Kilka pytań o Glyco-A - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 12:10   #1
clarisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 24
GG do clarisa
Question

Kilka pytań o Glyco-A


Witam
Mam kilka pytań odnośnie Glyco A
Używam go od kilku dni i zastanawiam się czy pomoże mi na czerwone ślady po trądziku bo zazwyczaj czytałam o ciemnych przebawieniach jak np. brązowe plamy itp.a ja mam czerwone i to bardzo Moje kolejne pytanie to kiedy odstawić ten produkt zaznaczam że używam go od lutego a dokładnie od 8 .02 (tego roku)
i ostanie pytanie jaki jest waszym zdanie dobry krem z filtrem ktorego używacie razem z glyco a ??aha i jeszcze jedno czy po zakończeniu używania go będe mogła w lat przebywać na słońcu a szczegłonie chodzi mi o (basen)oczywiście nie leżenia jak placek aby sie opalic ale jak grac spacerować itp
Sorki że mam tyle pytań Ale ciągle sie nad tym zastanawiam

DZIEKUJE ZA KAŻDĄ ODPOWIEDZ)
clarisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 12:26   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: kilka pytań:))

Cytat:
Napisane przez clarisa
Witam
Mam kilka pytań odnośnie Glyco A
Używam go od kilku dni i zastanawiam się czy pomoże mi na czerwone ślady po trądziku bo zazwyczaj czytałam o ciemnych przebawieniach jak np. brązowe plamy itp.a ja mam czerwone i to bardzo Moje kolejne pytanie to kiedy odstawić ten produkt zaznaczam że używam go od lutego a dokładnie od 8 .02 (tego roku)
i ostanie pytanie jaki jest waszym zdanie dobry krem z filtrem ktorego używacie razem z glyco a ??aha i jeszcze jedno czy po zakończeniu używania go będe mogła w lat przebywać na słońcu a szczegłonie chodzi mi o (basen)oczywiście nie leżenia jak placek aby sie opalic ale jak grac spacerować itp
Sorki że mam tyle pytań Ale ciągle sie nad tym zastanawiam

DZIEKUJE ZA KAŻDĄ ODPOWIEDZ)

Tak szczerze powiedziawszy na wszystkie twoje pytania jeśli zastosujesz wyszukiwarkę otrzymasz odpowiedź .

Ale po krótce:

Czerwone to tzn. pewnie są świeże więc możesz używać,
Odstawić na późną wiosnę i lato, (choć ja używam filtrow) i latem nic mi nie przybyło przebarwień a używałam glyco_a.
Filtr niestety sama musisz dobrać, bo co cera to inna reakcja, ja używam biodermy ale wizażanki chwalą avene.
Na słońcu bądź ale używaj wysokich stabilnych filtów i jak będzie konieczność reaplikuj.


Teraz ja zadam pytanie: CZY TO TWÓJ PIERWSZY KWAS?????????
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:58   #3
clarisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 24
GG do clarisa
Dot.: kilka pytań:))

Teraz ja zadam pytanie: CZY TO TWÓJ PIERWSZY KWAS?????????

Używałam już acne derm ale nie pomogło mi więc przeżuciłam sie na glyco a
clarisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.