Gdzie akryle w Gdańsku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 10:58   #1
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile

Gdzie akryle w Gdańsku?


Znów chce wrócić do paznokci akrylowych ale mam problem, bo wiem jak trudno jest znależć fachową osobę, która mi zrobi ładne paznokietki..... Znacie może jakąś fajną osobę w Gdańsku? Najlepiej w centrum......
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:28   #2
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Podpinam sie pod pytanko.. bo myśle, że ta informacja będzie mi potrzebna... o ile dostane sie tam na studia pozdrawiam... i licze na pomoc
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 08:56   #3
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Cytat:
Napisane przez Martini:)
Podpinam sie pod pytanko.. bo myśle, że ta informacja będzie mi potrzebna... o ile dostane sie tam na studia pozdrawiam... i licze na pomoc
Martini, ale Ty masz takie sliczne paznokietki wlasne, naturalne chcesz zalozyc na nie akryle?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 09:38   #4
tusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

polecam malutki salonik na jasieniu.salon nazywa sie,,Gosia''robi je pan Paweł.kosztuja 80 zł za french.troszke drogo ale warto.lub salonik na ul.Kartuskiej.zawsze miałam problem z paznokietkami bo był zle połozony akryl i odpadały mi nawet po 2 dniach .teraz zrobiłam wlasnie na jasieniu i jest ok.po 2.5 tygodnia i wypiłowaniu samej nadal sie trzymaja .pozdr.
tusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 13:43   #5
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Martini, ale Ty masz takie sliczne paznokietki wlasne, naturalne chcesz zalozyc na nie akryle?
Chomiczko!!! Szczerze powiem, ze głownie ze wzgledów praktycznych.. baardzo lubie dziubac przy pazurkach.. ale mysle, że na studiach (<- mam nadzieje ) nie bede miala na to czasu.. a tak to raz na trzy tygodnie.. problem z glowy.. a dlonie wygladaja estetycznie... ale to odlegla przyszlosc (pazdziernik), buziaczki

p.s. chociaz, tak naprawde to bedzie mi troche żal...

Tusiu83!!! Powiedz mi czy to sa tacy.. hm.. no profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia.. a nie rzeznicy... bo nie chce zniszczyc swoich pazurkow, zeby moc zdjac akrylki na wakacje??
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 18:58   #6
tusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Martini.odpowiem tobie w ten sposob...do salonu gdzie robi pan Paweł wybrałam sie pierwszy raz z plecenia pewnej pani i byłam zdziwiona poniewaz niespodziewalam sie ze mezczyzna moze wiedziec tyle o paznokciach.robi je od 5-ciu lat.i uwazam ze ma pojecie na temat tego co robi.byłam naprawde w duzej ilosci salonow i tam mi odpowiada pomimo ceny.ten drugi tez jest ok.robiłam tam juz kilka razy i takze byłam zadowolona.a czemu sie skusiłam na zmiane salonu??hmmm byłam ciekawa jak robi paznokcie mezczyznajak zrobisz paznokietki daj znac czy jestes zadowolona
tusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 19:12   #7
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Cytat:
Napisane przez tusia83
Martini.odpowiem tobie w ten sposob...do salonu gdzie robi pan Paweł wybrałam sie pierwszy raz z plecenia pewnej pani i byłam zdziwiona poniewaz niespodziewalam sie ze mezczyzna moze wiedziec tyle o paznokciach.robi je od 5-ciu lat.i uwazam ze ma pojecie na temat tego co robi.byłam naprawde w duzej ilosci salonow i tam mi odpowiada pomimo ceny.ten drugi tez jest ok.robiłam tam juz kilka razy i takze byłam zadowolona.a czemu sie skusiłam na zmiane salonu??hmmm byłam ciekawa jak robi paznokcie mezczyznajak zrobisz paznokietki daj znac czy jestes zadowolona

