KWC LogobyWIZAŻ logo

dafnia4
    17 czerwca 2012 o 17:42
    5 / 5
    100 procent zadowolenia
    Plusy: -chroni przed zimnem i wiatrem -nie podrażnia mojej wrażliwej cery - dość dobrze się wchłania -mega wydajne opakowanie(używałam przez 3 lata) -nie zapycha Minusy: -baaaaardzo trudno dostępny(nigdzie nie mogłam go znaleźć i byłam zmuszona kupić inny krem na zimę) Używam tego produktu od: trzech lat Ilość zużytych opakowań: jedno

magda88
    17 marca 2010 o 18:49
    4 / 5
    na 5 :)
    Używałam calą zimę :) -wygodne i higieniczne opakowanie -zostawia lekko tłusty film (ale tylko lekko, który można zlikwidować bez problemu przy pomocy chusteczki ;-) -ładnie się wchłania, nie bieli -dość skutecznie chroni cerę naczynkową -przystępna cena -miły zapach -konsystencja dość tępa, ale ładnie się rozprowadza Ogólnie polecam Używam tego produktu od:grudnia Ilość zużytych opakowań:jedno

Awakme
    2 lutego 2010 o 17:52
    3 / 5
    mieszane odczucia
    Przyznam szczerze iż mam problem z wystawieniem recenzji bo mam mieszane odczucia co do tego kremu. Powiem tak kupiłam go dwa lata temu przed zimową wyprawą w Tatry chodziło mi o coś extraochraniającego przed mrozem wiatrem i wysokim słońcem jak to w górach. I takie zalety on posiada. Jednak ostatnio posmarowałam się nim po tych dwóch latach i mnie uczulił. Jednak biję się w pierś bo nie zwróciłam uwagi że opakowanie było przeterminowane już. Przez te lata jak go używałam był dobry. Natłuszczał skórę i miał przyjemny zapach. Jednak ten incydent sprawił że nie wiem co mam o nim napisać.Zgadzam się z wypowiedzią że napewno nie jest to krem na wyjście na miasto by wydaje mi się on nieco za ciężki na zwykłe miejskie spacery. Stosowałam go na coś extra i tam się w sumie sprawdził. No i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę jak uspokoję moją cerę Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

dukra13
    8 stycznia 2010 o 13:40
    1 / 5
    Niestety nie dla mnie
    Niestety u mnie poszedł do kosza. To juz drugi kosmetyk tej firmy, który podraznił mi skórę twarzy. Właśnie zrobiłam trzecie i ostatnie podejście do tego kremu i znowu to samo. Podrażniona, czerwona, łuszczaca sie skóra. No cóż mam darmowy peeling. Teraz muszę odczekać aż skóra się złuszczy i wracam do swojego kremu. Użyłam tylko kilka razy.Reszta poszła do kosza. Użyłam 5 g z jednej tubki.

annan_
    2 marca 2009 o 21:00
    5 / 5
    niezastąpiomy zimą
    NIE nadaje się na zimę w mieście - to kosmetyk wyższego kalibru. Za to na stoku niezastąpiony. Skóra nawet po 9 godzinach na mrozie jest miękka i niepodrażniona. W przeciwieństwie do innych kremów, nie zostawia białego pyłu na twarzy (zaobserwowane u innych narciarzy - pojęcia nie mam, czym się smarowali). Owszem, po nałożeniu zostawia tłustawą warstewkę, ale bez tego na mrozie się nie obejdzie. Za to po tygodniu na stoku wracamy do domu z ładną, miękką, niewysuszoną cerą. Aby się nie świecić, przed wyjściem omiatałam twarz pudrem sypkim - dobry patent, kiedy ktoś nie znosi się świecić. Używam tego produktu od: 3 sezonów Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej