Podkład do cery trądzikowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 14:53   #1
urszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9

Podkład do cery trądzikowej


Jaki jest najlepszy podkład do cery trądzikowej? Taki zeby nie zatykał porów. Aktualnie używam krem koloryzujący Biodermy SPF100 całkiem dobry tylko troche jak dla mnie zaciemny. CZy warto zainwestować w podkład Avene lub La-Roche?
urszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:57   #2
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Ja mogę polecić Excipial, to w zasadzie nie podkład, tylko krem z pikgmentem, zalecany do cery trądzikowej. Niedrogi, bo kosztuje ok. 20 zł.

Testowałam też Dermablend Vichy: nie zatyka porów (przynajmniej u mnie) i całkiem ładnie maskuje
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 08:47   #3
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Podkład w składzie nie może zawierać parafinum liquidum lub mineral oil, bo wtedy zapycha pory i powoduje wysyp pryszczy
Ja używam Max Factor LAsting Performance (polecony przez panią dermatolog) i jestem zachwycona!!! Nic nie wyskakuje a maskuje wszysko czego ma nie być Na Allegro kupuje za 30zł
Pozdrawiam
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:12   #4
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Seona
Podkład w składzie nie może zawierać parafinum liquidum lub mineral oil, bo wtedy zapycha pory i powoduje wysyp pryszczy
Ja używam Max Factor LAsting Performance (polecony przez panią dermatolog) i jestem zachwycona!!! Nic nie wyskakuje a maskuje wszysko czego ma nie być Na Allegro kupuje za 30zł
Pozdrawiam
Seono, a co myślisz o True Matchu, nadawałby się?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:40   #5
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Voodia
Seono, a co myślisz o True Matchu, nadawałby się?
Nie mam pojęcia, nigdy nie używałam, nawet nie wiem jakiej to jest firmy????:/ Ale jeśli w składzie nie ma parafinum liquidum czy mineral oil, to pewnie może być ok Wiesz, to sama musisz metodą prób i błędów sobie dobrać podkład Dla kogoś może być dany podkład badziewiem, a dla innego mistrzostwo świata
Ja używałam wiele podkładów, tanich, drogich, polskich firm i zagranicznych, ale już nie zamierzam niczego próbować Zostaję przy lastingu Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy pod każdym względem
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:49   #6
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Seona
Nie mam pojęcia, nigdy nie używałam, nawet nie wiem jakiej to jest firmy????:/ Ale jeśli w składzie nie ma parafinum liquidum czy mineral oil, to pewnie może być ok Wiesz, to sama musisz metodą prób i błędów sobie dobrać podkład Dla kogoś może być dany podkład badziewiem, a dla innego mistrzostwo świata
Ja używałam wiele podkładów, tanich, drogich, polskich firm i zagranicznych, ale już nie zamierzam niczego próbować Zostaję przy lastingu Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy pod każdym względem
True Match jest L'oreala

Narobiłaś mi smaka na ten lasting Ja raczej nie mam problemu z zapychaniem, tylko z utrzymaniem się podkładu na skórze- większość szybko ze mnie spływa albo ślizga się po powierzchni skóry, paluchem mogę szlaczki malować Na razie trzymał się tylko Clinique Stay True (niestety, cena i kolory nie moje ), sztyfty L'oreala do cery mieszanej (dostałam w paczce z USA) i póki co co nieźle radzi sobie Dermablend.

Pozdrawiam
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:46   #7
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Seona
Podkład w składzie nie może zawierać parafinum liquidum lub mineral oil, bo wtedy zapycha pory i powoduje wysyp pryszczy
Ja używam Max Factor LAsting Performance (polecony przez panią dermatolog) i jestem zachwycona!!! Nic nie wyskakuje a maskuje wszysko czego ma nie być Na Allegro kupuje za 30zł
Pozdrawiam

W moim podkladzie jest masa tych olejow na pierwszym miejscu,mam sklonnosci do zapychania,z poczatku sie obawialam,ale nic.Przyznam nawet,ze wygladza mi skore,zadnej niespodzianki,wiec to sprawa indywidualna,jednego zapcha innego nie,a mam skore tlusta ze sklonnoscia do tradziku.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 13:46   #8
urszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Podkład do cery trądzikowej

Wielkie dzieki, chyba wypróbuje ten Max Factor LAsting Performance , przekonałas mnie Seono

pozdrawiam
urszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.