KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Inglot Drops (Błyszczyk do ust)

3,7 na 548 opinii

Kupi ponownie: 48% osób
    DonaRegan
    14 sierpnia 2015 o 15:24
    Bardzo lubię
    plusy: + ładnie pachnie + nawilża + nabłyszcza minusy: - trzeba rozprowadzać palcami - kiepsko się rozprowadza inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: - trudno wydobyć resztki produktu - słaba dostępność - niewydajny + wygodne opakowanie
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Natura

KwasnaAnka
    17 stycznia 2012 o 13:21
    Milutki
    Mam 2 błyszczyki z tej serii. Ultra różowy i lekko czerwonawy w zasadzie nie dający koloru. Jestem zadowolona szczególnie z tego różowego. Kolor delikatny,ładny dziewczęcy. Błyszczyk nawilża usta. Trwały nie jest ale przecież to błyszczyk nie szminka. Używam tego produktu od: 5 miesięcy (mniej więcej) Ilość zużytych opakowań: jedno i 2 w trakcie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

agniesikk
    14 marca 2011 o 21:39
    5 / 5
    Pyszna brzoskwinia
    Lubię ten błyszczyk :) Chętniej używam go latem, zimą odstawiłam do torebki i używam tylko na jakieś wyjścia. Mam brzoskwiniowy- pachnie przecudnie, smakuje gorzej :D Nadaje ustom ładny połysk, delikatny brzoskwiniowy kolor, taki soczysty, letni. Jak na błyszczyk to dobrze nawilża. Minusem jest opakowanie, ale ja na mieście i tak się nie picuję, więc nie dotykam brudnymi rękami ust.

Asia19x
    30 września 2010 o 12:49
    Dobry
    Bardzo fajny błyszczyk. Mam odcień peach. Trzyma się na ustach dośc długo, przepięknie błyszczy. Zapach śliczny, jest dość wydajny. Minusem jest to, że błyszczyk trochę zlepia usta oraz ma niezbyt poręczne opakowanie. Mimo wszystko godny polecenia :) Nie wiem czy kupię raz jeszcze, bo lubię testowac nowe, ale duże prawdopodobieństwo, że niebawem znowu pojawi się w mojej torebce. Używam tego produktu od:kilka m/cy Ilość zużytych opakowań:jedno

Sweet_Jelly
    30 lipca 2010 o 16:20
    2 / 5
    brzoskwinia
    +piękny urzekający brzoskwiniowy zapach +ślicznie mieni się na ustach +/- wkurzało mnie mazianie błyszczyka paluchem (ale widziały gały co brały) -okropny smak wazeliny blee....inglot mógł wymyślić coś lepszego...zapachową wazelinę mogę kupić taniej nie kupię ponownie bo nie lubię smaku wazeliny na ustach Używam tego produktu od:miesiąc Ilość zużytych opakowań:1