Easy tca peel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 13:55   #1
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309

Easy tca peel


Tak ja obiecywałam w wątku o kwasie pirogronowym zakładam nowy wątek o moich doswiadczeniach z easy peel.
Właśnie dzisiaj byłam na tym zabiegu.Koszt jednego to 250zł,mam ich miec 4.Robione sa co tydzień i jeśli chce usunąć przebarwienia to nie częściej ani nie rzadziej,bo będą gorsze efekty.Na razie jedyne co moge to opisac sam zabieg,bo na efekty to troche za wcześnie.
Sam zabieg trwa do 30min.Skórę miałam zmytą jakimś preparatem i położony peeling.Dosłownie natychmiast zaczęła mnie piec skóra tak,że musiałam skorzystac z pomocy wiatraczka do chłodzenia.Lekarce az powiedziałam,że sie chyba popłacze tak mnie boleć zaczęło,ale sie nie popłakałam
Po chwili dermatolog nałożyła jakis krem neutralizujący na twarz i przestało boleć.Jak sie zobaczyłam w lusterku twarz miałam cała w czerwonych plamach,ale po przyjściu do domu tych plam juz nie było.Teraz jedyne co czuje to tylko mocne napięcie skóry,jakbym miała "coś" na niej.Za pare godzin dopiero moge umyc twarz i co 2 h smarowac kremem Biodermy Atoderm P.O zinc.
Na dzisiaj to tyle.W miare jak będe widziec zmiany na skórze to będe o tym pisać.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:42   #2
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Pierwszy dzien po zabiegu.
W sumie to nic nie widać.Skóra jest tylko bardzo mozno napięta i mi sie potwornie świeci od kremu Biodermy.Pewnie za 2 dni będzie masakra.No nic,chcę być piękna muszę cierpieć...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 13:51   #3
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Drugi dzień po...
Wstaje rano,patrze w lusterko a moja skóra jest odgnieciona ,taka jak pognieciony papier,jak u starej baby.Wszystkie zmarszczki mi wyszły,są bardzo widoczne,szczególnie na czole,a zanaczam ,że mam 23lata,więc raczej problem zmarszczek mnie jeszcze nie dotyczy.Bardzo mi ściaga skórę,z dnia na dzień coraz bardziej.Żadnego wysypu pryszczy nie mam,na szcęście
Nie malowałam sie ani razu przez te dni,ale jakos sobie nie wyobrażam pudru obojetnie w jakiej postaci na mojej skórze,wszystko będzie zapewne jeszcze bardziej widoczne.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:00   #4
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Cool Dot.: Easy tca peel

Fajnie, że to relacjonujesz dzień po dniu.... będę mniej więcej przygotowana psychicznie na ten zabieg, bo też się nad nim zastanawiam....
Proszę o dalsze, codzienne relacje

Pozdrawiam i trzymaj się dzielnie
Gonia
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:08   #5
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Trzymam sie a co ja mam biedna robic.Tak się tylko zaczęłam zastanawiać,w co ja się kurde wpakowałam.Będę musiała się męczyc z taką skórą ze 2 miesiące,ostatni zabieg będzie za 3 tygodnie,ale co z tego jak pewnie jeszcze długo będzie przesuszona.Jak dobrze,że mam ferie i nie musze chodzic na uczelnie...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 19:51   #6
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Buuu jak cały czas sie pacykuje tym potwornym kremem to nic nie widać,ale przylozyłam chusteczke do buzi,żeby to świecenie zlikwidowac i nowa porcje kremu dołożyć to zobaczyłam jak mi skóra juz popękała.Jest sucha,potwornie sucha,złazi jak po nadmiernym opalaniu się.Okropieństwo
Jak ja mam sie przypudrować,już nie wiem co lepsze,świecenie sie i zero pudru,ale za to widoczne przebarwienia i rozszerzone pory,czy puder na tej suchej skórze który jeszcze więcej mi ją przesuszy i ta suchość będzie jeszcze bardziej przez to widoczna.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 19:56   #7
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Easy tca peel

