Zakupowe plany na wiosnę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 19:12   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

Zakupowe plany na wiosnę.


Mam serdecznie dosyć zimy. Nie cierpię zimy. Ale żeby było śmieszniej- w zasadzie wszystkie moje ukochane zapachy są właśnie zimowe. Czymś jednak trzeba wiosną pachnieć. W tym roku planuję zakup Tendre Poison lub Cabotine de Gres. Myślę, że na wiosenną pobudkę będą w sam raz. A czy wy myślicie już o wiosennych zakupach?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:16   #2
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Koniecznie MyQueen - jakby nie było fiołki - tak ociągam sie i ociągam z kupnem (głównie ze względów finansowych - ale teraz mam prackę, więc pieniądze będą), ale tym raze to jest mus.
No i może Pure Poison - też mi się wiosennie kojarzy.
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:18   #3
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Ja ostatnio kupiłam Champs Elysees (jedyny zapach, którego 3 buteleczki zużyłam) 50 ml za 99 w Rossmanie - nie planowałam, ale to grzech nie kupić za taką cenę ;-)...dziś dostałam z wymiany od Meriamon Azzura - tez bardziej wiosenny niz zimowy i jeszcze Paris YSL po okazyjnej cenie kupiony na wiosnę czeka. Ale kusi mnie jeszcze coś swiezego, kwiatowego, wiosennego...kusi mnie Stella Rose Absolute i moze Burberry któryś....Oj, kobiety nie mogę tych waszych opisów czytać, bo szafka się zapełnia ekspresowo ;-)))
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:30   #4
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

No właśnie. Chcę już pozbyć się tych warstw ubrań, ale z drugiej strony szkoda mi będzie odłożyć na dalszy plan wszystkie te moje "ocieplacze". Ale z kolei tęskni mi się juz bardzo za Miracle, który czeka na cieplejsze dni na półce, Manifesto (mmm ta bazylia!), Cerruti Image (chociaż w zimie się z nim nie pożegnałam definitywnie), bez... wszystkie te zielone herbaty, bambusy....
I chciałabym zakupić nareszcie Lanvin Eclat d'Arpege! Albo może nawet ogródek nad Nilem.... ciekawe czy znowu mój rozsądek weźmie górę?
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:51   #5
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Mam nadzieję, że moim zapachem na wiosnę będzie Duende, które leci właśnie do mych rąk stęsknionych A poza tym podobnie, jak Koko: krążę myślami wokół Tendre Poison- śliczna zieloność z niego wypływa, Cabotine- nie znam, ale stosowny wątek baaardzo mnie zainspirował... Rzutem na taśmę być może skuszę się na Nature Yves Rochera, bo mi cwaniaki przysłali wczoraj ofertę_nie_do_odrzucenia, hłe hłe... Nie wspominam już o ich pięknym zapachu Ming Shu, który leżakuje w szufladzie i oczywiście Pur Desir de Lilas, które pokochałam od pierwszego powąchania i które idealnie pasuje do szwedzkiej wiosny W zeszłym roku, gdy byłam tu po raz pierwszy, Szwecja była wprost zalana kwitnącymi krzakami bzów... a zapach roznosił się w powietrzu, które jest tu niezwykle czyste, roznosi aromaty kwiatów na kilkanaście metrów... mówię Wam, raj na kółkach
Ehhh, rozmarzyłam się...
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:58   #6
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Ja ostatnio kupiłam Champs Elysees (jedyny zapach, którego 3 buteleczki zużyłam) 50 ml za 99 w Rossmanie - nie planowałam, ale to grzech nie kupić za taką cenę ;-)...dziś dostałam z wymiany od Meriamon Azzura - tez bardziej wiosenny niz zimowy i jeszcze Paris YSL po okazyjnej cenie kupiony na wiosnę czeka. Ale kusi mnie jeszcze coś swiezego, kwiatowego, wiosennego...kusi mnie Stella Rose Absolute i moze Burberry któryś....Oj, kobiety nie mogę tych waszych opisów czytać, bo szafka się zapełnia ekspresowo ;-)))
Hej ,Agnieszko fajnie ,że udało Ci się wreszcie dorwać Pola Elizejskie w Rossmanie
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 20:18   #7
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Dzięki Lolu...to własciwie dzięki Tobie zwracałam szczególną uwagę na promocje w Rossmanie...Cena faktycznie rewelacyjna - za taką to nawet na allegro nie ma szans na 50 ml. Pozdrawiam
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 21:18   #8
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

