co można jeszcze zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-27, 15:23   #1
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka

co można jeszcze zrobić?


Zamieszczam moje obecne fotki. Oczywiście chodzi tu o włoski... , które już nie dają mi żyć. Fryzura nadal mi się nie podoba... powinnam je skrócić?? Proszę doradzice mi! A może zmiana kolorku? (nigdy jednak nie farbowałam włosków)Czekam na odpowiedzi i porady.
Pozdrawiam
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 15:56   #2
dagi80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 26
Re: co można jeszcze zrobić?

Hej!
Moim zdaniem moglabys wlosy wycieniowac na calej dlugosci i skrocic troszke grzywke. Co do koloru to moze zloty baleyage?
Chociaz twoj kolor tez jest ladny. Pozdrawiam
dagi80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 16:37   #3
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Re: co można jeszcze zrobić?

masz fajny odcien skory masz ciemna karnacje czy to opalenizna? buziaki.
__________________
Kobiety dzielą się na: DAMY, NIE_DAMY i.. NIE_DAMY_WSZYSTKIM
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 18:09   #4
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: co można jeszcze zrobić?

Moim zdaniem fryzura jak i kolor są ZA☠☠☠ISTE!!Nie mówię tego każdemu bo rzadko kto ,ma dobrze dobrane uczesanie jak i odcień włosów.
P.S.
Układasz fryz prostownicą czy masz takie prosciutkie?Jeżeli prostujesz to co ile dni?

Pytam ponieważ sama prostuję co 3 dni już od 6 miechów i włosy wygladają OK,ale nie wiem co będzie później.
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 18:38   #5
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: co można jeszcze zrobić?

Hej. Dziękuję, żę podobają sie Wam moje włoski No więc prostuję włoski zawsze po umyciu włosków (zakupiłam sobie ostatnio ceramiczną prostownicę), gdyż moje strasznie się falują i bez prostowania wyglądają nieciekawie. A jeśli chodzi o odcień skóry to mam już taki , opalenizna mi się powoli zmywa
koleżanka radzi mi pociemnić włosy...ale ja sama nie wiem. Jestem bardziej napalona na wycieniowanie na całej długości, ta fryzurka mi sie podoba...
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 18:48   #6
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: co można jeszcze zrobić?

Zapomniałam dodać, że włoski myję dosyć róznie... Ale głownie co 4 dni
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-27, 19:39   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: co można jeszcze zrobić?

nie wiem czemu,ale ta fryzurka nie pasuje mi do Twojej buzi...zbyt wygładzona,przylizana.Za płasko na górze,a w okolicach żuchwy powinny być jakieś cieniowania czy pazurki.I ta grzywka-dziwnie wygląda...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 19:02   #8
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Re: co można jeszcze zrobić?

ja uwazam, ze powinnas wycieniowac wlosy na calej dlugosci, one by sie troszke podniosly do gory, a duzo osob teraz cieniuje bo to widocznie modne
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 19:43   #9
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: co można jeszcze zrobić?

Hello P-aulinko
Mam podobne odczucia do Agi BJ. Też uważam, że fruzyrka jest zbyt "przylizana". Można by ją rzeczywiście trochę wycieniować. Myślę też, że grzywka powinna być inaczej zrobiona, bo trochę wygląda jakby zakrywała tylko połowę czoła Za to kolor włosów jest super, pasuje do takiej opalonej buźki Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 20:06   #10
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: co można jeszcze zrobić?

a ja chcialabym zobaczyc cie z wloskami przed prostowaniem....i propozycja fryzurki!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 22:45   #11
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: co można jeszcze zrobić?

moim zdaniem ta grzywka i fryzura burzy ci proporcje twarzy.. zdecydowanie jakaś krótsza ta góra powinna być, przedziałak moze bliżej srodka... najbardziej mi sie własnie ta grzywka nie podoba...
muszę pomyseć co bym zrobiła
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-28, 23:30   #12
natkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
Re: co można jeszcze zrobić?

Nie moge sie powstrzymac, i musze cos dodac od siebie, mianowicie twoja cera , kolor oczu i wlosow strasznie "gryza" sie ze soba. JA osobiscie widze cie w jasnych blond wlosach, i mniejszej ilosci opalenizny na twarzy, bardziej "ludzkim " kolorze cery. Mam troche podobny ksztalt twarzy jak ty i bylo mi beznadziejnie w ciemnych wlosach jescze przylizanych i mocnej opaleniznie. Tak mi sie tylko wydaje, nie wiem moze i nie mam racji,jezeli tak to sorry za mieszanie.
Ania napisał(a):
> moim zdaniem ta grzywka i fryzura burzy ci proporcje twarzy.. zdecydowanie jakaś krótsza ta góra powinna być, przedziałak moze bliżej srodka... najbardziej mi sie własnie ta grzywka nie podoba...
> muszę pomyseć co bym zrobiła
natkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 23:32   #13
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: co można jeszcze zrobić?

Hej. Wiem, że ta grzywka troche nieproporcjonalna... ale to dlatego, iż miałam wcześniej grzywke taką prostą na całe czoło przed brwi. Teraz troche mi odrosła i ją zaczesuje na bok . Po niedzieli przejdę się do fryzjera wycieniuje włoski na całej długości to na pewno. Tylko nie wiem odkąd zacząć cieniować? Od nosa czy brody? Nie wiem kompletnie jak będzie mi lepiej.
A zdjęcie z włoskami orzed umyciem postaram się jakoś zamieścić w najlbiższym czasie...
A co sądzicie o wcześniejszej fryzurce, którą tu zamieściłam?
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-28, 23:44   #14
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: co można jeszcze zrobić?

natkak napisał(a):
> Nie moge sie powstrzymac, i musze cos dodac od siebie, mianowicie twoja cera , kolor oczu i wlosow strasznie "gryza" sie ze soba. JA osobiscie widze cie w jasnych blond wlosach, i mniejszej ilosci opalenizny na twarzy, bardziej "ludzkim " kolorze cery. Mam troche podobny ksztalt twarzy jak ty i bylo mi beznadziejnie w ciemnych wlosach jescze przylizanych i mocnej opaleniznie. Tak mi sie tylko wydaje, nie wiem moze i nie mam racji,jezeli tak to sorry za mieszanie.
> Ania napisał(a):
> > moim zdaniem ta grzywka i fryzura burzy ci proporcje twarzy.. zdecydowanie jakaś krótsza ta góra powinna być, przedziałak moze bliżej srodka... najbardziej mi sie własnie ta grzywka nie podoba...
> > muszę pomyseć co bym zrobiła

moze opalenizna faktycznie ciut za mocna ale nic sie tu nie gryzie,bardzo mi sie podobają niebieskie oczy i brązowe włosy tworzą niebanalny kontrast,na Twoim miejscu nie zmieniałabym koloru,jest ładny naturalny.
Proponuje ukośną grzyweczkę,Twoja jest czesana na bok ale ścięta prosto co daje taki ciężki efekt.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 00:19   #15
natkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15
Re: co można jeszcze zrobić?

Kiya, zauwaz ze ona ma inne rysy twarzy i typ urody niz ta modelka na zdjeciu. Potrzeba jej innego koloru i ksztaltu fryzury,ktore zlagodze troche rysy twarzy, ten kolor je tylko uwydatnia.
natkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:13   #16
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: co można jeszcze zrobić?

Nie słuchaj,masz wyjątkowo śliczną opalenizne i blond włosy odradzam Ci! Te są ok bo naturalne,ale jeżeli cos musisz z nimi robic to przyciemnij.Fryz który wkleiłaś jest świetny,myśle,że będzie OK chociaż ten,ktry masz też mi się podoba.Ciekawe,że wszystkie dziewczyny już PO metamorfozach mają gorsze uczesanie niz ty teraz także zrób jak uważasz,ale wg.mnie wygladasz dobrze chociaż fryzura wklejona przez Ciebie jest ciekawa.
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:33   #17
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: co można jeszcze zrobić?

myślę, ze pewnie ta grzyweczka która była wczesniej - nad oczy prosta była lepsza niz ta obecnie - bo taka skośna jakos zupełnie nie pasuje.. koloru włosów bym nie zmieniała bo jest bardzo ładny (ewent moze kilka jasniejszych pasemek balejazem ale napewno nie całe rozjasnione włosy) - a poza tym szkoda włosów - teraz wyglądaja na zadbane i zdrowe...
Zdecydowanie mniej opalania! jakos nie chce mi sie wierzyc że naturalnie masz taki odcień skóry (no chyba że masz w rodzinie kogoś ciemnoskórego Jasniejsza twarz będzie subtelniejsza... (to nie znaczy ze ma byc biała)mozesz troszke oczka malowac - tu chyba nie masz makijazu nie?
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 12:36   #18
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Re: co można jeszcze zrobić?

Zgadzam się z Agą, że Twoje włosy są zbyt płaskie i przylegające do głowy. Moja propozycja to podnieść je od skóry, np. przy suszeniu susarką trzymaj głowę do dołu, albo podnieś je szczotką, a jak resztę włosów chcesz mieć prostą to na pozostałą długość użyj prostownicy... odpowiedni szmapon też powinien pomóc, dobry jest Elseve dodający objętości włosom płaskim (biało-fioletowe opakowanie)
Aga BJ napisał(a):
> nie wiem czemu,ale ta fryzurka nie pasuje mi do Twojej buzi...zbyt wygładzona,przylizana.Za płasko na górze,a w okolicach żuchwy powinny być jakieś cieniowania czy pazurki.I ta grzywka-dziwnie wygląda...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-29, 13:54   #19
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: co można jeszcze zrobić?

Hej. No nie mam tu makijażu... W poniedziałek planuje iść do fryzjera, włoski cieniuję na całej dlugości grzywke troche przerobie. Wcześniejsza grzywka na prosto, kompletie mi nie pasowała. Źle się w niej czułam i przypinałam ją spinką.
Kolorku raczej nie zmienię, szkoda mi włosków.
Co do opalenizny to jest to naturlane opalanie, mam zawsze ciemną skórę, a na zdjęciach wychodzi mi ona jeszcze ciemniejsza. W rzeczywistości jestem bledsza...
Postaram się zamieścić fotkę z włosami bez prostowania...
Pozzzzzdro
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.