problem :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 19:05   #1
izunia170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Question

problem :(


mam cienkie wlosy sa one obecnie poł dlugie...a wiec tak o to moja historia..zawsze mialam wlosy farbowane na blond tzn mowie tu o pasemkach..jedank ostnio jakies 3 m-c temu wpadlam na "gienialny" pomysł ze chce zobaczyc jak mi bedzie w ciemych wlosach..wiec poszłam do mojej fryzjerki która zrobila mi cale wlosy na ciemny taki braz pomieszany z rudym nio i oczywiscie zostawila mi pare pasemek blond..jedek teraz juz nie jestem zadowolona z tej fryzury i kolo kwiecien-maj chciała bym wrócic do mojego blondu a moje wlosy po tym otsnim farbowaniu staly sie strasznie lamlize .. sa suche ... szybko sa tluste.. nio i wypadaja.. chociasz kupilam nowy szampon pantene "geste i mocne" i musze przyznac ze moje wlosy mniej wypadaja..ale jednak dalej nie maja takiej kondycji jakbym chciala..chciala bym je teraz troche odbudowac mam zamiar kupic sobie WAX moze on mi pomoze?? czy sa jesce jakies takie produkty ktore by mi pomogly?? i czy jesli je teraz odbuduje to czy potym jak pofarbuje je sobie na blond to nie wypadna mi wszytskie ? nie chciala bym zostac łysa wiem oczywscie ze jak zafarbuje je na blond to i tak one mi sie zniszcza...ale jesli bym zafarbowala tearz zniszczone wlosy i tym farbowaniem jesce bardziej bym je zniszczyla i juz wlasnie by mi wszytskie wypadly..wiec co mam robic?jakie produkty najlepiej kupic? prosze o porade z góry baaaardzo dziekuje
izunia170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 19:42   #2
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Dot.: problem :(

Ja na twoim miejscu dala bym wlosom troche odpoczac bo naprawde na stare lata zostaniesz łysa kup sobie maske lub odzywke elseve czerwony ten do włosów farbowanych..jest dobra polecam..ale takze powinnas od srodka je wzmocnic moze łykaj jakies tabletki..ja brałam silice poprawia ona kondycje włosów i skóry...czy ze skrzypu polnego wzbogacone o minerały.
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:04   #3
izunia170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: problem :(

wlasnie mam zamiar kupic soebie ten waz i skrzypowite mam nadzieje ze mi to cos pomorze bo widze inne panie sobie to bardzo chwala mam nadzieje ze to wszystko mi pomoze
izunia170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:18   #4
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: problem :(

Moze lepiej poczekaj az troche odrosna: i wtedy rozjasnij tak chyba bedzie dla nich lepiej
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.