O, a ja mam całe mnóstwo wiosennych zapachowych marzeń
Do niedawna myślałam, że lubie tylko zapachy słodkie, orientalne, ocieplające, ale co za dużo to niezdrowo i już ciągnie mnie do bardziej kwiatowych woni i nieco lżejszego kalibru.
Na ten moment mam cztery takie marzenia, a że urodziny niedługo, potem też na wiosnę imieniny, to może na coś się załapię: Dune, bo to moje ostanie odkrycie i ciągle jestem pod wrażeniem, dawno nic mnie tak nie zachwyciło, Narciso, Stella klasyczna i Le Feu Light, taki subtelny, radosny i wesoły zapach...
Ech, widziałam na Polsacie, że w sobotę kumulacja - trzeba by coś wysłać...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:20   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

A ja naprawdę bardzo lubię zimę Nawet tak mroźną jak teraz, ot czuję pewien sentyment! A co do zakupów wiosennych... wkleję co napisałam ostatnio na gazetowym forum
Dzięki dobrym mocom osiągnęłam już stan zapachowego spokoju i nie planuję nic
kupować, ba! Ja naprawdę nic nie kupuję kolekcja moja jest dość bogata i nie
odczuwam potrzeby powiększania tejże, ufff... Nie będę w zasadzie nic na wiosnę
kupować, bo mam już wystarczająco dużo zapachów - mogę powiedzieć co będę nosić
- Narciso Rodriguez edt i wersję musc oil (kusi mnie kupno edp ciągle), Lovely
Sarah Jessica Parker, na wiosnę czeka klasyczny kwiatowy Chaumet i L'eau
Chaumet, zielone Les Belles i Chopard Pink Diamond, klasyczne In Love Again
(ciągle mam ochote na wersję Fleur de Passion). W ogóle czekam na wyższe
temperatury bo moje ulubione kwiatowe zapachy giną w tym mrozie - mam na myśli
Abril, So Pretty Cartier, Eternity klasyczne i limitowane.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:24   #10
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Na wiosne czeka juz zapach Origins o wiele mowiacym tytule "Spring Fever" jest mocno cyrusowy, ba! wlasciwie cytrynowy! Moja kolejna butelka.
Za dwa miesiace bede na dluzej za granica, wiec juz ciulam walute, zeby moc ze spokojem serca i portfela, pobuszowac wsrod niedostepnych w Polsce zapachow.
Ale mysle, ze na wiosne calkiem calkiem bedzie tez "I love love" Moschino i kwiatowy "O oui" Lancoma ale Prada i Keiko Micheri beda zmuszone zapasc w sen wiosenno-letni-wczesnojesienny
Byle do wiosny!

Smoczyco, jaka jest ta SJP? Przypomnialo mi sie, bo ogladalam ostatnio caly 6ty sezon SATC, gdzie Carrie romansuje z Barysznikowem i jedzie do Paryza!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 21:39   #11
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Na mnie czeka In love again.Choc przyznam ,że czasem w zimie użyje dla przyjemności, z tęsknoty.Paczucha z nową dostawą dojdzie w marcu.Mam nadzieje że będą tam niespodzianki ale In love..napewno dostane znowu bo boimy się że niedlugo będzie niedostepne.

I korci mnie urocze Flowerbomb kwitnące szaleństwo tak pieszczotliwie nazywam ten zapach.Naprawde wiosenny
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 07:15   #12
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Ja chomikuję na wiosnę Baby Doll i That's Amore . Nie pogardziłabym Pure Poison, które być może sobie kupię. Na 100% nabędę natomiast biały stożek KRIZIA - ten zapach mnie tak zaczarował , że nie mogę przestać o nim myśleć . Może nie aż tak wiosenny, ale muszę go mieć.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:09   #13
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

A ja pewnie zaczaję się na Mauboussin choć bardzo ciężko je dostać.Innym moim marzeniem jest zapach Un Jardin Sur De Nil Hermesa choć ten bardziej pasuje mi na upały(w ostatnich latach upały wiosną to rzecz bynajmniej częsta)Na wiosenne chłodniejsze dni i wieczory marzy mi się In Black Jesus Del Pozo-naprawdę mnie opętał ten zapach.I to na razie tyle
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:29   #14
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

U mnie na wiosnę też czeka Baby Doll. A tak poza tym, to także zainteresowała mnie My Queen, chyba mam słabość do Alexa .
Krizia zainteresowała mnie już jakiś czas temu, ale kiedy jestem w perfumerii jakoś nie mogę do niej dotrzec, znajdzie się zawsze coś innego co próbuję. Trzeba w końcu powąchać . HOMYCZKU , jest bardzo świeża? Mam nadzieję, że nutka orientalna jest wyczuwalana.
Spodobał mi się także skład Lanvin Eclat D'arpage, o którym pisze Olcia7, ale też jeszcze nie znam. Olcia, co z bzem w tych perfumach, jest wyrażny? Bo właśnie głównie ze względu na niego zainteresowałam się tym zapachem.
Kusi mnie też L'eau d'Issey ze względu na wyczuwalną frezję
No i Burberry Brit Red. Bardzo mnie do siebie przyciąga ta czerwona butla.
Ale pewnie i tak będę musiała dokonać cięzkiego wyboru, bo prawdopodobnie będę mogła pozwolić sobie na 1, góra 2 flakoniki, bo mam jeszcze do nadrobienia zimowe zapachy od jakiegos czasu czeka na zakup wymarzona Theorema (tak ją pokochałam, że MUSZĘ ją w końcu mieć, mam nadzieję, że w przeciągu 2 tygodni się to spełni ), Desnuda czeka w kolejce (poznana dzięki SzumaczkowI piekny zapach i trwały na mnie jak żaden inny). No i zastanawiam się ciągle nad Apparition Ungaro (tak pięknie pachnie na szaliku od 2 miesięcy ) Nie wiem tylko, jak te słodkie, ciepłe malinki bedą pachniec na wiosnę.
Wracając do tematu, to pewnie będę pachnieć na wiosnę perfumami z moimi ulubionymi kwiatami w składzie : frezją, bzem i fiołkami , na pewno będą to też zapachy z lekką ciepłą nutą, bo na tą prawdziwą, ciepłą wiosnę czekamy dość długo przieceż i mam jednak potrzebę otulenia się czymś lekko ciepłym
Pozdrawiam
P.S. Ja zimę lubię
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 08:57   #15
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Jeszcze nie czuję tego impulsu wiosny, nowego życia, pobudzenia i nadziei... Ale mam nadzieję, że niedługo, jeszcze ze 2-3 tygodnie i zacznę bardzo tęsknić Wśród moich zapachów nie ma w zasadzie nic odpowiedniego na tę porę...no moooże Addict Fraiche, Champagne YSL, Extravagance Givenchy... Ale to nie do końca to, o czym marzę...Sama nie wiem, o czym - chciałabym J'adore, ale w wersji perfum, a to droga bajka (poznałam dzięki Evee ), czekam na jakieś zauroczenie Ale wiem na pewno, że nie obejdzie się i bez Light Blue Mam wielki sentyment do tego zapachu.
Najbardziej marzę o czymś o zapachu frezji i świeżych soczystych łodyg kwiatów...
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 09:20   #16
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Krizia zainteresowała mnie już jakiś czas temu, ale kiedy jestem w perfumerii jakoś nie mogę do niej dotrzec, znajdzie się zawsze coś innego co próbuję. Trzeba w końcu powąchać . HOMYCZKU , jest bardzo świeża? Mam nadzieję, że nutka orientalna jest wyczuwalana.
Nie jest to typowy "świeżuch" z pewnością. Uderza bardziej mieszanką przypraw niż kwiatów czy owoców. Jest trochę w orientalnym klimacie, ale bez żadnego kadzidła. Pikantny, niegrzeczny, zmysłowy. Dla mnie pachnie ciałem, tak ciałem kobiety. No... boski! Nigdy wcześniej nie wąchałam nic podobnego. Urzekł mnie straszliwie. Bardziej świeża jest na pewno EAU DE KRIZIA (niebieski stożek) - też ładna, ale to nie to samo, co "biała".
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 09:58   #17
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Dzięki Lolu...to własciwie dzięki Tobie zwracałam szczególną uwagę na promocje w Rossmanie...Cena faktycznie rewelacyjna - za taką to nawet na allegro nie ma szans na 50 ml. Pozdrawiam
Agnieszko, czy znalazłaś Pola jeszcze z tej przedwigilijnej promocji , czy z jakiejś innej?Moja buteleczka jeszcze nietknięta stoi, ale zastanawiam się jak często Rossman robi owe promocje.Czy teraz jest coś ciekawego po korzystnej cenie?
Pozdrawiam
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:32   #18
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Ja, podobnie jak Smoczyca, bardzo lubie zime. Zwlaszcza w takie mrozy i sloneczne dni jak ostatnio. I do wiosny mi nie spieszno - mam jeszcze tyle zimowych zapachow "do wynoszenia" A widze, ze niektorych nawet nie uda mi sie juz kupic w tym sezonie, np. Angel znowu musi poczekac. (Choc wlasciwie moim marzeniem od kilku lat jest zapachniec Angelem w Helloween, wiec chyba nie bede bardzo cierpiec.)

