzy w ogole nie praktykuja szczotkowania , rozczesuja jedynie przed myciem - u mnie to niemozliwe
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:06   #19
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Kręcone włoski :)

Dziewczyny pomóżcie !!
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 20:02   #20
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kręcone włoski :)

Ja swoje czeszę po myciu. Ostatnio prawie w ogóle nie suszę suszarką. Myje teraz szamponem NIVEA do włosów kręconych i nakładam odżywkę z tej samej serii, ale używam też innych szamponów. Odżywka sprawia, że włosy są miękkie i w miarę łatwo się rozczesują. Mokre zawijam w turban z ręcznika. Po chwili zdejmuję, nakładam odrobinę pianki i czeszę. Czasem też troszkę żelu albo wosku z Joanny.
Kiedy schną naturalnie, co jakiś czas ugniatam je. Włosy mam za ramiona.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 06:22   #21
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Kręcone włoski :)

dzieQje bardzo za porade. Ja mam wlasnie krotsze wloski i mam z nimi niemaly problem bo jak sie mocno skreca to najdluzsze mam do ramion a najkrotsze do nosia. I nie mam pojecia co z nimi wykombinowac. Ale dzieQje wczoraj umyłam według Waszych sposob i jakos pomoglo bynajmniej nie mam szopy na głowie :P Buźia
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 07:51   #22
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Kręcone włoski :)

To może użyj teraz czegoś do podkreślenia tych loków, nie rozczesuj ich bo się siano zrobi.
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:40   #23
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Kręcone włoski :)

Cytat:
Napisane przez Ania17
To może użyj teraz czegoś do podkreślenia tych loków, nie rozczesuj ich bo się siano zrobi.
Nio właśnie nie rozczesuje Jedynie same końce żeby nie były taki aż bardzo przyklapnięte Tylko właśnie nie chce aby to był tzw. efekt mokrych loków ażeby miały troche puszystości ale takiej opanowanej nie sianowatej :paa i jeszce mam pytanko czy robicie sobie przedziałek na środku czy może po boku ?
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:43   #24
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Kręcone włoski :)

Jak chcesz żeby były bardziej puszyste to susz je suszarką z dyfuzorem, głową w dół i lekko ugniataj rękami dla lepszego efektu. Ja robię przedziałek z boku, bardziej mi pasuje i fajniej wygląda .

Edytowane przez Ania17
Czas edycji: 2006-01-20 o 17:36
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:47   #25
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Kręcone włoski :)

Cytat:
Napisane przez Ania17
Jak chcesz żeby były bardziej puszuste to susz je suszarką z dyfuzorem, głową w dół i lekko ugniataj rękami dla lepszego efektu. Ja robię przedziałek z boku, bardziej mi pasuje i fajniej wygląda .
Oki sprobuje chociaz takie szuenie zajmuje troche czasu no ale zapewne wart Jejcia jakie Wy kochane jesteście dziex
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:35   #26
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Kręcone włoski :)

E tam wcale tak dużo czasu nie zajmuje . Ja mam włosy do pasa i suszenie ich trwa ok. 10 min. Mam nadzieję, że fryzurka się uda .
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 13:17   #27
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Question Kręcone włosy na trwałe? gdzie w Olsztynie?

Od czasu kiedy frzyjerka pocieniowała mi wlosy, zaczęly mi się krecic. Oczywiscie jestem zadowolona, bo od zawsze marzylam o kreconych wlosach ALE Kręconą sie tyklko wtedy, kiedy je umyje, poloze piankę , ugniotę i czekam aż same wyschną. Wtedy są kręcone. Problem polega na tym, że chcialabym cały czas mieć kręcone wlosy, bo czekanie 2 godz na wyschniecie wlosów i ciagle ugniatanie zaczyna mnie męczyć. Poza tym taka fryzurka 3ma mi się 1 dzien, a na 2 dzien juz nie ma fal Myslę o trwalej, ale takiej lekkiej tylko nei wiem jaki to da efekt. Jestem leniwa i chcialabym miec ciagle krecone wlosy bez tych roznych zabiegów I nie chcialabym zeby moje wlosy od samej nasady byly pokrecone, tylko troche dalej. Czy polecacie mi zrobic trwalą? Moze ktos ma fotki jak wygladają wloski po trwalej? Ja chcialabym zeby byly to lekkie loki, nie baranek AHA i zwracam się do wizazanek z Olsztyna , mozecie polecic mi dobrego fryzjera ? czekam na odp Zalaczam zdjecie loczków, jakie chcialabym miec
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:14   #28
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Kręcone włosy na trwałe? gdzie w Olsztynie?

pomozecie?
__________________
PUDER MINERALNY LOREAL,KAMIWAZA,plastry wyszczup,matrix,biala perla,art deco https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296552
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:29   #29
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Kręcone włosy na trwałe? gdzie w Olsztynie?

Nie wiem gdzie mozna podkrecić, ale wiem ze jesli bys od teraz troche czesciej zaczeła podcinac wloski moglyby CI sie zrobic sliczne loczki . Moja znajoma jeszcze 3 lata temu miala prosciutkie wlosy, podcieła raz, zaczely jej sie krecić, podcieła drugi, trzeci...teraz bez wspomagania wszelkimi kosmetykami ma takie loki jak te co widzisz na zdjeciu ponizej. To wlasnie ona I pomyslec ze 3 lata temu te wlosy byly naturalnie proste, a teraz sa naturalnie krecone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Img_0212.jpg (61,4 KB, 13 załadowań)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 07:56   #30
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: kręcone włosy

ja dość długo nie mogłam sie dogadać z moimi włoskami. Jednak wizyta u dobrego fryzjera dużo ułatwia. Obciął mnie koleś tak, że mam długie włoski (za nic ich obciąć nie chciałam) a na czubku głowy króciutkie, czyli są super wycieiowane, ale jak on to zrobił, to chyba jego tajemnica. Najlepsze jest to, że dobry fryzjer wcale nie znaczy drogi. Moge wam go polecić, jeśli jesteście z Warszafki.
A na codzień myję Sunsilkiem i odżywkuję, albo Niva i odżywka do tego. I jak są mokre to rozczesuję i delikatnie obracam je (pasemka słosów) wokół własnej osi, aby nabrały dobrego skrętu i czekam aż wyschną. Jak wyschną wklejam delikatnie bardzo pianki: Schockwais czy coś takiego do włosów kręconych.. no i cą cycuś glancuś
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.