Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 00:31   #1
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108

Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)


Dzisiaj stojąc w ogromnej kolejce do kasy, zauważyłam na półkach coś nowego - Dove Sunshine Body Lotion. Jest to balsam brązujący, codzienne stosowanie ma zapewnić nautralną, zdrową opaleniznę - cena 5 eu za butelkę 250ml. Z tego co się zdążyłam zorientować produkt nie jest chyba dostępny w Polsce, dlatego zakładam wątek tutaj. Dove ma raczej dobre balsamy, jestem ciekawa jak jest z tym, czy ktoś może używał, jakieś opinie? Nie chciałabym się naciąć Rzecz wygląda interesująco
Link z opisem http://www.cosmoty.de/news/497/
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 00:50   #2
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Oooo, nawet nie wiedzialam, ze takie cos istnieje Dzieki za informacje Na pewno wyprobuje i zdam relacje, czy warto
Pozdrawiam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 00:54   #3
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

pierwsze slysze,tutaj w tych zapyzialych Stanach na pewno go nie bedzie,tak jak nie bylo tego z drobinkami,,albo ja jestem slepak i go nigdzie nie moge znalezc

Jola cudny avatar
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 00:58   #4
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez sunapee
Jola cudny avatar
Dziekuje Wlasnie probuje go dopracowac, ale cos mi nie wychodzi A ja perfekcjonistka jestem
Mialo mnie tu juz nie byc, ale ciagle cos mnie zatrzymuje i ... wciaz jestem
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:25   #5
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez sunapee
pierwsze slysze,tutaj w tych zapyzialych Stanach na pewno go nie bedzie,tak jak nie bylo tego z drobinkami,,albo ja jestem slepak i go nigdzie nie moge znalezc

Jola cudny avatar
Jest w USA
http://www.dove.us/your_skin/energy_...ing_lotion.asp

Ja go jeszcze nie uzywalam, ale chyba zalatwie, niedlugo mi sie wreszcie skoncza zapasy Tez sie nim zainteresowalam, jak znalazlam na stronie niemieckiej Dove. Ja chyba napisze do nich @ zeby mi przyslali próbe, napewno to zrobia
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:42   #6
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