Tusieńko83!!!
Dziękuje... ale mysle, ze to nie będzie aż tak najbliższa przyszłośc bo dopiero od października - oby(studia) Dam znac, napewno, i zapewne wystawie fotki... jescze raz za info
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 10:29   #8
tusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Martini ale z postu ktory napisła chomiczka masz swoje paznokietki ładne wiec dlaczego chcesz robic sztuczne??nie szkoda ci paznokietek??gdybym ja miała ładne nie lamiace sie nie nakładałabym akrylu.a pieniazki przeznaczyłabym np na jakis dobry kosmetykale niestety nie ejst mi to dane:/.trzymkaj sie.pzdr
tusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 11:16   #9
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Cytat:
Napisane przez tusia83
Martini ale z postu ktory napisła chomiczka masz swoje paznokietki ładne wiec dlaczego chcesz robic sztuczne??nie szkoda ci paznokietek??gdybym ja miała ładne nie lamiace sie nie nakładałabym akrylu.a pieniazki przeznaczyłabym np na jakis dobry kosmetykale niestety nie ejst mi to dane:/.trzymkaj sie.pzdr
Mysle, że taka opcja i tak by wymagała poswiecania duzo wiecej czasu niz pojscie na pazurki raz na 3 tygodnie... przynam, ze juz zaczynam narzekac na brak czasu w gdansku, chociaz jescze tam nie mieszkam , z reszta sam akryl (czy żel) w sobie nie niszczy pazurkow.. tylko "specjalisci" którzy nie sa odpowiednio do tego przygotowani buziaczki:cmo k:
__________________
solo quedate en silencio...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:48   #10
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile

80 zł..... troszkę drogo..... :-(

może jeszzce gdzieś polecacie.....

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-21 o 21:13
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:45   #11
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

80 zł za french to drogo? Przyjedźciedo Łodzi tu french zaczyna sie od 100zł
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 10:38   #12
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Cool Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

juz znalazłam super dziewczyne, która cudnie mi paznokietki zrobiła i za normalnę cenę, czyli 60 zł. Musiałąbym na głowę upaść, żeby za paznokcie płacić 80-100 zł.... które tak naprawdę ładnie wyglądają 2 góra 3 tygodnie....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 10:58   #13
tusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

ja upadłam ale jestem zadowolona60 a 80 myslisz ze to jest duza roznica??40 a 80 ok a tak 20 zł i tak sie wyda na jakies ******ły.takie ejst moje zdanie
tusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 11:28   #14
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Cool Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

dla mnie 20 zł, przy takiej kwocie to jest bardzo dużo ..... i nie wydam je na jakieś ******ły ale np. mam za to 2 obiady.... bo nie jestem na utrzymaniu rodziców tylko na swoim..... a po co mam płacić 100 zł i nie miec pewności, że paznokcie wytrzymaja mi 2 tygodnie.... paznokcie mam pięknie zrobione za 60z zł.... przedtem jak mieszkałam w innym miejcsu (w Gdyni) płaciłam 50 zł i tez były ładnie zrobione.... droższe nie znaczy zawsze lepsze
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 15:17   #15
tusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Goniu zle mnie zrozumiałas.nie chodziło mi o to ze drozsze to znaczy lepsze.ja niestety tez musze sie sama utrzymywac i licze pieniazki zanim na cos wydam:/chodziło mi o to ze jezeli mam pojsc do kosmetyczki zrobic paznokietki za 60 zł a pozniej mi po kilku dniach odpadna i chodzic do niej co chwile na poprawe to wole dodac te 20 zł i miec problem z głowy wydaje czasami pieniadze na jakies głupotki typu papierosy itp.ale osattnio doszłam do wniosku ze zamiast wydac na te okropne fajurki wole dołozyc np do paznokci czy fryzjera.wtedy mam dwa w jednymi zdrowsza i ladniejsza"oczywiscie ze lepiej płacic jak najmniej.no chyba ze ktos ma duzo pieniedzy i moze sobie pozwolic.pozdrawiam.trzym kaj sie
tusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:05   #16
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Cytat:
Napisane przez tusia83
Goniu zle mnie zrozumiałas.nie chodziło mi o to ze drozsze to znaczy lepsze.ja niestety tez musze sie sama utrzymywac i licze pieniazki zanim na cos wydam:/chodziło mi o to ze jezeli mam pojsc do kosmetyczki zrobic paznokietki za 60 zł a pozniej mi po kilku dniach odpadna i chodzic do niej co chwile na poprawe to wole dodac te 20 zł i miec problem z głowy wydaje czasami pieniadze na jakies głupotki typu papierosy itp.ale osattnio doszłam do wniosku ze zamiast wydac na te okropne fajurki wole dołozyc np do paznokci czy fryzjera.wtedy mam dwa w jednymi zdrowsza i ladniejsza"oczywiscie ze lepiej płacic jak najmniej.no chyba ze ktos ma duzo pieniedzy i moze sobie pozwolic.pozdrawiam.trzym kaj sie
.
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 19:40   #17
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

podciagam watek dziewczyny gdzie w Gdansku zrobie ładne pazuri? najlepiej zelowe
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 12:18   #18
Paji
Raczkowanie
 
