Zasady forum MOJE MAKIJAŻE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-20, 19:57   #1
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Exclamation

Zasady forum MOJE MAKIJAŻE


Zasady forum MM

I. Ogólne

Na Forum Moje Makijaże przedstawiamy własne prace oraz wymieniamy doświadczenia związane z tym tematem.
Żadna z nas nie jest profesjonalistką, toteż forum nie służy do rywalizowania między sobą, a do przedstawiania i oceniania makijaży. Zajmujemy się opiniowaniem jak i doradzaniem sobie wzajemnie na temat techniki wykonania makijażu, doboru kolorów czy odpowiednich kosmetyków.

1. Staramy się dbać o sympatyczną i bezkonfliktową atmosferę, którą niektórzy mogą odbierać jako wazeliniarstwo, czy cukrowanie. Nic bardziej mylnego. Te czynniki ( tj. miła atmosfera) są niezbędne by każda z Wizażanek nie miała oporów przed pokazaniem swoich makijaży, co wiąże się jednak z pewnym stresem.

2. Bardzo ważnym czynnikiem w kwestii recenzowania makijaży jest pisanie opinii [komentarzy, recenzji] wyważonych i konstruktywnych.
Pochwałę lub krytykę uzasadniaj jak największą ilość argumentów i skonkretyzowanych uwag. Staraj się tak wyrażać opinie, aby nie obrażać, ani urażać osoby, która wykonała dany makijaż

3. Porad na temat kosmetyków (cieni, błyszczyków itp.) jak i techniki wykonania danego makijażu np. piosenkarki, aktorki itp. należy szukać na Forum Pytania do Wizażystki , dlatego takie wątki będą konsekwentnie przesuwane.

II. Techniczne

1. Zawsze w pierwszym poście umieszczamy listę użytych kosmetyków do wykonania danego makijażu. Pozwala to uniknąć ewnetualnych pytań i domysłów na temat danego kosmetyku oraz tego jak się prezentuje.

2. Czasem Wizażanki robią dokładny opis na temat wykonia danego makijażu-technika, kolejność i sposób nakładania poszczególnych kosmetyków. Nie jest to konieczne, a wypływa tylko z dobrej woli danej Użytkowniczki.

3. Staraj się zamieszczać zdjęcia duże i wyraźne, ze zbliżeniami oczu (otwartych i zamkniętych), zrobione w jak najlepszym świetle, tak aby użytkownicy mieli możliwość dokładnego obejrzenia makijażu.

4. Staraj się zabezpieczać swoje zdjęcia podpisami - Twój wizażowy nick. To utrudni rozpowszechnianie Twojego wizerunku w Internecie, bez twojej zgody. Pamiętaj, że ta metoda NIE daje 100% gwarancji i ochrony!

5. Jeśli masz problemy z załączeniem zdjęć (są zbyt duże lub w nieodpowiednim formacie) napisz PW lub e-mail do któregoś z Moderatorów - pomoże Ci je zmniejszyć i zamieścić w wątku.

6. Nie edytuj wątków i nie usuwaj zdjęć, zwłaszcza w wątkach aktualnych. Nie jest to mile widziane i może być karane upomnieniami od moderatora.

7. Dopuszczalne jest usuwanie zdjęć całej twarzy przy jednoczesnym pozostawieniu zbliżeń oczu, ust tylko wówczas gdy wątek spadnie na dalsze strony forum.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-04-21 o 20:44
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.