Czy blondynka pasuja brazowe ubrania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-03, 22:23   #1
blondzia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23

Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?


Chcialabym kupic kilka ciuszkow wlasnie w kolorze brazowym ale jako nowicjuszka z tym kolorem prosze Was dziewczyny o odpowiedz: czy brazy sa dla blondynek?jesli tak to jakie odcienie?

a moze macie jakies fotki?
pzdr
blondzia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-03, 23:46   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

to zalezy jaki typem jestesjesli jestes latem, to raczej brazu nalezy unikac! naptomoast jesieni bardzo ladnie! musisz przeslac zdjecie a dziewczyny powiedza jakim typem jestes!a poza tym kilka watkow wczesniej jest mnowsto wzorow palet kolorystycznych tam sa wszystkie odcienie i kolory!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 13:34   #3
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

mnie się bardzo podobają blondynki w brązach.
Dla blondynek o chłopnym typie urody są chłodne odcienie brązu a dla tych ciepłych blondynek są ciepłe brązy

Ponizej załączam kilka fotek
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 13:40   #4
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Jestem blondynką, może dość nietypową bo naturalną i w brązach mi zdecydowanie nie do twarzy. Ale to oczywiście kwestia bardzo indywidualna
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 14:29   #5
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Hej ja jestem blondynką,co prawda mam lekki balejaż no i przyciemniam brwi henną, koleżanki przyniosły mi ostatnio za☠☠☠istą koszulę,jak ją zobaczyłam powiedziałam odpada bo to był brąz a ja nie nosze brazów, wyobraźcie sobie że jak ją przymierzyłam to od razu kupiłam. Ja jestem ciepłym typem a ta koszula była właśnie w brązowym ciepłym odcieniu, rewelacyjny kolor taka czekolada na gorąco.Pozdr.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 14:33   #6
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Ja natomiast zauważyłam, że większośc blondynek to Lata - a im ładnie w niebieskim. Strasznie podobają mi sie połączenia niebieskiego z brązowym. Może coś takiego byloby dobre, ale niebieski oczywiście musi być przy twarzy, brąz niżej. Z tym że to jest wersja dla typu Lato, a ty możesz byc Wiosną, blondzia. Najlepiej by bylo jakbyś dała zdjęcie Pozdrawiam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 15:02   #7
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Do Louie

Hej! Widzę,że bardzo się interesujesz typami kolorystycznymi i masz chyba niezłe oko. Szkoda,że nie było cię jeszcze na forum, jak próbowałyśmy odnaleźć mój typ urody. Mam w związku z tym małe pytanko: czy, jeśli masz czas, nie chciałabyś zajrzeć do mojego wątku (dawno już spadł, tu jest link
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1104852442) i powiedzieć, czy zgadzasz się z pozostałymi, że jestem Latem? Muszę wybrać nowe okulary i nie chciałabym popełnić tu błędu, bo to inwestycja na kilka lat (makijażem mniej sie przejmuję, bo to łatwiej zmienić). Byłabym ci baaaardzo wdzięczna!!! Mam nadzieję,że pozostałe Wizażanki nie pogniewają się,że zasięgam dodatkowych opinii, a Blondzia wybaczy mi,że zadaję prywatne pytania w jej wątku.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-04, 15:14   #8
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Do Louie

Jejku... miło to słyszeć Ale z drugiej strony aż czuję wielkie brzemię odpowiedzialności Zaraz zajrzę do tego wątku, poczytam, popatrzę i powiem co myślę, tylko na wstępie zaznaczam, że nie jestem nikim kto zajmuje się tym zawodowo, jedynie "hobbystycznie".
Nie wiem, czy niestety czy "stety", ale wyrobiłam już u siebie coś takiego, że określam wszystkich - jakim kto jest typem - począwszy od przypadkowych osób spotkanych w miejscu, gdzie mi się nudzi, na przystanku, w tramwaju itp. a skończywszy na tych z którymi obcuję codziennie - rodzina, przyjaciele
Pozdrawiam i zagłębiam sie w załozony przez Ciebie wątek
PS. Czy mogę odpisać Ci na maila? Jakoś tak byłoby mi wygodniej, nie chce wyciągać starych wątków
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 15:25   #9
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Do Louie

Nawet wolałabym na maila, właśnie dlatego,żeby nie wyciągać go do wierzchu. Dużo tam tego, ale będę wdzieczna ogromnie.Z góry dziękuję
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 15:35   #10
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Brazy sa jak najbardziej dla blondynek Najlepiej dobierzesz odpowiedni dla Ciebie odcien brazu przymierzajac ubrania po prostu.
Wklejam kilka zdjec
Dodam jeszcze, ze braz mozna laczyc z rozem np - fajnie wyglada
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 15:54   #11
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Pewnie ze jak najbardziej dla blondynek - i to nie tylko ciepłych ale tez zimnych.. lata maja w palecie bardzo duzo fajnych brazów - które spokojniemoga przy twarzy nosić.. I ch brazy mogą byc ciemniejsze od brazów wiosen które najbardziej lubia takie odcienie typu kawa z mlekiem. Brązy wiosny najczesciej wpadają lekko w miodowy, bursztymn a zimne zawieraja w sobie nieco rózu.. Zima nosi tylko bardzo ciemny brąz - prawie czarny a jesien - wiadomo - brąz to jej zywioł
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-04, 16:05   #12
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

tu paleta dla wosny i lata - dosyc dobrze te brazy pokazane choc dla wiosny tyle co kot napłakał - ale od razu widac róznicę w odcieniu
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 17:21   #13
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

GrLouie napisał(a):
> Ja natomiast zauważyłam, że większośc blondynek to Lata - a im ładnie w niebieskim. Strasznie podobają mi sie połączenia niebieskiego z brązowym. Może coś takiego byloby dobre, ale niebieski oczywiście musi być przy twarzy, brąz niżej. Z tym że to jest wersja dla typu Lato, a ty możesz byc Wiosną, blondzia. Najlepiej by bylo jakbyś dała zdjęcie Pozdrawiam

ja jestem blondynką tylko włąściwie to nie widadomo czy lato czy wiosna mam brązową kurteczkę i spodnie ( w kolorze mlecznej czekolady) i bardzo dobrze mi w tych kolorkach,nie lubie natomiast niebieskiego i unikam,a jednak podobają mi sie brązowo niebieskie kombinacje typu:bluzka+bezrękawnik i chyba sie skuszę
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 17:26   #14
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Jestem blondynką i uwielbiam brąze i beże. Wsapniale sie czuję w tych kolorach!!!
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 18:24   #15
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

Brazy dla blondynki...

Edytowane przez mona1978
Czas edycji: 2006-01-23 o 20:49
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-04, 21:57   #16
mootylki
Raczkowanie
 
Avatar mootylki
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 87
Re: Czy blondynka pasuja brazowe ubrania?

hmm wydajemi sie, ze kiedy cos kupujesz i mierzysz, to sama najlepiej widzisz jak wygladasz a co najwazniejsze wiesz tez jak sie w tym czujesz nawet w typowych dla nas kolorach czasem wygladamy jakos "nie tak" z reszta w zamieszczonych przez dziewczyny fotkach wlosy blond calkien niezle sie komponuja z brazem
__________________
minuta smutku zabiera ci 60 sekund szczęśćia!
mootylki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.