hihihihi... no no.. ja miałam TCA 10% to dopiero była jazda. Skóra jak spalona po solarium, jak poparzona, schodziła płatami jak u węża. Miałam robine akie zabiegi 3 w odstępie miesięcznym. Miało być więcej - 6 do całkowitego wyleczenia. Ale powiedziam DOŚĆ w połowie. Straszne to, co znosisz.. Masz dużo odwagi. Ja bym się na takie coś wiecej nie zdecydowała. Wolę mojego neoglisa....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 20:39   #8
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Easy tca peel

powodzenia w dalszych zabiegach!
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 21:42   #9
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Easy tca peel

Klaudynia, trzymaj się. Pomyśl, to okres przejściowy. A później będzie już tylko lepiej.
Ale ja jednak wolę kwas glikolowy.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 21:48   #10
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Easy tca peel

Trzymaj sie klaudynia!! Pamietaj "chcesz byc piekna to cierp" ale potem bedziesz wygladac pieknie tego Ci zycze
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:18   #11
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Dzięki wam wszystkim.Ja sie tak teraz zastanawiam czy ten cały easy peel to nie za słaby jest jakiś.Skóra mi coraz berdziej schodzi,ale tylko z brody i policzków,ale to bardziej bliżej nosa a nie z całości.Czoło jest dalej w nienaruszonym stanie.Żadnej brązowej skóry nie mam,jest normalna.
We wtorek ide na następny zabieg i pogadam z ta moją dokotorką.Ona niby mówiła ,że 4 easy peele równaja się jednemu blue peelowi,ale jej zdaniem lepiej robic to wszystko powoli.Blue peel jest bardziej agresywny i trzeba go robic w znieczuleniu,ale ja tak myśle,i tak siedze w domu to co mi za różnica jak ja tak na prawde wyglądam,ja chce efekt widzieć a jak na razie to nic poza schodzącą skórą nie widać,przebarwienia jak były tak są i pory też sie nie zwęziły.No nic,trzeba czekać...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 09:21   #12
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Dzisiaj sobota,czyli 4 dni po zabiegu...
Skóra schodzi coraz większymi płatami.Najbardziej lubie moment smarowania lub mycia twarzy,bo wtedy mi sie skóra odrywa i tego paskudztwa zawsze mniej na twarzyJuż widze miejsca bez suchej skóry,ale co z tego jak we wt nastepna partia i znowu od początku...
Wiecie co,mam nadzieje że nie jestem obrzydliwa,ale jak tak wzięłam tą oderwaną skórę i tak się przyglądać zaczęłam to ona jest jednak dużo grubsza niż ta co złazi po opalaniu,jednak grubsza warstwa skóry schodzi.Może i ten peeling wcale nie jest za słaby,bo przeciez co wtorek będzie mi lekarka "spalać" nowa partie skóry,coraz głębiej i głębiej.
Acha,żadnych pryszczy nie mam,tzn mam ale jednego na czole,ale moge go ukryć pod włosami.Więcej niespodzianek nie zlokalizowałam.

Edytowane przez klaudynia
Czas edycji: 2006-02-07 o 18:01
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 10:53   #13
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Easy tca peel