Co do wiosny.
Jako wieloletnia wielbicielka swiezych i kwiatowych woni jestem na wiosne dosc dobrze zaopatrzona. Na cieplejsze dni czeka juz gromadka w typie konwaliowym: ukochane Eternity Summer i Lily Chic, do nich dolaczyla ostatnio Lilia Bella i marzy mi sie, ze moze, moze uda sie jednak jakos zdobyc Chloe Innocence, ktorej na razie drogocenna fioleczke od Elve raczej kontempluje niz uzywam.
Na pewno bede nosic Fidji i Feraud, eksperymentowac z Be Delicious (w zeszlym roku nosilam raczej latem, w upaly), Miracle, Cherie, Le Feu. W kolejce do zakupu czekaja Le Roy Soleil, Angel Pivoine, Violette i Le Lys, Wish i Pure Wish, Paris YSL. Moze skusze sie w koncu na Bez YR, bo Roze (roza raczej jesienna, bo pachnie wisniami i gozdzikami) i Lilie juz zakupilam - haslo "wycofywane" tlumaczy wszystko
Tak wiec na wybor narzekac nie moge, byle by tylko wiosny starczylo
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:57   #19
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Na wiosne (wlasciwie lato) - Un jardin sur le Nil i Osmanthe Yunnan Hermes'a, moze gdzies uda mi sie dostac Flowerbomb Extreme oraz body lotion
poza tym to musze powachac Aniolka w wersji Rose - moze dojdzie do kolekcji..
I to wszystko i powiem ,ze jestem nawet zadowolona ,ze nie mam listy na parenascie zapachow .Wreszcie zabralam sie porzadnie za urzadzanie mieszkania.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 14:30   #20
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Moze skusze sie w koncu na Bez YR, bo Roze (roza raczej jesienna, bo pachnie wisniami i gozdzikami) i Lilie juz zakupilam - haslo "wycofywane" tlumaczy wszystko
Tak wiec na wybor narzekac nie moge, byle by tylko wiosny starczylo
Szumaczku, co chcesz przez to powiedzieć? Że wycofują ukochany bez?? Co prawda używam go rzadko, ale pachnie tak upojnie. Szkoda, jakby go zabrakło.....
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:44   #21
martyna101
Raczkowanie
 
Avatar martyna101
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 144
GG do martyna101
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Ja na wiosne zamierzam "wciagnac" :P V Valentino))))))
martyna101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:45   #22
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Olcia, co z bzem w tych perfumach, jest wyrażny? Bo właśnie głównie ze względu na niego zainteresowałam się tym zapachem.
Musiałabym go sobie przypomnieć, ale bez, wydaje mi się, raczej w tle... Zresztą nawet nie wszędzie jest wymieniany jako składnik. Na pedecie np. go nie ma wcale. Zapach bardziej idzie w kierunku tej sycylijskiej cytryny, zielonej herbaty, aczkolwiek jest taki miękki, jakby aksamitny (ale w dotyku, bo aksamit to raczej ciężki materiał ), delikatny, zwiewny. I być może to efekt jaki może dać bez. Ale moim zdaniem i na mojej skórze to bardziej owocowo-cytrusowo-kwiatowy zapach.
Najwierniej oddają zapach bzu perfumy Yves Rocher o nazwie Pur Desir de Lilas. Tzn nie spotkałam jeszcze innych tak pachnących, zresztą wiele forumowiczek go poleca jak zapytasz o bez. Nie znam niestety wyższej półki pod tym względem. Może Guerlain i jego alegorie? Ale chyba raczej nie.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:48   #23
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez olcia7
Szumaczku, co chcesz przez to powiedzieć? Że wycofują ukochany bez?? Co prawda używam go rzadko, ale pachnie tak upojnie. Szkoda, jakby go zabrakło.....
Olciu, spokojnie - tylko Roze i Lilie