bunny-pie nie wiem czy Dove ma próbki balsamów, nawet gdyby, to taki balsam chyba trzeba trochę używać zanim zobaczy się efekty Moje wrodzone lenistwo nie pozwala mi kupić go w ciemno, jak się okaże że z poświęceniem będę się nim maziała dwa razy dziennie i nic z tego nie wyniknie Ciekawe, że są dwie wersje - do cery jasnej i ciemnej. Może to bardziej samoopalacz niż balsam, sama nie wiem. W te wszystkie brązujące cudeńka nie wierzę, nigdy nie widziałam efektu, ale Dove to Dove, chyba się jednak skuszę
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 13:22   #7
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Musze go wyprobowac skoro brazujacy...Ostatnio chyba nawet gdzies mi smignal przed oczami,ale myslalam,ze to kolejny rozswietlajacy i nie przyjrzalam mu sie blizej.
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 11:49   #8
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Kupilam ten balsam...Jesli ktos pamieta Sopot z Ziaji to Dove jest taki sam,moze tylko mniej sierdzi jak juz jest na skorze...Uzylam go wczoraj,a dzis mam smugi przy nadgarstkach-myslalam,ze bedzie lepszy i ten zapach-dla mnie straszny
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 16:16   #9
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Jest w USA
na na na na na na bede testowac,jak mi sie Jergens skonczy
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 16:26   #10
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Dzieki Majka W takim razie sie zastanowie, czy go w ogole kupic Mam jeszcze 3 Sopoty Ziaji, jeden Bebe i kilka samoopalaczy Kiedy ja to wszystko zuzyje
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 17:49   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Wiecie co tak sie wszyscy Ziaja zachwycali, a dla mnie to porazka. Ja wogole nie mam doswiadczenia z takimi balsamami, ale zapytam sie, czy mozecie cos polecic? Z tych dostepnych w Niemczech i tych polskich, ktore warto kupic? Ziaja niby miala dzialac, ale nie widzialam rezultatu, za to na przesuszonej skorze kolan robila zolte plamy i z czasem wysuszala skora, smierdzac coraz bardziej. Wiec kochane wizazanki poleccie cos dla bladziochy, co bym miala na lato, zeby nogi takie biale nie byly. Balsam ma naprawde podbrazowic(murzynka nie chce byc, nie chce byc porostu taka biala, majka mnie juz na zywo widziala, to moze potwierdzic, ze ja strasznie jasna jestem), do tego ma nawilzac, moze lekko natluszczac i ma nie smeirdziec jak samoopalacz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 21:01   #12
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Wiecie co tak sie wszyscy Ziaja zachwycali, a dla mnie to porazka. Ja wogole nie mam doswiadczenia z takimi balsamami, ale zapytam sie, czy mozecie cos polecic? Z tych dostepnych w Niemczech i tych polskich, ktore warto kupic? Ziaja niby miala dzialac, ale nie widzialam rezultatu, za to na przesuszonej skorze kolan robila zolte plamy i z czasem wysuszala skora, smierdzac coraz bardziej. Wiec kochane wizazanki poleccie cos dla bladziochy, co bym miala na lato, zeby nogi takie biale nie byly. Balsam ma naprawde podbrazowic(murzynka nie chce byc, nie chce byc porostu taka biala, majka mnie juz na zywo widziala, to moze potwierdzic, ze ja strasznie jasna jestem), do tego ma nawilzac, moze lekko natluszczac i ma nie smeirdziec jak samoopalacz.
Jejkuu, ale masz wymagania Zartowalam
Ja wlasnie skusilam sie na ten Sopot po przeczytaniu tych wszystkich zachwytow, ale tez nie jestem zadowolona. Smierdzi potwornie, a kolor taki sobie. Ja tez blada jestem i uzywam roznych samoopalaczy. Jak nie chce byc za ciemna, to mieszam z balsamem do ciala Moge Ci polecic samoopalacz do nog Garniera z drobinkami http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4958 Jak dla mnie swietny, tylko beznadziejnie sie wciera To bardziej dla "zaawansowanych" A drugi moj ulubiony to Yves Rocher http://www.yves-rocher.de/shop_app/a...rticleNo=78302

Pozdrawiam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 21:47   #13
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Moczylam sie prawie przez godzine w wannie,a zolte pazurki mam nadal,tak sie opalilam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 22:45   #14
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Majka ostudziłas nieco mój zapał. Można wiedziec jaką wersję miałaś - dla cery jasnej czy ciemnej? Swoją drogą myślałam, że Dove to coś lepszego i przynajmniej nie będzie śmierdziało, a tu proszę Czyżbym miała zaosczędzić 5 eu
__________________
...kogo więcej - ten ma rację...
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 22:58   #15
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

No tez mialam Sopot i dopiero po 3,4 razie bylo widac lekkie sciemnienie skóry :/
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 07:49   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Jejkuu, ale masz wymagania Zartowalam
Ja wlasnie skusilam sie na ten Sopot po przeczytaniu tych wszystkich zachwytow, ale tez nie jestem zadowolona. Smierdzi potwornie, a kolor taki sobie. Ja tez blada jestem i uzywam roznych samoopalaczy. Jak nie chce byc za ciemna, to mieszam z balsamem do ciala Moge Ci polecic samoopalacz do nog Garniera z drobinkami http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4958 Jak dla mnie swietny, tylko beznadziejnie sie wciera To bardziej dla "zaawansowanych" A drugi moj ulubiony to Yves Rocher http://www.yves-rocher.de/shop_app/a...rticleNo=78302

Pozdrawiam

Jola dzieki za typ, tylko ze ja naprawde mam wymagania i to juz nie jest zart hihihi. Wolalabym balsam, bo samoopalaczami nie przepadam, a balsamuje sie codziennie po kapieli czy prysznicu wiec balsam jak znalazl by byl, tylko zeby nie mial dodatku smaoopalacza bo nie chce zeby smierdzial, bo ja tylko na noc takie specyfiki uzywam. Jak na balsam przystalonie musze byc podkoloryzowana juz po jednej aplokacji, moga to byc i 4-ry, ale zeby cos bylo i przy codziennym balsamowaniu sie wkoncu cos bylo widac. Opalenizny jako takiej nie chce, chce poprostu miec ladny kolor skory, a nie taki blady czyli taki jak ma wiekszosc ludzi jak jest nie opalona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:02   #17
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