A jak wygląda ta "nowa" skóra? Gładsza? Bardziej wrażliwa? Zaczerwieniona?
Chciałabym się tak złuszczyć. Niestety kwas glikolowy (przynajmniej w takim stężeniu w jakim ja mam robiony) nie daje takiego efektu. Mam wygładzoną skórę, ale wcale mi nie schodzi. Mam wrażenie, że raczej rozpuszcza zewnętrzną wartwę. A ja lubię schodzącą skórę. Nowa jest wtedy taka świeża.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 18:10   #14
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Wiesz Ami,ciężko mi cokolwiek powiedziec o mojej skórze teraz.Jak ją tylko umyje żelem i wodą to od razu wyłazi sucha skóra,a ten krem to jak pisałam,jest okropny,nie wchłania się,więc też nic nie widać.Jedyne co czuje to napięcie,z pewnością jest wrażliwsza i podatna na zaczerwienienia,np przy zmianie temperatury.
Tak piszesz,że lubisz jak schodzi skóra,ale wiesz o tym,że tego skrobać,drapać i zdejmować samemu nie można?Mnie to tak korci jak stoje przed lusterkiem zwłaszcza jak widze,że mi cos dynda z brody,ale zaciskam zęby i wychodze z łazienki
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 19:54   #15
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Easy tca peel

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Tak piszesz,że lubisz jak schodzi skóra,ale wiesz o tym,że tego skrobać,drapać i zdejmować samemu nie można?Mnie to tak korci jak stoje przed lusterkiem zwłaszcza jak widze,że mi cos dynda z brody,ale zaciskam zęby i wychodze z łazienki
Wiem. I to jest ból. Bo ja bardzo lubię taką skórę zeskubywać. Wariatka ze mnie.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:39   #16
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Easy tca peel

ja przy TCA (ale były wysokie stężęnia.. 15% i 20 lub 25%)miałam tą świeżą skórę zaczerwienioną, bardzo wrażliwą (na wszystko, łącznie z Adermą ) i zaczerwienienie utrzymywało się jeszcze przynajmniej przez 2tyg.
Jeśli przeszkadza ci odstająca skóra, to możesz ją ściągnąć (chyba że mocno przylega, to wtedy nie odrywaj). Przemywaj buzię dużą ilością wody nad umywalką, tak żeby tak skóra się hm.. zrobiła taka śliska w dotyku i delikatnymi, okrężnymi ruchami ją masuj - powinny poodchodzić
tylko NIE ODRYWAJ i NIE NA SUCHO
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 16:36   #17
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Ja właśnie odkryłam,że jak sie ją długo moczy to ta skóra odchodzi sama.Tak samo mam jak smaruje kremem,jak tak wcieram go to tez skóra mi się wałkuje i sama odrywa bez wysiłku z mojej strony.
No już widze dużo więcej miejsc gdzie nie mam suchej skóry tylko martwi mnie to,że tam gdzie jest juz ta nowa przebarwienia ani drgnęły
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 18:39   #18
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Easy tca peel

cały ból złuszczania - ja miałam kilka (5? 7? nie pamiętam) to nie wszystko zeszło (przebarwienia potrądzikowe, plamka przy plamce) - a jeszcze potem znów miałam wysyp na wiosnę
coś o Twoim typie złuszczania:
http://www.wizaz.pl/maga_myszka_1.php
http://www.wizaz.pl/maga_myszka_2.php
http://www.wizaz.pl/maga_myszka_3.php
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:57   #19
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Nie zauwazyłam żeby moja skóra potrzebowała dodatkowego nawilżenia w postaci wody termalnej,maseczek itp.Krem mi starcza w zupełności a decydując sie na takie zabiegi trzeba byc chyba świadomym tego ,że skóra będzie bardzo sie łuszczyć.
Ja żadnych dodatkowych kosztów nie mam i miała nie będę,4 zabiegi to 1000+krem 44zl i to wszystko!
P.S. Część wypowiedzi została usunięta,gdyż zawierała "niepoprawne treści"

