KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Givenchy Prisme Powder Foundation [Fond de Teint Poudre] (Podkład w kompakcie)

4 na 547 opinii

Kupi ponownie: 49% osób
    Michell72
    29 maja 2011 o 23:12
    2 / 5
    phi tam:( cacuszko i tyle
    piękne opakowanie ale tresc juz nie tak bajkowa..jako podkład ???.efekt maski i widocznośc na twarzy porażajaca,znika szybko,wymodelowanie nijakie do ceny,twarz płaska..moze miałbyc pudrem,wyrownaniem koloru???coś tu nie gra jak dla mnie..Rozczarował a szkoda bo cieszy oko:).
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    yellowmellow
    28 stycznia 2013 o 7:23
    5 / 5
    idealny korektor :)
    Dostałam w prezencie, a że nie za bardzo lubię podkłady w kompakcie to używam go bardziej jako korektor albo "poprawiacz na wyjściach". Bardzo długo się trzyma na skórze, jest dość wydajny (mam rok i może ubyło z 50% opakowania), opakowanie ładne, małe i zgrabne i z lusterkiem, więc jak najbardziej można je włożyć do torebki i zabrać ze sobą. Minus za to, że pachnie chwastami :) Używam tego produktu od: rok Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie
    Używa produktu od:nie określono

mala ksiezniczka88
    29 czerwca 2012 o 17:35
    3 / 5
    dobry
    Tylko dla idealnej cery.Zastępuje korektor podkład i puder ale jak zaznaczam nie mam niedoskonałości i cieni pod oczami,odejmuję gwiazdki za cenę,poieważ jest kosmetyk o dziłaniu z średniej półki.taki sobie,ale ładnie się stapia i ma dobrą gamę kolorystyczną. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Używa produktu od:miesiąc

Aneta198333
    6 grudnia 2011 o 14:41
    2 / 5
    Prawie jak puder...
    Od jakiegoś czasu poszukiwałam "szybkiego" produktu, który zastąpił by mi puder i podkład (takie 2 w 1). No i niestety przyma okazała się małym rozczarowaniem.... Jako puder jest super. Ładnie matowi skórę na cały dzień. Delikatnie można modelować kształ twarzy różnymi kolorami. Jednakże jednocześnie wysusza skórę i jako podkład zdecydowanie się nie nadaje. Reasumując, jeśli miałby to być puder, to dostałby ode mnie 4 gwazdki za jakość (jedną odejmuję za zbytnie eysuszanie skóry twarzy). Jednakże ponieważ miał to być podkład, to daję tylko 3, ponieważ w ogóle nie spełnia tejże roli. Nie kryje i podkreśla włoski na twarzy i suche skórki. Opakowanie pierwsza klasa, można nosić w torebce. Przy drobnych poprawkach się sprawdza. Czy kupię ponownie? Raczej nie, bo produkt nie zachwycił mnie tak bardzo. Za tą cenę oczekuję czegoś lepszego. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kamaaa34
    10 czerwca 2011 o 12:49
    5 / 5
    bardzo dobry
    kosmetyki kupuje głownie po przeczyaniu recencji na wizazu, produkt ten zakupilam z myslą, ze bedzie to moj pierwszy podklad w kompakcie, jednak jako podklad sie nie sprawdzil, poczatkowo nie bylam zadowolona z jego posiadania. Po pewnym czasie zaczelam uzywam go jako puder- z tym radzi sobie doskonale, jest wydajny stosuje go codziennie a mam go juz 3 miesiace i jeszcze na jakies 2 mi wystarczy. z pewnoscia zakupie ponownie Używam tego produktu od: 3miesiace Ilość zużytych opakowań: 1szt
    Używa produktu od:rok lub dłużej