krem na brzuch i pośladki ANEW avon... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 09:34   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

krem na brzuch i pośladki ANEW avon...


...czy ktoś go używa / używał?
Jestem ciekawa co to za cudo.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 10:42   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

używam mniej więcej od tygodnia. lekka konsystencja, dobrze się wchłania, przyjemnie pachnie. skóra napięta, wygładzona, jędrna.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 22:49   #3
hybri
Raczkowanie
 
Avatar hybri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 125
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

a ile takie cudenko kosztuje ?
hybri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:07   #4
Lady90
Raczkowanie
 
Avatar Lady90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 31
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

no właśnie , zastanwiałam się nad kupnem tego kremu , ale nie wiem czy przyniesie efekt a kosztuje ok. 80 zł
Lady90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:42   #5
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cena jest trochę powalająca: kupiłabym go chętniej, gdyby był tańszy, ale bez tej wagi.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:30   #6
Giemzor
Przyczajenie
 
Avatar Giemzor
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 22
GG do Giemzor
Exclamation Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Z tymi kremami to różnie bywa, bo np niektórym to pomaga zwykły szajs rzekomo wyszczuplający za 20 zł z jakiegoś kosmetycznego, a z kolei niektórym nawet jakiś z avonu (redukuje tkankę tłuszczową o 231%, potwierdzony przez 100% kobiet) nic nie daje. Podobno w oriflame sa dobre kremy wyszczuplające. Ja nie wiem dokładnie jak to jest bo nie używam (używanie kremu z avonu za 50 czy ile zl nic nie dalo to zrezygnowalam z tych bajerów)..... pozdrawiam
__________________
der Giemzor
Giemzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:45   #7
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

a ja moge polecic wam jak najbardziej kremy firmy Norel!bo one naprawde dzialaja a nie tylko wygladzaja i ujedrniaja skore!z avonu dobty np jest ten antycellulitowy ale jako krem napinajacy,ujedrniajacy i wygladzjacy ale wyszczuplenia to nie zauwazylam :/ ja stosuje norem z kompleksem antycellulitowym hm od tygodnia (krem+masaz)i jest super!brzuchek jest gladki,jedrniejszy,napiet y ale i tak jakby opadl! i pani ktora mnie masuje mowi ze on naprawde duzo daje no i nie mowiaz o tym ze bardzo szybko znikaja po nim rozstepy...ja mam opakowanie 500g
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 21:49   #8
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
a ja moge polecic wam jak najbardziej kremy firmy Norel!bo one naprawde dzialaja a nie tylko wygladzaja i ujedrniaja skore!z avonu dobty np jest ten antycellulitowy ale jako krem napinajacy,ujedrniajacy i wygladzjacy ale wyszczuplenia to nie zauwazylam :/ ja stosuje norem z kompleksem antycellulitowym hm od tygodnia (krem+masaz)i jest super!brzuchek jest gladki,jedrniejszy,napiet y ale i tak jakby opadl! i pani ktora mnie masuje mowi ze on naprawde duzo daje no i nie mowiaz o tym ze bardzo szybko znikaja po nim rozstepy...ja mam opakowanie 500g
pzdr
Ale ja nie założyłam tego wątku aby dowiedzieć się o działaniu kremu Norel, który notabene mnie zawiódł swego czasu i nie zadziałał wcale.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 22:21   #9
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
nom oki ale moglabys byc milasz ogolnie ejstem konsultantka avonu i wiekszosc rzeczy to szajs ;] a jakiego uzywalas?moze zwyklego...ja uzywam tych dla kosmetyczek tylko
pzdr

albo powiem Ci tak kup sobie jak oczekujesz tlyko ujedrnienia,ulelastycznie nia i wygladzenia skory wiecej nie oczekuj ;]

