KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Rival de Loop Clean & Care, Milder Reinigungsschaum mit Gingko & Gurke (Pianka oczyszczająca z wyciągiem z gingko i ogórka)

4 na 5114 opinie

Kupi ponownie: 65% osób
    MdM
    16 lipca 2009 o 16:36
    kocham ja
    Po pierwszym opakowaniu pewnie dalabym jej 4 gwiazdki, ale z czasem sie do niej przekonalam i nie wyobrazam sobie teraz demakijazu bez niej. Plusy: + tania + nie wysusza skory + dobrze zmywa makijaz (ciezej zmywa mocna tapete zlozona z kilku warstw, ale ja sie nie maluje tak mocno wiec to zaden problem) + ladnie pachnie + uwielbiam ta konsystencje pianki + bardzo wydajna + nie podraznia + swietne opakowanie z dozownikiem Minusow chyba nie ma. Używam tego produktu od: paru miesiecy Ilość zużytych opakowań: 3
    Używa produktu od:nie określono

gitarra_b3
    5 kwietnia 2013 o 14:42
    5 / 5
    Dla mnie super +delikatna pianka +nie podrażnia i nie uczula + zmywa resztki makijażu -ale z tuszem nie daje sobie rady +skórka po umyciu nie krzyczy od razu wody, więc nie wysusza jej +buźka odświeżona nie świeci się. Używam tego produktu od: 2m-c Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

kaarolinaa
    7 grudnia 2013 o 20:56
    3 / 5
    bardzo delikatna
    Potrzebowałam jakiegoś produktu myjącego do twarzy na gwałt, a że akurat miałam odpływ gotówki, postanowiłam wypróbować oto tę piankę. + cena - bez promocji jest tańsza niż inne produkty będące na promocji + nie podrażnia oczu, nigdy nie miałam uczucia szczypania; do tego noszę szkła kontaktowe i nie raz cały demakijaż robię jeszcze w szkłach - mogę więc stwierdzić, że jest świetna pod względem nieuczulania + zapach: delikatny, ledwo wyczuwalny, świeży ogórkowy + NIE ŚCIĄGA SKÓRY !! jak dla mnie to wielki plus! mam cerę mieszaną, ze strefą T i nie raz mam uczucie ściągniętych policzków; do tego produktu nie mam zażaleń! w sumie nie wiem, jak by to wyglądało w sezonie zimowym, kiedy to bardziej mam przesuszoną skórę, ale na sezon wiosenno-letnio-jesienny jest optymalna + nie wysusza skóry + testowany dermatologicznie + ma obojętne pH +/- oczyszczanie twarzy: nie wiem, jak się do tego ustosunkować. mam podejście dość ambiwalentne. z jednej strony przy użyciu gąbki do mycia twarzy jest nawet w porządku, ale to nie jest to. nie mam uczucia po użyciu tej pianki, że moja skóra jest świetnie oczyszczona, ale tak jakby lekko odświeżona - nie oczyszcza dokładnie i nie zapobiega powstawaniu zaskórników - methylparaben w składzie - stosowana sama na mokro, bez użycia gąbeczki, nie daje rady z oczyszczaniem twarzy; takie odnoszę wrażanie - stosunkowo niewydajna przez swoją formę pianki; należy użyć jej więcej niż przeciętnego żelu do mycia twarzy; jednak stosunek CENA/WYDAJNOŚĆ jest świetny !! Jeśli któraś poszukuje produktu świetnie oczyszczającego i myjącego do twarzy, to niech się wstrzyma przed jej zakupem. Chyba że macie bezproblemowe skóry na twarzy i nie nosicie na co dzień makijażu lub bardzo lekki, tutaj sprawdzi się świetnie. Jeśli jednak wykonujecie najpierw pełny demakijaż twarzy przy użyciu mleczka/płynu micelarnego i macie do tego świetną cerę w porywach do średniej i potrzebujecie delikatnego odświeżenia skóry twarzy, to mogę z czystym sumieniem polecić. Dodam, że używałam tej pianki z Clean and Clear i po tamtej byłam zdecydowanie zadowolona. Używam tego produktu od: marca 2013 - listopada 2013 Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml
    Używa produktu od:nie określono

dzoanax
    29 maja 2015 o 11:54
    całkiem ok., pozytywne zaskoczenie
    Jestem pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu, a tutaj naprawdę jestem zadowolona ;-) +bardzo dobrze oczyszcza skórę +ogórek działa łagodząco na skórę i pięknie pachnie +duża wydajność i wygoda użytkowania +nie podrażnia skóry +ładnie pachnie +skóra jest miękka, lekko ściągnięta, ale nie sucha Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    MrsRollercoaster
    11 sierpnia 2014 o 11:14
    4 / 5
    jest okey
    Pianka kupiona na jakiejœ promocji, wzięłam bo wczeœniej nie używałam żadnej myjšcej pianki i przeznaczenie ma dla cery suchej. +wydajna +fajnie oczyszcza +nie podrażnia oczu +szybko się zmywa +nie pozostawia żadnej warstwy na skórze +tania +opakowanie -czasem przesuszy mi skórę warta wypróbowania! :) Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

0 osób uznało tą opinię za pomocną