KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Perfecta Nawilżanie, Maseczka nawilżająca i regenerująca na twarz, dekolt i szyję

3,6 na 594 opinie

Kupi ponownie: 62% osób
    myszka2020
    2 lipca 2010 o 12:16
    dobra
    Mam cerę mieszaną, ale i jej potrzebne nawilżenie. Ta maseczka jest naprawdę dobra, z tym że jak jej migdałowa siostra, również mnie zapycha :( ale oprócz tego: -nawilża naprawdę zauważalnie -twarz jest gładka, rozjaśniona, miękka, milutka -zapaszek taki sobie, ale mi nie przeszkadza :) -cena - 1,5zł na jakieś 4 użycia - naprawdę się opłaca Jednak 3 gwiazdki za zapychanie, ja chyba więcej jej nie kupię, a szkoda, bo naprawdę lubiłam ją. Używam tego produktu od: 3-4 miesiące Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    _Baletnica_
    19 marca 2011 o 2:26
    3 / 5
    Wielkie tak dla normalnej, wielkie NIE dla trądzikowej!
    Maska naprawdę dobra. Dobra dla cery normalnej. Nie trądzikowej. Twarz podziękowała Mi za ta maseczkę pięknym wysypem malutkich zaskórniaków. A myślałam,że będzie tak pięknie. Maseczka nawilża dość treściwie, mam dopiero 22lata,ale moją trądzikową skóra doprowadziłam buźkę do pierwszych widocznych zmarszczek mimicznych- na szczęście jeszcze nie głębokich. Ta maseczka rozprostowała obie zmarszczki od razu, rożświetliła oczy, nawilżyła skórę. Ale niestety przy okazji też mocno zapchała- a szkoda,bo naprawdę jest bardzo treściwa...i jeszcze ta cena! Używam tego produktu od: dzisiaj do dzisiaj Ilość zużytych opakowań: 1saszetka

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    katarinkaa_
    1 sierpnia 2014 o 15:34
    3 / 5
    Więcej chyba jej nie kupię.
    Ja mam ten produkt w formie saszetki. Nakładam grubą warstwę na twarz i czekam aż troszkę się wchłonie.Następnie pozostałość ścieram wacikiem. Zalety : -zapach- delikatny,nie chemiczny. -forma saszetki również jak dla mnie jest bardzo korzystna. Jeżeli,np.: nie spodoba mi się jakiś produkt więcej go nie kupię. Jeżeli mnie zachwyci kupię pełnowymiarowe opakowanie.Nie wiem czy ten produkt jest w większym opakowaniu.Jak na razie nie interesuje mnie to. Raczej nie kupię ponownie.Dlaczego ? O tym w wadach opisanych poniżej.Maseczka w próbce wystarczy mniej więcej na 2-3 aplikacje w zależności od grubości warstwy jaką nałożymy. -aplikacja należy do przyjemniejszych ,maseczka jest w postaci gęstego kremu.Łatwo się rozprowadza.Łatwo się ściera nadmiar produktu z twarzy. -skład- również zachęcający.Brak parafiny- nie powinien zapychac ,a niestety jednak to robi. Na 3 miejscu w składzie gliceryna,która zapewnia dobre nawilżenie. Jednak nie do końca. Wady : -działanie- zapycha !Po usunięciu nadmiaru produktu,niestety moje pory były całkowicie pozapychane.Maseczka jak dla mojej skóry twarzy jest zdecydowanie za ciężka. Mam wrażenie,jakby nadal była na mojej skórze twarzy gruba warstwa kremu.Nawet pomimo usunięcia nadmiaru produktu,nie czuję,zeby moja cera była odswiezona i promienna. Muszę niestety zastosowac żel do twarzy w celu zmycia nadmiaru maseczki pozostałej na skórze twarzy. Jeżeli chodzi o nawilżenie: średnie działanie wedlug mnie. Przed nałożeniem maseczki miałam nieco wysuszoną i ściągnięta skórę. Jednak po aplikacji maseczki pozostały suche skórki i odczuwam jedynie w niewielkim stopniu efekt nawilżenia. Chyba nie kupię ponownie. Nie chcę ponownie zapchać porów. Szczególnie dlatego,że walczę z oczyszczaniem zatkanych porów. Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: jedno lub dwa opakowania

wielanek
    31 maja 2013 o 21:06
    5 / 5
    jestem na tak
    Jestem zaskoczona poprzednimi niepochlebnymi opiniami nt. tej maseczki. Ja widzę zdecydowaną poprawę po jej zastosowaniu. Skóra jest wyraźnie napięta, znika zmęczenie i szarość. I pierwsze oznaki starości na szyi. Używałam tej maseczki raz w tygodniu jako krem na noc. W umiarkowanej ilości. Dlatego saszetka wystaczyła mi na długo. Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: jedno

iamsolucky
    4 czerwca 2012 o 18:45
    1 / 5
    Tak niewielka rzecz a robi tak wiele...złego
    Aloes i pomarańcza brzmi kusząco... Maseczka jest kremowa, maziasta, kleista i drażniąco dla mnie "pachnie". Za pierwszym razem nałożyłam ją na całą noc ignorując swędzenie, pieczenie i łzawienie oczu. W maseczkach zwykle takie rzeczy mnie nie ruszają- bo po zmyciu zazwyczaj sa pozytywne efekty-no chyba że jest palenie jak przy kwasie to szybciorem zmywam. To akurat szczypanie było delikatne aczkolwiek niekomfortowe, jednak do wytrzymania. Kiepsko się z tym spało- twarz się bardzo kleiła. Rano obudziłam się całym "cudem tego świata", naczynia powychodziły zaognione, rumień, egzema i wypryski na dokładkę. O ciągłym swędzeniu i schodzeniu skóry przez kolejne dni nie wspominając. Zaleczyłam to i po jakimść czasie zrobiłam kolejne podejście-tym razem trzymałam 15 minut. I co? Efekt ten sam. Strata kasy i skóry. PLUSY: -wydajna -niedroga MINUSY: -podrażnia skórę i naczynka -piecze -swędzi -wysusza -zapycha -nieprzyjemny zapach -klei się po tym skóra brrrrr, jedna z najgorszych maseczek jakie próbowałam Używam tego produktu od: parę lat temu Ilość zużytych opakowań: 1 tubka
    Używa produktu od:rok lub dłużej