KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Bielenda Seria kasztanowa, Tonik kasztanowy w żelu do cery naczynkowej i wrażliwej

4,2 na 59 opinii

Kupi ponownie: 89% osób
    grenadaa
    6 marca 2011 o 17:54
    całkiem dobry
    Ma przyjemny, niedrażniący zapach i delikatną konsystencję. Pozostawia skórę miękką, jakby zrelaksowaną i nie powoduje pieczenia, w przeciwieństwie do wiodących kosmetyków aptecznych przeznaczonych do cery naczynkowej. Poza tym jest bardzo wydajny, bardzo dobrze zmywa resztki po makijażu i nieźle nawilża skórę. Ponadto zawiera wiele potrzebnych jej składników dzięki czemu pielęgnuje. Sprawia że skóra nie błyszczy się,skóra jest tez mniej zaczerwieniona i dobrze odświeżona. Kwc to jeszcze nie jest ale o.k. Używam tego produktu od: ubiegłej zimy Ilość zużytych opakowań: jedno

player_ruda
    29 grudnia 2010 o 22:12
    5 / 5
    rewelacja
    Jako że zauważyłam u siebie kilka małych naczynek postanowiłam kupić jakiś tonik do cery naczynkowej, w sklepie wrzuciłam to cudo do koszyka i dopiero w domu przy pierwszym stosowaniu zauważyłam z zaskoczeniem że jest w żelu co jest rewelacyjną sprawą, świetnie się rozprowadza na twarzy i nie wsiąka od razu w wacik. Bardzo ładnie pachnie, wydajny, nie podrażnia, i naczynka zrobiły się mniej widoczne i co najważniejsze nie pojawiły się nowe:) Cena też bardzo fajna. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

biches
    23 kwietnia 2009 o 23:22
    Produkt godny polecenia.
    Jedynym minusem tego kosmetyku jest jego konsystencja(lepka i nieprzyjemna). Produkt zdecydowanie nie podraznia cery,a wrecz ja koji. Nie byłam do konca zadowolona z oczyszczania. Duzym atutem jest cena,ok 8zł.Bardzo wydajny. Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

olalena
    2 września 2008 o 12:00
    5 / 5
    zaskakujacy
    W pierszej chwili mi sie nie spodobal, dziwna konsystencja i chwile po uzyciu cera jest lekko lepiaca. Ale ma kilka duzych plusow: 1. absolutnie nie podraznia 2. delikatnie ale skutecznie oczyszcza 3. zalagodzil mi czerwienienie skory na policzkach !!! chyba pierwszy kosmetyk ktory zadzialal !!! naczynka mi sie uspokoily :P Używam tego produktu od: 3 miesiace Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Alifio
    24 lutego 2006 o 16:53
    Bardzo przyjemny
    Kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Tonik ma świeży, bardzo ładny zapach i jasnozielony kolor. Z tym "żelem" to może lekka przesada - na pewno nie jest wodnisty, raczej zagęszczony, ale czy można nazwać go żelem, nie wiem. Opakowanie jest bardzo estetyczne i nowoczesne, ale jego wadą jest, że zbyt dużo toniku wylewa się na wacik - trzeba z tym uważać. Mam cerę mieszaną, kilka rozszerzonych naczynek. Tonik po zastosowaniu daje wrażenie świeżości i nawilżenia, a np. po wyjściu z sauny, czy użyciu glinki - złagodzenia i ukojenia. W sezonie jesienno-zimowym dla mojej mieszanej cery jest dobry na co dzień, ale kiedy się ociepli i cera zacznie mi się przetłuszczać będę używać go raczej okazjonalnie, ponieważ prawdopodobnie okaże się zbyt ciężki.