No dostalam odpowiedz od Dove, ze Leider nie verschickuja Produktproben :/
Ale zachecali mnie do zarejstrowania sie na jakas gazete w której sa nieraz próbki :/
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:24   #18
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez courtney7
Majka ostudziłas nieco mój zapał. Można wiedziec jaką wersję miałaś - dla cery jasnej czy ciemnej? Swoją drogą myślałam, że Dove to coś lepszego i przynajmniej nie będzie śmierdziało, a tu proszę Czyżbym miała zaosczędzić 5 eu
Mam dla cery ciemnej...
Balsam w opakowaniu pachnie ladnie,tylko po nalozeniu na skore jest juz gorzej,szczegolnie na dloniach,smierdzi jak sopot...
Ale efekt jest i to po pierwszym uzyciu dosyc mocno mnie chwycilo...
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:45   #19
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Jola dzieki za typ, tylko ze ja naprawde mam wymagania i to juz nie jest zart hihihi. Wolalabym balsam, bo samoopalaczami nie przepadam, a balsamuje sie codziennie po kapieli czy prysznicu wiec balsam jak znalazl by byl, tylko zeby nie mial dodatku smaoopalacza bo nie chce zeby smierdzial, bo ja tylko na noc takie specyfiki uzywam. Jak na balsam przystalonie musze byc podkoloryzowana juz po jednej aplokacji, moga to byc i 4-ry, ale zeby cos bylo i przy codziennym balsamowaniu sie wkoncu cos bylo widac. Opalenizny jako takiej nie chce, chce poprostu miec ladny kolor skory, a nie taki blady czyli taki jak ma wiekszosc ludzi jak jest nie opalona.
No to w takim razie polecam Bebe Holiday Skin http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10456 W PL znany jako J&J. Zebral bardzo dobre recenzje, tu na Wizazu takze. Mnie jednak nie zachwyil. Lubie szybko widziec efekty, a po tym balsamie musialam czekac kilka dni, zeby cokolwiek zobaczyc Ale jesli Tobie to nie przeszkadza, to powinnas byc zadowolona Maja tez krem do twarzy z tej serii, jeszcze nie probowalam, ale pewnie niedlugo to zrobie

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Ale zachecali mnie do zarejstrowania sie na jakas gazete w której sa nieraz próbki :/
A co to za gazetka?? To moze tez skorzystam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 08:10   #20
ocia
Raczkowanie
 
Avatar ocia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 67
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Wczoraj zakupilam owy balsam DOVE (ciemniejszy).Jak wczoraj zrobilam test na kawalku mojej skory to efekt jak po samoopalaczu(ale moze za duza warstwe dalam),dzisiaj sie cala wysmarowalam.Napisze za pare godzin jaki efekt.
No pachniec to on nie pachnie,ale w koncu to brazujacy to raczej normalny zapach.
ocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 08:22   #21
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

a wiecie co mnie zastanawia dziewczyny? ?? jak stosowac balsam brazujacy,tzn wiem jak ale nie wiem No bo tak,na dekolt i ramiona stosuje balsam z kwasami,na nogi,tylek i brzuch balsam ujedrniajacy,to kiedy mam ten brazujacy stosowac? Kilka miesiecy temu stosowalam tylko brazujacy wiec nie bylo problemu,ale teraz szczerze mowiac to mam zagawozdke Smarowac nim na koncu jakos mi sie nie widzi,bo wtedy to juz bite 2 godziny musialabym w lazience siedziec,zanim mi sie to powchlania....no nie wiem.Dziewczyny napiszcie jak Wy to robicie??
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 19:52   #22
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

courtney7 wybacz ze sie podpinam pod twoj watek .
Chcialabym zapytac dziewczyn z Niemiec,ktory balsam tego typu jest wart kupna? Jeszcze nigdy nie kupowalam tu takich rzeczy,wiec nie mam pojecia co jest dobre.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 20:36   #23
ocia
Raczkowanie
 
