KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 57% osób
    taka pani
    15 października 2012 o 15:37
    Bardzo dobra
    Prostownicę Tondeo kupiłam 5 lat temu skuszona dobrymi opiniami na Wizażu. Wcześniej używałam dwóch prostownic sklepowych z niższej półki. Używam w zestawie z mleczkiem termicznym Absolut Thermo Reapair z L\'Oreala na zmianę z kremem Iron Finish Tecni.art z L\'Oreala. Plusy: - szybko się nagrzewa - dobrze i szybko prostuje - nadaje połysk - po 5 latach używania (używam co 2-3 dni z kosmetykami ochronnymi) włosy są niezmiennie w całkiem przyzwoitej kondycji - włosy po wyprostowaniu są miękkie i sypkie (nie są tak idealnie sypkie jak wtedy gdy wychodzę od fryzjerki, ale nie poświęcam też prostowaniu tyle czasu) - włosy utrzymują się w miarę proste do kolejnego mycia - ma długi kabel Minusy: - brak wskaźnika temperatury/gotowości do użycia - z tego co pamiętam producent zapewniał, że nagrzewa się po około 15-30 sekundach, ale mimo wszystko wolałabym dostać komunikat pt. "jestem gotowa do użycia" - brak możliwości regulowania temperatury nagrzania - zależało mi na tym kiedy miałam grzywkę i do jej wyprostowania wystarczyłaby zdecydowanie niższa temperatura Używam tego produktu od: 5 lat Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

sigynn
    25 lutego 2012 o 15:17
    4 / 5
    Lubię:)
    Będę opisywać prostowincę pod kątem swoich włosów. Mam włosy długie (za łopatki), gęste i grube. Po umyciu falują i puszą się. \\nDaję tej prostownicy mocną 4, ponieważ jest to produkt zdecydowanie przewyższający prostownice"sklepowe". Mówię to z tej przyczyny, że miałam przyjemność testować parę z nich. Włosy po użyciu tondeo są gładkie, miękkie, lejące się:) Używam do prostowania jedwabiu CHI, także daje mi on dodtakowe bonusy:) Jestem zadowolona z efektu, choć mój ideał jest nieco inny. Z pewnością włosy nie są proste do następnego mycia, końcówki i spodnie warstwy delikatnie falują, w zależoności od wilgotności powietrza. Wystarczy mała popraweczka tu i tam,także nie jest tak że następnego dnia trzeba prostować na nowo. Stosuję prostownicę już 3 lata i moje włosy nie są jakoś mocno zniszczone, gdzie niegdzie znajdę rozdwojony włosek. \\nUważam jest to porządna prostownia i serdecznie polecam:)

elperlanegra
    6 sierpnia 2010 o 9:45
    Genialna!
    Pierwszy egzemplarz tej prostownicy w roku 2005 wywalił korki w całym mieszkaniu hahaha Poza tym prostownica jest genialna. Szybko prostuje włosy, są po niej lśniące i proste do następnego mycia. Włosy nie są przypalone ani przesuszone, nie ma mowy o sianie czy elektryzowaniu się włosów. Ani wiatr ani mokra pogoda (oczywiście pod parasolem!) nie są w stanie skręcić moich włosów. Na moje na prawdę oporne włosy jest genialna! POLECAM! W przyszłym tygodniu zacznę używać drugiego egzemplarza :D Nie mogę się doczekać! Używam tego produktu od: 6 lat Ilość zużytych opakowań: 1 (drugi właśnie w drodze)

szywia20
    11 maja 2010 o 7:49
    WSPANIAŁA!!!!
    Ta prostownica jest wspaniała!! Używałam wielu prostownic tańszych i zdecydowałam się w nią zainwestować i nie żałuję! Mam włosy po umyciu lekko kręcone a raczej odwijające się każdy w inną stronę:/ Dlatego muszę prostować włosy codziennie! ale najważniejsze jest to, że ta rewelacyjna prostownica pewnie dzięki tej jonizacji ich tak nie niszczy, włosy są bardziej lśniące,a nawet poprawiła ich kondycję. Co do prostowania po prostu IDEALNIE!!! i nie zamienię jej na żadną inną! mi nie szarpie włosów przy prostowaniu, a nawet kręcę nią w ładne loki włosy, bo jest cienka i nadaje się do tego. Co do poniższej opinii do naturalnie kręconych włosów żadna prostownica Ci nie pomoże bez specjalnych kosmetyków prostujących:) zaznaczyłam NIE WIEM czy ją kupię ponieważ na razie nie muszę:)Używam tego produktu od:1,5 roku Ilość zużytych opakowań:nadal 1
    Używa produktu od:nie określono

Magda^^
    5 stycznia 2010 o 22:39
    4 / 5
    Szału nie ma
    Prostownica jest dobra, ale nie rewelacyjna. Bardzo szybko się nagrzewa, ładnie prostuje,ale szarpie i ciągnie włosy, co jest b. dużą wadą jak na taki sprzęt. Posiada nakładki, które chronią przed poparzeniem niestety prostowanie z ich zastosowaniem jest katorgą,włosy strasznie się w nie wplątują, co dodatkowo obniża komfort prostowania włosów. Prostownica jest lekka,stosunkowo mała i poręczna, ma obrotowy kabel,działania jonizacji jakoś specjalnie nie zauważyłam. Prostownice kupiłam używaną w stanie idealnym i w atrakcyjnej cenie,ogólnie jestem zadowolona, ale spodziewałam się czegoś lepszego... na pewno nie dałabym za nią 280 zl... Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:1
    Używa produktu od:nie określono