KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'Oreal Paris Dermo-Expertise, Nutri Bronze, Promienny Dotyk Słońca, Ultralekki krem nawilżający 12h

3,8 na 592 opinie

lachryma
    30 marca 2010 o 21:10
    3 / 5
    szału ni ma
    plusy: - szybko się wchłania - możliwość wyboru stopnia koloru w zależności od kremu - nie pachnie samoopalaczem - bardzo wydajny - ma lekką konsystencję - nadaje się do skóry mieszanej - nie jest drogi minusy: - po pierwszym użyciu kolor jest ładny- naturalny, jednak już przy kolejnych użyciach (następnego dnia) efekt staje się o wiele gorszy- kolor przypomina typową żółć. dlatego używam go tylko raz na 2,3 dni, wtedy efekt jest delikatny, naturalny Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 0

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    carrello08
    16 czerwca 2012 o 10:45
    2 / 5
    Nie podoba mi się
    Mam naprawdę bardzo jasną cerę a na lato potrzebowałam dobrego kremu brązującego. Zainwestowałam w L\'Oreala, ale to nie to czego szukałam.. +przyjemny zapach, nietypowy dla produktów tego rodzaju +dostępność -kolor! odradzam bladym cerom, dla których ten krem (oczywiście jasna wersja) będzie za ciemny. Poza tym odcień jest pomarańczowy -przed zastosowaniem zrobiłam peeling i bardzo dokładnie aplikowałam, a smugi i tak były -zdecydowanie za drogi -niewygodna aplikacja, bardzo szybko się wchłania więc trzeba uważać na dłonie, bo zostaną pomarańczowe plamy -nietrwały efekt -bardzo mało wydajny, po 2 aplikacjach dużo mi ubyło -nie jest to krem stopniowo brązujący, działa raczej jak samoopalacz Kosmetyk odradzam, a szczególnie zawiedzione moim zdaniem będą osoby z bladą karnacją. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    magdalena64
    21 września 2015 o 22:30
    1 / 5
    Masakra na twarzy
    Wysypało mnie na twarzy konkretnie po tygodniu stosowania. Wyglądam jak nastolatka z trądzikiem :/ Nigdy więcej.... Jedyny plus : fajnie się rozprowadza Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 małe
    Używa produktu od:tydzień

aguss_iek
    30 czerwca 2013 o 20:48
    5 / 5
    Dla mnie idealny
    Dla mnie w lecie jest to niezastąpiony kosmetyk. Już po 3 dniach tworzy naturalny, niesztuczny efekt opalenizny. Rok temu i obecnie nie można dostać go w drogerii dlatego rok temu zamówiłam z Niemiec i do dziś mam to opakowanie ponieważ jest bardzo wydajny. W przeciwieństwie do ciała, moja twarz nie jest podatna na opalanie. Dlatego ten kosmetyk mnie ratuje żebym nie wyglądała jak "blada twarz" z opalonym ciałem :) Szybko sie wchłania, nie zostawia zacieków. Używam tego produktu od: 4 lata Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

akinorewweronika
    16 kwietnia 2012 o 12:11
    5 / 5
    Spełnia sowje zadanie!
    Ponieważ cerę mam baaaardzo bladą i jeszcze czasami z wypryskami, zdecydowałam się na ten krem do cery jasnej. Nie miałam wiele przekonania, bo dotychczas kremy bronzujące albo zapychały mi okropnie pory, zapachu nie dało się znieść a najgorsze były smugi.. Ten okazał się strzałem w 10! - ma ładny zapach, nawet po wchłonięciu - bardzo delikatnie, stopniowo opala, bez sztucznego efektu solarium - nie zatyka mi porów i dobrze nawilża Minusów jak na razie nie znalazłam. Używam tego produktu od: 1 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1