KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    renata1289
    14 lutego 2012 o 14:39
    Najlepsze
    Przygodę z bibułkami matującymi zaczęłam od niedawna a Clean&Clear są moimi 4 bibułkami i zostanę przy nich na zawsze :) Pierwsze co zasługuje na uwagę to to, że nie są to bibułki z tzw " papieru śniadaniowego". Bibułki Clean&Clear są rozciągliwe jakby z gumy. Nie ma możliwości, że nam się przerwą. Bibułki są bardzo chłonne bo 1 bibułka starcza u mnie na całą twarz i nie jest jeszcze całkowicie przesiąknięta sebum, a uwierzcie jest u mnie co zbierać. ( do tej pory używałam 4 bibułek "śniadaniowych" na twarz żeby był zupełny mat....). Nie jest niczym pokryta, żadnym pudrem, ale po przyłożeniu daje super mat . W żaden sposób nie ściera makijażu. Jest tak delikatna, że nawet jakby się postarał to starcie podkładu tą bibułką jest chyba nie wykonalne. Dostępne tylko na allegro ale dla mnie to nie jest problem, kupiłam aż 4 opakowania i przy używaniu 1 bibułki dziennie starczy mi chyba na rok :) Malutkie opakowanie, zmieści się wszędzie, ja często noszę w kieszeni jeansów. Wchodząc do toalety nikt nawet nie wie że odświeżam makijaż mając je zawsze przy sobie :) Nie ma problemów z wyjmowaniem bibułki, bo nie wiem czy wszystkie zauważyłyście ( ja przyznam się że odkryłam to niedawno) ale wewnętrzna strony opakowania pokryta jest takim malutkim 1cm paskiem klejącym. Jeśli oderwiemy osłonkę to zamykając opakowanie i ponownie je otwierając bibułka się do niego przykleja i sama wyciąga. Zobaczcie u siebie a będziecie wiedziały o co mi chodzi :) Jednym słowem KWC ! Dziewczyny słowo daję, że nie wiem jak mogłam do tej pory żyć bez tych bibułek. Czasami siedząc w domu, kiedy nie zależy mi zbytnio na dobrym wyglądzie, po kilku godzinach zerkam w lustro a tam twarz mi się świeci niemiłosiernie... do tego stopnia że mam ochotę zmyć makijaż i zrobić go jeszcze raz ale nie teraz ! Co robię ?Wyciągam bibułki i po użyciu i przypudrowaniu fixerem z artdeco makijaż wygląda jakby był nałożony 5 min temu ;) Bez tych bibułek jak bez ręki ;) Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    mistella
    28 marca 2009 o 19:12
    MOJE KWC :)
    Używałam ich już jako nastolatka, potem nagle zniknęły i na parę lat musiałam się z nimi pożegnać. Ze 2 lata temu trafiłam na nie na allegro i od tej pory już się z nimi nie rozstaję. Nazwa ibułka nie bardzo tu pasuje, bo mają raczej gumową powierzchnię - makijażu się nie czepiają, skóry też nie wysuszą (kiedyś zrobiłam eksperyment i włożyłam jedną absorbentkę pod kran i... nic), zbierają tylko nasze ukochane sebum. Zaznaczam tu, że przy nieznośnym upale czy po fikaniu na aerobiku potu z twarzy nie zbiorą. Używam wedle potrzeby, tak do 2 dziennie żeby nie popaść w obsesję matowej twarzy i nie pobudzić gruczołów zanadto ;) Aha, jeszcze tylko taka uwaga: cera wraca mi do matu ale po użyciu rano kremu matującego, bo jeśli sam krem zostawia cerę błyszczącą to bibułka tego nie naprawi. Podsumowując: "mała rzecz, a cieszy" (; Używam tego produktu od: wielu lat Ilość zużytych opakowań: niezliczona

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    myszonek
    23 września 2009 o 19:28
    Niezastąpione!
    Odkryłam jakieś 1,5 roku temu dzięki wizażowi i od tej pory nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć ich przy sobie. Bibułki świetnie matują buzię nienaruszając przy tym makijażu. Mają bardzo praktyczne opakowanie, są trwałe, nie drą się, a do tego ta śmiesznie niska cena:D jeśli już miałabym się do czegoś przyczepić to może ten mało dyskretny kolor, ale to przy wszystkich ich zaletach i tak nie ma znaczenia. Jak najbardziej polecam! Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: duuużo :)
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ancyk Ancyk
    3 kwietnia 2015 o 13:23
    Niezbędne
    Bardzo nie lubię dokładania pudru w ciągu dnia bo mam wrażenie, że tylko pogarsza to wygląd mojej raczej świecącej się buzi. Dlatego zdecydowałam się na zakup bibułek. Teraz mam już trzecie opakowanie i zaraz zamawiam kolejne. Są świetne: jak tylko poczuję, że nos zaczyna się świecić, wystarczy przyłożyć bibułkę na chwilkę i problem z głowy :-) Odejmuję pół gwiazdki za dostępność - tylko allegro Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 2,5

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    xxKasioolaxx
    15 maja 2014 o 18:53
    Zawsze pod ręką
    Stosuję bibułki od roku i od tamtej pory kupuję je regularnie na allegro. Mam mieszanę cerę i po 2-3 godzinach od wykonania makijażu zaczynam się świecić. Dla mnie ten produkt jest poprostu niezastąpiony. Używam tego produktu od: ok. roku Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

0 osób uznało tą opinię za pomocną