KWC LogobyWIZAŻ logo

kosmetycznyprzekladaniec
    14 października 2012 o 14:47
    3 / 5
    Nic ciekawego
    Cienie mają intensywne kolory i są bardzo wydajne. Trwałość jest przyzwoita - wytrzymują na powiece około pięciu godzin bez jakiegokolwiek odciskania się czy obsypywania. Nieco roluje się w załamaniach powieki, ale do przyjęcia. Nie podrażniają. Na początku aplikacja jest bardzo prosta, jednak z czasem cienie stają się coraz twardsze i trudniejsze do równomiernego nałożenia. Wybór odcieni nie jest zbyt wielki. Idealne dla młodych i mało wymagających osób. Używam tego produktu od: używałam około roku Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam dwa

aga11121
    11 maja 2012 o 21:25
    4 / 5
    Nie najgorszy, nie najlepszy.
    Plusy: + konsystencja + nie zbiera się w załamaniu + rozświetla oko + opakowanie + bardzo wydajny + nie roluje się Minusy: - nałożone więcej niż cienka warstwa produktu wygląda sztucznie i tandetnie - kolor znacznie mniej intensywny na powiece, niż w opakowaniu +\\- najlepiej nakłada się go palcem Używam tego produktu od: prawie 2 lat Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1

sniezka1
    17 lutego 2012 o 0:37
    5 / 5
    mam sentyment
    bardzo lubie ten cien. :) bardzo przyjemnie sie go uzywa. zawiera fajne rozswietlajace drobinki. ma super konsystencje - lekki mus. ppakowanie tez calkiem dobrze sie prezentuje. nie uzywam go na codzien raczej \'od swieta"" ale lubie do niego wracac. chyba jedyny minus to trwalosc - w ciagu dnia po prostu schodzi, sladu po nim nie ma , czasem zdarzalo sie tez tak, ze sie rolowal. ogolnie mowiac polecam ten produkt. Używam tego produktu od: bardzo dlugo Ilość zużytych opakowań: 3/4

Ariannan
    6 sierpnia 2011 o 19:08
    Dobrze wspominam
    Używałam tych cieni kilka lat temu. Ślicznie rozświetlały spojrzenie. Cienie były mocno błyszczące. Miały mnóstwo brokatowych drobinek. Aplikacja była przyjemna. Kosmetyk miał taką specyficzną, konsystencję musu, którą bardzo lubiłam. Co do trwałości- średnia. Po jakimś czasie cienie się rolowały i ścierały. Mimo tego i tak je lubiłam. Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: jedno

blondBaby
    14 lipca 2011 o 10:54
    mam sentyment
    Używałam tych cieni jako nastolatka, wtedy bardzo mi odpowiadały. Miałam kolor biały i różowy. Dream Mousse bardzo ładnie rozświetlają oko, kolory nie są zbyt intensywne - bardziej się nadają na codzień niż na wieczór, trochę mienią się brokatami. Przyjemna konsynstencja musu. Wydajny. Niezbyt trwały - potrzebne były poprawki w ciągu dnia. Jednak miło go wspominam, ale nie kupię ponownie (zresztą nawet nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży). Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej