KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

La Roche-Posay Anthelios XL Lait Veloute 50+ (Mleczko do twarzy i ciała) (stara wersja)

3,6 na 519 opinii

Kupi ponownie: 42% osób
    karolinkamalinka
    18 stycznia 2010 o 11:31
    dobry,ale zapycha
    Tego Antheliosa używałam przez kilka m-cy, jest to porządny filtr z jedną okropną wadą: zapycha! Ostatnio stsowałam go jakieś 2,5 m-ca bez przerwy i efekty w postaci licznych zaskórników są.To było moje drugie i ostatnie podejście do tego filtra.Zalety do bardzo dobra ochrona przed promieniowaniem słonecznym i jego skutkami,u mnie bardzo dobrze się wchłaniał, niemal do matu o ile dałam mu na to trochę czasu.Bieli niezbyt mocno i jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Bardzo wydajny. Używam tego produktu od:kilka m-cy z przerwami Ilość zużytych opakowań:1

viki1988
    2 stycznia 2010 o 13:51
    5 / 5
    KWC !
    Zdecydowanie to najlepszy filtr jakiego używałam (dotychczas miałam do czynienia z Babydreamem, Iwostinem i Avene) + nie bieli + pachnie "kremowo" + nie ma alkoholu + duża pojemność + przy tej pojemności i jakości plusem jest też cena (ja go nawet dorwałam w promocji - za 40 zł :)) + nie pozostawia nieoddychającej powłoki Jedynym minusem jest to ze się troche świeci na twarzy, co prawda efekt ten znika po ok.pół godzinie od nałożenia ale nie zawsze mam czas aby tyle czekać, w efekcie ścieram nadmiar chusteczką i nie ma problemu :) Polecam !!!! Używam tego produktu od: 1,5 mies. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

stepienka
    9 października 2009 o 10:20
    4 / 5
    POLECAM!
    Używam tego filtru od ponad roku. To jest mój pierwszy filtr i od razu trafiony zakup. Dobrze rozprowadza się, nie bieli. Po nałożeniu niestety błyszczy się na twarzy ale mi akurat to nie przeszkadza. Zapewnia bardzo dobrą ochronę podczas dużego nasłonecznienia. Może troszkę podrażniać w okolicach oczu. Bardzo wydajne opakowanie, mi wystarcza na ok. 5 miesięcy, dodaję, że nie oszczędzam w używaniu tego filtra. Ogólnie: ja jestem bardzo zadowolona i mogę go z czystym sumieniem polecić. Używam tego produktu od:powyżej 1 roku Ilość zużytych opakowań:2,3 w trakcie

CzarnaMaciejka
    17 sierpnia 2009 o 17:24
    może byc:)
    Plusy: +ładnie się wchłania,nie bieli, +zostawia jedwabistą skórę, +bardzo dobra ochrona +konsystencja przyjemna, nie tak lejąca jak mleczko DP +brak alkoholu, nie podrażnia, Minusy: -pozapychał mnie okropnie, nic tak nie zapychało porów jak ten! (dla porównania np babydream z rossmana nie zapchał ani troszeczkę), nie używam go codziennie bo to by była w ogóle masakra, -mam wrazenie że sie ściera, Nie kupie juz bo chce wypróbowac filtr inny niz koncernu loreal. Może mleczko avene. Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

TBO
    12 sierpnia 2009 o 18:53
    trudny do ocenienia
    Ocenie ten produkt nie pod kontem filtrowego maniaka, a kogoś kto użył filtra z doskoku podczas długich spacerów w pełnym słońcu, czy podczas 8h jazdy autem. Bieli i błyszczy na twarzy,pachnie i smakuje (niestety czasami dostaje sie do ust) okropnie. Pomimo tych wad jestem z niego zadowolona. Nie wysypało mnie jakoś szczególnie, nie miałam spieczonej czy podrażnionej twarzy po całym dniu spędzonym na słońcu, w końcu pożegnam lato bez dodatkowych plam na czole czy ramionach. Używam tego produktu od:2 miesiące Ilość zużytych opakowań:1