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-20 o 00:45 Powód: post pod postem
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 22:27   #10
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
albo powiem Ci tak kup sobie jak oczekujesz tlyko ujedrnienia,ulelastycznie nia i wygladzenia skory wiecej nie oczekuj ;]
TYLKO? Chyba az Bo czego wiecej mozna oczekiwac od takiego kremu?
Chyba nie spektakularnego wyszczuplenia
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 23:47   #11
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Cytat:
Napisane przez Mary_Q
nom oki ale moglabys byc milasz ogolnie ejstem konsultantka avonu i wiekszosc rzeczy to szajs ;] a jakiego uzywalas?moze zwyklego...ja uzywam tych dla kosmetyczek tylko
pzdr
Używałam różnych kremów (między innymi Norel) a w tym wątku pytam o ten konkretny. Nie lubię takich porad - pytam o jakiś KONKRETNY produkt a ktoś pisze coś o zupełnie innym. Nie wiem czemu mają służyć takie posty. Gdybym chciała dowiedzieć się czegoś o jakimkolwiek kremie to wpisałabym w wyszukiwarkę "krem ujędrniający, antycellulit", etc. Nie zakładałąbym w ty mcelu specjalnego wątku.
Nie widzę, że jestem niemiła, wyraziłam tylko swoje zdanie.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
TYLKO? Chyba az Bo czego wiecej mozna oczekiwac od takiego kremu?
Chyba nie spektakularnego wyszczuplenia
Na pewno nie.
Nie wierzę w cuda. chociaż czasem bym chciała
Pozdrawiam.
A jeżęli krem nawilży, napnie skórę (a raczej naskórek, bo przecież kremy nie dochodzą do skóry właściwej aby tam coś zdziałać), wygładzi ją a przy tym będzie szybko się wchłaniał i nie kleił to bedę z niego bardzo zadowolona.

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-20 o 00:46 Powód: post pod postem
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 23:54   #12
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

ja używam jakiś tydzień. Ładnie pachnie, w miarę szybko się wchłania, ale na początku się klei co mnie denerwuje za to później moja skóra jest gładka i napięta.... fajnie ujędnia
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:01   #13
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

no to powiem inaczej :P jesli chcesz takiego efektu jak daje ten anew to Ci sie nie oplaca bo kosztuje ok 80zl a wiele innych kremow ujedrniajacych tanszych daje ten sam efekt ;] pozatym wez pod uwage swoj wiek linia anew jest kierowana dla starszych pan (ktore maja juz zwiotczala skore itp,ktorym zwykly krem ujedrniajacy czesto nie moze pomoc),inaczej bylby to kosmetyk zamieszczony w lini solutions.
pzdr
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 22:48   #14
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

