KWC LogobyWIZAŻ logo
Płyny do demakijażu

Payot Demaquillant Sensation for Yeux-LevrePłyn do demakijażu oczu i ust dwufazowy

4,5 na 52 opinie

karozem
    24 września 2014 o 12:52
    5 / 5
    rewelacja!
    Super płyn do demakijażu! Kupiłam na promocji w SP za jakies 30 zł, cena regularna troche odstrasza jak za taka pojemność ale za to płyn zmywa każdy kosmetyk w ekspresowym tempie i bez zbednego pocierania. Nie podrażnia, nie szczypie wręcz nawet koi. Jak dla mnie najlepszy płyn do demakijażu ktory używalam. Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: jedno 125ml
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:kilka miesięcy

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    madziarra
    24 marca 2005 o 9:11
    4 / 5
    dobry
    Jakiś czas temu przy zakupach w Douglasie dostałam miniaturkę tego płynu (10ml) Używam go sporadycznie, tylko do demakijażu mocnego bądź wodoodpornego, gdyż właśnie z takim najlepiej sobie radzi ;) Pozostawia delikatną, tłustawą warstwę, która po krótkiej chwilce znika. Płyn nie podrażnia oczu, za pierwszym razem zmywa wszystkie malowidła z oczek ;) Jest wydajny, nie szczypie ani nie podrażnia, a nawet powiedziałabym, że delikatnie pielęgnuje. Jest to świetny kosmetyk, godny polecenia. Z chęcią nabyłabym go ponownie, jednak cena troszkę odstrasza...:( Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy ilość zużytych opakowań: kończę miniaturkę 10ml.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono