KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 39% osób
    inwytka
    18 lipca 2011 o 13:04
    fajna pianka
    Piankę poleciła mi koleżanka i nie zawiodłam się na niej (na piance :P). Z racji tego, że w 2009 roku nie miałam żadnych problemów skórnych, to trudno mi ocenić, czy pianka dobrze oczyszczała - ja w każdym razie byłam zadowolona. Sama forma tego produktu mi się podobała - pianka, która jest delikatna dla twarzy i nie podrażnia. Żadnych nieprzyjemnych problemów nie miałam po niej, żadnego ściągnięcia twarzy, podrażnienia czy wysypu krostek, więc uważam, że to dobry produkt. Nie wiem czy kupię, ponieważ dawno nie widziałam tej pianki, być może ją wycofali. Chociaż mogę się mylić. Używam tego produktu od: używałam podczas lata 2009 Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Kiriko
    4 czerwca 2010 o 9:37
    Mój ulubieniec
    Mam cerę wrażliwą, dość suchą, ale skłonną do zapychania. Ta pianka świetnie na nią działa. Plusy: + lekka, delikatna konsystencja; + brak SLS i środków zapachowych (pierwszy raz spotykam się z kosmetykiem, który NAPRAWDĘ nie ma żadnego zapachu); + nie maluję się, więc nie wiem, jak z demakijażem, ale po całym dniu ta pianka świetnie oczyszcza mi cerę; + nie podrażnia, wręcz koi wrażliwca; + niezwykle wydajna (myję nią twarz raz dziennie i jedno opakowanie starcza mi niemal na rok!) Minusów nie zauważyłam. Edit: Po pewnym czasie jestem zmuszona odjąć półtorej gwiazdki ze względu na to, że pianka nie oczyszcza tak dobrze, jak moja skóra tego potrzebuje. Po trzech latach użytkowania dorobiłam się wysypu zaskórników w strefie T. Jednak inne jej aspekty poza dogłębnym oczyszczeniem (którego z resztą producent wcale nie obiecuje) są bez zarzutu. Używam tego produktu od: marzec 2008 Ilość zużytych opakowań: 2

fee
    9 kwietnia 2010 o 22:52
    lubie ja
    Zawsze wracam do tej pianki po nieudanych przygodach z innymi preparatami do mycia twarzy,bo wiem, że nie podrażni i nie wysuszy mojej wrażliwej cery. Poza tym lubię czuć na twarzy jej delikatną, piankową konsystencję. U mnie średnio radzi sobie z makijażem oczu, ale od tego są płyny i mleczka. co mnie do niej jeszcze przekonało to to,że nie ma SLS i jest bezzapachowa. Warto spróbować,bo na pewno nam krzywdy nie zrobi. Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami na testowanie innych kosmetyków do mycia twarzy Ilość zużytych opakowań: 6

countrysia
    16 lutego 2010 o 7:55
    Przyjemny zakup
    Pianka jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Już sama konsystencja może umilić czas spędzony na demakijażu. Z makijażem radzi sobie nieźle, gorzej z okolicami oczu. Trochę je podrażnia. Obecnie po zużyciu tego produktu przestawiam się na zmywanie twarzy olejkami z BU. Obecnie pianka to mój drugi etap oczyszczenia twarzy po nałożeniu mleczka,a po piance jeszcze płyn micelarny. Dzięki temu mam pewność, że skóra jest domyta. Niemniej jednak polecam zakup do przetestowania. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Meewa
    21 października 2009 o 11:02
    Łagodne oczyszczenie
    Bardzo przypadła mi do gustu ta pianka. Jest łagodna dla skóry, po jej użyciu nie mam uczucia ściągnięcia, ani żadnych piekących niespodzianek. Dokładnie zmywa resztki makijażu i gdy jej użyję wreszcie mam poczucie czystej i "domytej" twarzy. Jest również całkiem wydajna. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2