No może niekonieczne 80 zł kosztuje
http://allegro.pl/item87864069_avon_...zuplajaca.html
http://allegro.pl/item87856339_avon_...tingujaca.html
Moze komus sie przydarza te linki
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 07:31   #15
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
no to powiem inaczej :P jesli chcesz takiego efektu jak daje ten anew to Ci sie nie oplaca bo kosztuje ok 80zl a wiele innych kremow ujedrniajacych tanszych daje ten sam efekt ;] pozatym wez pod uwage swoj wiek linia anew jest kierowana dla starszych pan (ktore maja juz zwiotczala skore itp,ktorym zwykly krem ujedrniajacy czesto nie moze pomoc),inaczej bylby to kosmetyk zamieszczony w lini solutions.
pzdr
Przedziały wiekowe kosmetyków to pic na wodę, wygląda to tak, że spece od marketingu siedzą i wyszukują średnią wieku u kobiet, kiedy pojawia się u nich np. pierwsza zmarszczka. U jednej grupy kobiet będzie to, powiedzmy 20-sty rok życia, w drugiej - 30-sty. Średnia - 25, więc od takiego wieku dedykują daną linię kosmetyków, co przecież wcale nie oznacza, że mogą go stosować tylko kobiety pow. 25. Ponadto nie wiem co wspólnego ma to, że kremy ujędrniające mogą stosować tylko "starsze panie"? Kosmetyk dobiera się ze względu na potrzeby, a nie na wiek
Beliczku, co do samego kremu, to miałam próbki i baardzo mi się spodobał, zamówiłam i dziś odbieram O efektach napiszę za jakiś czas
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 09:07   #16
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Zamówię sobie ten krem.
Oczywiście jestem realistą i nie oczekuję cudów (wyszczuplenia). Ale liczę na napięcie, nawilżenie skóry, itp. Odchudzam się, więc taki specyfik powinien pomóc mojej skórze przetrwać ten okres bez większego szwanku. DZiękuję wszystkim za odpowiedzi
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:28   #17
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Produkt...wygląda naprawde kusząco. z Avonu ponoc tylko Anew i Planet SPA-dziłają i są warte pieniedzy jakie sie na nie wydaje
Nie chce zaśmiecać wątku(zgadzam sie,ze post powinnien byc tylko na temat)ale,ta uwaga wydaje mi sie akurat BARDZOważna
Otóż to"cudo"kosztuje 80zł...produkt"wyszczupla jacy"Vichy..90zł.Nie bede tu pisać ani przekonywać...ale wg mnie róznica 10zł,a róznica miedzy jakoscia Avon vs Vichy...to oczywiste-Vichy nr1
A propo avonu(ale nie tego produktu.tylko wyszczuplającego,ale w fioletowym opakowaniu)-sorry,ale wyrzucone w błoto60zł
Lepszy(o Niebo!!!!)efekt osiagnełem i w krótszym czasie osiagnęłam dzięki serii Evelina...Hmm...ale poczekam na inne komentarze
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:34   #18
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez Giemzor
Z tymi kremami to różnie bywa, bo np niektórym to pomaga zwykły szajs rzekomo wyszczuplający za 20 zł z jakiegoś kosmetycznego, a z kolei niektórym nawet jakiś z avonu (redukuje tkankę tłuszczową o 231%, potwierdzony przez 100% kobiet) nic nie daje. Podobno w oriflame sa dobre kremy wyszczuplające. Ja nie wiem dokładnie jak to jest bo nie używam (używanie kremu z avonu za 50 czy ile zl nic nie dalo to zrezygnowalam z tych bajerów)..... pozdrawiam
a mi pomaga żel bielendy z zieloną herbatą za 9zł i nei zamienie go juz na żaden inny specyfik (nooo używam go wprawdzie na zmianę z balsamem z Aloe Active)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 11:38   #19
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Produkt...wygląda naprawde kusząco. z Avonu ponoc tylko Anew i Planet SPA-dziłają i są warte pieniedzy jakie sie na nie wydaje
Nie chce zaśmiecać wątku(zgadzam sie,ze post powinnien byc tylko na temat)ale,ta uwaga wydaje mi sie akurat BARDZOważna
Otóż to"cudo"kosztuje 80zł...produkt"wyszczupla jacy"Vichy..90zł.Nie bede tu pisać ani przekonywać...ale wg mnie róznica 10zł,a róznica miedzy jakoscia Avon vs Vichy...to oczywiste-Vichy nr1
A propo avonu(ale nie tego produktu.tylko wyszczuplającego,ale w fioletowym opakowaniu)-sorry,ale wyrzucone w błoto60zł
Lepszy(o Niebo!!!!)efekt osiagnełem i w krótszym czasie osiagnęłam dzięki serii Evelina...Hmm...ale poczekam na inne komentarze
Zgadzam się z Tobą aniołoku, pod warunkiem że kupujemy ten krem w cenie 80z. Wtedy też wolałabym dołożyć 10zł i kupić Vichy Ja kupię go za 50zł jako "demo", więc myślę, że warto zaryzykować. Zwłaszcza, że lubię serię Anew (mikrodermabrazja, płatki z peelingiem kwasowym, złote serum rozświetlające, krem "alternative") i jak na razie nie zawiodłam się na niej. FAktycznie Planet Spa i anew to te serie z avonu, które działają i nie są tak frustrujące jak np. "solutions" czy "color trend".
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 11:21   #20
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Talking Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

mam ten krem od wczoraj za 55zł z wagą ...
ale waga licha, nie działa, pokazuje za dużo o 10kg a jak się drugi raz na nią stanie to już 15 kg więcej uuupssss.....
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 15:27   #21
asiulka
Przyczajenie
 
Avatar asiulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 7
GG do asiulka
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez ka.si
mam ten krem od wczoraj za 55zł z wagą ...
ale waga licha, nie działa, pokazuje za dużo o 10kg a jak się drugi raz na nią stanie to już 15 kg więcej uuupssss.....
Hm...no moja waga jest jak najbardziej sprawna -pokazuje 6kg wiecej niż wazyłam rok temu;/(albo dwa lata temu) Zakupiłam niedawno ten kremik i zaczęłam go wmasowywać.Nie spodziewam się jakichś rewalacyjnych efektów(niogdy nie wierzyłam w takie rzeczy ze działają "odchudzajaco"), ale już widze różnicę po kliku dniach. Na pewno już po pierwszym nałożeniu "kuracji" skóra jest gładka, bardziej jędrna i milutka , a i ładnie pachnie. Zobaczymy jakie da to efekty, wraz z ćwiczeniami takze( bo zbieram się od kilku dni) i ściagam włąśnie filmiki z ćwiczeniami z forum .Aha-przed pierwszym uzyciem (ale polecam conajmniej raz w tygodniu) zrobiłam peeling (całego ciała też) pośladków, aby kuracja się lepiej wchłaniała.Polecam taki z forum wizażu czyli
sól kuchenna+cynamon+kawa+bez zapachowy żel
jest świetny, naturalny i wcale nie gorszy np od tekiego cukrowego z AVONU, którego tez uzywam.