Rhiannon, jesli chodzi o bez, to Olcia ma racje - YR calkiem swietnie bez uchwycil. A jesli chodzi o bez jako jeden ze skladnikow, to dla mnie dosc mocno wyczuwalny jest w Pleasures EL.
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:52   #24
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

P.S Ja też bardzo lubię zimę... Jak słońce świeci, mróz szczypie w nos, śnieg się iskrzy. Albo nawet jak sypie i śnieży a ja siedzę pod kocykiem i popijam herbatkę z cynamonem i imbirem...Tylko te tony ubrań.....czuję się czasami jak wielki polarny miś i mam ochotę wyzwolić się z tego!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:54   #25
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Olciu, spokojnie - tylko Roze i Lilie
Uff... już chciałam zmienić plany na mój 50% kupon... A jednak nareszcie zakupię pełnowymiarowego Cocona! Co prawda wiosna się zbliża... ale na wiosnę zapas jeszcze mam..
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:56   #26
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez olcia7
P.S Ja też bardzo lubię zimę... Jak słońce świeci, mróz szczypie w nos, śnieg się iskrzy. Albo nawet jak sypie i śnieży a ja siedzę pod kocykiem i popijam herbatkę z cynamonem i imbirem...Tylko te tony ubrań.....czuję się czasami jak wielki polarny miś i mam ochotę wyzwolić się z tego!
O, to to wlasnie - podpisuje sie obiema
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:55   #27
Rhiannon
Raczkowanie
 
Avatar Rhiannon
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 420
GG do Rhiannon
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Homyku, cieszę się, że Krizia jest lekko orientalno - przyprawowa . Właśnie czegoś takiego szukam, nie jakiegoś świeżucha . Są więc duże szanse, że to własnie nią będę pachnieć tej wiosny .
Bez YR znam, owszem. I podoba mi się. Ale tym razem chodziło mi bardziej o coś niebezpośrednio bzowego, coś z bzem w tle. Pleasures zapamiętam, chociaż jakoś tak perfumy EL omijam, nie wiem sama czemu
Ja w ogóle lubię zapachy kwiatowo - orientalne, rzadko spodoba mi się taki czysto kwiatowy, jeśli już, to musi mieć jakąś ciepłą, wibrującą nutkę
Dzieki za pomysły
Rhiannon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:09   #28
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez Szumak
Olciu, spokojnie - tylko Roze i Lilie

Rhiannon, jesli chodzi o bez, to Olcia ma racje - YR calkiem swietnie bez uchwycil. A jesli chodzi o bez jako jeden ze skladnikow, to dla mnie dosc mocno wyczuwalny jest w Pleasures EL.
Nie tylko Olcia zamarła przez moment z przerażenia Pierwszy raz zobaczyłam w lustrze ruchliwe oczka chomika
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 18:07   #29
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Cytat:
Napisane przez lola23
Agnieszko, czy znalazłaś Pola jeszcze z tej przedwigilijnej promocji , czy z jakiejś innej?Moja buteleczka jeszcze nietknięta stoi, ale zastanawiam się jak często Rossman robi owe promocje.Czy teraz jest coś ciekawego po korzystnej cenie?
Pozdrawiam
Lolu,
to juz była inna promocja, nie przedświateczna....gazetk a od 18 do bodajże 26.01.2006...Powiem szczerze, nic oprócz ChE mi się w oczy nie rzuciło...W sumie faktycznie ta obnizka ceny tak miesiąc po miesiącu, ale wczesniej to naprawdę nie pamiętam kiedy ten Guerlain w takiej cenie był. Pozdrawiam
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 18:41   #30
viedzma
Raczkowanie
 
Avatar viedzma
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 140
Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Dot.: a co na wiosnę? :-D (zaklinanie pogody czas zacząć)

Koniecznie Dolce Vita! Uwielbiam wczesna wiosna i juz od stycznia zaczynam tesknic
__________________
Urodziłam się na nowo, kiedy odkryłam, że mogę kupić nowy flakonik perfum zanim skończę poprzedni.
viedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.