Avatar Paji
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 203
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Gonia możesz napisać, gdzie robiłaś paznokcie?
Paji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:29   #19
Ivcia3d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
GG do Ivcia3d
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Podpinam sie, Mam zel polozony na naturalne paznokcie no i minelo juz troche czasu chcialabym uzupelnic ale nie wiem gdzie Do tej pory mieszkalam w Gliwicach, tam mialam "swoja" dziewczyne od paznokci no a teraz po powrocie w rodzinne strony nie wiem gdzie sie udac. Pliz help.
Ivcia3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 18:21   #20
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

http://www.astudiorumia.pl/

polecam serdecznie, nikt nie zrobi Ci tak pieknych pazurków jak Ania
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 11:28   #21
Ivcia3d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
GG do Ivcia3d
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

No tylko to troche daleko nie bede miala czasu jezdzic do Rumii
Ivcia3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 09:50   #22
Monnika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Dziewczyny! Podacie adresy! Tyle odpo, a tylko jeden adres...
__________________
Monnika90
Monnika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:37   #23
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Oj, tak dawno ten wątek... Zgadzam się z poprzedniczką... Rumia daleko. :< Jest gdzieś może jakaś dobra kosmetyczka w centrum Gdańska? Orientujecie się może czy na ul. Długie Ogrody (stara Elbląska) robią dobrze paznokcie? Słyszałam coś o tym, ale nie chcę ryzykować klapą. Polećcie coś dobrego, proszę.

Pozdrawiam!
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 10:20   #24
wjolcia
Raczkowanie
 
Avatar wjolcia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 71
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

z tego co wiem to Pan Paweł już nie robi paznokci na Jasieniu.
wjolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 00:27   #25
yencia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 70
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Ja polecam Pinky Nails na Żabim Kruku... dziewczyna ma fantazje i jak założyła akryl mojej siostrze to nawet intensywne treningi w piłkę siatkową ich nie ruszyły... po prostu pancerne. A cena była (nie wiem jak teraz) bardzo przystępna.
yencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:29   #26
RapCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 372
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

up
RapCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 12:34   #27
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Dziewczyny podnosze watek!

czy ktoras z Was moze mi polecic stylistke lub salon do ktorego moge bez obaw udac sie na zel na naturalnych paznokciach?
Najlepiej w okolicach Gdyni...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:32   #28
dadka
Przyczajenie
 
Avatar dadka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

Czytałam ten wątek przed udaniem w poszukiwaniu poleconego miejsca w Gdańsku gdzie można zrobić sobie ładne akryle a że konkretów padło niewiele postanowiłam udać się na samotne poszukiwania TEGO gabinetu Przeszłam się po Gdańsku Głównym, po Wrzeszczu, w wielu miejscach odrzucały mnie niesympatyczne kobiety, które z dezaprobatą patrzyły na moje biedne paznokcie. W większości miejsc babeczki robiły głównie akryl, innych technik nie stosowały a ja po bacznym prześledzeniu Waszego forum, myślałam o żelach...
W końcu postanowiłam się wybrać do miejsca, które było najbliżej mojego domu. We Wrzeszczu na ul. Sobótki (równoległa do Jaśkowej Doliny, blisko ul. Grunwaldzkiej), jest Solarium i studio paznokcia. I muszę przyznać, że pani Dagmara zrobiła mi najładniejsze akryle jakie miałam w życiu!
Wytłumaczyła mi że akryl będzie dla mnie lepszą metodą niż żel, spędziła nad moimi pazurkami kupę czasu dopieszczając je do ostatniego szczegółu. Zależało mi na naturalnym efekcie i nie za długich paznokciach i taki też efekt uzyskałam. Kilka razy w życiu nakładałam już akryl i mam różne doświadczenia z tym związane, ale muszę przyznać że w tym wypadku było to mistrzostwo świata (biorąc również pod uwagę 10letnie doświadczenie stylistki). A za całą przyjemność zapłaciłam jedynie 60 zł.
Poleciłam już to miejsce moim koleżankom, i Wam dziewczyny, też je polecam!!!
dadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 01:56   #29
Anna z Toronto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

--------

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-08-31 o 20:18 Powód: reklama
Anna z Toronto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:55   #30
BuciaWo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie akryle w Gdańsku?

------------------

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2008-08-30 o 23:16 Powód: reklama
BuciaWo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.