Zobaczymy po 4tyg (podobno wtedy widac już duże zmiany na lepsze) jak działa nowy Anew . A tak poza tym 1 raz testuje kosmetyk.
asiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 16:58   #22
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

A dla mnie to CUDO to groza. Podnosi pośladki, spłaszcza brzuch , a co będzie jak sie pomyli i na odwrót, spłaszczy posladki i podniesie brzuch . Ja tam ryzykować nie będę, przynajmnie dopóki nie wyliczą mu współczynnika IQ
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 17:16   #23
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez vilandra
A dla mnie to CUDO to groza. Podnosi pośladki, spłaszcza brzuch , a co będzie jak sie pomyli i na odwrót, spłaszczy posladki i podniesie brzuch . Ja tam ryzykować nie będę, przynajmnie dopóki nie wyliczą mu współczynnika IQ
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 15:17   #24
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez asiulka
Hm...no moja waga jest jak najbardziej sprawna
moja też
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 15:22   #25
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Red face Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

hehehe to nie tak dziewuchy jak myślicie, nie przytyłam 10kg bo sobie na to nie pozwole, ale dobry przykład mojego psa PUDLA, który waży
max. 8 kg a na tej wadze ważył 18 !!!!!!!!!!!!!! \ po prostu miałam peszka i dostałam felerną, ale już sobie wymieniam
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:14   #26
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

uzywalam-uzywam -zuzylam juz prawie 2 opakowania
smaruje sumiennie rano i wieczorem- moze nie jestem dobrym przykladem- bo siostra ostatnio sie podsmiewala- co Ty sobie smarujesz? kosci? ale 8 godzin przy biurku robi swoje- i skora szczegolnie na siedzeniu nie byla juz taka sprezysta jak kiedys.Po zuzytych 2 tubkach(przez okolo 2 miesiace) zauwazylam znaczne ujedrnienie, chyba najbardziej widoczne porownujac z innymi cudami tego typu.Moge tylko polecic! Aha- zaplacilam za 1 szt -25 zl na allegro.80 zl w zyciu bym nie dala
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:26   #27
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Sama Avonu nie uzywam ale słyszałam, że ten kremik to lipa niestety...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:54   #28
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez vilandra
A dla mnie to CUDO to groza. Podnosi pośladki, spłaszcza brzuch , a co będzie jak sie pomyli i na odwrót, spłaszczy posladki i podniesie brzuch . Ja tam ryzykować nie będę, przynajmnie dopóki nie wyliczą mu współczynnika IQ


Nie wiem czy ten krem ujędrnia czy też nie- sorki Bieliczku,że nie na temat ale nie mogę się powstrzymać- ale jak usłyszałam w reklamie, że ten krem spłaszcza brzuch i podnosi pupę to pomyślałam czy to czasem nie jest pora wieczorynki, że takie bajki opowiadają w telewizji... to coś w guście reklamowanego kiedyś kosmetyku Top Model Jeanne Piaubert, który miał przenosić tłuszcz uwolniony z brzucha do biustu...

...zastanawiam się czy wylicza to ze wzorów czy wypowiada jakieś zaklęcia?
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:59   #29
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Sama Avonu nie uzywam ale słyszałam, że ten kremik to lipa niestety...
tez go nie uzywalam ale jak ktos obiecuje az podniesienie posladkow i splaszczenie brzucha....cos mi tu smierdzi
Nie wierze w takie cuda
Za proste to wszystko sie wydaje.
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 13:49   #30
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez maniaa


Nie wiem czy ten krem ujędrnia czy też nie- sorki Bieliczku,że nie na temat ale nie mogę się powstrzymać- ale jak usłyszałam w reklamie, że ten krem spłaszcza brzuch i podnosi pupę to pomyślałam czy to czasem nie jest pora wieczorynki, że takie bajki opowiadają w telewizji... to coś w guście reklamowanego kiedyś kosmetyku Top Model Jeanne Piaubert, który miał przenosić tłuszcz uwolniony z brzucha do biustu...?
tiaaa, pamiętam to cudo. Pisano o nim w Urodzie czy innym, babskim miesięczniku. Do tej pory nie zdołałam rozgryźc skąd to cudo znało "trasę"


Cytat:
Napisane przez maniaa
...zastanawiam się czy wylicza to ze wzorów czy wypowiada jakieś zaklęcia?
a mnie sie wydaje, że nad tymi kremami to genetycy pracuja i maja one wszczepiony gen łososia czy inszego stworzenie co to po wykluciu sie ( w tym wypadku po posmarowaniu) wie dokąd podązac.
Tak , to brzmi najlogiczniej
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.