czy któras z was używała może juz balsamu do włosów z nowej serii Gliss Kur AROMA Shwarzkopf?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-21, 18:56   #1
dufinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 31

czy któras z was używała może juz balsamu do włosów z nowej serii Gliss Kur AROMA Shwarzkopf??


dufinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 18:58   #2
dufinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 31
Re: czy któras z was używała może juz balsamu do włosów z nowej serii Gliss Kur AROMA Shwarzkopf??

chodzi o nową serie--różowa i pomarańczowa---do wlosów zmęczonych i osłabionych(chyba),a druga do zniszczonych. Jezeli uzywałyscie to jakie wrażenia???
dufinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 19:55   #3
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: czy któras z was używała może juz balsamu do włosów z nowej serii Gliss Kur AROMA Shwarzkopf??

Ja mam tą różową.Nie była tania-kosztowała 23 zł.
W sumie żadna rewelacja,zwykła maseczka do włosów,ma raczej działanie aromaterapeutyczne.Fataln ie że trzeba ja trzymać na włosach aż 15 minut.Szkoda kasy na nią,za ta cenę mozna kupić coś lepszego.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 08:49   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: czy któras z was używała może juz balsamu do włosów z nowej serii Gliss Kur AROMA Shwarzkopf??

Podbijam, bom też zainteresowana, chociaż bardziej tą pomarańczową serią. Różowa pachnie dla mnie identycznie jak seria z jedwabiem, a tego zapachu nie lubie Ale to tylko moje subiektywne odczucia po niuchaniu butelki z szamponem w sklepie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 09:06   #5
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Timotei z mleczkiem migdalowym i wanilią

Ja tak trochę nie na temat, ale też o nowościach "do włosów' a mianowicie o szmponie i odzywce Timotei z mleczkiem migdałowym i wanilią do włosów suchych , zniszczonych.
Odradzam tę serie. Wanilię widziała chyba przez szybę. Pachnie głownie gorzkimi migdałami, a po pewnym czasie przypomina też pistacje(kolor również zielony!!!!) miło się nią myje(pieni się, sliski) ale niestety wysusza włosy, a co gorsza powoduje u wrażliwcow jakieś podraznienia skóry glowy...Szkoda, bo seria wyglądała na fajną, a niestety fajna nie jest...Także , ja ostrzegam!))0
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.