Edytowane przez klaudynia
Czas edycji: 2006-03-13 o 18:54
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 11:23   #20
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Ja sie powoli załamuje...Na wizażu znalazłam wątek gdzie jedna z wizażanek wypowiada sie na temat easy peelu i miała juz 4 zabiegi i jest niezadowolona z efektów dlaczego Ci lekarze tak perfidnie nas okłamują?Ja wiem,ze nigdy nie będę miec idealnej buzi,ale tak chociaż w ponad 50% żeby sie poprawiła to bym sobie bardzo zyczyła.Musze z lekarka pogadać o czyms mcniejszym,może rzeczywiście to TCA o ile sie w ogóle kwalifikuje???Każdy ból zniose aby miec ładna cerę...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 11:59   #21
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Cytat:
Napisane przez miiee
hihihihi... no no.. ja miałam TCA 10% to dopiero była jazda. Skóra jak spalona po solarium, jak poparzona, schodziła płatami jak u węża. Miałam robine akie zabiegi 3 w odstępie miesięcznym. Miało być więcej - 6 do całkowitego wyleczenia. Ale powiedziam DOŚĆ w połowie. Straszne to, co znosisz.. Masz dużo odwagi. Ja bym się na takie coś wiecej nie zdecydowała. Wolę mojego neoglisa....
Miiee a ten zabieg TCA czyli trójchlorooctowy kwas to co to jest?To jest blue peel może?Ja juz nic nie rozumiem,szukam i szukam w necie ale jakos nie moge dojść i nie rozumiem tego TCA.Gdzies znalazłam,że jest to tzw chemabrazja,ale jak wpisałam w przeglądarke to mi wyskoczyło chemabrazja kolorowa,czyli wnioskuje że blue peel.Moze mi to ktoś wytłumaczyć???Pliski!
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:14   #22
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Easy tca peel

mogę Ci opisać jak wygląda zabieg TCA, bo miałam ich kilka dermatolog oczyszcza Ci skórę twarzy dokłądnie zmywając makijaż ewentualnie zwykłe zanieczyszczenia, moczy patyczek kosmetyczny w roztowrze kwasu i pociera Ci skórę tym patyczkiem. dla mnie do był największy ból, mniejszym już było to wyciskające łzy pieczenie skóry trzyma kwas dopóki skóra nie zrobi się biała i wtedy spryskuje to wodą termalną. Potem oczywiście twarz jest czerwona a skóra schodzi wielkimi płatami.. miałam rok temu, gdzieś na forum opisywałam doświadczenia i wkleiłam zdjęcia schodzącej skóry ale potem stwierdziłam że zbyt drastyczne i ściągnęłam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:15   #23
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Easy tca peel

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Czytałam o tej Myszce Doświadczalnej,ale uważam osobiście,że ta osoba z lekka mówiąć delikatnie to przesadziła.Kto jej kazał kupować takie ilości kosmetyków,jakas uzależniona chyba jest ta kobieta i to jeszcze w takich cenach???Kremy Estee Lauder i maseczki Clarinsa,wybaczcie,ale to chyba trzeba spać na forsie,bo mnie osobiście nie stac na takie wydatki,pozatym i tak nie czuje potrzeby byc posiadaczką kremu za 300zł,wole buty kupić za to.
Nie zauwazyłam żeby moja skóra potrzebowała dodatkowego nawilżenia w postaci wody termalnej,maseczek itp.Krem mi starcza w zupełności a decydując sie na takie zabiegi trzeba byc chyba świadomym tego ,że skóra będzie bardzo sie łuszczyć.Bez kometarza...
Ja żadnych dodatkowych kosztów nie mam i miała nie będę,4 zabiegi to 1000+krem 44zl i to wszystko!
a to nasza pani moderator pisała, o ile dobrze pamiętam na wizażu panuje zasada nie zaglądania do cudzego portfela
ps. ona musiała w czasie złuszczania pracować
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 12:28   #24
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Easy tca peel