Avatar ocia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 67
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Minelo juz pare godzin wiec opisuje efekt.Dla mnie OK fajny delikatny braz(tylko raz uzyty), a zapach jak to zapach podobny do SOPOTU ale co tam liczy sie efekt. Chociaz jako balsam powinnien miec jakis przyjemny zapaszek.Ale....nie ma idealnych.......
ocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 22:00   #24
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez stowka
courtney7 wybacz ze sie podpinam pod twoj watek .
Chcialabym zapytac dziewczyn z Niemiec,ktory balsam tego typu jest wart kupna? Jeszcze nigdy nie kupowalam tu takich rzeczy,wiec nie mam pojecia co jest dobre.
Jesli chodzi Ci o balasmy brazujace, to mnostwo osob sie zachwycalo Bebe Holiday Skin, ale jak juz wyzej pisalam, mnie nie zachwycil wcale Smarowalam sie nim kilka dni z rzedu i tylko lekko bylo widac jakies przyciemnienie skory Dlatego wole samoopalacze, jezeli nie chce zbyt mocnego efektu - mieszam z balsamem do ciala Innych balsamow brazujacych, dostepnych w DE nie probowalam
Jesli interesuja Cie samoopalacze, to polecam kilka:
- Yves Rocher Moje ostatnie odkrycie
- Dior Bronze Baaardzo fajny, tylko ta cena
- Garnier Ciezko sie rozprowadza, ale jak juz sie dojdzie do wprawy
- L'oreal Sublime Bronze Fajny kolor i nie ma zbyt intensywnego samoopalaczowego zapachu
Mam nadzieje, ze troche pomoglam

Pozdrawiam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 11:30   #25
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Dzieki za pomoc,ale szukam wlasnie balsamu brazujacego.O Bebe czytalam w KWC i chyba nie zaryzykuje jego kupna. A co do samoopalaczy to nie zdradze nigdy (chyba) Daxa w piance.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 12:24   #26
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove - balsam brązujący - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Cytat:
Napisane przez stowka
Dzieki za pomoc,ale szukam wlasnie balsamu brazujacego.O Bebe czytalam w KWC i chyba nie zaryzykuje jego kupna. A co do samoopalaczy to nie zdradze nigdy (chyba) Daxa w piance.
Ja wlasnie robie drugie podejscie do Bebe bo mam ponad pol butelki jeszcze A o Daxie tez duzo czytalam i podobno jest to jeden z najlepszych samoopalaczy Juz od dawna mam zamiar go wyprobowac, ale jak jestem w PL, to nigdy nie pamietam, zeby go kupic
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 13:11   #27
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Dove -

Dziewczyny,jak juz jestesmy przy Dove,to mam pytanie czy ktoras z Was ma juz serum do pielegnacji dekoltu,bo zastanawiam sie czy warto kupic http://www.cosmoty.de/news/496
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 18:31   #28
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Dove -

Ja zaopatrzylam sie dosc dobrze w Daxa. Mam 2 calutkie buteleczki jeszcze . I powiem ci jeszcze,ze te dobre opinie o nim wcale nie sa przesadzone.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 19:04   #29
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Dove -

majka a co na nim pisze? bo ja szukam czegos do biustu, teraz po zaprzestaniu karmienia, mogalabym cos uzywac. wykonczylam niedostepny juz krem Bioptimale od YR, a jego nasteoca nie ma dobrych opinii, a ja jakas taka przekonana, ze zwykly balsam to nie to samo co produkt specjlanie na te okolice.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 22:34   #30
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Dove -

Cytat:
Napisane przez *majka*
Dziewczyny,jak juz jestesmy przy Dove,to mam pytanie czy ktoras z Was ma juz serum do pielegnacji dekoltu,bo zastanawiam sie czy warto kupic http://www.cosmoty.de/news/496
Nawet nie wiedzialam, ze cos takiego jest Poczekam na jakies recenzje, bo mi juz od nadmiaru kosmetykow szafa peka

Cytat:
Napisane przez stowka
Ja zaopatrzylam sie dosc dobrze w Daxa. Mam 2 calutkie buteleczki jeszcze . I powiem ci jeszcze,ze te dobre opinie o nim wcale nie sa przesadzone.
To ja tez go chce A do Polski najwczesniej w maju jade
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.