A może sukces tkwi nie w sile zabiegów, a w ich ilości, częstotliwości? Trzeba by jakiegoś specjalistę dorwać.
Bo na moje przebarwienia kwas glikolowy działa. A zabiegi mam robione niedużym stężeniem (chyba 20%), raz w miesiącu. W zeszłym roku były 3 albo 4, teraz na razie 2. W między czasie jeszcze te Isotrexy i na prawdę mniej widać przebarwienia.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 13:57   #25
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Cytat:
Napisane przez agnieska
a to nasza pani moderator pisała, o ile dobrze pamiętam na wizażu panuje zasada nie zaglądania do cudzego portfela
ps. ona musiała w czasie złuszczania pracować
Celowo to napisałam,bo po przeczytaniu tego artykułu ktos może stwierdzić,że to niewiarygodną sumę pieniędzy trzeba wydać a to nie prawda.Lekarka słowem mi nie wspomniała żebym sobie jakiekolwiek maseczki robiła i uzywała innego kremu niż mi kazała i ja tego sie trzymam.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:04   #26
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Agnieskapowiedz mi jeszcze czy TCA to w końcu jest ten blue peel czy nie?
A nich mi schodzi płatami i 2 miesiące wszystko mi jedno.Ale efekty po nim są zadowalające?
Ja to w sumie chyba za bardzo nie napisałam dlaczego poszłam na zabieg easy peelu.To robie to teraz.Moja dermatolog mi wybrała ten zabieg i na jej doswiadczenie sie zdałam,dobrze czy źle,czas pokarze.
Męcze sie z tradzikiem grudkowo krostkowym.Mam przebarwienia po pryszczach,rozszerzone pory,ktore zaczynają sie rozszerzac tak,ze az male blizenki tworzą.Mam zwlaszcza na policzkach duza ilosc grudek.Krosty to tak umiarkowanie mi sie robia,kiedys bylo gorzej.Teraz to tak raczej blizej lub w trakcie okresu mi cos wyskoczy.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:11   #27
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Cytat:
Napisane przez Ami
A może sukces tkwi nie w sile zabiegów, a w ich ilości, częstotliwości? Trzeba by jakiegoś specjalistę dorwać.
Bo na moje przebarwienia kwas glikolowy działa. A zabiegi mam robione niedużym stężeniem (chyba 20%), raz w miesiącu. W zeszłym roku były 3 albo 4, teraz na razie 2. W między czasie jeszcze te Isotrexy i na prawdę mniej widać przebarwienia.
Tak,chyba masz rację z ta częstotliwością ,bo mi dermatolog powiedziała cos takiego,że mozna potem jeszcze raz najwyżej powtorzyc serie.Tylko nasuwa mi sie pytanie,skoro sie nie widzi zadowalających efektów po pierwszej seri to kto włoży z powrotem tyle pieniędzy w następna serie i następne 1000zl?
W tym tkwi cały problem a szukac kogos kto tak szczerze odpowie na to pytanie czy warto czy nie warto to chyba sie równa z cudem...
No nic,jutro ide na następny peeling i powiem dermatolog,ze cos mnie niepokoja efekty tego peelingu.Zobaczymy co powie.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:17   #28
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Easy tca peel

A może za szybko byś chciała efekty? Mój dermatolog powiedział, że po kwasie glikolowym pełny efekt widać dopiero po kilku miesiącach od ostatniego zabiegu.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:34   #29
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Easy tca peel

nie w częstotliwości, naprawdę - ja przy dwóch ostatnich zbiegach TCA miałam już tak cieniutką skórą, że bardzo długo zabierało jej pełne złuszczenie się. na resztę odpowiem wieczorem, bo mam duuuuużo nauki na jutro pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:45   #30
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Easy tca peel

Cytat:
Napisane przez Ami
A może za szybko byś chciała efekty? Mój dermatolog powiedział, że po kwasie glikolowym pełny efekt widać dopiero po kilku miesiącach od ostatniego zabiegu.
Tez mi sie wydaje,że za szybko oczekuje efektów,ale po prostu sie boje i jakoś zwątpiłam po tym co zdążyłam przeczytac do tej pory o tym zabiegu.
No nie daruje sobi jak wydam tyle pieniedzy a tu nic.Na pewno usłysze od dermatolog,żebym czekała...Buuuuuuuuuuuuuu uuu
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.